Detail uživatele diskuzního fóra - Klokan z Černošic

Datum prvního příspěvku
03.08.2021
Celkový počet příspěvků
358
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 343
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
S3xQIbFq 24
j3Knn8QU 18
bUrmlQgD 12
+LTHuRmr 10
KZDyjxw0 10
IMNbf2gU 9
ou7zOMBw 7
GfKtMt8+ 7
AMPPtj9R 6
AwVjxmB8 6
NqAHoKFY 5
fnTyzvbO 5
9WV+4IgO 5
314iN8hE 5
PMViYfVV 4
xkBR6aIK 4
CqiUInOJ 4
JfB6OCZR 4
SUJ6SQ90 4
JJpeWy7X 4
tUa6l6cC 4
mqnsSTgu 4
BOsEqCpa 4
b7zioP7/ 4
1Bn4p3kb 4
OlUwXS9E 4
i1PTRX1G 4
cYSax9VD 4
u6yb6n+Y 4
kJYJ4qB7 4
/IX2EhDf 3
uSmFoPwd 3
amjtIa/7 3
Eqqg9Osy 3
2PvlJrZD 3
4Wo5+8Ga 3
GivMK5/A 3
OHMYK/ZL 3
s3BSJjPj 3
hDu/7ABt 3
ooIJ+BD9 3
Dw4QB6nU 3
BlWsTEzi 3
9Fc0kMw5 3
/GEQu6vl 2
j0OZOPr8 2
miHDr31e 2
ax/GiM8k 2
mcKKn0Ae 2
sg3em8J0 2
ZAK3sQKy 2
jQFa21sr 2
SpBl1Ftv 2
XBVrG0Nz 2
4F8CRC2/ 2
njHrSJwO 2
jOMCe7gZ 2
gyKqp99Z 2
AC2KRRe3 2
NzjAK0bt 2
676ua1XG 2
QRjpNC+C 2
smX33jgj 2
G5GOPRTr 2
QrbwfU7d 2
xvAeyB9F 2
MmyvFtC6 2
3Qc5/Jmo 2
RHsphG05 2
AnJYnfgD 2
DEByHhOC 2
oo4utTkm 2
kPHZQiAZ 2
sNSzGlhk 2
AYcpf7Hs 2
9155oOXX 2
/ycSW4nC 1
L6DrWa1H 1
DXQbBkRz 1
yL9vYc+Z 1
BqLsanTa 1
WCFHwBwb 1 Klokánek z Černošic
G68544GZ 1
27fuVfq2 1
6W3nIaHA 1
l7C49VYI 1
uVsAHMzF 1
UJ+HQliE 1 Klokánek z Černošic
IBMLDhXf 1
Cmt6Ejwz 1
POFgI8ei 1
XnsCgmm/ 1
ac+OGQLa 1
4WAXut+J 1
GrXk7Bwv 1
WUl8xyhh 1
fBxvav09 1
53KD/M7D 1
GNZ71xIG 1
14b3mBy5 1
6X694ADd 1
ZCtKzSpl 1
v9aQyCDZ 1
etaxEgx8 1
N9XbFitl 1
IykeHQ+Q 1
RmfD29Wz 1
rLj4MyLP 1
M4ihxiiZ 1
9S1tSSFl 1
9KVKIL5H 1
nAbtIMOU 1
y7mH5wgk 1
Ulmmysnh 1
yKOnMMb9 1
b8H61BWf 1
aD0fyKIw 1
hNWEiMI7 1
H4T72t4J 1
/fWqlwzq 1
eIPYJeqz 1
ItHIW+od 1
+kscvmcE 1
wQyJgYIF 1
GMzl0Lwy 1
roGaIElq 1
P+ZOc8F1 1
+qyWpxKI 1
ZSfD4RlI 1
qtrkuJnt 1
kU78/RRg 1
b14dUYTL 1
ob6kVeBI 1
R3rutniF 1
6EC9lzSq 1

bonano30 napsal:

Od vedení klubu nelze očekávat nic.Asi tak bych to shrnul.Je jim to u prdele!A nářky fanoušků taky.Mají svůj kšeft s barvičkama a Bohemku jako "nutnou" zátěž,která jim dělá v tisku a tv reklamu.

