Detail uživatele diskuzního fóra - epocha

Datum prvního příspěvku
13.11.2005
Celkový počet příspěvků
145
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 39
Ptejte se vedení Bohemky 88
Tlachy a kecy 4
Bug Reporting 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7DkIp9lf 12 boh1905
RmRTntsQ 3 boh1905
hzafdSAM 1
U8/p4H9x 1
N6vEd4NC 1
c2rbb7yq 1
B+hwuRM0 1

epocha napsal:

Pro pana Strýhala: Vážený pane, Bohemka je klub se slavnou historií, a právě dnes je dvojnásob třeba tuto její historii připomínat. Nepište proto, prosím, takové nesmysly, jako že Klokani jsou počtvrté ve čtvrtfinále poháru. I kdybyste ...

Pane Strýhale, sice jste titulek opravil na "popáté", ale nenapsal jste nikam (tedy do textu článku), od kdy to počítáte. No nic, bohužel jste mě ale moc nepochopil…

Já chápu, že jste mladý člověk, ale opravdu Vás prosím, zkuste se zamyslet nad tím, že historie naší Bohemky nezačíná ani vznikem České republiky, ani rokem 2005…

Argumenty, které jsem napsal do předchozího příspěvku, jsou přece relevantní - sponzorům a magistrátu je nezbytné neustále vtloukat do hlavy, že Bohemka je slavný klub s velmi zajímavou historií. Pokud byste toto vzal za svoje, tak slibuji, že Vám věnuji oba dva díly knihy Bohemka je a bude.

Pro pana Strýhala:

Vážený pane, Bohemka je klub se slavnou historií, a právě dnes je dvojnásob třeba tuto její historii připomínat. Nepište proto, prosím, takové nesmysly, jako že Klokani jsou počtvrté ve čtvrtfinále poháru. I kdybyste to počítal od vzniku samostatného Česka (což jste ovšem nenapsal), tak je to popáté, ale celkem je ve čtvrtfinále už podvacáté (61/62, 65/66, 73/74, 74/75, 76/77, 78/79, 79/80, 80/81, 81/82, 82/83, 83/84, 87/88, 88/89, 89/90, 91/92, 93/94, 16/17, 18/19, 21/22, 22/23).

Nevím proč Vám uniká, že žádný rozumný klub přece nezatajuje svoje úspěchy jen proto, že se staly před rokem 1993. Mám to snad chápat tak, že kdyby náhodou Bohemka znovu získala titul, tak napíšete, že ho získala poprvé?

Už před necelými třemi lety jsem na toto upozorňoval, když se na HP VĎ objevila nadšená informace, že jsme poprvé v semifinále poháru, jako kdyby Bohemka tento pohár jednou nevyhrála (81/82), jako kdyby nebyla třikrát ve finále (79/80, 80/81, 82/83) a jako kdyby nebyla v semifinále dokonce desetkrát (61/62, 65/66, 73/74, 74/75, 78/79, 87/88, 88/89, 89/90, 91/92. 18/19)!

Víte, pane Strýhale, to, že Bohemka není žádný fotbalový nýmand, je třeba opakovat nejen sponzorům, ale dnes navíc i antifotbalovým magistrátním radním a zastupitelům, kteří by si třeba i díky tomu mohli uvědomit, že investice do přestavby Ďolíčku je investice smysluplná!

Budu moc rád, kdy se mě pokusíte pochopit.

Děkuji, Zdeněk Pobuda

donpedro12 napsal:

Připojuji se k dotazu.Také by mě to zajímalo.Nebo to zůstane nedokončené?První dil se čekalo asi 5 roků,kolik na druhý díl???? Údajně je z větši části hotový.Děkuji za kompetentní odpověd

Vážení zájemci o druhý díl knihy Bohemka je a bude!

Přesný termín vydání zatím určit nemůžeme, protože ještě stále nemáme od autora knihy kompletní text. Přesto doufáme, že kniha bude na pultech nejpozději v průběhu října tohoto roku, což bohužel znamená, že opět dochází k významnému zdržení vydání oproti plánu.

Ovšem zatímco zdržení vydání první knihy bylo způsobeno autorovou nemocí a zejména nečekaným úmrtím jeho syna, tak práce na druhém dílu postupují sice bez přerušení, ale poměrně pomalu. Koneckonců autorovi je už šestaosmdesát a přestože i nadále odvádí velmi kvalitní práci, tak je zkrátka pomalejší.

K tomu bychom ale rádi dodali jedno: Druhý díl bude mít kolem devíti set stran velkého formátu, což odpovídá minimálně třem běžným knihám! Od dokončení prvního dílu uplynuly tři roky. Jenže napsat za tři roky objem textu de facto odpovídající třem knihám, navíc knihám se spoustou dat a dalších faktografických údajů, které je třeba ověřovat, by rychleji zvládl jen obtížně i o mnoho mladší autor.

Nicméně se jako nakladatelství omlouváme, a to zejména za to, že jsme termín vydání odhadovali příliš optimisticky

S pozdravem

Nakladatelství Epocha

hrdin napsal:

300M za 20 let úplně nekoresponduje s údajnými 90M ročně uváděných na předsezóních tiskovkách. Jinak ve Footcastu  (  ) toho Darek ještě napovídal... Namátkou, že v létě nejezdí na jachtu ale maká na přestupech, což ...

Když jsem si ten Footcast poslechl, tak mně bylo velmi nepříjemné, když ředitel, který by základní data z historie Bohemky měl znát, prohlásil, že současná desetiletá účast v první lize je nejdelší za posledních 50 až 60 let!  

Rád bych připomněl, že v letech 1973 až 1993 hrála Bohemka ligu bez přerušení celých dvacet let, přičemž v tomto období (1983) získala titul mistra ligy. Tohle by v klubu měl vědět úplně každý!