Detail uživatele diskuzního fóra - klokan1975

Datum prvního příspěvku
07.08.2007
Celkový počet příspěvků
205
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 137
Ptejte se vedení Bohemky 65
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DLmIUprX 10
IzSKWkR4 7
i9ybf35Q 6
l13XmDH4 5
SrRER7UD 5
dw9JiINW 5
pIsdRud7 4
u8JNHBXO 4
pFrJLt9B 4
ivMr4b0y 3
+gASQl7T 3
UfAKA6wh 3
dg2i66Io 3
B6Bak7IY 3
fHQbxYpO 3
hyPQw42J 3
VCiCVF7S 3
CxzQPI6l 3
cIR/q/fj 3
+SjD7kkG 3
Tg37A/dU 2
/VK6jeGU 2
fHjBCRc7 2
M8ImuBRP 2
qOf0OAM5 2
e6YcLB4w 2 petr.koukal
DlLJHBUq 2 FreeBeam
Y0c+9tTW 2
2F4FUuna 2
oUSYHYK8 2
3ug/H/7o 2
hnQnCHhf 2
cWIwd6Qf 2
a7yGSGSR 1
TUyuY1yC 1
WcXhNTau 1
0JLGW9aT 1
ZmaGKVAW 1
FJxWza7U 1 Japel, pachl1
CZPjoV73 1
SQ0CD2Ow 1
i56K+0Dq 1
lBCbDVl2 1
9FPjySTJ 1
FHBK7rwO 1 BlechaBerserk
KEBzBczv 1
E7v2p+PG 1
af/OWA3m 1
p048zo+o 1
e3V5EflM 1
t8cejRIt 1
yhGp8cTy 1
eG8k7T4d 1
dQ3WzYHq 1
3mw23No9 1
HTDy7jzS 1
iLi83bLd 1

JohnZ napsal:

Romanovi nadávat nebudu,podržel nás v druhý půli se Slováckem,dnes se stalo co se stalo.Buhužel,kromě té šílenosti zaspal i při druhém gólu.Potřebuje psychickou podporu,nechci být v jeho kůži.Není první ani poslední brankář na světě který tohle ...

Valeš by v Plzni chytat neměl ,dostal v utkání se Spartou 4.žlutou kartu....

Ještě se naposledy vrátím k Valešové chybě, tohle udělá hloupý hráč,který není koncentrovaný na hru ..... včera až na něj to byl výborný týmový výkon,brankář je jeden z nejdůležitějších míst ... tohle bylo ještě horší než chyba s Českými Budějovicemi... hrát bych s ním výmu opravdu nechtěl....tady už není co odpouštět a dávat další šanci....být spoluhráč bojím co zase udělá nebo nebo neudělá...

6-0 jsem nečekal,ale kde jsme byli loni touto dobou.... s podobným kádrem hráli o udržení a měli namále. Slavia je úplně někde jinde a její styl nám  nesedí, rozpočet klubu je cca 10x větší, i další faktory jako přízeň zákulisí jí jdou v ruce, upřímně patřím mezi ty ,kteří by titul přáli raději Spartě,i když i ona začala používat podobné metody jako Slavia...rozhodčí,atd..  Slavia je klub podporovaný čínským ( komunistickým ) státem  a ničí  českou ligu vykupováním lepších hráčů,které pak udává po hostování i po 4-5 hráčích do jednoho klubu,což nechápu,že vůbec pravidla dovolují. Po dlouhé době jsme se dočkali sezóny,kdy vyjma včerejšího zápasu a se Zlínem nám Bohemka dělala radost. Boj o 4.místo bude těžký , porazit Slovácko 4x po sobě při vyrovnanosti týmů by byl statisticky zázrak , ale 12 hráč fandové  doufejme pomůžou a naši borci splní  malý sen.  ( I tak by však nebylo vyhráno vzhledem k losu a počtu zbývajících zápasů ).

