Detail uživatele diskuzního fóra - qwerd

Datum prvního příspěvku
7.5.2010
Celkový počet příspěvků
242
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 203
Ptejte se vedení Bohemky 36
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 36 atletiko, fischer
I/hF7flC 14 atletiko, GSE, gastrula, Fischer
uzzhKxom 6
sDndOwEI 5
p7NvFFF+ 3
ZII1wUij 3
ded3/Kv1 2
426cJk8z 2
urkFEMZk 2
+5cHCZDg 2
slChGUn0 2
nQJAmYm9 2
gM11dEi8 2
v9MGOB6j 2
X34RGhZN 2
6h3zlhng 2
DvD8OQ05 2
5JUWDE9t 1
C+uIeAM7 1 Bohemosincor
+HVUf7PC 1
cfbes90c 1
Hg8CFYKE 1
oRUt4gYh 1
DjXfFmA/ 1
niIwfL81 1
EenoXFnK 1
lJd5mA5v 1
8EQ9y0sQ 1
8Yru1yHR 1
lqSzXEQa 1
7IXud0o2 1
MYbOt8qh 1
yij3xoNy 1
892dAdZW 1
aVa0XEEi 1
E1bPD2TI 1
3QUhxLZB 1
pZ3eozHh 1
psOGq129 1
rL/ICKnS 1
ntfRx4g1 1
W4YQE+rJ 1
xTgvsbrb 1
104Ea0qo 1
hK5rj+Vb 1
w5KNFnkt 1
6Kmhu27p 1
NoQKW7oR 1 Vertigo
Z2bk24if 1
osHxGvp/ 1
/+Hucs0D 1
QraIVMfJ 1
yj5m/NhD 1
4496bJ9s 1
TJi0TLvQ 1
Aww8aMDv 1
tYv8LFnc 1
bDFupryD 1
qG3M0Oea 1
X6CNYaF6 1

Darek.Jakubowicz napsal:

Otázka od fanouška Atletiko z emailu: Uvědomuje si někdo z vedení, že je Hašek nejvíce neoblíbeným trenérem co pamatuji?   Dobrý den, jaké měřítko na toto tvrzení používáte? Jen si matně vzpomeňte, kteří trenéři poslední dobou Bohemkou prošli. ...

Je nás víc, co ho nemáme rádi. Minimálně na hlavní tribuně jsem slyšel od mnohých, že se se jim nelíbí jeho vyjadřování směrem k našemu klubu v minulosti a taky ty jeho infantilní gesta po každým gólu v poslední době, aby ukázal, že jsme se v něm spletli, v tý kritice, a on je king. Nejlepší trenér ve vesmíru s největšíma uspěchama.

Jinak za Havla děkuji. 

spyder napsal:

Dvaatřicetiletý zadák se už ve středu připojí k mužstvu. „Doufám, že se prosadím do sestavy a že hlavně budu platný. V Bohemce jsem to necítil na hřišti ani mimo něj, připadal jsem si do počtu,“ líčil v úterý ...

Nejlepší stoper Bohemky si připadá do počtu, to je hodně smutná vizitka našeho klubu. Podle mýho názoru obrana ve středu pole kromě venkovních zápasů hoří i v domácím prostředí, i když se vyhrává. Pokorný a Krch zdaleka neodvádějí lepší práci, než Michal. O Kostlovi nemluvím, ten je mladej, jemu leccos odpouštím. Ale láme mi srdce, že srdcař jako Šmíd odchází, i když dle mýho názoru je nejlepší a má na to hrát v základu suverénně. Pokud ovšem vedení a sparťanskej srdcař Hašek s bohemáckým náramkem na ruce usuzujou, že na základ nemá, tak se s tim holt musím smířit. I když fakt nerad. 

Oč je horší Šmíďák než všichni naši stopeři??? Proč byl poslán na hostování? Opravdu nerozumím tomu, proč ho Hašek nestavěl do základu. Za mě je to dlouhodobě náš nejlepší stoper a pro vedení a realizák je až číslo 5. Navíc srdcař. Nerozumím tomuhle kroku. 

TomBP napsal:

Dostkrát bývám naštvaný na Haška. Ale když jsem viděl co včera předváděli Weber a Vrba, kteří jeden nestřídáním zoufalého obránce a druhý zase nesmyslným vystřídáním hráčů, kteří táhli zápas, úplně posadili své soupeře na koně ...

Tak zrovna Hašek taky opakovaně neumí reagovat na hru a neumí střídat .... 

sasek napsal:

Po Příbrami jsem tu četl, co dělá vůbec v sestavě. Tak já tomu už nerozumím. 

Já tohle určitě nepsal. Za mě je to dlouhodobě náš nejlepší stoper. 

Hlavně že Šmíďák, kterej neprohraje hlavu a souboj, sedí na lavičce.... 

Chtěl bych poděkovat klukům za odmakaný výkon a za to, že Plzeň do ničeho nepustili. Plzeň byla trapná a k poražení. Konečně nacházíme tu bojovnost, která loni citelně chyběla. Rozhodčí netřeba komentovat, to bylo jasný už předem, jak to bude vypadat. Jen tak dál, Bohemka do toho! 

bohemak11 napsal:

Tak to budeme kousek od sebe,kazdopadne to byl opravdu vrchol!tohle si profesionál nemůže dovolit,za klub bych zadal po Plísní od Krmencika minimálně omluvu tomu klucinovi!!

Co čekat od ožralýho hlupáka, co chlastá, když řídí a pak to svede na manželku. :)

Kazdopadne ten náš podavač byl pak slavnej. :) 

bohemak11 napsal:

Pod toto se podepisuji!taky jsem to videl!a ještě přidám Krmencika,který hodí po našem 13ti letem podavaci míčů balon a ještě mu nadává ze je to kurva?!sedim v druhé radě a toto mi přijde naprosto neprofesionální!!

Přesně, toho podavače jsem měl hned metr pod sebou. A pak má člověk fandit český repre, když za repre hrajou takový bezcharakterní šmejdi!