Detail uživatele diskuzního fóra - qwerd

Datum prvního příspěvku
7.5.2010
Celkový počet příspěvků
212
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 177
Ptejte se vedení Bohemky 32
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 23 fischer, atletiko
I/hF7flC 14 atletiko, GSE, gastrula, Fischer
uzzhKxom 6
sDndOwEI 5
p7NvFFF+ 3
ded3/Kv1 2
426cJk8z 2
urkFEMZk 2
+5cHCZDg 2
slChGUn0 2
gM11dEi8 2
v9MGOB6j 2
5JUWDE9t 1
C+uIeAM7 1 Bohemosincor
+HVUf7PC 1
cfbes90c 1
Hg8CFYKE 1
oRUt4gYh 1
DjXfFmA/ 1
niIwfL81 1
EenoXFnK 1
lJd5mA5v 1
8EQ9y0sQ 1
8Yru1yHR 1
lqSzXEQa 1
7IXud0o2 1
MYbOt8qh 1
yij3xoNy 1
892dAdZW 1
aVa0XEEi 1
E1bPD2TI 1
3QUhxLZB 1
pZ3eozHh 1
psOGq129 1
rL/ICKnS 1
ntfRx4g1 1
nQJAmYm9 1
W4YQE+rJ 1
xTgvsbrb 1
104Ea0qo 1
hK5rj+Vb 1
w5KNFnkt 1
6Kmhu27p 1
NoQKW7oR 1
Z2bk24if 1
osHxGvp/ 1
/+Hucs0D 1
QraIVMfJ 1
yj5m/NhD 1

Mám ještě jeden dotaz směrem k trenérovi a  hráčům. Vnímali jste někdy za svůj život text všech tří hymen Bohemians? Nedobrovolně pozoruju, že v současné době je trend mladých poslouchat trapnej rap, asi patrně z důvodu, že ho poslouchaj všichni jejich vrstevníci. Jinej důvod těžko hledám. A asi se těm našim hráčům líbí radši moderní hymna pražských "S" než pro ně "posraný" tři dechovky... Ono však kdyby se řídili naši mistři světa, šíleně dobří hráči, slokama z daných hymen, vypadalo by to jinak. Namátkou: "Klokani bojují, kopanou milují, hrajou jí všem, lidem jenom pro radost", "když hrají, ti mají, jen jeden cíl, aby gól a zas gól, síť rozvlnil", z další hymny: "Srdce mi jásá, vždyť je to krása, když vidím Bohemku hrát", potažmo: "V Ďolíčku když fotbal válí, hezčího snad nic není". Tak se chci zeptat, jestli někdy hráči, případně kovanej Sparťan Hašek, poslouchali alespoň tyto nejdůležitější pasáže těchto hymen a ty sloky si vzali k srdci. No, pochybuju, nevypadá to. :)) 

Chodím na Bohemku odmalinka, co mě přivedl do Ďolíčku můj táta. Pamatuji si Bohemku od éry trenéra Petržely až do dnešních dnů. Nevynechám jediný domací zápas, pokud nejsem v zahraničí. Chodil jsem na každý zápas ČFL, druhý a první ligy. A musím přiznat, že včerejším dnem jsem poprvé začal uvažovat o tom, jestli si koupit permici na další sezónu. Nepamatuju si nikdy sezóny slavného klubu Bohemians, kterým bezpochyby jsme, aby ztrácel svojí identitu. Až letos. Když se hrálo každý rok v první lize o záchranu po znovuzrození za dob Nikla, Slezáka, Hartiga atd., tak se nevypustil jedinej souboj, v Ďolíčku byla radost koukat na to, jak ten tým bojuje a jaký má nasazení, i když neměl takovou kvalitu. Hrálo se srdcem. Kdo má ze současnýho kádru bohemácký srdce? Bartek, Jindřišek, Dostál, Šmíd, dál kdo? Zajímá to vůbec ostatní hráče, ty náplavy, který Hašek dotáhl do týmu, jak na tom jsme? Já si myslim, že ne a až na pár výjimek je to těm hráčům u prdele! Nezažil jsem nikdy Bohemku, aby nebojovala, nehořel trávník v Ďolíčku a nebylo k vidění absolutně žádný nasazení!

