Detail uživatele diskuzního fóra - JohnZ

Datum prvního příspěvku
18.12.2021
Celkový počet příspěvků
327
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 312
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
t3Mox2vs 11
JM9boQUz 5
Lqv85WFC 5
VyLxbNxA 5
cyv7d3CL 5
FBGLl1W8 4
gym8lHVO 4
2pvXoyDu 4
KTcFAze4 4
wqBH2Qf+ 3
wWDTGckR 3
lBjpBlx2 3
EustfCCC 3
VtqXMW9F 3
h2hTTdZg 3
Phcrml6x 3
adKYa4bA 3
oE7f63qT 3
7nxfjvna 3
v2wcbHUZ 2
v4Xz3BVZ 2
Dk1GFomn 2
PVUlbkWp 2
b2l55gz8 2
WV85tIap 2
C4BtsfNN 2
cI1hu67Y 2
tevAJF0e 2
suV+6DW0 2
3iC+bVHk 2
sy7gNqi7 2
p9fnUiHV 2
+cTCG4Q2 2
Nsvr0VxN 2
m/LDnR97 2
Wz4Q3zCj 2
c8n4er/A 2
bW0mmR+d 2
edGQLyxq 2
2DvUpCeq 2
zebnPFEK 2
ww5ZOaho 2
lZpzFQsY 2
o8sGbxAd 2
XHSo9qWx 2
/M1XDozg 2
aT6aeWI/ 2
rb7zwA9z 2
X0hv6Qks 2
AIEUb0eg 2
oUD0IkAh 2
tAGnAUjr 2
vlnL4qfq 2
Qe+gOaOX 2
heBQvCI3 2
rNrWr/1H 2
hO8xPRE3 2
EuJvVLJi 2
DDp0T0yC 2
BWD82izM 2
jbPVO4st 2
BUu/X1t8 2
AiKF5M6G 2
wavnG9KC 2
H8hFPtri 2
KHtz6Nhq 2
NxNWXg2J 2
VdiKeMtk 2
CSwVC8Ua 2
f6DoVjpj 2
In1GTMz+ 1
mxxekxfh 1
Wsu//p7v 1
2GtHp7FP 1
3FhbyOy/ 1
8oM+19gH 1
6rZ4kdkH 1
cMGUMq+E 1
1V/E1M5y 1
D0jxZB6M 1
SKAvqzDO 1
apnlWq4K 1
3QD5WUSG 1
5TW9Lw+I 1
hZLt5srQ 1
+WoFKqaJ 1
bQLvbIyg 1
Z6fcL+MJ 1
YUi9M+Bv 1
sN7Krzej 1
+lINoecR 1
1yIrgYqL 1
ej0Ko8QN 1
LQCBUqWT 1
tISzTh2y 1
gCMoTnky 1
YFjNGztG 1
7oXII8X0 1
SQ7mXwxm 1
x2fHfJb+ 1
BGRwInq2 1
3ydfCTtc 1
DaIFEK8T 1
beG+Q9r6 1
c7LfW2nl 1
+LAs3aAk 1
UvFGyiTT 1
N/EvhS0M 1
LxSC7yoc 1
bl74wbEz 1
Sp1O6ngR 1
XbMrdAFs 1
pjsTZ7vn 1
3GS7iVxW 1
bpcyI2Ua 1
m11+JyaM 1
9e70O/4j 1
XCxnILYE 1
ebCBumQu 1
Irg5UUJk 1
R2Ne2fqv 1
FN5oibwT 1
uOmhCzJ6 1
e9oCkySK 1
9QzUw2qG 1
Lv8aHemB 1
dgLEwyEC 1
fPux8c/j 1
xVQlvZyb 1
xGGhseP0 1
CvSl13PC 1
HQgvnFKx 1
OCyyowgW 1
eSwldeW+ 1
otTGgidn 1
GalGJrap 1
tHcw+dbE 1
LY/t3LYd 1
FspNKDda 1
7RuVjVqp 1
9yGGmczV 1
dUapZyji 1
wSZmqFCK 1
lkc7uVBW 1
iDY9bYwx 1
3EFLYriR 1
T6EaFbMY 1
GXvrXYLo 1
89ve65Bu 1
Y1zjSYwJ 1
af5yqZu6 1
B3Zb5D6G 1
MXxh612G 1
5KAfS03u 1
ArhNJ4I/ 1
ufCkzVUX 1
tvSCnjqz 1
Z4ZFg5Ny 1
YWFDQdKw 1
O4wJiet7 1
i4v9olTA 1
68bJs9Bv 1
GuOl+bjm 1
9+tbISJP 1
jS0x9jWp 1
41PQ5WCP 1
1Bf55nDi 1
ILzZtVku 1
TKbRsVmc 1
oH5cTXZ5 1
DHE5+pEh 1
0vM0coFR 1
J+pmjWOI 1
QS4yRJ6P 1
vU4QdIVQ 1
T+vzbypb 1
kRuE/1aI 1
qqXQAOzB 1
B7MX+Omo 1
AovmBfZD 1
8Hx9nOr1 1
OWicZSeO 1
kMyKJxMM 1
WmB6zSlU 1
hPIRo/jg 1
K/7zips8 1
KcShBMpj 1
2eANswT2 1
EcVoKupU 1
rhC+pMtE 1
eEiKkhT0 1
bJUBYKQw 1
IaKn0cEs 1
bQXvYIJY 1
0YezaJPD 1
quTXnf8h 1
2qpZa9YT 1
b4z/ToL0 1
uCLa0q89 1
YJqyuw3y 1
59byO+9g 1
n2pKAkuz 1
ifeztxAB 1
pJwYGd7T 1
5XKTGr/c 1
tHq5GKa8 1
3ki+ctrz 1
5j43pYx2 1
FxUCoZuc 1
91QlwfWZ 1
/kx1Bp0r 1
Lx88lt7A 1
JjmetzGv 1
SYhiYn3L 1
9a4TEw2j 1
ugbuv0Wx 1
R463LPKO 1
aa06rH5b 1

