Detail uživatele diskuzního fóra - qwerd

Datum prvního příspěvku
7.5.2010
Celkový počet příspěvků
258
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 218
Ptejte se vedení Bohemky 37
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 43 fischer, atletiko
I/hF7flC 14 atletiko, GSE, gastrula, Fischer
uzzhKxom 6
sDndOwEI 5 Packa1809
p7NvFFF+ 3
ZII1wUij 3
ded3/Kv1 2
426cJk8z 2
urkFEMZk 2
+5cHCZDg 2
slChGUn0 2
nQJAmYm9 2
gM11dEi8 2
v9MGOB6j 2
X34RGhZN 2
6h3zlhng 2
DvD8OQ05 2
UqrGHrZc 2 atletiko
5JUWDE9t 1
C+uIeAM7 1 Bohemosincor
+HVUf7PC 1
cfbes90c 1
Hg8CFYKE 1
oRUt4gYh 1
DjXfFmA/ 1
niIwfL81 1
EenoXFnK 1
lJd5mA5v 1
8EQ9y0sQ 1
8Yru1yHR 1
lqSzXEQa 1
7IXud0o2 1
MYbOt8qh 1
yij3xoNy 1
892dAdZW 1
aVa0XEEi 1
E1bPD2TI 1
3QUhxLZB 1
pZ3eozHh 1
psOGq129 1
rL/ICKnS 1
ntfRx4g1 1
W4YQE+rJ 1
xTgvsbrb 1
104Ea0qo 1
hK5rj+Vb 1
w5KNFnkt 1
6Kmhu27p 1
NoQKW7oR 1 Vertigo
Z2bk24if 1
osHxGvp/ 1
/+Hucs0D 1
QraIVMfJ 1
yj5m/NhD 1
4496bJ9s 1
TJi0TLvQ 1
Aww8aMDv 1
tYv8LFnc 1
bDFupryD 1
qG3M0Oea 1
X6CNYaF6 1
MANNLH13 1
+1II3JJa 1
9P9u24od 1
iknQjKUJ 1 GSE, gastrula
k3NNf4jw 1
TOsn7w1d 1
aoRngbXD 1
ZZiaO2w+ 1
vacidnw7 1

suicideblond napsal:

za atleta alespoň hodněkrát zasunuli:) teď je to pornokásting bez děvek MH zpět!!!!!!! tohle je hnus Velebnosti

Klusáček dostal hráče po Haškovi, žádnýho si nepřivedl. Ten sparťanskej bezcharakterní kokot tady dokurvil, co se dalo. Přivedl například dostihovýho chrta Závišku, neschopnýho Vacka, o kterým prohlašoval, že bude novej Iniesta ligy, neschopný útočníky Keitu a Ugwua, kterým je to u prdele, jak Bohemka hraje, dále například Vondru, Bederku, svýho protekčního synáčka a zbytečnýho, naprosto neschopnýho Pokornýho.

Neříkám, že jsem spokojen s výkonama, který předvádíme teď (kór dneska), ale nostalgicky tady psát o tom, jak bys chtěl Haška zpátky, to snad ne. Doufám, že je to od tebe sarkasmus. 

sasek napsal:

Já tam právě viděl spoustu těch drobných otoček, sporný fauly vždy na plzeňskou stranu. Dále neodpískané fauly na nás, které plzeňským pískal. 

Hlavně ty hraniční ofsajdy/neofsajdy...

Je to škoda, Plzeň trapná, každej jinej tým by tam dneska vyhrál! 

Fans napsal:

To je krásný, Petr Kouba oroduje za stadion v Pardubicích., Proč ne u nás.....?, co Vy rodinní zachranci? Je zvláštní, že vyjma Mary Nikla Bohemka  bývalé hráče nezajímá.... Ale vlastně je to dobře, musíme padnout ...

Tak minimálně Sňozíka a Jirku Ondru vídám v Ďolíčku na domácích zápasech pořád... 

