Detail uživatele diskuzního fóra - nohava

Datum prvního příspěvku
18.8.2010
Celkový počet příspěvků
993
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 869
Ptejte se vedení Bohemky 98
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LOZwQ4b5 128
sgxOBUwT 66
SwnRvNct 42
IPxGDb+u 20
HKVDYo7e 1
uEzzt+9s 1
iRQEytWQ 1
pb4zFuol 1
+xXiFiR5 1
RIUbDg/O 1
SsNKSYDu 1
EpmRLwcA 1
p4DW/TLO 1

asi sem magor normalne nesázím ale na derby si vsadím na vítězství. Přece to musí vyjít po 23 letech?

Holas napsal:

Asi máš špatné informace.. Já už se snažím při focení ať v Ďolíčku nebo na výjezdech jistou část našich fandů vynechávat, od pohárového výjezdu na Baník, kdy jsem ve vlaku dostal asi 5minutové školení jak ...

osobne si take nemyslím že by Holasovi fotky nejak vyrazne  pomahali PCR nebo konkurencnim firmám, ale treba jo o tom se nebudu hadat. ale zase musím pripomenout ze díky Holasovi mame super old school fotky od 80 tých let .Takže to by to chtelo spíše  najít nějakou střední cestu

kolina napsal:

Ono je to jedno s druhým, taková mozaika, ale fakt je ten že zbídačený stadion je vidět nejvíc, teda třeba záběry z Dolíčku v TV když je vidět sektor u Pošty nebo záběry na branku ...

myslim že žadnej kub nemuže hrat o pohary pokud nema pořádný stadion. Neveřím že na nás čeká fronta zájemcu. Většinou chce každý klub i se stadionem nebo,  alespon a to je náš případ s mestským moderním stadionem .  a Dolíčku nepomuže ani rekonstrukce ale totální přestavba.

kolina napsal:

To se tenkrát hrálo v Edenu, pak byl návrat do Dolíčku... Hmmm, ale ono to třeba i na tom krachlo, když pak parta katarských šejků viděla v Dolíčku jeden a půl tribuny, VIPku/neVIPku tak pak katařany ...

myslím že ten vzestup stojí a padá hlavně se stadionem

tom2 napsal:

Pokud jde o stavebníky a stadion, mně přijde naprosto dokonalá ta studie Arnošta Navrátila (s tím "panelákem" u pošty). Ty další návrhy se tomuto geniálnímu řešení ani nepřiblížily. 

to je naprostý  luxus. ale bojim se ze to je tak za miliardu. Sem zvšdavej kolik do toho Praha 10 bude ochotna dat. Navic tyhle investice budou určite rozporovat další subjekty na Praze 10 včetne třeba Slavie

Hrubajz napsal:

Tak si tak čtu diskuze na netu a začínám toho Haška už vyloženě nenávidět. On opravdu lidi a fanoušky ostatních klubů přesvědčil o tom, jak je Bohemka ubohá, jak má ubohé hráče a jak by ...

hele cetl sem to a tak hrozný mi to nepřišlo. To ty tady porad pises jak vsude čteš že sme ubohý a každý se nam smeje. Ses jak ženská který když šáhneš na zadek tak začne řvát " znásilnění"