Koukám na přestupy a dneska Brno.Do naší 2.ligy přivedou nějakého Simona Faletta.Jenže tenhle borec(32 let) má odehráno víc než stovku zápasů v 1.ligách Francie,Německa a Turecka!Namátkou Brest,Metz,Eintracht a Fenerbahce.Docela zírám jaký přestupy jsou schopný v poslední době dělat i naše druholigový kluby.Sportovního ředitele tam teď dělá Psotka.Asi má kontakty a holt umí.Možná bychom se divili,jaký fotbalisty by jsme byly schopný přivést k nám do 1.ligy kdyby se to umělo a hlavně chtělo.Pořád tvrdím,že náš klubový fotbal jde hrozně nahoru a začíná mít v Evropě dobrý zvuk.

Nestíhám,zápasy vidím až zpětně takže stručně k Baníku.Ruku na srdce.Baník hrál tužku,zvláště po vyloučení Puškáče.Ohromná pochvala týmu za buldočí vůli,už podruhé dobrý Kadlec,tentokrát dokonce v záloze a skvělá hlava Hufa.Jinak nemůžu moc chválit.Pořád vázne souhra zálohy s útokem.Beran lítá od ničeho k ničemu,Hrubý dobrý fotbalista ale pomalý.Kromě Puškáče,jehož zákrok nechápe nikdo,mě nejvíc rozčiloval Ristovski,který tam kombinoval u lajny,pak se zase vracel do hlouby pole.Trenér by měl našprtat Makedonštinu,zavřít se s ním u videa a vysvětlit,že šestnáctka je ten čverec u brány a tam je jeho pracoviště.Má čekat na balony od jiných a trefovat zařízení.Pro tohle je tady angažován.Doufám že nejsem moc kritický.Příště Olomouc.Jsou v krizi,tak snad toho využijeme.Každý bod dobrý.Hlavně se nedostat do skupiny o záchranu a doufám v pozitivní informace ke stadionu.

V momentě kdy nás kosí marodka je tahle nečinnost sportovního ředitele nepochopitelná.Když neumíme a nechceme to zahraničí,tak mohl v rámci kontaktů alespoň domluvit nějakou tu hostovačku v rámci ligy.I ty Budějovice přivedou tři fotbalisty a to je co říct.My si pořídíme čtvrtého brankáře který dělal všude náhradníka.Proč?Problémy máme úplně jinde.Chápu limity našeho klubu a po pohárový sezóně nechci kritizovat,tohle mě ale taky vytáčí.

Zápas s Plzní se mi ani s odstupem nechce moc hodnotit.Radost jsem měl jenom s výkonu Kadlece.Hrál jako starej mazák.Hlavně ať už ho trenér staví pravidelně.Konečně další vlastní naděje.Pokud na sobě bude dřít někam to dotáhne.Jinak Plzeň lepší na každým postu.Obrana i záloha slabá.Takhle můžeme koupit ještě dvacet útočníků a produktivita se nezlepší.Zoufale chybí technik který je schopen přejít přes protihráče,vytvořit přečíslení a dát finálku.Tak jak to u nich umí Cadu nebo skvělý Šulc.Smutný,jak si naše hráče vodil Mosquera,který už ani nehrává v základu.Hlavním úkolem je pro majitele stadion,ale pokud bude u nás strop za přestup hráče plus mínus 2 miliony tak nemůžeme a dlouho nebudeme naší špičce konkurovat.Navíc už to chce generační obměnu kádru.Nevadí.Žádný pesimismus.Venku hrajeme líp a Baník s Hapalem jsou pod tlakem,takže žádný poraženectví předem.

