Detail uživatele diskuzního fóra - Kachnakach

Datum prvního příspěvku
30.09.2020
Celkový počet příspěvků
19
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 19
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
OCl+n/Lo 17
cvEcrIJZ 1 Bradkins
IIf56O7q 1

Bylo by dobré otevřít ještě jeden sektor pro Klokany, chtělo nás jet pět a propásli jsme to... Nedá se ještě vyjednat pár míst navíc? ??

Vážení, především kritici dnešního utkání... Kdo z vás byl dnes fyzicky v Teplicích? Kdo z vás hrál fotbal na nějaké aspoň trochu ,, vyšší úrovni " v takovémto počasí, terénu? Buďme rádi za bod a za to, že jsme nerozšířili marodku zraněných. Kluci zápas nevypustili, nakonec vybojovali bod a díky jim za to. Produktivita je sice nevalná, ale věřím, že se to brzy zlomí. Ti žlutí povaleči, co neustále kouskovali hru za podpory rozhodčího, ti jsou zejména ke kritice a politování. Hanba jim. 

spyder napsal:

Já ti to jako pražský fanoušek zkusím vysvětlit. Praha je sice krásná, ale vždy jsem rád, když ji alespoň na víkend můžu opustit. Obětoval jsem x víkendů, které jsem mohl strávit s rodinou či kamarády ...

Kecy, výmluvy... domnívám se, že je snad úplně jedno, zda jsem fanoušek pražský či mimopražský. Bohemka není mou jedinou náplní života, nicméně s Bohemkou jedu do nejvzdálenější prde... i kdyby čert na koze jezdil. O Ďolíčku nemluvím, to považuji za povinnost. Přijde mi úplně scestná výmluva typu držíme míč jen z 23% nebo z 60%, zda nám hra jde či nejde, zda je hra pohledná, zoufalá, zda se daří nebo ne. Jsem-li  fanoušek Bohemky, jedu za ní kamkoliv, kdykoliv, ať se daří či ne. O to víc, když se nedaří a kluci na hřišti potřebují podporu. Sama mám tři děti, dvě práce, další 3 koníčky. Vše je o organizaci času a chtít, umožňuje-li to zdraví. Takže se vážení přestaňte vymlouvat a koukejte zvednout zadky z pohodlného gaučíku a naší milovanou Bohemku přijeďte podpořit ať jste z Prahy, Brna, Zaječic, Ostravy, Slovenska, nebo z Nového Zélandu. 

suicideblond napsal:

Ahoj Daňčo ze Staré návsi,pojedete s dcerou v neděli a vnučkou do MB? Rád bych se přidal a fandil přímo tam... Nemůžu najít číslo ?? Dělám reko svůj byt v Ostravské, štuky,ale zítra to částečně dodělám abych mohl ...

Zdravíme, holky mě vyzvednou, můžete se přidat, sraz v 13.50 v Letňanech na bus zastávce u Lidlu. Tel. 724 842 877. Máme ještě další 2 místa, kdyby byl zájem z Letňan, Proseka a okolí... 

Tak za mě dvojitá radost. Vojta prima posila, ten kluk se mi odjaktěživa líbil a bude pro Bohemku velkým přínosem. Výměna Puškáče za Chramostu se mi zdá poměrně smysluplná. Oba hráči dostanou nový impuls a oběma to jen prospěje. Chramosta góly dávat umí, míče se nebojí a věřím, že vezme šanci za pačesy. V neděli si Plzeň natřem na chleba. Bohemka do toho.

bob.in napsal:

Přesně. Většina Robertů H. je hodně v pohodě.. Co?

Není Robert jako Robert. Věřím, že Hrubý bude pro Bohemku přínos, a že z něj trenér ,,vytříská" maximum, možná ještě trošku víc. Bohemka do toho. 

K Robertovi H., dejme mu alespoň tři - čtyři měsíce. Nepřijde mi úplně fér hodnotit jeho výkon po cca pěti zápasech, teprve se rozkoukává a sehrává. Své kvality bezesporu má. Jarda Veselý s ním má v týmu konkrétní plány a věřím, že se za čas ukáže, že volba Hrubého byla dobrým tahem. Všem příchozím hráčům přeji ať jim to za Bohemku kope.

suicideblond napsal:

Ahoj Dano z Letňan, pojedete s dcerou do Liberce? Ed.

Ahoj, do LBC pojedeme, tel. 724 842 877. Chceš - li, ozvi se, ať nezahlcujeme fórum. Případně i klokan ze Staré Návsi. Zdraví Kája 

vituscz napsal:

Nevim jak je to přímo na stadionu Bodo, ale kamarád se před týdnem vrátil z dovolené v Norsku a s hotovostí ho skoro všude poslali k šípku. Norsko jede cashless ve velkym, čekám to samý ...

Děkuji za odpověď. 

Máte někdo zkušenosti s platbami na stadionu v Norsku? Dá se platit kartou? Nebo radši vyměnit a vzít se sebou DKK? Dík za info.