Rozhodčí nastaví i přes ošetřování Le Gianga a střídání pouhé dvě minuty a my místo toho, abysme se snažili o ještě jeden nákop dopředu, tak v 92.minutě střídáme. Nepochopim. 

košile napsal:

No ja nedelam z haska boha, mel spoustu chyb.. To jak jsme se dostali do semifinále je i dil stesti, na druhou stranu se koukni s kym jsme kdy dokazali vypadnout.. Jen me se nelibi ...

Minimálně se pročistil vzduch jeho odchodem. Já jsem byl jeho velkým odpůrcem a jsem rád, že vypadnul a bude nás  trénovat slušný a charakterní člověk. Uvidíme, jak to Klusáčkovi půjde, snad bude úspěšný. 

košile napsal:

No vzdyt ano... Opava tam bude taky znova za 20let stejne jak bohemka.. A zlin je v zakulisi i ve vedeni silnejsi nez bohemka ale koukejme na sebe takze jakej trener nás dostal naposled 2zapasy ...

Ruku do ohně bych za to nedal, ale tuším, že Hoftych, když s náma skončil 6. v první sezóně ve vyhnanství v Edenu, tak nás dělilo pár bodů od Evropské ligy, pár kol před koncem sezóny určitě.

A semifinále poháru byl pro náš klub nezpochybnitelně úspěch, ale podívej se, koho jsme vyřadili. Venku Dobrovice, doma tehdy druholigové Budějovice, venku Příbram, doma Olomouc a pak jsme prohráli na Baníku. I když jsme loni doma hráli prachbídně, pořád jsme hráli v poháru dvakrát doma, což je prostě vždy nepsanou výhodou. Ale žádné tuzemské špičky jsme nechytli a nevyřadili. Úspěch ok, ale že bych tady o tom psal tejden a vyzdvihoval Haška, jakej je Bůh, že to s náma dokázal, to nevím. 

Klusáček asi dobrá volba, odehrál za nás nějakou tu sezónu jako hráč, už nás i trénoval, senzačně nás zachránil, otázkou je, jak bude vypadat jeho druhý trenérský působení v našem klubu. Člověk, kterej je slušnej a je to takovej klokaní "Víťa Lavička". Jelikož si nemůžeme dovolit (nechceme si dovolit) zaplatit kvalitnějšího trenéra, inu, proč ne. Co se týče Brabce, tak byl pro mě s líným Tomášem Bergerem, bláznem Nitrianským a Střížkovákem Jeslínkem jediným hráčem, na kterýho jsem měl u nás fakt averzi. Nejdřív srdcař SKS, pak ACS, když to přeženu, prošel pomalu všema pražskýma klubama kromě Střížkova. I jako "expert" v TV a člověk mi vůbec nesedí, ale snad se budu mýlit a Luděk si ho vybral kvůli něčemu směrodatnýmu... 

Pokud ani na hřišti posledního týmu tabulky nejsme schopni bodovat a ze sedmi venkovních utkání získáme jeden bod, je jednoznačně chyba na straně trenéra. Navíc jsme vypadli i v poháru s amatérama, a přišli jsme tak o nejsnažší možnost dostat se do pohárů. Ten člověk nedokáže hráče namotivovat, vyždímat z nich maximum a naši borci jsou totálně psychicky dole a nevěří si. V takových situacích je zapotřebí nový impuls a tím je okamžitý vyhazov trenéra. To, že nás zařízli rozhodčí je sice objektivní fakt, ale i tak bylo naší povinností vyhrát, to se na mě nezlobte. Hašek ven, změna je jediný řešení!! 

košile napsal:

Napul souhlasim jen jedna vec a to jsou ty media, vzdyt to jak vystupuje jak mluvi do novin nebo do televize to me ani tebe nemusi zajimat... Nikdy jsem si nevsiml ze by se srovnaval ...

