Detail uživatele diskuzního fóra - Šimon

Datum prvního příspěvku
05.04.2012
Celkový počet příspěvků
47
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 39
Ptejte se vedení Bohemky 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dUA9GoWf 10
c1OBh78h 3
9/tNeV6z 3
DjdHmwW7 2
EINlG6xM 2
ECR/oaQo 2
NQyzLfbc 2
nh119hF9 2
kCHcstXu 1
FuGi9QQf 1
c5ZFY0Gt 1
PnO3/cmh 1
inoWVrJG 1
z2Fja5RW 1
/kvqjYYG 1
eK1Megps 1
snNuIt9k 1
Wy1uo4OM 1
1JRaYx8M 1
TAaNoUPA 1
9QHCnnl9 1

petr.koukal napsal:

Pokud jsem to správně navnímal, tak delegace si teď dělá ten Portugalec sám a nenechá si do toho nikým kecat. My jsme samozřejmě nezapomněli. 

Ahoj,

díky za vysvětlení. V neděli tedy Pán Bůh s námi.

Měj se.

karass napsal:

To je jalo fakt že zmrd zmrdů ginzel alespoň co se pro Bohemku týká nás píská v neděli?

Ahoj,

díky za připomenutí, už jsem to tady nedávno psal. To opravdu máme tak krátkou paměť, že dovolíme, aby kreatura Ginzel opět zkřížil cestu Bohemce? Viz zápas v Českých Budějovicích:

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/prvni-liga-ceske-budejovice-bohemians-praha-1905-rozhodci-ondrej-ginzel-protest.A191007_152546_fotbal_vp2

Ahoj Klokani,

děkuju všem za krásnej fotbalovej zážitek. Sice to byly nervy až do konce, ale po první půli jsem věřil, že to dáme. Škoda jen těch nedotaženejch breakovejch situací, mohlo to bejt vklidu 2:0 a nemuseli jsme se strachovat, že tam něco omylem po nějaký teči zapadne. Fantastickej kolektivní výkon, na klukách bylo vidět, že si věřej a hlavně, že chtěj vyhrát. Trenér taky super.

Občas bylo úsměvný, co tam zase rozhodčí vymejšleli, ale dnes jim to bylo prd platný a ani to nechci při naší výhře rozebírat. Ještě jednou díky. A hlavně, až kluci půjdete do dalšího zápasu, třeba s tím Brnem, vzpomeňte si, jak jste hráli na Spartě a každýho smáznete! Potvrdili jste si, že fotbal hrát umíte, tak se toho nebojte a hrajte jako dnes.

Díky!

Ahoj Klokani,

je mi to strašně líto, ale pokud jsme v zápase se Slováckem předvedli výkon ze suterénu ligy, tak dnes jsme proti Opavě předvedli výkon z druhého podlaží románských sklepů. V týmu je něco špatně. Nikdo to nehecne, nikdo nezakřičí, když se nedaří, vypadalo to, že je nám to fakt jedno. A ve hře nebyla žádná myšlenka ani automatismus, všechno na náhodu. Nejvíc mě dokázaly vytočit přihrávky po průniku podél brankové čáry soupeře - pořád to všichni rvali po zemi na přední tyč, kde bylo klubko pěti Opaváků a jeden náš útočník. Přitom kdyby se přihrávalo proti noze do prostoru penalty nebo lehce výš, tak věřím, že by to tam aspoň jednou padlo. Ale třeba taky ne - viz ojedinělá tutovka Vojty Nováka v závěru, to jsem skoro brečel...

Jediný pozitivum dnešního utkání je za mě výkon Huga v brance. Ten to snad jedinej prožíval.

