Detail uživatele diskuzního fóra - Klokan z Černošic

Datum prvního příspěvku
03.08.2021
Celkový počet příspěvků
313
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 298
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
S3xQIbFq 24
j3Knn8QU 18
bUrmlQgD 12
+LTHuRmr 10
KZDyjxw0 10
IMNbf2gU 9
ou7zOMBw 7
GfKtMt8+ 7
AMPPtj9R 6
AwVjxmB8 6
NqAHoKFY 5
fnTyzvbO 5
9WV+4IgO 5
314iN8hE 5
PMViYfVV 4
xkBR6aIK 4
CqiUInOJ 4
JfB6OCZR 4
SUJ6SQ90 4
JJpeWy7X 4
tUa6l6cC 4
mqnsSTgu 4
BOsEqCpa 4
b7zioP7/ 4
1Bn4p3kb 4
OlUwXS9E 4
i1PTRX1G 4
/IX2EhDf 3
uSmFoPwd 3
amjtIa/7 3
Eqqg9Osy 3
2PvlJrZD 3
4Wo5+8Ga 3
GivMK5/A 3
OHMYK/ZL 3
s3BSJjPj 3
hDu/7ABt 3
ooIJ+BD9 3
/GEQu6vl 2
j0OZOPr8 2
miHDr31e 2
ax/GiM8k 2
mcKKn0Ae 2
sg3em8J0 2
ZAK3sQKy 2
jQFa21sr 2
SpBl1Ftv 2
XBVrG0Nz 2
4F8CRC2/ 2
njHrSJwO 2
jOMCe7gZ 2
gyKqp99Z 2
AC2KRRe3 2
NzjAK0bt 2
676ua1XG 2
QRjpNC+C 2
smX33jgj 2
G5GOPRTr 2
QrbwfU7d 2
xvAeyB9F 2
MmyvFtC6 2
3Qc5/Jmo 2
RHsphG05 2
/ycSW4nC 1
L6DrWa1H 1
DXQbBkRz 1
yL9vYc+Z 1
BqLsanTa 1
WCFHwBwb 1 Klokánek z Černošic
G68544GZ 1
27fuVfq2 1
6W3nIaHA 1
l7C49VYI 1
uVsAHMzF 1
UJ+HQliE 1 Klokánek z Černošic
IBMLDhXf 1
Cmt6Ejwz 1
POFgI8ei 1
XnsCgmm/ 1
ac+OGQLa 1
4WAXut+J 1
GrXk7Bwv 1
WUl8xyhh 1
fBxvav09 1
53KD/M7D 1
GNZ71xIG 1
14b3mBy5 1
6X694ADd 1
ZCtKzSpl 1
v9aQyCDZ 1
etaxEgx8 1
N9XbFitl 1
IykeHQ+Q 1
RmfD29Wz 1
rLj4MyLP 1
M4ihxiiZ 1
9S1tSSFl 1
9KVKIL5H 1
nAbtIMOU 1
y7mH5wgk 1
Ulmmysnh 1
yKOnMMb9 1
b8H61BWf 1
aD0fyKIw 1
hNWEiMI7 1
H4T72t4J 1
/fWqlwzq 1
eIPYJeqz 1
ItHIW+od 1
+kscvmcE 1
wQyJgYIF 1
GMzl0Lwy 1

petr.koukal napsal:

Já jenom dodám, že sice jsem adminem, ale za tři roky "ve funkci" jsem jediný příspěvek nesmazal ani nepřesunul. Neumím to :-D

Děkuji za info, tak tomu moc nerozumím, ale je to v podstatě dobrá zpráva, asi se to nějak smazalo automaticky, není nad AI:-)))

Tak hlavně tu Plzeň!!!!!!

jase napsal:

Ahoj, myslím že ti to nikdo nesmazal ani necenzuroval :-) Koukni do sekce Tlachy a kecy... Tady je to přece jenom fórum o Bohemce- fotbale 

Ty máš pocit, že to bylo o něčem jiném?  Peníze na fotbal sem nepatří?? To mne dost překvapuje, ale není to vyloučeno:-). BTW, na tlachy a kecy nechodím a ani to nehodlám změnit:-)

Dobré jitro,

zdá se mi, že můj příspěvek (a navazující diskuse) o tom, jak nejmenovaná radnice utrácí peníze za hudební představení (shodou okolností den před komunálními volbami) namísto například podpory mládežnického fotbalu byl patrně smazán, neboť asi byl "ve zjevném rozporu s právními předpisy a nebo normami slušného chování".

Nevím, kdo se skrývá pro pojmeme "redakce", ale mám doporučení. Pokud už si vyhrazujete právo "cenzurovat", ok, ale udělejte to tak, že zakryjte text, napište odstraněno, uveďte důvod (sprostá slova, politicky nekorektní, rasistické atp.), ale ponechte to na VD. Tím se ukáže:

- rozsah cenzury

- důvody cenzury

kdo je nejčastěji cenzurován

Jinak pokud to někdo pochopil jako moji agitku před volbami, tak to pochopil špatně, neb nebydlím a tudíž nevolím v Praze:-).

