Detail uživatele diskuzního fóra - venca_65

Datum prvního příspěvku
5.6.2007
Celkový počet příspěvků
312
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 305
Ptejte se vedení Bohemky 5
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
C9PR8uHA 29
MleQWSfb 17
wxoioSaN 16
UVyJg4sG 14
1IKANfXl 12
nM2VW+dw 5
G39p3sr1 5
Ap55ue9w 5
52AY/P6G 4
EYINbnt2 4
44Quq9s/ 3
ZxOt4846 3
LvDSGIJX 3
lv7ahQJI 2 lisment
MiWmj33W 2 MA1905
LsyndSGQ 2
L8OmzWVT 2
w6rTNY+g 2
J9NtW4y1 2
arVXgKt1 2
3f9QrEGz 2
4iqjnc97 2
47t25VYQ 1
UOUpEBpT 1
yESfcIWN 1
Kai2ojRS 1
BumcQEFE 1 Válec
WM0cWMLS 1
cKidsP6a 1 Luky99, lisment
NJ/OzYbI 1
T46QOyXN 1
LoHxQZfv 1
ugTnqnYi 1
WdeuFZ5g 1
9pnNFNxs 1 luky99
kVoVZdQz 1
wF7SsaIm 1 dontso
Ha0AuNtq 1
b2kV0kQp 1
jSK8XpKW 1
BtiHtrZg 1
9LyRWZch 1
gX2efEfX 1
JVirLAw5 1
Kwj/N/DZ 1

jaryn66 napsal:

Pravda, oči bolely mockrát. Stávalo to na 11-13 lidech, když se někdo zranil, triko fasoval málem i Vláďa Hric, aby byl požadovaný počet náhradníků. :) Spousta hostovaček. Dnes máme do pole 22 hráčů schopných to ...

tak nevím, co si přeju víc :-))

qwerd napsal:

Tak nevim, jestli máš o tom ponětí, ale pátek je pracovní den a holt někteří Bohemáci nemohli dorazit, protože byli v práci a holt jim nedali (nebo si nechtěli), vzít kvůli tomu dovolenou... A ty, kterej ...

asi tak..

dingo33 napsal:

Já moc nemusím, když se předčasně křičí trenér ven a doufám, že teď Hašek bude meditovat jak se poučit z chyb a ještě to nějak pozvedne. Obávám se ale, že pokud byla šance sem dostat duo Hoftych/Látal ...

Jo, taky si myslím, že by to bylo pro Bohemku lepší.

Chtěl jsem si udělat motovýlet do Jablonce, ale pak jsem to dík počasí přehodnotil. A dobře jsem udělal..

V tývý jsem si to moc užil! Pana Bosáka a jeho přisluhovače, přesné posuzování pana rozhodčího, i krásné góly fotbalisty co má Bohemku rád.

Bohužel mě uteklo hodnocení našeho milého trenéra protože jsem tu krásu před koncem vypnul..

rocknroll napsal:

Docela bych ocenil, kdybys tu uvedl jednu jedinou vetu, ve ktere hezky vzpomina na pusobeni u nas.  Vzdyt jestli tomu jeho vyjadreni rozumim dobre, tak dokonce i tvrdi , ze dal Baniku v Dolicku gol ...

tak jsem to přečetl..

bleeeéé

dingo33 napsal:

Je jasný, že to jakym způsobem se Reiter v Chacharstánu při rozhovoru vyblil, je dost divný, např.: Jak na vás baníkovská parta zapůsobila v Rakousku? Skvěle. Hlavně se mi líbí, že tady úplně všichni pracují nadoraz. To je super Máte za ...

odpověděl sis sám..

kolina napsal:

Teda, teď je ovšem otázka co vše trenér Hašek myslí vážně co ironicky a co v nadsázce, že?!? :-) 

Teď jsme se prodejem Rudy finančně zahojili, už ani nebude potřeba ta brigáda..

Seela napsal:

chvilku sem si nebyl jistý jestli je horší naše hra nebo pláč na fóru ale tady je to stále horší...

Konečně něco veselého!