Detail uživatele diskuzního fóra - Bohemians Praha 1905

Datum prvního příspěvku
10.12.2019
Celkový počet příspěvků
14
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 6 Martin Kurka, petr.koukal, wayne, Darek.Jakubowicz, Bark99, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
qUN3Q7wg 3 hm71
SMp2GtSO 1
wOOmTOY+ 1 Avatov
KL1x7cgm 1
uiwAuvzZ 1
JSe8U6/G 1 petr.koukal

Dnes dopoledne jsme výrobci poslali vše potřebné k výrobě klubových roušek. Čekáme na potvrzení a termín dodání. Podle předběžných dohod by to mělo být v řádu několika dnů, ne týdnů, jako u ostatních nabídek. Klubová rouška bude zelenobíle pruhovaná s logy Bohemky na obou tvářích. Prodávat ji budeme za pořizovací cenu, což by mělo být okolo 129 Kč. 

kolina napsal:

Nic ve zlém, ale to je dost pasivní přístup klubového fanshopu... Jasně,  roušky šije skoro každý a každý má už přístup k nějakým  rouškám, ale zde ani tak nešlo o potřebné roušky nýbrž o propagaci Bohemky ...

Není to pasivní přístup. Stále hledáme jiné možnosti a dodavatele, což vy logicky nemůžete vědět. Ale je brzy na další negativní soudy. Ono jich už tak je zbytečně moc. V tuto chvíli máme výrobce, který je schopný dodat roušky ve vlastním designu do pár dnů. Čekáme na upřesnění zakázky a cenovou nabídku, následně obratem připravíme design. Naše sdělení nemělo znamenat "hledáme důvody to neudělat", ale že to musí mít smysl. To ostatně dokazuje i slovo "zatím" v prvním sdělení. Nabídky některých dodavatelů byly pro Bohemku jasně nevýhodné. Nemůžeme udělat první roušky, které nám někdo nabídne. V této době chtějí všichni celou zakázku zaplatit předem, ale na druhé straně má fanshopu vzhledem k situaci skoro nulové tržby.

V posledních dnech jsme zaznamenali pár dotazů na roušky s motivem Bohemians. Od dvou výrobců jsme dostali i nabídku na výrobu. Po uvážení všech pro a proti jsme se rozhodli k jejich výrobě zatím nepřistoupit. Jednak nechceme na současné situaci vydělávat a druhak máme krajně omezené možnosti distribuce tohoto zboží mezi naše fanoušky a zákazníky. Kamenný fanshop je zavřený a vyřizujeme pouze e-shopové objednávky, jejichž objem klesnul na minimum.

Zvažovali jsme i prodej roušek za nákupní cenu a náklady na dopravu. I v takovém případě by se cena vyšplhala přes 250 Kč. Navíc bychom první z objednaných doručovali přibližně až za 16 dnů. Snažíme se v dohledné době naskladnit opět alespoň multifunkční šátky.

Pokud toužíte po roušce ozdobené klokanem, nabízíme vám zdarma nažehlovací logo, které lehce na doma ušitou roušku aplikujete. Šijete-li roušky pro své okolí, můžete si říct o větší množství nažehlovaček. Věříme, že této situace nikdo nebude zneužívat. Všechny žádosti směřujte na e-mail fanshop@bohemians1905.cz, kde s vámi kolegyně z fanshopu dohodne předání nažehlovaček. Nažehlovačky předáváme pouze osobně, nelze je zaslat poštou. Můžete si o ně také napsat ve vaší objednávce na e-shopu, zdarma je do balíčku přihodíme.

Aktuálně: Z důvodu nemoci zůstane dnes a zítra prodejna fanshopu v Ďolíčku uzavřena. O pátečním provozu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Jirka77 napsal:

A to je problém o tom informovat hned a proč se to objevuje až několik hodin po zápase?

Informovali jsme o tom na oficiálním Facebooku u příspěvku se sestavou ve 13:58, tedy 32 minut před výkopem.

pišta napsal:

co ten Půlkrab??ani mezi zraněnýma , ani na lavičce..??teda pokud už někdo psal a přehlédl jsem, tak se omlouvám..

Matěj Pulkrab je zraněný. Z utkání se Slavií v oblasti ramene. Jan Vodháněl má zdravotní problémy v oblasti kotníku. Podle trenéra Klusáčka by mohli být pro utkání s Karvinou již oba k dispozici.

tyfoon napsal:

nemám slov, minimálně minuta ticha před zápasem, prosím. a děkuji panu Houdkovi!

Minuta ticha to nebude, ta slouží k uctění památky nedávno zemřelého. Pan Houdek bohužel zemřel již v prosinci 2018. Celý příběh se poté protáhl dědickým řízením. Před utkáním zajisté na pana Houdka vzpomeneme a budeme rádi, pokud se k nám přidá celý Ďolíček svým potleskem.