Detail uživatele diskuzního fóra - zzz

Datum prvního příspěvku
23.2.2002
Celkový počet příspěvků
115
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 107
Ptejte se vedení Bohemky 6
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lA8VWBgS 43
qWNTubBe 16
OcJoyx8u 3
Q3zbif5c 3
O3cvDv3d 2
JB2pNeT1 1
r8lCWjk3 1
j2e9NSMd 1
F4GJOEih 1

bohemak11 napsal:

No a co jako?tak moje příspěvky necti.ja jsem na Bohemku přispěl a přispívám opravdu hodne penez,takze ikdybych sem psal sto vzkazu denne,tak ti to muže byt úplně u p*dele

Takže kňučíš. 

bohemak11 napsal:

Ty nejen ze neumis číst ale i tvá inteligence nebude moc velká když nepochopis úplně jednoduchou myslenku.a nikdo tu neknuci,jedinej kdo tu knuci je Hašek,už ti to konečně docvaklo??

Hašek dá jeden rozhovor, ale tebe je tu plno. 

dykovka napsal:

Kolik jsi toho vypil?, nebo neumíš číst? :-):-):-)

Já neumím číst a vy tady umíte ustavičně jen kňučet

dykovka napsal:

Pojďte chodit na Vyšehrad, za pár let bude před námi :-). Já už nechci čekat dalších 30let na umístění do 10 místa na zchatralym stadionu. :-). Tady furt knučite, jak ty děvky z Edenu. 

Tak běžte kňučet do sinobo arény, hrajou o titul...A maj bohatý majitele

Haza napsal:

Otázka na duo DJs.  Co je pravdy na tom, že někdy v poslední době došlo k jednání Bohemky a čínské investiční skupiny, která chtěla Bohemku dostat tam, kam bezpochybne patří. Pan majitel prý tyto zájemce (které měl ...

Já tomu rozumím, je tu snad někdo kdo by prodal klub číňanům? 

dykovka napsal:

michaelos.t @seznam.cz

Máš to v mailu dvě hodiny, tak dyk dylyno dykobraz dej vědět dykaprio

Zzz napsal:

Cituji: "To je vsechno o organizaci obrany, ale to uz bych se opakoval.  A ne, zadnou trenerskou licenci nemam."  Ty jsi slušnej pinďour ??

pinďour!!! :)

rocknroll napsal:

Dekuju, ze jsi me nazval chytrakem.  Hned mam lepsi naladu.  Jeste k tem Boltum.  Kdyz lidi berou kurzy sebeobrany a ptaji se odborniku, ktery je neucinnejsi system, dostanou odpoved, ze nejlepsi obranou je nedostat se ...

Cituji: "To je vsechno o organizaci obrany, ale to uz bych se opakoval.  A ne, zadnou trenerskou licenci nemam."  Ty jsi slušnej pinďour ??

dykovka napsal:

Čas? 

Na večer.... chodím jako každý do práce, ale nechci z toho tady dělat reality show, takže pojďme si říct podrobnosti tak nějak soukromně