Detail uživatele diskuzního fóra - klokan1975

Datum prvního příspěvku
07.08.2007
Celkový počet příspěvků
266
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 196
Ptejte se vedení Bohemky 65
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dw9JiINW 12
DLmIUprX 10
41se9Dd8 8
IzSKWkR4 7
i9ybf35Q 6
/8Wo0OxD 6
l13XmDH4 5
SrRER7UD 5
/ACcATwb 5
AcS4tXpe 5
pIsdRud7 4
u8JNHBXO 4
pFrJLt9B 4
46sMDDB8 4
ivMr4b0y 3
+gASQl7T 3
UfAKA6wh 3
dg2i66Io 3
B6Bak7IY 3
fHQbxYpO 3
hyPQw42J 3
VCiCVF7S 3
CxzQPI6l 3
cIR/q/fj 3
+SjD7kkG 3
Gu52jSzy 3
f26xMNAS 3
Tg37A/dU 2
/VK6jeGU 2
fHjBCRc7 2
M8ImuBRP 2
qOf0OAM5 2
e6YcLB4w 2 petr.koukal
DlLJHBUq 2 FreeBeam
Y0c+9tTW 2
2F4FUuna 2
oUSYHYK8 2
3ug/H/7o 2
hnQnCHhf 2
cWIwd6Qf 2
HS5mvXRK 2
B4cIb7iF 2
a7yGSGSR 1
TUyuY1yC 1
WcXhNTau 1
0JLGW9aT 1
ZmaGKVAW 1
FJxWza7U 1 Japel, pachl1
CZPjoV73 1
SQ0CD2Ow 1
i56K+0Dq 1
lBCbDVl2 1
9FPjySTJ 1
FHBK7rwO 1 BlechaBerserk
KEBzBczv 1
E7v2p+PG 1
af/OWA3m 1
p048zo+o 1
e3V5EflM 1
t8cejRIt 1
yhGp8cTy 1
eG8k7T4d 1
dQ3WzYHq 1
3mw23No9 1
HTDy7jzS 1
iLi83bLd 1
saKi931R 1
ZQoaid8R 1
+PoG6yMT 1
SspN5bXE 1
Xh9G5kTz 1
oTVb6ZfP 1
KqPeK5fg 1
/2JzhLGG 1
VYIUt/HS 1
6Zgyt0Ww 1
R+xdYkJw 1
AWexBMSW 1
GdPCMDGZ 1
qhjhL3/3 1
Miu0YQTM 1
yR+TAXzg 1

Bohužel jsme se dostali tam, kam jsme nechtěli, ale upřímně se to dalo čekat. I když Valeš není můj oblíbenec za obdržené góly  rozhodně nemohl, jen se ukazuje rozdíl mezi Jedličkou ,který body vyloženě vychytal a ukázal svůj přínos a našimi  kmenovými gólmany, kterým chybí přidaná hodnota  a perspektiva.... ( Matyáš Vágner,  Surovčík , Holec ( není perspektiva,ale alespoň kvalita ) atd.),  nadstandardní  brankář je pro Bohemku třeba, ale Valeš nechyboval jen prostě nemáme gólmana, který mužstvo podrží. Co se týká stavu kádru , tak to jde za sportovním vedením a je  výsledkem pro mne nepochopitelné strategie - čím starší a víc po zranění ,tak lepší...asi mají smlouvu s VZP :-) , sportovní úsek neumí hráče zhodnotit - často  odcházejí zdarma po skončení smlouvy - Vodháněl, Puškáč, Schumacher.... res. chybí nám  perspektivní 2-3 hráči 18 - 21 let vyjma A.Kadlece, který moc příležitostí doposud nedostával. Sportovní úsek je trochu zahleděný do "své pravdy" a strategie....teď si nemohou alibisticky stěžovat, že jsou hráči zranění a kádr je ve stavu jakém je....to je výsledek jejich práce . Běžet za rozhodčím a stěžovat si ....to už jsme jak Slavia. 

atletiko napsal:

Mýlíš se kamaráde velmi, protože já narozdíl od tebe jsem zde aktivní 22 let... A teď k mé, podle tebe zdrcující kritice. Napsal jsem svůj názor a nechápu, proč na něj vůbec reaguješ. Hra obrany ...

Vnímám to dost podobně jako tyza mne realisticky popsaný stav hráčského kádru . Nerozumim poznámce "Klokana z Černošic" proč by ses měl zaměřit na jiný sport....je to diskusní forum, kde popisuješ svůj názor bez vulgarismů.