Mates87 napsal:

:-D no Patrik potřebuje  na chvíli odsunout  na místo dvojky  aby zase začal  makat  a Bačkovský na to nemá, ikdyz třeba  nás  překvapí...stejně se ale vsadím,že zase ve středu  bude chytat Patrik

Ahoj,

já bych Bačkovskýmu dal minimálně šanci. Prošel sparťanskou akademíí, byl v repre výběrech, něco snad odchytal za Vlašim. Náš sportovní úsek si ho vybral do týmu... Určitě bych mu dal šanci. Nemůžeme o něm soudit, že na to nemá, to musí ukázat v zápase. Jak už jsem tady jednou psal, Patrika mám rád, ale musí na sobě ještě hodně zapracovat. Rexlexy, motivace a sebevědomí super, ale výběhy a taktická stránka věci občas hororové. Třeba hru s balónem a výkopy výrazně od svého příchodu zlepšil, když bude dál pracovat určitě zlepší i další popsané nedostatky. Věřím mu, ale aspoň na chvilku bych zkusil Huga.

rudd napsal:

tak byl na lavičce

No jo, máte pravdu. Teď čtu, že teprv 15.1.začal s týmem trénovat. No, možná už by to šlo, ale asi je ještě brzo...

Ahoj, dnešní "výkon" nemá smysl hodnotit. Hlavně první půle, to už jsem dlouho v Ďolíčku nezažil.

No, ale musím uznat, že Slovácko hrálo fantasticky. Čišelo z nich sebevědomí, věděli, co dělaj. Krásně to bylo vidět při srovnání dvou penaltových situací v obou vápnech (teda ta naše situace penaltová samozřejmě nebyla). V našem vápně si hráč soupeře v poklidu dojde pro pencli díky špatně vyběhnuvšímu gólmanovi a před tím Pulkrab po Necidově přihrávce v ložence ani nevystřelí a pak si chce jít pro faul a při tom fauluje gólmana soupeře nebo co...

Slovácko taky mělo fantastickej přechod do útoku po přihrávce z jednoho doteku za obranu na naběhnuvší si hráče. Z toho bychom se měli poučit! Jednoduché a účelné - a ne ty naše pseudonákopy na Necida v offsidu...

Bylo mi do breku. Ale věřím, že bude líp.

kolina napsal:

Nic proti Koubovi, ale ten je ještě horší, na toho stačí i z dálky vystřelit pod břevno a je z toho téměř jistej gól... Momentální úroveň našich brankářů je děsivá, limitující...

Ahoj, já bych zkusil Huga Jana Bačkovského. Horší to určitě nebude. Ten kluk už má nějaké zkušenosti, třeba by byl dobrej. Patrik si potřebuje odpočinout...

Ahoj Klokani,

dnes byla radost se na ty naše borce koukat. Kromě úvodu vyrovnanej zápas, spousta sil na napadání a kdyby Tomáš Necic dal tu svoji šanci, tak bychom si asi alespoň bod odvezli. Škoda strašně lacinejch gólů, hlavně ten druhej byl úplně zbytečnej, kdy jsme nepochopitelně ve dvou bránících nechali Kuchtu od lajny v klidu nahrát.

Strašně se mi líbil Köstl, bojoval, nekazil přihrávky a hlavně z něj bylo cítit (jako pokaždý), že chce vyhrát. Užil jsem si to, když primadoně Olayinkovi čistě v rohu vápna vypíchnul balón, ani se ho nedotknul a Slávista se tam svíjel a řval jako Neymar, když válí svoje oblíbené sudy. Pak si Daniel po další akci vklidu - jak tady už někdo psal - nechá nahodit vykloubenej prst a jede dál. Borec.

Útočníci taky skvělý, perfektně umí podržet balón, jen to chtělo se dostat víc do zakončení. Dnes mi chyběl v sestavě Vojta Novák, aspoň na 20 minut tam mohl vběhnout, jinak ale Luďkovi Klusáčkovi nemám co vytknout. Tým perfektně připravil.

Pánové a dámy, ono to půjde, uvidíte. Luděk s týmem dokáže ještě velké věci. Dnes jsem na svůj klub hrdý. Dobrou zelenobílou noc.