Detail uživatele diskuzního fóra - Svatoslav.Bata

Datum prvního příspěvku
18.2.2014
Celkový počet příspěvků
3721
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 315
Ptejte se vedení Bohemky 3396
Online chat s vedením 5
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 1514 Martin Kurka, Darek.Jakubowicz, petr.koukal, Bark99, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
lQTbh6cu 106
P6Iycyl3 47
xNdgRtSx 27 mudrc
MlSqrfPa 16
5OKHV2KI 15
tvR4SQe6 13
dR4GVHo3 13
HE0ltO2R 12
XcJp4OdS 9
EeshRuUo 9
N2a7btYX 9
OMGGpwyN 8
FY0PA9h1 8
KfPoF9YZ 8
FwygjTyz 7
OIWAvhUt 6
qqJszg0S 6
tjo3efUH 5
PCj5T2tG 5
GTG3tiXQ 5
1BrDfR9Z 4
dPkXdZz9 4
nr/1KDEa 4
UcNnugHk 4
vRz5qMGu 4 hrdin, tommy1905, marco1905, Batoh, b1905
wkYSGAsX 4
dZ5058ZI 3 Klokanekst, klokanekst
dnzKnGPe 3
B27MEcCj 3
+7lOGE0X 2 Darek.Jakubowicz
ncokHETY 2
3aGaMmt+ 2
UF4tL07W 2
6pL+upuG 2
UtUF7621 2
Hbz1fQWS 2
XjQwSV1T 2
ow+RoVKh 2
kuu7ZGbg 1
0ZmOK+rS 1
3CRmPFGw 1
pCmxM/nl 1
0waB5adY 1
62+eK5GN 1
vcBZ0k0/ 1
PxS+PGPm 1
k8G8ck14 1
BluQaK/k 1
qWIBuxn9 1
DIRs1hsY 1
5ecpS6pN 1
yJTQn9VD 1
QwdAPIPd 1
ajZCHYhH 1
sgiRnitG 1 mikisek
8KRURJ2X 1
QogyVBx0 1
2rr2y4kG 1
fjTWcoeK 1
8DaBO1/q 1
S6xy7Y+k 1
Qnp7hs+5 1
wLDwVrjE 1
rPGg9nwJ 1
TEXoX7M2 1
HSnJ343J 1 klokon
0L5yEirD 1
nqek6zax 1
ME0adBvM 1
Bb4ieW3R 1
z42TB+XN 1
M9cJJHO5 1 hrdin
23Ld1Xtx 1
Y95F35yS 1 frídom
rxtcJNfg 1
h3y3ABi+ 1
BJv+Xydg 1

Jaromír z Vršovic napsal:

Také se připojuji, hra je stále mizerná ale pivko bylo leší. Udržíme alespoň kvalitu toho piva?

Děkujeme za pochvalu, také jsem otestoval a musím souhlasit :) Není důvod myslet si, že tomu bude do budoucna jinak.

pachl1 napsal:

Zajímalo by mě jestli je tady v lize nějakej jinej trenér, kteréj se opakovaně negativně vyjadřuje o svým klubu / zaměstnavateli. Jak mu tu naprostou neloajalnost může vedení trpět? Proč by potom fanoušci měli chodit ...

Tak jiný podobně upřímný trenér asi v lize není. Ono totiž podobné výroky by mohl říct o svém týmu v české lize téměř každý. Nebuďme zase přehnaní pokrytci.

Existuje však trenér, který má alibismus pod kůží zažraný mnohem víc. Z toho důvodu jsem zvědav na pozápasovou tiskovou konferenci ve Zlíně, která bude v tomto ohledu zajímavým soubojem :)

hawkeyepierce napsal:

Dobrý den, po dlouhé době přispěji do diskuze. Začnu posílením kádru přes zimní přestávku. V podstatě je výsledek ten, že hrajeme bez útočníků. A světe div se, nedáváme góly. Domácí zápasy. Jeden jako druhý, stejná ...

