Detail uživatele diskuzního fóra - Klokan z Černošic

Datum prvního příspěvku
03.08.2021
Celkový počet příspěvků
37
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 36
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
+LTHuRmr 10
AMPPtj9R 6
AwVjxmB8 6
PMViYfVV 4
/IX2EhDf 3
/GEQu6vl 2
miHDr31e 2
/ycSW4nC 1
L6DrWa1H 1
j0OZOPr8 1
DXQbBkRz 1

BlechaBerserk napsal:

Díky za 3 body jinak čtu tady kritiku na Luďka atd.Za mne je to jednoznačně asi nejlepší trenér kterého můžeme mít zkuste si představit kdyby odešel kdo by nás asi tak mohl trénovat?jsem rád a ...

Zcela souhlasím, Klusáčka neměnit!!! Může se mi to jen zdát, ale včera už nestál jako velmi hodný trenér za lajnou, ale na kluky řval pokyny, třeba je to i reakce na to jak byl zde kritizován za jakousi měkkost:-))). Výkon a hlavně výsledek včera velmi dobrý, navíc po čase jsem byl bez povinnosti sednout za volant a tak bylo i pivko!!

Jsou zde některé komentáře na hráče i v situaci, kdy se vyhrálo, což je asi dobře. Ale Bederka - obranná činnost asi ok, ale ta rozehrávka, to je opravdu děs. Necid - dlouho jsem jej neviděl hrát tak chytře a zároveň bojovně, jako včera. Krch - ten si asi vyrovnal své kiksy v Ostravě tím odkopem z čáry, jinak taky solidní výkon (BTW, v Ostravě by se stejně nebodovalo). Trochu se zapomíná na Chramostu, dost se zde psalo, jaká je to blbost brát starého hráče s formou blížící se nule a ejhle, nějak mu to tam padá. Tak ať to vydrží!!!

Teď dvakráte ven a pak hurá zpět do Ďolíčku, tuším, že na Karvinou.

Omlouvám se, komise rozhodčích nejsou čur..., ale čur..na druhou. Ani ve snu by mne nenapadlo, že výrok Kostla opravdu použijí jako argument, četl jsem to bohužel později, než psal svůj názor.

Videoasistent poslal rozhodčímu záběr, podle kterého rozhodčí usoudil, že se jednalo o pokutový kop. Na druhou stranu pokud hráč vystoupí po utkání a řekne, že to byla jeho chyba a že se ho dotknul, nemá cenu se v tom dál pitvat," konstatoval Příhoda.

To snad nemá obdobu v jiné sféře života. Když uslyším svého zaměstnance, jak u kávičky říká, že ho to tak nějak nebaví, tak mu automaticky nedám roční odměny??? Když slyším studenta, jak říká, že se to nestačil naučit, tak jej okamžitě vyhodím ze zkoušky, nebo si to mám nějak podložit jiným argumenty.???... a takto by se dalo pokračovat. Takže ještě jednou sorry, četl jsem toho vola Příhodu pozdě. Kdyby na něj měl někdo spojení, rád s ním zajdu na kafe a vysvětlím mu, co je zač :-))

rio napo napsal:

Přesně jako předchozí jsem si nechal odstup na uklidněnou. Teď jsem si ty góly pouštěl několikrát a podle mě:  1. první penalta za mě ne, protože kontakt ano, ale Bořil byl bez možnosti zasáhnout, daleko od ...

Můžeš ty záběry ofsajdu dát někam na rajče nebo jinou úschovnu, nebo jinak zpřístupnit? Nic se tím už zpětně nezmění, ale docela rád bych to viděl. Díky!!

TomBP napsal:

Komisi rozhodčích nemůžeme absolutně nic vyčítat. Jestliže náš vlastní hráč řekne o tomto zákroku, že to byla jasná penalta, těžko pak může komise tvrdit něco jiného. Pan Köstl by se měl rozhodnout za koho chce ...

Neblázni,  přečti si to, co jsem o výroku Kostla napsal před pár hodinami. Přeci se komise rozhodčí neřídí výrokem nějakého hráče, a pokud ano, tak je to ještě větší žumpa, než si kdokoli myslel a myslí, ale to je asi opravdu blbost.

Pardik napsal:

Nedokážu si predstavit,jak jako hráč po včerejšim zápase,jdu a každému slávistovy podám ruku,bože,jak já bych byl na ně nasrán!Sebral se a zmizel,ale treba se to nesmi,treba se musi podle jakési fotb.etikety,jit a,objimat se,nevim,ale já bych ...

Zcela souhlasím,  mně to přiteplalé skoroobjímání také štve. Kdo se dívá třeba na NHL, tam skončí zápas, poražení odjíždějí z ledu a vítězové si tleskají tlapkama mezi sebou. Ale také se bojím, že je něco v pravidlech nebo v soutěžním řádu, je to hnus. Víte někdo, jak to je?

