Detail uživatele diskuzního fóra - martego

Datum prvního příspěvku
08.08.2005
Celkový počet příspěvků
175
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 142
Ptejte se vedení Bohemky 30
Tlachy a kecy 1
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
O9ixdtc3 3
nnniPkJL 2
wn00jG3p 2
M8Xik332 2
+o3yPYRZ 1
XnGa1VSs 1
zW3UPXzj 1
pi57FKzM 1
sue+D3vE 1
QH0G+ubG 1
jTKlDUQa 1

petr.koukal napsal:

Zdravím, můžete mi napsat, jaký tým a ve které soutěži trénujete? :-)

Naprosto neadekvátní reakce na příspěvek (ať už je jakýkoliv) vzhledem k pozici, kterou v klubu máte profesionálně zastávat. Tu profesionalitu chápejte v běžném standartu. Je mi jasné, že v Bohemce to máte nastavené jinak (nenaznačuji, že špatně). Chápu to jako takový malý zlom, který nastal i u všech vašich předchůdců, kteří neunesly kritické příspěvky a choré výplody zde na fóru. Pramení vaše nervozita a s tím spojená podrážděná reakce (u Vás zatím nikdy zde na fóru neprezentovaná) z toho, že většina sportovních médií, nás pasuje v předsezónních prognózách (nemají jakýkoliv praktický význam) na 15. a 16. místo ? Změnila tato neočekávaná (pro Vás neočekávaná) mediální smršť atmosféru v klubu ?

JohnZ napsal:

Co se týče Vodháněla.Jeden z mála mimořádně technických českých hráčů v naší lize.Tihle přináší trochu té fotbalové radosti v záplavě soubojů.Rád jsem se na něj díval.Co se týče charakteru asi hrůza.Ale musíme si uvědomit,kdo dneska ...

Keita a Ugwu ti tu tvoji pitoreskní teorii o Afričanech úplně rozsekali :)

2. půle : 99 Bačkovský - 23 Köstl, 15 Krch, 18 Vala D. - 5 Bartek, 4 Jindřišek, 32 Nový, 3 Vilotič - 11 Novák - 10 Koubek, 90 Zeman V. (70 Vrána)

Klokan z Černošic napsal:

Mně ten stream jde, jen nevím, zda se na to dá koukat. Jako starý a neznalý blb jsem si myslel, že stream je normální TV přenos, jen je na jednu kameru, ale tak to asi ...

To o tobě ledaco vypovídá ... :) 1 Valeš - 14 Kadlec A., 34 Křapka, 28 Hůlka - 16 Dostál, 31 Petrák, 8 Jánoš, 12 Kovařík - 6 Beran - 9 Mužík, 24 Puškáč

hrdin napsal:

Je to už přes 20 let starý, ale aktuální to bude asi ještě hodně dlouho...To Bohužel jen tak nezestárne   

Díky za odkaz. Výborně sepsané ! Z části mne to pobavilo a z části i ne, protože čím dál více lidí v dnešní společnosti se vydává cestou zmrda. Jinak Držmíšek ti fundovaně určitě odpoví ještě dnes v noci :) Bože ... Vždyť ten chlap nedá dohromady ani trochu rozvitou větu :)

pekulka napsal:

Narážíš na tu klauzuli v nájemní smlouvě?

Vůbec ne, to je v porovnáním s tím co se na nás řítí, jen drobná komplikace. Chtěl jsem především upozornit na to, že v průběhu posledních let, nejsou nejdůležitějšími kritériem práce v Bohemce odbornost, schopnosti nebo výsledky práce, ale nejdůležitějším kritériem se stala naprostá, bezmezná loajalita a submisivita k většinovému akcionáři, který díky netečnosti a neprozíravosti ubývající fanouškovské základny postupně zcela ovládl svými lidmi post ředitele klubu (logické a jinde to není jiné), vedení DFB (Kůrka, Vodehnal) a správu i těchto stránek. Evidentně je přesvědčen o nepotřebě a dokonce škodlivosti jakékoliv oponentury. Tím si připravil pozici na kroky, které mohou následovat. Osobně již píši poněkolikáté, že vzhledem k vývoji situace odhaduji, že toto diskuzní fórum bude zrušeno a zdejší diskutující se přesunou na jiné bohemácké weby ... Všimli jste si někdo jak se v průběhu let brutálně změnily reporty z utkání od doby co je psal ještě Příba ? Všichni víme jaký to byl optimista, ale paradox je, že jeho reporty by dnes v žádném případě neprošli přes polskou cenzuru. Teď jsem napsal hloupost, protože co se týče Strýhala a jeho současných reportů, je to evidentně autocenzura související s již výše popsaným hlavně si neublížit u páníčka ...

ludvavestec napsal:

Dobrý večer, chybí mi někde prohlášení klubu, že kluci moc chtěli, ale měli jenom ohromnou smůlu. Protože kdyby to tam v sezoně párkrát padlo, tak hrajeme s tímhle týmem horní patra tabulky. Chybělo nám celou sezónu trochu ...

Uvedené fráze se šetří na období po prohrané baráži. Nemůže se vše vystřílet po obyčejné třetí prohře s Pardubkama. Strýhal naštěstí zatím píše jen reporty z utkání ... Ty si již svoji tendenčností a snahou se nikoho z Bohemky negativně nedotknout, získaly skoro nulovou čtenost. Je to talent, který Poláci brzy ocení. Takové úslužné a věrné typy k vedení jako je on, současné vedení DFB Kůrka, Vodehnal, čeká v Bohemce velká kariéra ... Jejich páníček jim ale tají, že existuje možnost, že žádná Bohemka v budoucnu nemusí být ...

doublefish napsal:

Tak "reklamu v televizi" by inkasovala televize, zatímco tato investice jde do LFA, kde nejspíš má DJ nějaké zájmy a nejspíš ne osobní. Vstupní bránu na stadion nevlastní ani Dariusz, ani klub. Nemyslím, že marketingové strategie klubových ...

Absurdní je spíše to, že na četné "nechápající" příspěvky zde na fóru ohledně kauzy se sponzoringem finále Fortuna ligy, musí reagovat místo relevantích osob a prostého vysvětlení, někdo kdo dodnes nepochopil podobné nepřijetí Kazmodaru Bohemce ...

Jak to tady čtu, tak bych si tipnul, že Kůrka to zdejší fórum do baráže stejně zruší ...