Znáš nějakého majitele, který b měl jiné cíle? Existují 3 varianty (ty lze pochopitelně i kombinovat:

1) Klub koupím jako "fanoušek", jen tak pro potěšení, jako když miliardář koupí manželce ztrátový hotel a nebo alespoň cukrárničku

2) Klub koupím proto, abych realizoval reklamu či PR jinému podnikání (u nás BaL)

3) Klub koupím proto, že do něj přivedu hráče za 100 a prodám za 500, ale to se mi musí dařit u mnoha hráčů a ještě v delším časovém horizontu (napadá mne třeba Ajax, možná Benfica, u nás pak nikdo, ale ...??)

Tak co s tím chcete dělat? My se všichni tváříme, že by nejlepší bylo ad 1) jenže nikdo z nás na to nemá prachy:-)))

rio napo napsal:

Včera výborný den. My za 3 body, hokejky s rusákama za 2 body a pak Písek s Kobrou z 2:3 otočili v závěru na 5:3. Zato dnes Spurs hanba a hnus. Celkově si zasloužím dobré ...

Tak já se odměnil dobrým červeným už cestou z Ďolíčku, dneska jsem tu lahvinku dorazil:-).

Asi se opakuji, ale je krásné, jak se rozcházíme v názorech na hráče (no, v názorech na tu pindu Adámkou ne:-)), ale je to asi i chyba v pojetí fotbalu. Když sleduješ basket, baseball, ale i hokej, tak vidíš nějaká čísla. Lze to někde nalézt i u fotbalu? Km, přihrávky, hlavičky atp., jasně, jako každá statistika, ne zcela na 100%, ale pak bych zde asi nečetl "Vondra líný na krok" a na druhé straně "velké zlepšení Vondra". Za mně platí to druhé, patřil určitě k těm lepším, co se na hřišti na naší straně objevili. A tak by se dalo pokračovat...

FreeBeam napsal:

Nastoupily dvě posily.  Petrák docela zklamání, Beran velmi dobrý výkon, za mě příslib do budoucna. 

Proboha, jaký pěkná výkon, Nepatrný náznak toho, že by to snad v budoucnosti šlo, ale popiš mi akci, která se to líbila nebo napiš minutu a pustíme si to ze záznamu. O Petrákovi jsem již psal, za mne dobře, pokud bych známkoval jako ve škole. Beran to samé, na velmi dobře to určitě není:-)

kýsa napsal:

Jinak pro opravdové fajnšmekry je sledovat Necida na jeho straně hřiště. To hovado sešívaný zabírá místo jako proč? Línej, pomalej lempl, nemá jedinej souboj, jedinej míč... Luďku, ty to ku*va nevidíš? Dneska mě úplně točil, ...

Kýso, pusť si ten fotbal ze záznamu a pak se znovu ozvi. Tvoje hodnocení Necida je dost neobjektivní, důvod neznám. Také to není můj šálek čaje, ale dnes to opravdu průser nebyl. Určitě nic nevypouštěl, měl i šanci, míč dokáže dobře přikrýt. To mne víc vadí, že tam naběhne zde často vychvalovaný Koubek a první balon se mu zamotá mezi nohy. Ale ok, důležité jsou 3 body!!!!

rio napo napsal:

Mám dvě připomínky. Jakým oslovením se řve na chlapa rozhodčího, když píská na pí.., to vím - sráč, svině černá, č....! Ale jak se řve na ženskou, když píská na pí.., to si netroufám odhadnout.  ...