K Haškovi: Přeju si velice, aby tento pseudotrenér byl odvolán. Posledních 20 domácích zápasů, 18 nevýher, posledních 8 domácích zápasů, jeden gól, to jsem v životě nezažil! Žádnej trenér by takovou sérii nikde jinde neustál. Hráčům zakazuje faulovat a kurví tim zápasy. Vysvětlil tomu sparťanskýmu, rádoby inteligentnímu a nejznalejšímu, srdcařovi, co je to taktickej faul na půlce hřiště? Třeba včera po týhle absenci klasický fotbalově zcela běžný situace, byla penalta a padl první gól Příbrami, protože jsme se přece od sparťanskýho srdcaře naučili, že faulovat takticky na půlce je zločin a Matoušek si tam v klidu prošel a byla z toho penalta, pak první gól v naší síti. A k tomu navazuje další bod: existenční zápas o bytí a nebytí, o záchranu, a my máme za zápas dvě žlutý karty? To si děláte prdel? Ještě jedna žlutá byla po chybě sudího Berky, kterej pískal strašně, ale to bylo úplně jedno, protože Příbram byla ve všem naprosto lepší a prohráli bysme, i kdyby pískal "Franta Vomáčka". Znaj třeba současní hráči a trener fotbal, který předváděli, již výse zmiňovaní, Hartig, Slezy, Mára Nikl, když hráli o záchranu? Viděli třeba to video na youtube, jak Šindelář sejmul v Ďolíčku v derby se Spartou Lumíra Mistra? Ví třeba Hašek, že úplně rozesral identitu Bohemky, která vždycky bojovala nadoraz, aby ligu zachránila? Za tu hru, která je podle trenéra zcela nepochopitelně akceptovatelná až na včerejšek a pohár v Ostravě, si zasloužíme sestup, nic jinýho. Jsem zvědav, kdy si tohle vedení uvědomí a Darek bude mít koule udělat větší personální rozhodnutí, protože jinak, bojím se, sestoupíme... 

PS: vaše trapný rozhodnutí, který považujete mylně za dostačující, že poskytnete nejvěrnějším fans lístky do Karviný a doma s Opavou zdarma, a tím nám zavřete hubu, je fakt vrchol! Uvědomte si, že my nejsme ňákej zasranej Střížkov, co poskytoval uboze lístky na zapasy na Proseku v Letňanskejch listech zdarma, aby tam někdo přišel nebo cirkus Eden a cirkus Letná, co delaj podobný vopičárny! My jsme fanoušci Bohemky (buďte šťastní, že ještě chodíme), my si rádi zaplatíme za permice nebo za lístky, ale chceme vidět nejakej produkt, na kterej budeme hrdí a zároveň pyšní na to, že jsme Bohemáci! Takže jediná omluva je 6 bodů z následujících dvou utkání, chceme vidět jezdit hráče po prdeli a trenéra, kterej se nebude vymlouvat na kdesi cosi, kterej dokáže hráče namotivovat a vysvětlit jim hrdost, která spočívá v obléknutí dresu slavných Bohemians! 

Bohemians forever! 

Klasický a předpokládaný vyústění domácího ligovýho zápasu. Skončí to 0:0 nebo 0:1, skluz udělá jenom Bartek, tolik opěvovaný rychlý přechod do útoku je opět pomalý, ve vápně je v náběhu 0-1 hráč, střely na úrovni chlapců z přípravky, co se snaží o poločase ukázat fanouškům, Krch nahraje na jistotu vždy dozadu, nákop se mu povede jednou ze sta případů, "konstruktivní" Pokorný opět není konstruktivní, Puškáč se Záviškou a Bundesliga Vaníčkem opět nedají gól, Yusuf opět vyhraje každou hlavu a po příchodu na hřiště se raduju z jednoho jedinýho pozitivního momentu dne, že konečně nastoupil.

Tak takhle fakt ne, tohle je prostě strašný, co my doma předvádíme po celou sezónu! A rozhovor s Vaníčkem je vrchol. Znám ho odmala, kopali jsme si spolu na plácku, ale jak tohle vůbec může říct? Tam chybí absolutně jakákoliv sebekritika, správný pojmenování aktuálního stavu, sebereflexe! Jedinej, kdo s ním souhlasí, je předpokládám Vapno80, kterej asi kouká na úplně jinej fotbal a tímto děkuju Kolinovi, Ludvovi a ostatním, co nazývaj věci pravými jmény. Protože takovýhle sebeuspokojení opravdu není na místě, hra je nekoukatelná, předfinální a finální fáze otřesná a nedůstojná prvoligovýho klubu.

