Detail uživatele diskuzního fóra - JohnZ

Datum prvního příspěvku
18.12.2021
Celkový počet příspěvků
167
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 161
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
t3Mox2vs 8
JM9boQUz 5
Lqv85WFC 5
VyLxbNxA 5
cyv7d3CL 5
FBGLl1W8 4
gym8lHVO 4
2pvXoyDu 4
wqBH2Qf+ 3
wWDTGckR 3
lBjpBlx2 3
EustfCCC 3
VtqXMW9F 3
h2hTTdZg 3
Phcrml6x 3
v2wcbHUZ 2
v4Xz3BVZ 2
Dk1GFomn 2
PVUlbkWp 2
b2l55gz8 2
WV85tIap 2
C4BtsfNN 2
cI1hu67Y 2
tevAJF0e 2
suV+6DW0 2
3iC+bVHk 2
sy7gNqi7 2
p9fnUiHV 2
+cTCG4Q2 2
Nsvr0VxN 2
m/LDnR97 2
Wz4Q3zCj 2
c8n4er/A 2
bW0mmR+d 2
edGQLyxq 2
2DvUpCeq 2
zebnPFEK 2
In1GTMz+ 1
mxxekxfh 1
Wsu//p7v 1
2GtHp7FP 1
3FhbyOy/ 1
8oM+19gH 1
6rZ4kdkH 1
cMGUMq+E 1
1V/E1M5y 1
D0jxZB6M 1
SKAvqzDO 1
apnlWq4K 1
3QD5WUSG 1
5TW9Lw+I 1
hZLt5srQ 1
+WoFKqaJ 1
bQLvbIyg 1
Z6fcL+MJ 1
YUi9M+Bv 1
sN7Krzej 1
+lINoecR 1
1yIrgYqL 1
ej0Ko8QN 1
LQCBUqWT 1
tISzTh2y 1
gCMoTnky 1
YFjNGztG 1
7oXII8X0 1
SQ7mXwxm 1
x2fHfJb+ 1
BGRwInq2 1
3ydfCTtc 1
DaIFEK8T 1
beG+Q9r6 1
c7LfW2nl 1
+LAs3aAk 1
UvFGyiTT 1
N/EvhS0M 1
LxSC7yoc 1
bl74wbEz 1
Sp1O6ngR 1
XbMrdAFs 1
pjsTZ7vn 1
3GS7iVxW 1
bpcyI2Ua 1
m11+JyaM 1
9e70O/4j 1
XCxnILYE 1
ebCBumQu 1
Irg5UUJk 1
R2Ne2fqv 1
FN5oibwT 1
uOmhCzJ6 1
e9oCkySK 1
9QzUw2qG 1
Lv8aHemB 1
dgLEwyEC 1
fPux8c/j 1
xVQlvZyb 1
xGGhseP0 1
CvSl13PC 1
HQgvnFKx 1

SIJOZ napsal:

Jedlička odmietol predĺžiť s DAC zmluvu a hovorilo sa o záujme Slovana a klubov z Poľska, no nakoniec ho ako voľného podpísala Plzeň.....slovenská liga je úrovňou fakt ďaleko za českou,ale nájdeš tam aj veľa zaujímavých ...

Naprosto s tebou souhlasím.Několikrát jsem tu volal aby jsme se při přestupech více zaměřili i na Slovensko.Určitě lepší než hráči z naší 2.ligy.Na rozdíl od nás mám dojem,že na Slovensku umí hledat i v zahraničí. 

Jedlička je fantastický gólman.Znám ho z naší reprezentace 21.V DAC byl dlouho jedničkou.Zkušenosti z pohárů.Pokud by nebyl součástí přestupu Květa tak asi finančně mimo naše možnosti.DAC je po Slovanu nejbohatší klub na Slovensku.Byl zvyklý na úplně jiný finance.Pokud by přišel,tak je post brankáře vyřešen.K Julišovi.Útočníků není nikdy dost i když nás bota tlačí spíš v obraně a nějak nám přibývá sparťanů.Naprostý souhlas se SIJOZEM co se týče Slovenska.Úroveň ligy o mnoho slabší,ale pořád spousta zajímavých hráčů.Neměli jsme na tenhle trh zcela rezignovat.

