Detail uživatele diskuzního fóra - zzz

Datum prvního příspěvku
23.2.2002
Celkový počet příspěvků
67
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 60
Ptejte se vedení Bohemky 5
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lA8VWBgS 16
OcJoyx8u 3
O3cvDv3d 2
JB2pNeT1 1
r8lCWjk3 1

Hrubajz napsal:

Tak tohle je uplne mimo.. . Takze ty jako trener si vyberes hrace v preboru co neumi kopnout do balonu a on pak bude zodpovedny, ze podava spatny vykon v lize? To jako vazne? 

To mě prijde mimo, že máme hráče co neumí kopnout do balónu.

atletiko napsal:

A čemu nerozumíš? To že je trenér zodpovědný za výsledky a předvedenou hru? Tak jestli toto nechápeš a nerozumíš lidem, kteří to tvrdí, tak to klobouk dolů...

Ne, ja si myslím, že za výkon hráče je zodpovědný především ten hráč.

Hrubajz napsal:

Fotbal jsem hral dlouho, ale opravdu jen amatersky. :-) ale vzdy a vsude platilo, ze za vysledky a herni projev tymu nese zodpovednost vzdy a jen trener. Trener si vybral hrace, trener je trenuje, trener ...

Tak to jsi asi zápas co zápas byl nejlepší na hřišti, škoda že u nás nejsi aspoň jedenáctkrát.

Jak to, že se tu nikdo neopře do konkrétních hráčů v poli? To tu nečtu

Hrubajz napsal:

Naopak Vas nazor je naprosto v poradku, ale na druhou stranu si promitnete posledni domaci zapasy s Duklou, Libercem, Pribrami, Teplicemi a s Olomouci a uvidite, ze rozhodne neni vsechno v poradku. Ten tym pusobi ...

On si vybral hráče a tudíž je za jejich výkon zodpovědný?? Ty jsi asi nehrál fotbal a já zase takovým jako jsi ty nikdy neporozumím. 

sandy.kelt napsal:

V porovnání s Tebou snad nemůžu být chudákem a internetem se opravdu necítím býti . Dotaz : narozen zde mohu chápat jako virtuální existenci ? :-)

Tak já se ti představím osobně, ty hrdino. 

sandy.kelt napsal:

Doufám , že se mnou diskutuje pravověrný Pražák , jen nedopatřením narozený třeba v Bruntále , Šumperku nebo Žulové . Kamarádi : promiňte !!:-)

Nedělej ze sebe většího chudáka.. Buď si jistý, že jde o narozeného zde.. možná to je právě ten rozdíl mezi náma ty internete

Všichni mi tu přijdete připosraní! ...a teď do mě

sandy.kelt napsal:

Rudá palice rudou zůstane ,potažmo  sparťanem až navěky . Žádná sebereflexe , omluva za opravdu pitomá vyjádření , hledání problémů všude možně , jen ne u něj ... A ještě jako dodatek uražená arogance . Díky ...

Ty jseš chytrej jak rádio. Takovej valašskej mudrc.