Ještě k pravidlům. Když někdo nějak rozhodne (soud, správní orgán atp.), musí své rozhodnutí zdůvodnit nejen věcně (kopnul Bořila), ale i paragrafem, v tomto případě paragrafem fotbalových pravidel. Taková edukace zde neexistuje, když jsem se ptal pana redaktora ČT Čapka, který sedí na tribuně řadu pode mnou, proč se do debat a vysvětlování pravidel nezvou do TV i rozhodčí, tak poněkud vágně odvětil, že nechtějí (kdo??). Všimli jste si, že často ani odborníci (můj nejoblíbenější Karoch, ale i řada další "odborníků) docela často říkají, "já nevím, jak je to v pravidlech, ale myslím si....). To si ta pravidla nemohou vzít do TV a tam to najít? Já když něco hledám v zákonech, tak také skoro vždy se dívám na text, abych neudělal chybu. Podle jakého pravidla byl ten Kostl vlastně vyloučen? Je tam něco ve smyslu "kdo lehce svojí kopačku polechtá stehno slávisty, bude potrestán penaltou...:-). 

Tak asi tak :-) or :-(

Nechal jsem si skoro 24 hodin odstup, abych se uklidnil a něco si zde přečetl. Je to nádhera, jak lidé, které spojuje láska k Bohemce, vidí ty samé věci jinak, někdy nepatrně, někdy dost odlišně. Asi nemá smysl komentovat všechno, ale:

- trenér; opravdu máte pocit, že tak slušnej fotbal i výsledek, jako se hrál v neděli večer v první půli, tady byl i za Haška, už jste někteří zapomněli, že se nominovalo jen 10 (a někdy dokonce jen 9) hráčů, neb jeden byl jasný:-)))

Kostl - pokud se nepletu, tak začal v Bohemce dvěma kiksama v Jablonci nebo v Liberci, zkrátka v nějaké pr... na severu. Kopyto, neskutečný hovado!!! Nezdá se vám, že je z něj po pár sezonách znamenitý hráč nejen figurou a bojovností, ale do značné míry i technikou? A k tomu co řekl? Co měl chudák vyprávět, je ve stresu, na krku dvě pencle, nasr... na sebe, rozhodčího, manželku i děti (to asi ne, myslím, že je svobodný?). Také se mi to nelíbilo, ale.../Po shlédnutí videa zde na Ďolíčku jsem byl ještě víc nasr..., než na stadionu, kde jsem viděl jen chumel...Bořila nakopat do ... a toho hajzla u VARu taky/

kvalita kádru - ok, pojďme se dát dohromady a pojmout Bohemku ne jako charitu (DFB), jinak skvělá, neuvěřitelná práce!!! a můžeme z toho udělat velkoklub na české poměry. Už jste to někdo někdy hodil do kalkulačky? Předpokládejme, že je nás 10 000, ať se to hezky počítá. Pokud je hodnota klubu cca 0,5 mega, tak každý musíme investovat 50 tis. Kč s vysokým rizikem, že se je nepodaří zhodnotit, navíc do navýšení kádru chceme investovat kolik? OK, vyndám z kešeně dalších 100 tis. Kč (sorry, jako důchodce bych do vyšší částky nešel) a když to samé udělá všech 10 000 fanoušků, tak máme na nákup mega; pozor, korun, nikoli euro - koho koupíme ???Takže fajn, hezky se to povídá, že není kádr a že majitel atd atd, ale jak začneš počítat, je konec /pokud tam mám chybu v uvažování, třeba že nás není na světě 10 000, ale třeba milion, sem s tím!!!).

No, asi by toho bylo víc, ale volá mne manželka, a já po vzoru Kostla odpovídám od počítače "už jdu, miláčku". 

Hurá na další zápasy!!!!

Vím, že to sem tak úplně nepatří, ale Pražský přebor Bohemians - Stodůlky 9:3, vnuk Adam dával první hattrick za Klokany, tak jsem si otevřel lahvinku Extra Brut a určitě mi věříte, že chutná sladce:-). Tak ještě více lahvinek po utkáních A týmu a podzim života bude nádhera:-)))

Bororo napsal:

Zlatá pavučina. Nejdříve jsem to psal jako články na pokračovaní tady na webu v letech 2017-18  k 35. výročí získání titulu. potom mě přemluvili a rozšířil  jsem to povídání na knížku se stejným názvem.... 

Díky moc, název knížky znám, ale nečetl jsem.

Bororo napsal:

To netvrdím.  Ale pohybuji se ve fotbale už hodně let. Pokud si četl mojí knížku víš, že mezi trenéry a agenty  jsem byl jako doma, teď už jen spolupracuji s jednou agenturou. Spíš se snažím vysvětlit ...

Jsi tam pod nickem, takže ten, kdo tě osobně nezná, neví, o čem píšeš. Pokud jsi ochoten se odtajnit a uvést název knihy, rád si ji přečtu (pokud ji už nemám :-)). Díky!!!! 

Tak to mne po..r. Teď koukám na www.seznam.cz a podle Sport.cz je v sestavě jeden hráč z Bohemky, můžete hádat kdo. Jan Chramosta; je vidět, že stačí dát 2 pencle a je to; že se za celé utkání s balónem skoro nepotkal, to už odborníky z Sport.cz asi nezajímá (je dost možné, že utkání ani neviděli).