Neupírám trenérovi Veselému velký podíl na  loňském úspěchu,přijde mi však ,že stává papežštějším než papež. I Chrudim hrála pod ním výbornou sezónu s následujícím propadem dolů. Složení mužstva, posilám nerozumim a hra je statická,pomalá..... co čekat s kádrem dosluhujících fotbalistů a v klubu , kde mladí hráči v podstatě nedostávají šanci...omlouvám se nechci být negativní,ale opět se vracíme k amaterismu a alibismu.....tvl. jak může sportovní ředitel mít v téhle situaci volno...a nestezujte si ,že je 10 borců zraněných....vždyť jste " úspěšně vybrali".... levně podepsali a určitě o ty borce bude díky věku a zranění zájem - ironie samozřejmě..

Pan Držmíšek je opravdu na dovolené? Přijde mi to neuvěřitelné a pokud to tak je.....nevím jestli se mám smát nebo brečet. Stav kádru je odrazem přestupové (ne)politiky klubu a absence sebereflexe odpovědných lidí  a to včetně majitele, který Bohemce pomohl v době minulé, ale už patrně nemá možnosti a schopnosti posunout  klub dále . Rád bych se spletl a nechci být ten chytrý po boji, ale vypadá to na skupinu o udržení 

 Byl jsem jeden z těch ,kteří nechápali přestupovou politiku  v angažování  zraněných hráčů 30 + a konečně cílíme na  mladé hráče -  Matyáš Nechvátal je první vlaštovkou , sice upřímně neznám jeho výkonnost, ale má zajímavá čísla, postavu a hlavně perspektivu.  Za mne dobrá práce, raději  zariskovat s hráči s potenciálem než angažovat borce za svým zenitem po zranění. 

rocknroll napsal:

Jsem prekvapeny, ze se snazime ziskat same utocniky, ale o zadnem zaloznikovi ani slovo.  Tak snad trener a vedeni vedi, co delaji.

Vnímám to dost podobně, záloha byla na podzim  pomalá, statická....,  nedokážu si představit , jak může fungovat model hlavní trenér v klubu a asistent v národním mužstvu,sedět na dvou židlích.... to může  zvládnout jen Karel Havlíček . Být prvoligovým trenérem není práce na pár hodin denně.... a posílení bych očekával i v rozšíření realizačního týmu.

JohnZ napsal:

Já tu legraci přesunu do reality.Nebudu nás vůbec srovnávat s oběma S,ale i ty Pardubice se nebáli zaklepat na dveře FC Midtjylland(dlouhodobě špička v Dánsku) a získat hráče na hostování(Pablo Ortiz).Nepodceňujme naši ligu.Ona vůbec nemá ...

Já už jsem i trochu rezignoval ..... jinak souhlas s JohnZ,  z minulosti bylo několik negativních ohlasů, že  chceme posily ze zahraničí.....ale n aše hra je statická ,bez pohybu....potřebujeme mladé a běhavé  hráče ,ať se to někomu líbí nebo ne věk nezastavíš, J.Kovařík má sice výbornou levačku, ale fyzicky....., M.Dostál to samé.....( nemá jen tu levačku )....T.Necid toho už nepočítám - teď stále dokola ,pokud přijde posila...přijde na začátku přípravy ? Kolik jí bude ?  Začne konečně hrát Kadlec stabilně... Současné umístění je trochu štěstím při podzimních výkonech, to sice fotbal někdy přináší...ale letní přestupy se vůbec nepovedly ,chybí rychlost, dravost . Není to jen  o útočnících....

Klokan z Černošic napsal:

Já už to psal minule, že v malém vápně má mít míče brankář. To, že někteří zde to hází na Křapku je tak max. 50% pravdy. Dva góly hlavou z malého vápna, mám pocit, že ...

Jak to měl Jedlička chytat? To jsou 100% chyby ve středu obrany ...

Miklik napsal:

zase gol hlavou a zase z malýho vápna jako před tejdnem Vodháněl...Jedla si nechodí pro centry těsně před bránou...zůstává na lajně ...ovšem zásadní věcí je ta strašidelná obrana před nim.....

Nepřijde mi to jako chyba Jedličky,oba góly šly přes  prostor ,který má mít Křapka. Rozehrávka nekvalitní,pomalý a nepohyblivý. Dobře nehrál ani Hybš a Dostál. Byl vidět velký rozdíl při obranné činnosti  Hůlky a Hybše.Výhra MB zasloužená, my jsme vůbec nechtěli ani běhat.