My se pánové pořád bavíme o fotbalistech,ale když čtu chválu na našeho kouče od spousty odborníků(nejlepší trenér podzimu),tak se bojím aby lano od někoho silného nepřišlo brzo spíš jemu.To by byl teprve malér.

Další skvělý trenér Svědík zřejmě prodlouží ve Slovácku.Tohle je koncepční práce která se mi líbí.Tak snad půjdeme stejnou cestou.

bofalos napsal:

Já uvidím světlo na konci tunelu až budeme schopni spolupracovat kvalitně s mládeží,až nebudeme čekat kdo zbude v přestupních termínech po Spartě, či Slavii (Plzni aj.), až budeme doplňovat mužstvo systematicky a ne stylem ten ...

Tohle si přeji taky,ale naráží to na realitu českého fotbalu a prostředí v něm.Mládež.Zásadní problém našeho klubu.Chci stavět na odchovancích tak musím investovat do jejich výchovy.Proč jsme třeba po konci kariéry nezaměstnali v mládeži Máru Nikla.Kdo jiný už by dětem předal zkušenosti ze špičkového fotbalu.Místo toho dělal pro Starku v Příbrami!Stále čekám,jestli už nepřinese první plody akademie ve Velvarech.Skauting si prý dělá trenér sám.Taky varianta.Levná a logická.Tak mu věřme že má přehled a mužstvo doplní o mladé  a perspektivní hráče.Na to koho uvolní velká trojka čekají všechna mužstva od čtvrtého fleku níž.Paska a podobní budou určovat noty dokud jim to pokřivený prostředí našeho fotbalu dovolí.Podívej se na nominaci toho reprezentačního céčka.To je spíš souboj fotbalových agentů,jinak by tam Květ musel být.Generační obměna je složitá z prostého důvodu.Nedostává se kvalitních mladých hráčů.I nejlepší fotbalisti z 2.ligy už na první nestačí.Pokud budeme odmítat zahraniční hráče tak nevím kde úroveň ligy skončí.Pořád se ptám.Má tahle země na 32 profi klubů?

Nevydařená tečka za jinak výborným podzimem.Snad si spravíme náladu postupem v poháru.Dnes nevyšel zápas Dostálovi,Květovi i Prekopovi.Brankáři jsou kapitolou sami pro sebe.Dva góly jdou jasně za Hugem.Trenér v rozhovoru zmínil,že si skauting dělá sám a pan Držmíšek to už jen dokončuje administrativně.Zajímavý.Tak snad najde i gólmana,protože máme nejslabší dvojku v lize.Omlouvám se za tyto tvrdá slova.Sám jsem se už v zoufalství díval na kádry ligových týmů.V Hradci třeba nechytá zkušený Slovák Pavol Bajza.Má dobrý fotbalový životopis.31 let není na gólmana tragédie.

Není tu někdo,kdo zná problematiku mládeže nebo není sám trenérem?Plavšič dneska vypadal oproti českým hráčům jak hvězda z Realu Madrid.Myšlení,rychlost a technika.Co děláme v mládeži špatně?Proč nám chybí rychlost i technika?Jsou naše děti už tak líný a neobratný nebo je to dáno geneticky?Já už to nechápu.

