Detail uživatele diskuzního fóra - Darek.Jakubowicz

Datum prvního příspěvku
21.10.2015
Celkový počet příspěvků
136
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1
Ptejte se vedení Bohemky 96
Online chat s vedením 39
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 49 petr.koukal, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
rz78Yqxt 18
+7lOGE0X 17 Svatoslav.Bata
A1f1d6/z 9
HNvXQiZF 3

klokon napsal:

Dobrý den. Trenér nedávno avizoval příchod talentovaného mladého záložníka na kraj nebo pod hrot. Můžeme se těšit?

My se na něj také těšíme, jednání se bohužel vlečou již déle než měsíc. Výsledek teď těžko odhadovat.

Michalklokan1905 napsal:

Dobrý den,chci se zeptat přicházejí hráči na hostování,ted se jim  ,,třeba,,bude dařit a pak odejdou co se pak bude dít? Hráči kteří tu hostujou se sem nebudou chtít vrátit a vy budete mít větší práci ...

Proti minulým rokům jsou hostování v minimálním množství. Ale i tak příchody některých hráčů na hostování v tomto přestupním období jsou výsledkem neuspokojivých výsledků podzimu. S Vaším tvrzením ale nesouhlasím, většina hráčů, kteří projdou Bohemkou, si k ní vytvoří vztah a když je možnost, vrátí se. Ideálním příkladem je Lukáš Hůlka.

Radim73 napsal:

Dobry den má to cenu do Bohemky přivézt Vacka na půl roku????Je to koncepční????Vacek střídá kluby ,nikde se pořádně nečapl,jinak by nešel do Bohemky.

Je to hotový hráč, který nám, věřím, dokáže pomoct ihned. Po půl roce jeho přínos vyhodnotíme a uvidíme jak bude vypadat (možná i společná) budoucnost. V rámci koncepční práce je potřeba přivést občas i zkušené hráče. 

hm71 napsal:

Otázka pro vedení ... do začátku jarní části soutěže zbývají cca dva týdny, nějak mi uniklo to posílení klubu. Zatím a to nic proti novým hráčům jsme přivedli do mužstva hráče kteří nejsou vesměs v ...

K vaší otázce: odpověď jste již částečně dostal včera. Uvidíme, zda je to konečný stav. Já věřím, že ještě ne.

cara napsal:

Dobry den, mame uz predstavu, pripadne potvrzeni ze svazu, jak budou vypadat v Dolicku sektory na stani? Pokud ano, muzete sdilet budouci podobu nebo jeho navrhy?

Dobrý den, očekávali jsme, že nám budou představena pravidla těchto sektorů, nic takového se nestalo, proto budeme my předkládat náš návrh svazu. Ten se bude vypracovávat ve spolupráci s bezpečnostníma složkama (policie, hasiči atd.)

mikis napsal:

S Martinem Dostálem je smlouva prodloužena, nebo v létě odejde. Dík za odpověď.

S Martinem jednáme o prodloužení jeho působení v Ďolíčku.