Detail uživatele diskuzního fóra - Stano

Datum prvního příspěvku
13.02.2007
Celkový počet příspěvků
91
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 91
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
zuzYFpLU 7
Ie6YVEdg 7
ABOINQa9 7
Li2msGWR 5
lq2bE/Aw 4
FMJ/nskC 4
s5SG/zai 3
2VJeV32d 3
dcJ9erWz 2
VAj+PSvI 2
Zu5z3HDG 2
rf5t5h7Y 1
qirwJ2C2 1
xptmyT6K 1
8bytz8N9 1

rio napo napsal:

Tak jako vždy jsem si dal většího odlepa od zápasu. Hodnocení ve sportu docela milosrdné. Když ve mě prebublali emoce, tak bych zmínil, co mě překvapilo.  Kadlec vzhledem ke své postavě by si měl okamžitě najmout ...

Hřiště v Ďolíčku vypadá opticky menší, ale rozměry jsou v lize všude stejné 105x68

Jsem na sebe pyšný.

Když se dnes ráno pani na kase v Bille zeptala "Sbíráte body?" odpověděl jsem s klidem až stoickým "ZATÍM ne".

Zítra všichni do Ďolíčku!!!!

S negativní kritikou Puškáče nesouhlasím.

Škoda, že nemáme všechny hráče v pořádku. Vondra a Petrák by zalepili obranu, Hůlka na DZ místo Pepy a Jánoš ještě trošku víš na klasického středního záložníka.

K včerejšímu zápasu.. výsledek bych nijak nepřeceňoval. Co jsem se díval, tak pro Partizan to byl první přípravní zápas a teda v rámci přípravy zhruba asi tak jako když jsme my hráli s Chrudimí.
Ad Valeš popíšu to takhle:
Stojím v kotli, fotbal nahoru dolů ... člověk v tenzi. Chci se napít ... pak vidím že soupeř centruje do vápna a ruka s kelímkem (dech a srdce taky) se zastaví ...
Když byl v bráně Jedlička, tak ve chvíli centru do vápna se mi ruka ani nezachvěla a v klidu jsem si užil několika doušků Krušovického skvělého moku .. ehm :)