Detail uživatele diskuzního fóra - nohava

Datum prvního příspěvku
18.8.2010
Celkový počet příspěvků
978
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 854
Ptejte se vedení Bohemky 98
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LOZwQ4b5 114
sgxOBUwT 66
SwnRvNct 40
IPxGDb+u 20
HKVDYo7e 1
uEzzt+9s 1
iRQEytWQ 1
pb4zFuol 1
+xXiFiR5 1
RIUbDg/O 1
SsNKSYDu 1
EpmRLwcA 1
p4DW/TLO 1

jancar napsal:

Vždy jsem byl hrdý, že jsem  Bohemák. Po moderátorských perlách Mgr. Haška jsem předmětem posměchu. Stará pravda, když nenajdeš logiku, hledej peníze /Magister střídal už o poločase!/ Vedení nevadí, že jsme všem pro smích!!!

Muzu se zeptat jak to probíhá? Lidé se ti smějí na ulici, vietnamsky prodavač dole v krámě má vtipný narazky a v praci na stole nachazis ponizujicí kresby?

vapno80 napsal:

Jusúf na Slávii nemá.

Videl jsem , s nim hrala Slavia o 10 lidech. Možna je to nějaký PR směrem ke Kataru :) Ne važne ja ho nepobírám a sem zvedavej jestli se Trpisovi podaří z něj něco udělat.

dykovka napsal:

Na tyhle sračky nikdy nekoukam, zrovnatak na nějaký predsezonni prognózy. Trochu se o fotbal zajímám :-):-):-)

Tak jasné píšu ze se Transfer nema brat vazne

dykovka napsal:

Relativně ano. :-), pokud si to lidi myslí. Na 10-12 flek určitě.... Vše co bude navíc, zdali bude považuji za úspěch :-). Jestli nám tohle stačí?, mně určitě ne, a trénovat to může kdokoliv, lepší ...

No dle Transfermarktu jsme v hodnotě kadru mezi 10-12 tymy. Jen pro zajimavost. Pochopitelně Transfermarkt není treba brat jako dogma

Tady je to zas samej trener. Ještě chybi “ fandím 50 let ale tohle sem ještě nezazil”

Bohemák12 napsal:

Koho tipujete , že bude hrát základ ? Milan Havel nebo David Bartek ? Mně osobně přijde , že do toho Haškovo rozestavení na 3 stopery padne jako ulitej Havel .

nevim fotbal sleduji již 80 let a ten Havel se mi nějak nezdá

Tady je krásné vidět ze ani 60 let čumění na fotbal z tebe automaticky nedělá odbornika

pujde někdo, v případě že Celtic postoupi, čumět ke Sportakovi?

košile napsal:

Jeden pan povidal... 

Ja bych tomu i veril. Frajer je po sérii zranění ale co sem slyšel Slavia v něm do budoucna vidí potencial. Pokud se tedy da vůbec do kupy .