Detail uživatele diskuzního fóra - nohava

Datum prvního příspěvku
18.8.2010
Celkový počet příspěvků
938
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 815
Ptejte se vedení Bohemky 97
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LOZwQ4b5 89
sgxOBUwT 66
SwnRvNct 33
IPxGDb+u 17
HKVDYo7e 1
uEzzt+9s 1
iRQEytWQ 1
pb4zFuol 1

Budvar napsal:

Dobrý den, děkuji vedení za posily. Za mne jsem s vedením klubu i DFB velmi spokojen. Když se podívám na ostatní kluby, tak skoro nadšen. Má to hlavu a patu a žádná Čína. Děkuji.

Když se podívám na ostatní kluby tak je vidím o parník před náma. Jestli to ma hlavu a patu uvidíme na jaře

klokannn napsal:

Mno taky odpoved. Moc jsem toho od Vas necekala, ale tohle je docela sila. Jestli to tedy chapu spravne tak za 1) Vedouciho cinitele DFB tedy zatupce fanousku ve vedeni B1905 nezajima zda zde slibene veci ...

A jak to má asi nekdo vedet, jestli sponzor dodrží co slíbil či ne? To se snad teprve uvidí ne?

Lamas napsal:

Býval to velký talent. Na Transferk. měl hodnotu 3.5.Ja jsem docela spokojenej 

Scarsdale napsal:

Naprostý souhlas. Kdo se směje naposled, ten... Kdo si počká, ten... A apropos - jsem zvědavý, co bude se Slavií, až ovar skončí a Čína přestane být prioritou české zahraniční politiky.

Tak vzhledem k tomu ze spojili stadion s klubem je šance ze je koupi případně nekdo jinej, větší než předtim. Nicméně nemůžeme se upínat k tomu ze to cinany nebo Kretinskeho přestane bavit . Mame svých starosti dost

sasek napsal:

Všem tady bych doporučoval podívat se na FB na rozhovory s hráči a trenérem, třeba to někomu otevře oči a odpoví mu to na spoustu otázek. Třeba jak Tonda Vaníček vnímal vyvolávání svého jména po gólu ...

Asi je Vanicek v pasti te “ mcDonaldovske kultury” :)

sasek napsal:

A ty bys jako mladý nadějný fotbalista chtěl zůstat v Bohemce do konce kariéry? Vyjma Bayernu, Barcelony, Realu... všechny kluby jsou pro hráče přestupní stanice. I Sparta je pro všechny české hráče přestupní stanice před ...

ale jo jasny ja to chapu. Navic je upřímnej a to se cení. Jen povzdech že každej pošilhává po karieře o dvě zastávky dál.

Scarsdale napsal:

Když ještě nevíme, jaký bude, tak bych se hned teď s obavami z jeho odchodu neunáhloval. V naší klubové filozofii je i hrdost. Bude-li zdráv dostane šanci a doufejme, že mezi jeho a naší spokojeností ...

To se přiznám nevím jak se ta hrdost v naší klubove folozofii projevuje. Většina fotbalistu nás bere pouze jako přestupní stanici a ani se tím netají aniž by zde něco dokázali

Poperu se o místo s Júsufem. To, že jde z Bohemky do velkého klubu, byl další plusový faktor. V Praze jste na očích, je to větší motivace ukázat se.“

Tak doufám že si po sezoně nepujde plnit sny někam jinam