Ahoj,

souhlas s tím prvním, Adámková je ... a teď nevím, co napsat. Při tom genderovém šílenství mohou ženský pískat mužskou ligu, to je fakt neskutečný. Žádné zkušenosti s normálním fotbalem, nevím co a kdy a zda vůbec hrála, ale něco jiného je chodící ženský fotbal a něco jiného je liga. 

Rozcházím se s tebou v názoru na Petráka. Mne naopak docela mile překvapil, ale to může být i tím, že jsem nic neočekával. Je ale pravda, že jsem nevěřícně kroutil hlavou, když jsem viděl, že nejlepší hráč v Teplicích Pepa není v základu.

rio napo napsal:

Teď jsem si přečetl ty kecy na úvodní straně od asistenta trenéra. Jdi se vys   s pohárem. Ten nikoho nezajímá. Priority 1-10 jsou záchrana. Na pohár pošlete všechny posily, ať se alespoň dostanou na hřiště, ...

Souhlas, také netuším, co je to za blbost vůbec jakkoli mluvit o poháru, když nám teče do bot, a to tak, že hodně. Prohra v Teplicích mi dost otevřela oči i v tom, jak mužstvo hrálo. Jak už jsem asi psal, prohra 3 - 2 po hezké hře bych se také neusmíval, ale to, co jsme viděl v TV, hrůza. Tak odpoledne do Ďolíčku a pořád BOFOR!!!

Mauglí napsal:

Naprostý souhlas, to povinné sledování záznamu našimi plejery mě taky napadlo, jen už jsem nechtěl mít příspěvek přes celou stránku :) West Ham nakonec postoupil, ale byl donucen to prostřídat a nasadit většinu těch nejlepších. Ale ...

Jen prodoplnění, pokud jsem to správně spočítal, tak 6. liga je jako naše 1.A třída!!! Umíte si to představit? A někdo píše o tom stadionu, nemožné, to je tady tak lepší 2. liga, perfektní trávník, kabiny raději nevidět.

Připomíná mi to baseballový stadion ve Washingtonu, nebyl jsem VIP (taky kde bych to vzal, že), ale asi 2. nejdražší lístky (když už takž už) a když jsem si šel do baru na pivko, tak po koberci, který lze vidět jen ...vlastně nevím, u nás doma ne :-)))

kolina napsal:

Teda, máme štěstí v tom, že když fotbal/naše Bohemka je hrůzostrašným zážitkem tak nám náladu do normálu dokáže vrátit velké množství oblíbených a osvědčených hudebních skupin... Píšeš to naprosto přesně a výstižně "řežba" -  "nesmiřitelný boj"... Tak ...

Které hráče máš na mysli, kteří "občas hezky odcentrujou, nahrajou b...." já tam nikoho takového v sobotu neviděl a i v paměti dost tápu, kdy naposledy? Potřebujeme body!!!!

Mauglí napsal:

O těch šancích je snad škoda mluvit. Necid si nejdřív dobře naběhne do prostoru, ještě si ukáže, kam to chce, dostane to tam a pak to takhle nepochopitelně zazdí. No a Květ, hráč s údajnou ...

Mauglí, předběhl jsem mne:-). Zrovna jsem dokoukal záznam včerejšího utkání, to bylo něco!!. Kluci z pralesa stačili fyzičkou, dl jisté míry i technikou a bojovností. Nádhera. Tak obrovskou smůlu, jakou měli (gol vždy v prodloužení), ale nevadí, určitě pivo teklo proudem, byla radost z výkonu. Já si včera nalil dost kvalitní červený, vypil skleničku a raději šel spát:-(.

Jinak si myslím, že záznam z utkání Kidderminster (kurva musím se podívat, kde to vlastně je:-.))  West Ham by měli naši chlapci včetně realizačního týmu povinně sledovat po tréninku od pondělí až do pátku a pak ještě stokrát napsat, "v sobotu budu bojovat stejně, jako kluci z Kidders". A nechat doma podepsat rodiči, poslat na DFB a hlavně skutečně bojovat!!!