Detail uživatele diskuzního fóra - Mauglí

Datum prvního příspěvku
31.3.2016
Celkový počet příspěvků
37
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 35
Ptejte se vedení Bohemky 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Su9y5I+s 26
gPLE0SQw 2
A40VAKaq 2
i8yxvqCD 1
g8f5R4rM 1
OSecrSGJ 1
d43CUIiP 1
d3+ey6w1 1
O0xuGsK5 1
PA3aNKIT 1

zeli napsal:

Jo, tomu se říká, vůbec "neprocamraná" neděle (víkend)! Gratulace.

Dík, ale velká gratulace hlavně klukům do kabiny - jste borci!

Tak jsme s přehledem posvačili namistrovaný sešívance z prvního místa tabulky a tímto se neoddiskutovatelně stáváme reálně nejsilnějším týmem ligy! Navíc jsem si na nás vsadil (čistá 1, kurz 11,60) a podpořil jsem to včerejší letenskou tutovkou (čistá 2, kurz 7,25). Dal jsem to jen za 30 Kč, pro zábavu a aby mi na Tipsportu jely fotbaly, takže výhra je jen 2523 Kč, ale dobrý jsou :-) Ale hlavně to, že rudoši dostali nařezáno, my (konečně!!!) přejeli bojovným výkonem namachrovaný sešívky a ještě na tom něco trhnout, to už vám dokáže vylepšit víkend!!! A že byl sakra skvělej - v pátek MEGADETH a včera DREAM THEATER, oboje super. BOFOR!!!

Díky za super výkon a 3 body se silným soupeřem! Vodháněl na sebe poctivými výkony upozorňuje od začátku sezóny a pořád roste, dnes se rval celý zápas a k tomu 2 parádní góly. Pohybem a hlavně zarputilostí mi připomíná svého času Pavla Nedvěda a vidím v něm největší potenciál z celého týmu. Když mu to takhle půjde dál, bude se ještě zlepšovat a přidá i další góly, tak to bude skvělý - až do chvíle, než nám po něm zase hrábnou rudoši anebo sešívky...

Třetí rána do vazu, do toho červená a do konce ještě 30 minut.. Klokan s náma..

Fryšták slabota, to jo, ale co dělá sešívanec v malým vápně na zadní tyči úplně sám?! Rozebrat si hráče při rohu se učí od žáků a u nás to furt nefunguje!