Detail uživatele diskuzního fóra - Šimon

Datum prvního příspěvku
05.04.2012
Celkový počet příspěvků
30
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 22
Ptejte se vedení Bohemky 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dUA9GoWf 10
c1OBh78h 3
DjdHmwW7 2
EINlG6xM 2
kCHcstXu 1
FuGi9QQf 1
c5ZFY0Gt 1
PnO3/cmh 1
inoWVrJG 1

Ivan Hašek ml. zpět u Botiče? Svého času největší hráčská naděje vršovickejch čutálistů? Vítej zpět, ztracený synu! Těšíme se na tvoje rady a zkušenosti.

Kamarádi Klokani, dnes to byla hrůza, běs. S přibývajícími minutami utkání se to jen horšilo a k závěru to byla z naší strany již jen parodie na fotbal. Nevím, kde se zastavíme, respektive se bojím vyslovit, kam nejspíš směřujeme. Dnes bychom nedali gól ani z darované penalty. Totální křeč, deka... Neříkám, že se někteří hráči nesnažili, ale chyběla tomu jakákoliv myšlenka. Všichni dělali trapný chyby, bohužel vcetně např. opor Kuby Podaného a Pepy. Při sledování naivní hry Ugwua se mi chtělo až plakat. Snad jen Patrik to prožíval naplno. Co s tím? Uvidíme, co vymyslí trenér a vedení přes zimu, ale tohle nemá s ligovým fotbalem momentálně nic společného. Přesto věřím v lepší zítřky...

Bohemka do toho!

karass napsal:

V současné době si v zákulisí troufne na BOHEMKU i divize, natož třeba ČB.

Ten offside v Chlumci byl 3 metrovej, naprosto zřetelnej a všichni ho moc dobře viděli. Tohle bylo na tom poháru v Chlumci nejtrapnější, že si nezajistíme aspoň rovinu. Koukal jsem na toho postranního vejlupka po závěrečným hvizdu. Nenápadně vycouval do kabin, kryl si záda a zmizel jak pára nad hrncem. Ten moc dobře věděl jakou prasárnu udělal! Klasická špína. Zbylý dva sudí se normálně na hříšti loučili s hráčema. 

Ovšem to nic nemění na tom, že v tu dobu měl bejt dávno rozhodnutej stav ve prospěch Bohemky. Jsme fakt tragikomický. Ještě pořád to nemůžu vydejchat.

Nemyslím si, že naše chvílemi až nekoukatelná hra těsně před vápnem a ve vápně je věcí trenéra. Tady je to hlavně o sebevědomí hráčů, a to zkrátka našim borcům většinou chybí. Ale občas jsou světlé momenty, vzpomeňte si na některé góly např. Pepy (v Plzni, v Karviný, s Opavou), Barťase (s Olomoucí) nebo Honzy Vodháněla (s Libercem, včetně 2.golu ve spolupraci s Ugwem). V těch hráčích to je, jen toho dravce probudit. Hašek není špatný trenér, možná je horší motivátor, ale to spekuluju, protože nejsem na trénincích ani v kabině (to nikdo z nás, fanoušků). Malé sebevědomí, hra 1 na 1, kvalitní zakončení pod tlakem a obecně tah na branku je dlouhodobě problém českého fotbalu. S tím sebelepší trenér v kategorii dospělých v relativně krátkodobém horizontu většinou nic nezmůže...  V naší pozici "rodinného týmu" nám nezbývá než věřit a doufat, že se to jednou zlomí.

Dlouhodobě v Bohemce není gólový útočník a asi ani v blízké době nebude. Góly ale přece může dávat kdokoliv z týmu. Všimli jste si dnešních střel? Až na výjimky tragédie - nepřipravená pozice, špatný náběh, nevhodná technika kopu (nerazantní placírka zpoza vápna) - tam nás nejvíc tlačí bota. Buď je to kvalitou hráče anebo to je spíš v hlavě. Stres, malá sebedůvěra nebo nepřipravenost - v tréninku nejsou pod takovým tlakem jako v zápase. Přitom si myslím, že jsou kluci dobří fotbalisti, jen to prodat!

Ahoj Klokani, tahle dnešní prohra nás bude pěkně mrzet. Nevím, měl jsem pocit, že body leží vyloženě na trávníku, jen je sebrat! Vždyť jsme byli kombinačně lepší, v 1. půli jsme měli rozhodnout. Jediné, co nám chybělo (a chybí) je přímočarost při protiútoku, touha chtít dát gól, třeba i s riskem přečíslení v náběhu. Zakončení také slabé, ale přesto jsem měl pocit, že to zvládnem. A co se nestalo? Teplice z jediného protiútoku vytěžily maximum, ale zkrátka v té dané chvíly si za tím šly. Dneska mě ta ztráta bodů strašně mrzí. I střídání bylo rozumné - čerstvé síly do unavemé obrany Teplic, ale chyběla tam ta nadstavba. Tak snad příště. A mrzí mě absence Barta, tenhle kluk zkrátka patří na hřiště, umí ostatní strhnout! Bohemka do toho! Věřím v lepší zítřky.

doublefish napsal:

Frajer, co odkopal a dejchal za Bohemku sedm let, kterej nesl rakev Sucháčovi, nemůže odejít uprostřed tejdne jen tak. Apeluji na příslušné lidi v klubu, aby vyhledali příležitost při nějakém utkání, kdy není souběh zápasu ...

Naprostý souhlas, Michalův odchod, byť jen na, doufám, dočasnou hostovačku by neměl jen tak vyšumět. Za mě velkej sympaťák, těžkej bohemák, srdcař a kvalitní stoper. Neznamená, že když se nehodí coachovi do koncepce, že je z formy nebo snad, že by byl obecně darebnej. Je to můj oblíbenec a s ním v sestavě jsem měl dobrej pocit, že to vzadu nebude chaos. Michale, těším se, až zase oblékneš zelenobílej dres!

Šmíďáka,bojovníka do morku kosti, srdcaře a stopera par excellence pustíme do Brna? V naší situaci,kdy máme nejvíc obdržených gólů v lize? Tomu se mi nechce věřit. Z našich stoperů je to pro mě jasná jednička. Míšo,doufám,že se brzy vrátíš.

Příchod dalšího oblíbence Vršovic,Milana Havla, naopak vítám s velkým povděkem!

Ahoj Klokani, jen bych chtěl ještě jednou vypíchnout skvělé výkony Kuby Podaného a tím nemyslím jenom fantasticky kopané přímáky. Naposledy takové přímáky předváděl v Ďolíčku Jirka Kaufman. Už to tu zaznělo, Kubu Podaného musíme udělat na přestup!

A Barťas? Taky netřeba slov. Ten kluk nikdy nic nevypustil. Nechápu, jak tu někdo svého času občas žehral nad jeho výkony. Barťas a Pepa by měli mít již dávno předplacené místo v bohemácké síni slávy.

Věřím, že začneme dělat i body venku, nejlépe hned za týden v prasečáku. Bohemka do toho!