Detail uživatele diskuzního fóra - nohava

Datum prvního příspěvku
18.8.2010
Celkový počet příspěvků
964
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 840
Ptejte se vedení Bohemky 98
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LOZwQ4b5 109
sgxOBUwT 66
SwnRvNct 35
IPxGDb+u 18
HKVDYo7e 1
uEzzt+9s 1
iRQEytWQ 1
pb4zFuol 1
+xXiFiR5 1
RIUbDg/O 1
SsNKSYDu 1

hm71 napsal:

Pro tvé info fotbal jsem hrál 30 let, začínal jsem právě na Bohemce ještě pod starým panem Panenkou a panem Hoegrem. Hrál jsem dorosteneckou ligu a zakončil v ČFL. Mám trenerskou licenci, jako odbornost ti ...

Teda přijde mi zvláštní když nekdo tvrdi ze fandí 42 let a nezažil větší bídu. Tam v těch 42 letech muselo byt hodně prestavek

fcklokan napsal:

Nepřeju mu nic špatného, ale mám pocit, že velkou slávu nenadělá...

jestli přežije jejich přípravu, což si nedovedu představit tak by mohl něco dokázat. ale zda se mi hrozne křehkej

sem zvedavej na Jusufa u sešívek. Bud z něj Trpis udela super utočníka nebo o něm už neuslyšíme

Při pohledu na tu baráž teprve teď docenuji ten Jindriskuv gól. Spadnout, tak se do ligy jen tak nevratime

hrdin napsal:

Jenom otázka: z ceho myslíš že ty černé fondy byly? Ale nechci do toho moc zabrušovat. Probírá se to tu každý kvartál, p. Bororo o tom napsal příspěvků na půl knihy. Navíc, z určitého aspektu ...

Ale jako to je bez debat ze je špičce. Ja jen při vzpomínce následujících blízkých let po titulu si uvědomuji realitu

2 roky po titulu jsme skoncili na 2 míste

1 Sparta 13 727

2 Slavia 9 112

3 Bohemian 7 072

pamatuju jak se na to koncem 80 let moje generace vykaslala kdo si tady pamatuje cca rok 1990 a prazdný stadion a to jsme se dostali snad  i do poharu s Beverenem

http://www.csfotbal.cz/prvni-liga/sezona/1983-1984

naše dominace v 80 letech

1982-83

Sparta 10 628

Bohemians mistr 9 790

Slavia 6 247

1983-84 po titulu

Sparta mistr 15 106 !!!!!!

Bohemians 7 348

Slavia hrala o zachranu 5 719

86-87 jsem meli prumer pouhých 5 774 divaku

jasne ofiko oficalne chodillo více lidí ale to všude

11.rada napsal:

To je nesmysl. V 80. letech chodilo na Slavii 5000 a byli rádi.

mluvim o konci 60 let to měli bundesligovou navštevnost, pak se nedařilo tak nechodili přirozene