Detail uživatele diskuzního fóra - Darek.Jakubowicz

Datum prvního příspěvku
21.10.2015
Celkový počet příspěvků
99
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1
Ptejte se vedení Bohemky 59
Online chat s vedením 39
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 42 petr.koukal, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
+7lOGE0X 17 Svatoslav.Bata

kolina napsal:

Zareaguji na to jak píšete o tom navýšení nákladů o 20% za dva roky. Vždyť bylo deklarováno, že až Dolíček bude městským stadionem tak pak půjde více financí do mužstva, takže se ptám zda těch ...

Toto deklarováno jistě nebylo, protože tím, že se stal městským stadionem, náklady na provoz naopak vzrostly. Spíš si dovolím tvrdit, že si toto pletete s ukončením konkurzu, který nás posledních několik let opravdu finančně "vysával". Konkurz už čeká snad jen formální ukončení. Tyto každoročně vynaložené finance se v příštích letech opravdu mohou přesměrovat jiným směrem, ale rozhodnutí MHMP o koupi stadionu nám neušetří, ani nevydělá ani korunu navíc.

Takže těchto zmiňovaných 20% na sportovní úsek jsou prostředky vložené NAVÍC do klubu v rámci určitého postupného růstu klubu jak máme nastaveno v dlouhodobějším plánu. Kromě tohoto nárůstu se dá vysledovat i nárůst v ostatních aspektech klubu, jako jsou například investice do infrastruktury, atd.

Podmínky našich hráčů se v posledních letech dostaly na úroveň průměru v české lize. Už to dávno není tak, že máme nejnižší platové ohodnocení hráčů v lize a tím zodpovídám i Vaši další otázku ohledně platového ohodnocení. Spartu, Slavii a Plzeň nikdy nepřeplatíme, u ostatních týmů se bavíme o minimálních rozdílech.

baca napsal:

Dobrý den pane řediteli, moje otázka se týká zavedení kultury ala Eden a Letná na pozici hlasatele.Nemám nic proti modernizaci i kdyz stary hlasatel byl proste svuj.Vam se opravdu libi to cirkusove rvani Petra Koukala po ...

Dobré ráno,

angažováním Petra Koukal se zkvalitnila tato služba na stadionu. Má speakrovské zkušenosti z velkých akcí a jsem rád, že máme možnost využívat jeho služeb. Vím, že jeho způsob moderování na našem stadionu je probírán i přímo se Sektorem a v takovýchto věcech jistě dochází ve shodě. Poradím Vám, abyste tuto věc řešil přes Sektor, nebo napřímo prodiskutoval možnosti a zlepšení (z Vašeho pohledu) s Petrem, kterého zastihnete v podstatě každý den v našem fanshopu.  

atletiko napsal:

Dobrý den, předem děkuji za odpověď, ale čekal jsem jí trochu více "rodinnější", míněno podrobnější. Taktně jste přešel otázku nasazování F. Haška, který byl, dle vyjádření pana trenéra, nasazován do základní sestavy několik zápasů a nebyl ...

Dobrý den,

k F. Haškovi, do sestavy sportovnímu úseku nezasahujeme, pokud to realizační tým a sportovní ředitel zhodnotí tak, že Filip je schopný v sestavě být, tak vědí asi proč. Počítáme i s variantou odchodu M. Haška, proto náhradu řešíme, ale nic není jasné a na jaře to může dopadnout jakkoliv, a to klidně i setrváním M. Haška v Bohemians. Co se týká zmíněného nasazování/nenasazování hráčů s dobíhající smlouvou, tak jak jsem řekl, něco takového netolerujeme. Do skladby sestavy není třeba zasahovat. Jsou tu nastavená jasná pravidla, které když se respektují tak nezasahujeme. Trenér ví, proč hráče nenasadí, nebo nasadí, konzultuje to s vedením a věřte, že smlouva v Bohemians v tomto ohledu brána v potaz nikdy nebude co tu budeme my. To ať dále dělají v jiných týmech.

Strategický partner, který by chtěl do Bohemians přijít, má vždy u nás otevřené dveře a nebráníme se jakémukoliv jednání. Bohužel se nikdo takový kolem klubu neobjevuje již delší dobu. To samé o možnosti prodeje klubu. Chtěl bych aby ti, co říkají něco jiného na druhém fóru nám jednou konečně někoho takového přivedli, nebo alespoň prozradili jeho jméno.

Rozpočet se navyšuje každým rokem, jen za poslední dva roky stouply například náklady spojené s chodem A týmu o zhruba 20%. 

Dobré poledne, 

doufám, že jsem odpověděl na veškeré Vaše dotazy, teď mě omluvte, jedu na Strahov, kde proběhne los dalšího kola MOL Cupu, věřím, že se budeme společně radovat z výhry v sobotu proti Liberci.

S přátelským pozdravem

Darek Jakubowicz  

MarekC20 napsal:

Alespon Vam zatim cas dovolil to tu trochu promazat...

Dobrý den,

upřímně ani nevím, jak se to dělá, zřejmě mi admin stránky toto nepovolil. Pokud o něčem takovém víte, že se děje, budu rád za odezvu, protože rozhodně nechci, aby se něco takového dělo.

S pozdravem,

DJ 

qwerd napsal:

Dobrý den,  měl bych dotaz ohledně posil. Posílit nutně potřebujeme, stávající výsledky a předváděná hra je mizerná a situace v tabulce budí oprávněné rozpaky. Je mi jasné, že nebudete psát konkrétní jména, ale spíš mě zajímají ...

Dobrý den, 

konkrétnější jsem byl již níže, více v současnosti nebudu, což musíte chápat. 

Jen namátkou jsme letos přivedli Júsufa, kterému je 25 let , a Romana Valeše, tedy více než 22. Výšku jsme v případě Júsufa také zlepšili. Do budoucna toto kriterium musíme zlepšit, víme o tom.

Aktuální situaci známe, bohužel. Věřím, že se situace zlepší po zápase v sobotu s Libercem.

s pozdravem,

DJ

SIJOZ napsal:

Nebudeme sa v zimnom prestupovom období zaujímať o Andreja Fábryho z Nitry? Podľa mňa jeden z najperspektívnejších hráčov slov.ligy...reprezentant SR21, stredný záložník,podhrot...Diky za odpoveď.Nech žije BOHEMKA!!!

Kontakt na sportovního ředitele máš, tak tip klidně pošli napřímo.

Cavalera napsal:

Dobrý den pane řediteli, uvažuje sportovní úsek o angažování hráče "maniaka" jako např. Řepka či Baroš, který strhne spoluhráče v období, kdy se nedaří? Já když vidím ty naše mouly se svěšenými hlavami...

Dobrý den, při posilování kádru sledujeme nejen hráčské kvality ale i jejich povahu a chování. Všechny tyto aspekty vyhodnocujeme a na základě toho vytipováváme vhodné hráče. Konkrétnější nebudu, což doufám chápete.

kolina napsal:

Moji oblíbenci v Bohemce jsou hráči Dostál a Mašek tak se ptám, budou v Bohemce i v jarní části 1Ligy?!?

Dosty je hráč s velkým charakterem a vyrovnanými výkony a Dominik byl první hráč, který přišel do klubu od mého nástupu na pozici ředitele. K oběma mám také silný vztah. Dominikovi končí v létě smlouva a je hlavně na něm, zda tu bude chtít pokračovat nebo se posunout třeba jinam. S Martinem budeme v blízké budoucnosti řešit jeho pokračování v Bohemians. Oba bych tu rád viděl dále.