Blekota1905 napsal:

Za skupinu No Name zaplatí 300 tisíc za hodinu, to jen pro informaci! 

Tak vidíš, jak jsem z levného kraje:-), to by bylo něco pro malé kluky na fotbale, těch dresů a míčů, ani to nechci počítat:-).

Jo a já bych je asi ani nechtěl poslouchat, vůbec netuším, co hrajou:-)))

Wenca napsal:

To bohužel nemohu sloužit. Hostivař je součástí městské části Praha 15, nikoliv Praha 10. ;)Je to další kulišárna administrativního členění Prahy. Praha se dělí:1) na 10 správních obvodů (Praha 1 - 10) a 2) na 57 městský částí. Proto ...

My v Černošicích jsme občanská společnost:-). V ulici asi tak 4 x ročně opekáme špekáčky (žádné blbé grilování, to ať si každý dělá sám na svém pozemku a grilu), trochu i pijeme :-), kytary se také ozývají....a hvězdou je pan Uhrin st., který vždy vytasí nějakou vtipnou historku (jo a červené, to umí :-)), mám ho rád.

Ze sousedních ulic občas někdo přijde, zda se může přidat, nikdy neřekneme ne:-). Jednou zasahovala městská, ale skoro to vypadalo, že by se raději přidali:-)

Ale chápu, že v Praze je to složitější. 

Já to nepsal jako něco proti P10 či P jakékoli číslo, ale jako ukázku toho, jak na něco peníze jsou a ne něco nikoli.

Měj se!!!!

Wenca napsal:

Zahada vyresena. Bundu nechal ve vlaku jeden sprizneny pisalek :)

Tak ještě zpět od ztracené a nalezené bundy do politiky :-)

Peníze na sport nejsou, ale:

Byl jsem odpoledne na golfu v Hostivaři. Na louce postavené podium, zkouší se repráky, za chvíli parkuje autobus SK s folklorním souborem (chtěl jsem se zeptat, zda to jsou tanečnice z Lúčnice, ale bál jsem se, že dostanu popapuli:-)). Když jsem odjížděl, tak jsem se sekuriťáků ptal, co se to děje. Odpověď - Praha 10 pořádá koncert slovenské skupiny No name (ten folklor byl asi předskokan :-). Trochu se v této oblasti pohybuji, vždy je to na domluvě, ale můj odhad je 150 - 200 tisíc za No name plus pronájem placený klubu a nevím co dalšího. Takto se má utrácet a ne dávat peníze na nějaký přiblblý fotbal!!! A to ještě to dilema, zda to mám dát na zelenobílý a nebo červenobílý, já těm zastupitelům fakt nezávidím.  Takže kdo jste ze Strašnic (Wenca:-)), tak to asi ještě stihnete...

Ach jo, ale nevadí, byli jsme a budem! BOFOR!!!

rio napo napsal:

Jsem smutný z toho, že ani za stavu 3:0 proti třetí lize nejsme schopni individuálně přehrávat protihráče. Vždyť už to pak bylo hotové, tak proč se ten rozdíl dvou soutěží neprojevil? Pak už to mělo ...

Podpořím tě, já jsem slaboch a druhou půli na streamu jsem už nedal :-((((.

OK, postup je tady, ale byl de facto povinností.

Wenca napsal:

Ahoj, moc děkuji za podporu pro mě konkrétně. Vážím si toho! Pro pořádek a širší povědomí však upřesním jednu věc. Třeba o tom víš a v tom případě se omlouvám, ale může se to hodit ...

Dobře jsi to popsal, toto skoro nikdo neví, v TV plácají předvolební krávoviny, ale aby to podrobně vysvětlili, to ne. Bohužel nevolím v Praze a tak ti alespoň budu držet palce!!!!

Jinými slovy tady mnozí píšete to samé, co já již několikrát, nevidím výrazné výhody hry na 3 stopery a hlavně, my na to nemáme, Ani stopery, ani halfbeky:-((

Jinak pohled na tabulku je nádhera, po nedělním rozčarování z předvedené hry nyní převládá spokojenost a těším se na Plzeň. Myslím, že je na čase zopakovat těch 5 - 2 (pokud si to pamatuji dobře :-)). Nekvalitu vidím v psychické labilitě, není přeci možné, aby to bylo tím, že něco technicky nezvládnou. Věřím, že na lepší tým zahrají lépe, než na nekopy z Pardubic (no, některé bych možná rád viděl v našem dresu :-)). Tak na tom zapracovat a jedem !!!!!!!!!!!!!

rio napo napsal:

Promiň, ale van Dijk!!! Tak se ten člověk jmenuje.

Jasně, Virgil :-). Myslím, že Arnold ani Tsimikas (ten už vůbec) se jako obránci moc netvářili, ale je to úhel pohledu. Pokud popíši rozestavení jako 4-4-2 a nebo jako 3 - 5 - 2 je trochu jedno, jde spíše o to, kde kdo reálně hraje. 

Je to jen můj zcela netrenérský názor, ale na 3 obránce vzadu by se mohla ozvat i známá filmová otázka "není to trochu málo, Antone Pavloviči ....???"

Tak hlavně teď ty Pardubice, minulou sezonu, hrůza pomyslet:-(