Roman ať přestoupí,ale hlavně rovnou do zahraničí.Píšu to pořád.Nevím proč by naši špičkový hráči měli přestupovat do zahraničí jen z velký trojky.A hlavně Roman už má svůj věk.Čím dříve se kluby jako my naučíme hráče podávat rovnou ven tím lépe.Když vidím co se v našem fotbale děje a sleduji úroveň soutěže,tak to pro každého fotbalistu bude lepší.Kolik hráčů už si v obou S zničilo kariéru.Příklad za všechny Matoušek.Kolik jich běhá po nekonečných hostovačkách.Pokud bych měl měl nějakému mladému talentovanému klukovi radit.Uč se jazyky,makej na sobě,chovej se jako profesionál a odejdi z našeho fotbalového bordelu co nejdřív do zahraničí.A klidně do druhý italský.Samozřejmě to není jednoduché,když dnešní fotbal mají v moci hráčský agenti,sportovní agentury a manažeři.

K Standovi Levému.Je to legenda klubu.Pokud mu vedení nepogratulovalo je to špatně.Obě strany by si to už měli vyříkat a zakopat válečnou sekeru.Nedávno se tu blahopřálo k šedesátinám Rudolfa Pavlíka.Vždycky si vzpomenu na jeho gól v baráži s Jabloncem,ale ruku na srdce.Kolik toho oproti Standovi v Bohemce odehrál?

hrdin napsal:

Ono se mluví, nebo asi spíš spekuluje, o tom, že na Berku tlačila Plzeň aby nám přál proti Slavii, a tak Slavia koupila Klímu, aby se posychrovala. Zatím jsou oba mimo. Příhodovi zatím věřím, ale ...

Já už mám i k Příhodovi minimální důvěru.To co se děje v poslední době u Varu není normální.Nejenom my ze Slavií,ale i sobotní zákrok Chorýho v Plzni,včera druhý gól Slavie po jasným faulu uprostřed hřiště.To není možný nevidět.Na co mají ta školení?Kdokoliv z nás tam bude lepší.Co se změní,až bude centrála Varu na Strahově?

Zdravím klokani!Včerejší první půli nebudu hodnotit.Stručně na ručník.Ve druhý půli skvělý obrat,kdy se obránci vykoupili góly.K brankářům na rovinu.Tohle není na ligu,.Když už bych si měl vybrat,tak pro větší perspektivu Huga,ale posílení je nutný.K pochvale trenéra bych přidal i kondičního kouče.Kluci dokážou ve druhý půli ještě přidat na intenzitě.Skvěle připravený tým.Ten zlínský tragéd Procházka je typický produkt našeho fotbalu.Když na to nemám fotbalově tak hlavně destrukce,zákeřnost a zdržování .Ubohost.Poněkolikáté díky všem.Na Baníku se nám může hrát dobře,bude to otevřený fotbal.Ke Květovi a Hronkovi.Neprodávejme je do naší ligy.Zničíme jim kariéru.Z Belgie nebo Holandska dostaneme víc a kluci se můžou fotbalově posunout.Kdo jste včera viděl tu hrůzu v Plzni tak musíte souhlasit.Tohle má být vrchol naší ligy?Koho tam ti skauti západních klubů sledují?Zachraňte někdo náš fotbal,moc prosím.

rio napo napsal:

Pořád to ve mě doutná. Vždyť oni hrajou stejně blbě jako proti nám. Žádný plán B. O karmě už byla řeč. Poprvé je mi český mančaft u pr...e a jen mě serou, že nedělají body ...

Mám to úplně stejně.Vždycky jsem naším klubům fandil jako blázen,ale dneska jsem rád že jdeme totálně do kopru.Světový fotbal je jinde.Hlavní nedostatky.Rychlost,práce s míčem v rychlosti a technika.Jak pracujeme s mládeží nechápu.První tým ligy si namaže na chleba béčko nebo juniorka Barcelony a druhý tým nestačí na evropský podprůměr.Zoufalství.Teď čuměj,jak jim ruku v Evropě odpískají.A to ještě nebyla tak jasná jako u nás.Karma zapracovala na sto procent.Dnes to ještě obhajoval Fousek.Prý se nepíská tendenčně.K smíchu.Nevěřím,že se v našem fotbale něco změní k lepšímu.Chce to generační výměnu.

Ještě že máme naší milenku.Se Zlínem si spravíme náladu.