Mě to teda zajímá, jak se vyjadřuje o mém klubu do médií. Správnej trenér by podle mýho názoru neměl natírat hráče v médiích/na tiskovkách a měl by si to s nima vyřešit v kabině, pořádně je seřvat, když je individuální chyba na jejich straně, ale do éteru o tom nemluvit a ty hráče chránit a stáhnout pozornost radši na sebe (ne tak, jak to dělá on, ale jinak, použít víc trenérskýho citu). Navíc on mluví špatně i o klubu jako celku. To se mi vážně nelíbí, může mít ňákej subjektivní názor, ale neventilovat ho veřejně. Dělá zbytečně zlou krev a mezi řadou fanoušků je čím dál tím víc neoblíbenej a já se vůbec nedivím. 

Myšlenka dosadit si na místa v realizačním týmu Bohemáky se mi taky líbí, bohužel asi nikdy nebude uskutečněna. Vždyť i Mára Nikl skončil v Příbrami jako asistent, my mu ani nenabídneme pozici v klubu. To je hodně smutná realita. 

košile napsal:

Super napsany od prvniho do posledního slova..hazet vse na ne zrovna top trenera kdyz nemame na jiného a jeste on nema moc na výběr pri posilovani a ohanet se tím jake maj podminky oproti drivejsku ...

Já si osobně myslím, že v naší situaci, kdy si teda nemůžeme dovolit fundovanýho a prvotřídního trenéra, není od věci se obrátit na ty vlastní řady- Petrouš, Hruška, Slezy. Všichni tři jsou Bohemáci, nehrozilo by žádný dehonestování našeho klubu, žádný hloupý a klubu ponižující prohlášení. Určitě by to nebylo horší pod vedením jednoho z nich, za to dám ruku do ohně. Nejvíc bych si přál Petra Radu, případně Ivana Haška, Lavičku, ale vím, že to není v našich možnostech, Rada a Lavička jsou navíc smluvně vázáni. Rada si myslím, že by Bohemku srovnal, vím, že ho spousta lidí nemá rádo, ale za mě by to byl pro nás nejlepší možnej trenér v současný situaci a jako člověk mi taky nevadí a o jeho trenérských kvalitách nepochybuju.

Je jasný, že Darek jako ředitel neprokazuje žádnou vlastnost, kterou by měl správnej ředitel mít- soudnost, respekt, autoritu, průbojnost, vlastní názor nebo umění poznat, kdy bouchnout do stolu. Jelikož je však změna na ředitelskym křesle z říše sci-fi, když je v klubu jeho otec, tak tohle asi nelze vyřešit, dokud se nezmění majitelská struktura. Co by se však mělo urychleně vyřešit je změna na trenérskym postu. Již to tady bylo několikrát řečeno, v čem sparťanskej patriot propadl, sám jsem to tu již několikrát psal- dehonestující vyjádření do médií o našem klubu, tiskovky na úrovni ubrečenýho kojence, co ztratilo chrastítko, nesmyslný rozestavení zápas co zápas, neumění reagovat na hru, která je na náhodu, bez koncepce a vzrůstající tendence, nesmyslný střídání... On mi i strašně vadí jako člověk. Sebestředný budižkničemu jehož vrcholem trenérský kariéry je šestý místo s Vlašimí (nebo kolikátý), vítězství nad Plzní 5:2 a vyrozumění celý republiky, že on je king a srovnává se pomalu s Fergusonem. Nikdy jsem neměl averzi na žádnýho člena klubu, ať už na trenéra nebo hráče (pominu-li Bergera nebo Brabce), ale tenhle trenér toho postupem času docílíl dost vehementně (nemyslím si, že to tak vnímám pouze já) a určitě pro něj neshledávám jedinej důvod k jeho zastání. Jenom kvůli němu pociťuju frustraci ze současný Bohemky a přeju si, aby co nejdříve vypadl a ukázal se v Ďolíčku nanejvýš jako trenér hostů (i když teda nevím, jaký klub by musel objektivně dle jeho trenérských kvalit trénovat, abysme proti němu hráli, divizi snad hrát nikdy nebudem). Hašek ven!

Velmi přeju mužstvu 3 body z Budějovic, budu tam a taky nám přeju, aby v případě ztráty bodů nesvedl pseudotrenér Hašek tuto skutečnost třeba na globální oteplování.