Včera bylo 3800 diváků, je to málo nebo hodně? Já si myslím, že kurva hodně na tu sračku, co předvádíme! Patří všechna čest nám všem, co nevynecháme jedinej domácí zápas, pokud nám to okolnosti umožňují, protože s takovýmto fotbalem a neuměním dát gól by nikde v lize nechodilo víc lidí. 

V Ostravě jsem byl, celej zápas jsem se snažil Bohemku, stejně jako všichni přítomní, vytrvale a hlasitě podporovat, ale od našich hráčů mi připadalo, že tu intenzitu fandění a podpory nepřetavili ve výkon hodnej prvoligovýho manšaftu. Jistě je to i výběrem fotbalistů, který si trenér Hašek do týmu vybírá, nicméně je opravdu s podivem (a nebylo to jen předevčírem), jak jsme v mnoha zápasech pod Haškem permanentně horší v osobních soubojích a agresivitě. Když se hraje o finále poháru a v lize o záchranu, chci vidět hráče jezdit po prdeli- a čest výjimkám- tohle u nás dokáže pouze Bartek, Jindřišek, Šmíd a Dostál. Všichni ostatní mi přijdou, že v tomhle směru nejsou připraveni na dospělej fotbal. Přijet támhle do pralesa na vesnici, tak půlka hráčů nedohraje, protože se z těch soubojů poserou. Kde je ta bojovná Bohemka, který se každej bál za dob Nikla, Hartiga, Slezáka, Nešpora, Nováka, Šindeláře? Sice občas trpěl fotbal, nebylo to na Bohemce o kráse, ale hlavně o těch soubojích, nicméně si myslím, že se o záchranu a finále poháru nehraje na krásu (která stejně v našem podání není častá), ale je to právě o tý soubojovosti, v který Baník zcela dominoval, i když taky hrál bídně stejně jako my. Aby přišla otázka a nebyl jsem přesunut do jinýho fóra, tak se chci zeptat, zda-li je od příští sezóny v plánu přivést do kádru k nadějnym fotbalistům i buldoky, co se ničeho nezaleknou a budou žrát trávu? Protože těch je u nás jako šafránu. Nechci mluvit za ostatní, ale já jel do Ostravy podpořit Bohemku s cílem postupu a s vidinou kvalitního, bojovnýho výkonu na hranici sil a sebeobětování se. A to jsem, při vší úctě k hráčům, neviděl. A ono jet takovou dálku a vidět bezkrevnej ustrašenej výkon a pak se nasraně vracet zpět, není košér. Díky za odpověď. 

Nešetřím letos kritikou k našim domácím zápasům, ale dneska jsem tam viděl velkou snahu, bojovnost a kopu šancí. Za mě suverénně nejlepší domácí zápas na jaře. Škoda, že tam nepadl žádnej gól. To kvílení tady dnes taky moc nechápu, byly letos daleko horší domácí zápasy. 

albertusman napsal:

No termínově to příjemný není, ale to je u poháru standard. Semifinále už stojí za sick day, dovču, neplacený volno nebo jakejkoli jinej způsob, jak kdo může vynechat pracovní den. Nevím ještě čas výkopu, ale ...

Snad vyjede co nejvíc lidí no. 

albertusman napsal:

Taky spokojenost a jak jsem daleký výjezdy letos vynechával, tak tohle si ujít nenechám. Žádnej Bohemák by neměl. Tím, že jsme vyfasovali Baník, šance přinejmenším na finále ještě vzrostla a aniž bych chtěl bejt pesimista ...

Jojo, ale Baník venku ve všední den je pro pracujícího člověka dost nešťastná záležitost, doma by byl plnej dům. No uvidíme, každopádně postup musíme urvat!! 

kolina napsal:

Jasně že chceme do Dolíčku Český pohár i když už v Dolíčku jeden Český pohár z roku 1982 máme, ale on to neví ani pan ředitel že Bohemka v roce 1982 vyhrála Český pohár, můžeš ...

Souhlasím, o tomto by měl mít ředitel povědomí...