Za dnešek bych nebyl tak kritický jako někteří.Ve druhý půli jsme to zaslouženě vyrovnali.Přiznám se,že střídání trenéra jsem nechápal,ale v tomhle je fotbal krásný.Góly dá hráč,kterého jsem měl zafixovaného jako defenzivního.Ristovski ve druhý půli výborný,odpuštěno to hrozný zpracování po kiksu jejich gólmana.Moc se mi líbil i Beran a Kovařík.Obě gólový akce pěkný.Až se vyprázdní marodka,může to být jízda.Ale úplně nejlepší dnes naši fanoušci.Paráda.A do Plzně od první minuty,k poražení jsou!

Ohledně stadionu a snahy majitele tu někteří komentátoři dávají za vzor giganty z Premier League jako Arsenal,Tottenham nebo West Ham.Tyhle kluby se ale nestěhovali daleko.Tottenham nový stadion postavil částečně tam,kde byl původní White Hart Lane.Já bych nás s nimi ani nesrovnával,naopak bych viděl paralelu s menšími londýnskými kluby jako Crystal Palace a hlavně FC Fulham.A jejich stadion Craven Cottage je pro mě tím nejkrásnějším.Museli rekonstruovat kvůli splnění podmínek,ale je tam cítit historie a tradice na každým kroku.Když se dívám na letecký snímky,tak je to stejný jako u nás.Není se kam hnout,každý metr dobrý,pár metrů za novou hlavní tribunou teče Temže,takže fanoušci tam chodí vlastně z nábřeží.Krása a kapacita je po rekonstrukci asi 26000.Tohle je pro mě vzor jak by mohl,samozřejmě v menším měřítku vypadat nový Ďolíček.Pořád věřím,že i na našem omezeným prostoru se dá něco smysluplného postavit.Největší otazník je pro mě parkoviště a tribuna u pošty.Držím všechny palce Darkům.Hostivař a podobný lokace bych asi přežil,rozumím i argumentům zastánců,ale jedině,když už nebude zbytí.

Co jsem čet,tak byl Květ v Turecku na hostování s opcí ( zhruba 14 miliónů).Turci asi nemají zájem.Patří stále Plzni a pokud se třeba nehodí Koubkovi do koncepce,sem s ním.Zálohu potřebujeme posílit jako sůl a Roman by byl skvělý.Pane Držmíšku prosím jednejte!A David Huf další pochvala pro vedení.Aby měla Bohemka na soupisce  šest až sedm celkem vyrovnaných útočníku to si nepamatuji.Jenom škoda že jsme zapomněli na obranu a hlavně zálohu.Přesto ten kádr vypadá na papíře hodně dobře.Vzhůru do šestky!

A jen pro zajímavost.Dneska si dala Sparta s náhradníky Bodo 2:0.

Ten Nechvátal je skvělá práce sportovního úseku.Tohle doceníme za pár let.Ani se mi nechce věřit,že jsme ho dokázali ukrást Olomouci,kde to mají na mladých založený.Jen tak dál na přestupovým trhu a směřovat k celkovému omlazení kádru. 

Hned jsem běžel na Youtube a shlédl ten zázračný sestřih toho Nigerijce.Takhle výborný.Rychlý,pohotová střela,bomba z voleje.Jasně,tohle si sestříhá každý hráč aby vypadal jako Messi.Za mě velká pochvala vedení,že se konečně díváme i tímhle směrem.Navíc perspektiva.20 let.Když to u nás rozbalí,tak to bude i finanční bomba v budoucnu pro klub.Jenom škoda,že ho vyhmátli i v Jablonci a Plzni.Těžká konkurence,navíc má v těch klubech krajany,u nás bude sám.A další cizinec ze Slovenska by už mohl být konečně záložník.

K Jardovi.Smekám.Toho naklonovat,tak hrajeme o titul.Měsíce jedná s Ristovskim,má charisma přesvědčit hráče aby k nám šli,to zahraničí z poslední doby bude taky jeho práce,protože jak zmínil v rozhovoru tam má kontakty.Trenér i skaut v jedný osobě,k tomu vedlejšák u reprezentace.Borec.  

hrdin napsal:

Po praktické stránce to vidím jako katastrofu. Tímto hrajeme o záchranu. Abychom se tomu vyhnuli, bude nutné posílit i realizační tým! Hodil bych do diskuze jméno Romana Bednáře, a zároveň i posílit "analytický tým" 

Já bych to neviděl tak zle.Nepodceňoval bych mladýho Haška ani Davida Bartka.Pořád budou s Jardou v kontaktu a mužstvo můžou připravit.Pokud by byl nutný zkušený asistent,tak  je volný Luděk Klusáček,jenom by si s Jardou prohodili postavení.Ale to je čirá fantazie a nesmysl.Je pravda že máme blízko do šestky,ale i ke skupině o záchranu.Z čeho mám větší strach,že po navýšení peněz za TV práva jsou ty prachy už tak slušný,že jsou pro některý kluby doslova existenční.Boj o udržení bude masakr a tlak na ty mladý rozhodčí enormní.