Detail uživatele diskuzního fóra - Mauglí

Datum prvního příspěvku
31.3.2016
Celkový počet příspěvků
35
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 33
Ptejte se vedení Bohemky 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Su9y5I+s 24
gPLE0SQw 2
A40VAKaq 2
i8yxvqCD 1
g8f5R4rM 1
OSecrSGJ 1
d43CUIiP 1
d3+ey6w1 1
O0xuGsK5 1
PA3aNKIT 1

Díky za super výkon a 3 body se silným soupeřem! Vodháněl na sebe poctivými výkony upozorňuje od začátku sezóny a pořád roste, dnes se rval celý zápas a k tomu 2 parádní góly. Pohybem a hlavně zarputilostí mi připomíná svého času Pavla Nedvěda a vidím v něm největší potenciál z celého týmu. Když mu to takhle půjde dál, bude se ještě zlepšovat a přidá i další góly, tak to bude skvělý - až do chvíle, než nám po něm zase hrábnou rudoši anebo sešívky...

Třetí rána do vazu, do toho červená a do konce ještě 30 minut.. Klokan s náma..

Fryšták slabota, to jo, ale co dělá sešívanec v malým vápně na zadní tyči úplně sám?! Rozebrat si hráče při rohu se učí od žáků a u nás to furt nefunguje!

vapno80 napsal:

Nebo ještě mnohem větší nic než my.

Nikdo nehraje doma větší nic, než my! Jasně, každýmu týmu se někdy přihodí "zápas blbec", i Barce. Přijde den, kdy to prostě a jednoduše jenom nejde. Anebo soupeř tzv. postaví autobus, zachytá mu nadstandardně gólman a i přes enormní snahu a drtivou převahu se ten zápas nepodaří zlomit nebo se dokonce po kontru i prohraje. Ale stává se to běžně tak 1-2 krát za sezónu (ok, nejsme Barca ani City a i těch zranění bylo fakt dost), takže bych bral klidně i 5-6 krát, ale 13 krát v řadě?! Vždyť to není normální! A navíc, když po jediné jednogólové výhře s Jabloncem to vypadá, že se nic nemění a v tomhle trendu hodláme i nadále pokračovat, není teda fakt něco špatně?!

Tak šňůra bez vítězství v domácím zápase zdárně natažena na 12 utkání. Od loňského července jsme nemohli odejít po zápasu doma ve svém Ďolíčku v euforii jako vítězové... Navíc je to od listopadu už dalších 5 zápasů v řadě, kdy si věrní, poctivě chodící a stále doufající fanoušci nemohli zařvat to jediný slovo, kvůli kterýmu se chodí na fotbal: "GÓÓÓL !!!" To už je neskutečnej absťák, proč, když už musíme mimo proher pořád plichtit, to není třeba 2:2? Nebo aspoň blbých 1:1 klidně třeba nějakým polovlastním ušmudlancem, ale urvaným a vybojovaným - já si prostě potřebuju zařvat "GÓÓÓL" a chci už taky někdy vidět Bohemku doma zvítězit !!!!!

Přátelé, kamarádi Klokani, pokud někomu z vás přebývá 1 lístek na hlavní tribunu na nedělní derby, zavolejte nebo pošlete SMS na 777 781 475, ať se domluvíme, díky. Sešívky jsou po Genku namistrovaný, takže je u nás pěkně seřežeme a u toho přece nemůžu chybět !!!