Detail uživatele diskuzního fóra - qwerd

Datum prvního příspěvku
7.5.2010
Celkový počet příspěvků
230
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 194
Ptejte se vedení Bohemky 33
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 32 atletiko, fischer
I/hF7flC 14 atletiko, GSE, gastrula, Fischer
uzzhKxom 6
sDndOwEI 5
p7NvFFF+ 3
ded3/Kv1 2
426cJk8z 2
urkFEMZk 2
+5cHCZDg 2
slChGUn0 2
gM11dEi8 2
v9MGOB6j 2
X34RGhZN 2
6h3zlhng 2
DvD8OQ05 2
5JUWDE9t 1
C+uIeAM7 1 Bohemosincor
+HVUf7PC 1
cfbes90c 1
Hg8CFYKE 1
oRUt4gYh 1
DjXfFmA/ 1
niIwfL81 1
EenoXFnK 1
lJd5mA5v 1
8EQ9y0sQ 1
8Yru1yHR 1
lqSzXEQa 1
7IXud0o2 1
MYbOt8qh 1
yij3xoNy 1
892dAdZW 1
aVa0XEEi 1
E1bPD2TI 1
3QUhxLZB 1
pZ3eozHh 1
psOGq129 1
rL/ICKnS 1
ntfRx4g1 1
nQJAmYm9 1
W4YQE+rJ 1
xTgvsbrb 1
104Ea0qo 1
hK5rj+Vb 1
w5KNFnkt 1
6Kmhu27p 1
NoQKW7oR 1
Z2bk24if 1
osHxGvp/ 1
/+Hucs0D 1
QraIVMfJ 1
yj5m/NhD 1
4496bJ9s 1
TJi0TLvQ 1
Aww8aMDv 1

vytrznik napsal:

Tady je to zas samej chytrak a trener od gauce psat Kostl ven po jednom zapase je trosku mimo misu ne hald se mu zapas nepovedl to se stava.Otazka je proc tam Hasek da tak ...

Tak nevim, jestli máš o tom ponětí, ale pátek je pracovní den a holt někteří Bohemáci nemohli dorazit, protože byli v práci a holt jim nedali (nebo si nechtěli), vzít kvůli tomu dovolenou...

A ty, kterej máš jedinej smysl života Bohemku, tohle nedokážeš asi pochopit, ale lidi chodí do práce a to volno si vzít občas nemůžou...Jistě tě serou i Bohemáci, co nejedou, i když můžou, ale já se jim vůbec nedivim, protože bojovná Bohemka za dob Hartiga, Slezyho, Máry Nikla už není a bohužel asi i dlouho nebude pod Haškem.

Nemám problém zúčastnit se kromě domácích zápasů i výjezdů, když mi to čas dovolí, ale chci vidět starou, bojovnou a obávanou Bohemku. Mysli si o tom, co chceš... 

Hrubajz napsal:

Martine. Zcela vážně míněný dotaz. Pan trenér Martin Hašek je tady také na přestup s předem stanovenou částkou za přednostní odkup spartou??? Protože jinak si nedovedu vysvětlit pořízení hráče Kostla na přestup s tím,že si ...

Tak co si myslíš, že ti odepíše na tenhle dotaz? Souhlasim s tebou do puntíku, i jsem příspěvek na podobný bázi (ve zkrácený podobě) na Kostla, Šmída a "trenera" napsal včera ještě před tebou, ale on ti jako SLO- kontaktní osoba pro fanoušky napíše pouze veřejně očekávatelný a směrem k vedení loajální, nicneříkající vyjádření, že je to všechno v kompetenci Haška a snad se zadaří příští týden doma s Bolkou, bohužel.

Tím neříkám, že mi Martin nějak vadí, člověk je to jistě sympatický a dělá, co může, snaží se tu komunikaci zlepšit, ale nikdy nepůjde proti vedení, nevyjádří svůj subjektivní názor na aktuální dění, což lze teoreticky i chápat. Ale za Příby ta komunikace byla holt nejlepší... 

Bohemosincor napsal:

Porad se tady argumentuje, ze se hrac musi sehrat s tymem, musi s nim absolvovat predsezonni soustredeni, aby byl platny atd. Kostl absolvoval cele soustredeni, ale kdyz je potreba, tak se stejne napise, ze byl ...

Tak ono šlo spíš tenkrát o to, že jsme chtěli vidět Bohemku jezdit po prdeli a porvat se o záchranu, kterou nám šťastně vykopal borec Pepa. Nikdo nestál o vstupné zdarma, ale o Bohemku, na kterou může bejt fanoušek hrdej. 

On vystřídá jedinýho stopera bez karty, kterej navíc umí hlavu... To fakt nepotřebuje komentář... Labilní Kostl pak ztratí nervy a dostane cervenou. Ma to alespon jednu vyhodu, ze nebudeme hrat s Boleslaví na 3 stopery, pokud se teda neuzdraví Krch.

Nepřipravujeme se na soupeře, ani na hrace soupeře a takhle to dopadá. A pak ještě řekne v TV, že jsme s nim neměli problémy, tak to je vrchol. 

bonano30 napsal:

Sparta na svém twitteru uvedla, že má do budoucna právo Köstla koupit zpět a současně pevně dané podmínky, za nichž by se na Letnou vrátil

Teď jsem akorát odeslal na druhý fórum dotaz, k čemu tohle je... 

Kostl na 3 a půl roku na přestup, to je sice hezký, ale dle facebooku Sparty je tam právo zpětnýho odkupu. Takže se u nás třeba hned chytne a za rok půjde zpátky do Sparty. To jsme se nepoučili? 

rvi napsal:

A jdu blejt velebnosti...z nadchazejici sezony mam vic nez strach...:( A mam cimdal vetsi averzi na "trenera" Haška a ty jeho rádoby vtipné kecy!!! :((( ...to bude letos ZASE pruser !!! KAM SE TO RITI ...

Souhlas. Hašek pro mě taky není člověk na pravym místě a bojim se, že s ním se dopředu neposuneme. 

Tak hlavně, že jsme si to zanalyzovali a jdeme správnou cestou. Hnus. 

karass napsal:

Jestli máte názor, ze nové funkcionáře Bohemka nepotřebuje, je mi vás líto. Vás ne, ale naší milované Bohemky. Vy musíte skákat a psát, tak jak máte, pravda je ale jinde. Jeden schopný "veterán" v české ...

Naprosto souhlasím. V zákulisí nemáme žádnej vliv, žádnou moc a určitě bysme nějakýho protřelýho funkcionáře, co v tom umí chodit a vyzná se- typu Hofti- potřebovali. Kór když každej pracovník Bohemky dělá kromě úkolů se svojí funkcí spojenou i údržbáře, automechanika atd., jak tu bylo už dříve řečeno. Jestli šetříme na pracovní síle, tak opravdu nechápu význam, příjde mi to kontraproduktivní a neprofesionální co se týče směřování fotbalovýho subjektu a pokud si jako klub myslíme, že není potřeba posilovat na funkcionářských postech, tak je asi něco špatně, ale je to prostě obrázek našeho vedení.... Spokojíme se s málem, čím méně nákladů a pracovní síly, tím líp a za současný konstelace to nikdy nedotáhneme do nějakejch vysněnejch cílů.