Na Spartě se ukázalo, že jsme schopni bodovat v každém zápase. Přibydou hráči schopní hrát, možnosti výběru do sestavy se pro trenéra v příštích dnech výrazně zvýší, ja osobně věřím, že hůře už nebude.

kolina napsal:

Jaký názor mají akcionáři, sponzoři, obchodní partneři a vedení Bohemky na negativní vyjádření trenéra Haška do médií směrem k hráčům Bohemky a v podstatě i k celému klubu?!? Trenér Hašek je srdcem Sparťan, dobrá proč ne, ...

Ahoj, máš pravdu, v hledišti Sparty se sdružuje výrazně větší procento "jednodušších" jedinců, než v Ďolíčku, takže by asi jednali bez přemýšlení jak popisuješ (jak jsme ostatně viděli v našem zápase tam).

Nic to nemění na tom, že podobné výroky, ač vytržené z konceptu, by zaznít neměly.

CarlUweSteeb napsal:

Trenere i ten nejvetsi blb ve treti tride bez licence vi,ze Vacek tu neni aby branil.Tak proc vedle neho hraje Vas syn,kdyz Pepa je zdrav a ma jako jeden zmala natrenovano.Kdyz musi odrit i braneni ...

Gratuluji, tvůj příspěvek se stal slavným, podle některých médií na základě něj nastupuje Látal s Hoftychem v pondělí do práce :) To ovšem není pravda.

Otázky skládání sestavy byly předmětem dlouhého pohovoru trenéra se svými nadřízenými po sobotním zápase. Nejste se svými výtkami osamoceni. Martin Hašek staví však sestavu, o níž je přesvědčen, že je v dané chvíli nejvhodnější. Za toto rozhodnutí je však také zodpovědný.

atletiko napsal:

Hodnocení zápasu jsem záměrně nechal až na ráno, ale jsem ještě více "nasranej". Zcela vážně se ptám, zda se bude někdo kompetentní zabývat vyjádřením Haška po zápase do médií? To je už vrchol, co si ...

Klesající vyslýsledkový trend samozřejmě nelze přejít s klidem, takže nikdo nemá nic jisté. Spekulace, že by nás trenérem leželo ultimátum jednoho zápasu, se ovšem nezakládají na pravdě.

Jirka77 napsal:

Bude vedení nejak řešit urážlivé výroky pana trenéra na adresu hráčů a evidentní neloajalnost s klubem? Těžko věřit ze je v kabině fajn atmosféra kdyz si pak přečtou hráči jak o nich mluví trenér.

Možná tomu těžko věříte, ale v kabině si skutečně kvůli výrokům trenéra nikdo žíly netrhá. Vztah s hráči má Hašek na české poměry nadstandardní a všichni chápou, co těmi výroky chtěl říci. Je to přímý člověk a říká věci tak, jak si myslí, že jsou. To se dnes příliš nenosí.

Vezměte to z druhé stránky. Trenér s hráči nekomunikuje přes média, ale osobně každý den. Když hráči vědí, že je za chyby nikdo nezabije, hrají pak pod menším psychickým tlakem a může jim to pomoct. Chápu, že v klubu s pospíchalovskou tradicí to zní jako rouhání. Ale dnes fotbalisti fungují a přemýšlí jinak než tehdy.

Klokol napsal:

Uvědomuje si vedení vážnost situace po dnešním zápase a udělá patřičné kroky k udržení ligy? Ještě je čas i na posílení, hrajeme o žití a opět defacto bez útoku. Už není snesitelné koukat na to ...

Zdravím. Vedení situaci nepodceňuje, přesto zatím není důvod k panice. Posílení přijde v podobě hráčů, kteří momentálně z různých důvodů ještě do utkání zasáhnout nemohli..

paxel napsal:

Chtěl bych se zeptat vedení, zda vůbec a případně jaké kroky vedení vyvodí z fiaska s Olomoucí, našeho postavení v tabulce a zcela ostudného vyjádření "pana" trenéra Haška v médiích na adresu hráčů. Neuvažujete o ...

Zdravím. Je třeba mít připravené více variant do zálohy podle dalšího vývoje, aktuálně však pozice hlavního trenéra není zralá na výměnu. Netuším, kde jste přišel na takový nesmysl, že by Bohemka nemohla hrát v Ďolíčku i v případě sestupu.