 

zeppelin napsal:

Za lonsky rok  toho Vondrovi moc vycitat opravdu nemuzeme,hral v Tetovu v Makedonii a dotaz na plneni sponzorskych smluv sem fakt nepatri.

Pokud mne chceš opravovat ,tak Jan  Vondra v loňském roce za nás hrál do konce sezóny 21/22 a pak odešel do Makedonie........nyní od druhé poloviny  22/23 zpět.

Dobrý den ,mám jeden nefotbalový dotaz res. zajímalo by mne ,jak plní společnost Malina Group své sponzorské závazky, i osobně znám několik subjektů a zaměstnanců ( na IČO ),kterým spol. Malina nehradí za odvedenou práci a předpokládám,že tedy nehradí ani našemu klubu .....k zápasu -chtěl bych se omluvit J.Vondrovi - sice postavou menší,ale v porovnání s loňským rokem mu není co vytknout ,spolehlivý,bojovník....asi je to i tím,že nyní jedeme na vítězné vlně,ale není nikdo ,kdo by nenechal na hřišti vše. S loňským rokem se nedá srovnat. V nasazení nás tento ročník přetlačila jen Sparta.

Výhra se štěstím,ale poctivě a takticky výborně odehrané a zvládnuté utkání, důležitý Valešův zákrok, Plzeň hraje fotbal jako před 15 lety - strašně pomalu. Z A.Kadlece roste špičkový stoper, byl to velmi dobrý kolektivní výkon ode všech. 

Zasloužená výhra našich klokanů,organizačně zvládnutá defensiva s nebezpečnými a rychlými protiútoky a trochu naivní hra soupeře. Od zápasů a zařazením A.Kadlece se nám výrazně zlepšila obranná činnost, ale i Hůlka s Vondrou dnes odehráli výborný zápas.D.Köstl k nepoznání a  o proti podzimu velmi důležitý člen základní jedenáctky. Matoušek,Prokop,Drchal velmi nebezpeční. Matoušek dnes ukázal to, proč přestupoval před pár lety do Slávie,teď jen takové výkony potvrzovat. A opět vynikající Jedlička. Dobře zvolená taktika a sestava. 

Tak sportovní úsek již patrně pochopil,jak je důležité mít kvalitního brankáře a možná se posuneme  někdy i k tomu,že je efektivnější vyhledávat zajímavé fotbalisty v zahraničí než uzavírat smlouvy se staršími  hráči a  po těžkých zraněných. Včera obrana pod tlakem,ale výborně odehrané. 

JohnZ napsal:

Bohužel další bídný výkon.Za mě nejlepší náš hráč Beran.Byl znát přínos Köstla a svoje si odehrál Jánoš.Jedinou omluvou může být viróza.V závěru byl vidět úbytek sil a vůbec jsme se nedostali do tlaku.Samostatnou kapitolou v ...

Mám to stejně nebo obdobně , v ČR sbíráme hráče po zranění a ve věku od 28 výš,někdo může namítnout ,že věk není zásluha,ale tihle starší  hráči se zdravotními komplikacemi mají výrazně menší perspektivu ( Petrák,Necid,Shejbal,Kovařík.....) . S odchodem Hronka a Květa nám chybí  výška a síla,to jsme nahradili cca 170 cm hráči,a ukazuje se ,že cm a kg postrádáme. I kdyź jsem byl v minulosti několikrát kritický ke D.Kostlovi,tak nám jeho síla a bojovnost hodně pomohla. A.Čermák jako fotbalista výborný,ale hraje jako v době před x lety zpět,Jánoš odehrál solidní zápas,stejně jako Beran , Kadlec i Vondra,ostatní děs běs bez ochoty běhat a podstoupit souboj . Nerozumím naší přestupové strategii,to je jako bych si kupoval auto bouračce a doufal,že vše bude OK ..... rybník v ČR je vybraný.