Detail uživatele diskuzního fóra - JohnZ

Datum prvního příspěvku
18.12.2021
Celkový počet příspěvků
332
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 317
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
t3Mox2vs 12
JM9boQUz 5
Lqv85WFC 5
VyLxbNxA 5
cyv7d3CL 5
FBGLl1W8 4
gym8lHVO 4
2pvXoyDu 4
KTcFAze4 4
wqBH2Qf+ 3
wWDTGckR 3
lBjpBlx2 3
EustfCCC 3
VtqXMW9F 3
h2hTTdZg 3
Phcrml6x 3
adKYa4bA 3
oE7f63qT 3
7nxfjvna 3
v2wcbHUZ 2
v4Xz3BVZ 2
Dk1GFomn 2
PVUlbkWp 2
b2l55gz8 2
WV85tIap 2
C4BtsfNN 2
cI1hu67Y 2
tevAJF0e 2
suV+6DW0 2
3iC+bVHk 2
sy7gNqi7 2
p9fnUiHV 2
+cTCG4Q2 2
Nsvr0VxN 2
m/LDnR97 2
Wz4Q3zCj 2
c8n4er/A 2
bW0mmR+d 2
edGQLyxq 2
2DvUpCeq 2
zebnPFEK 2
ww5ZOaho 2
lZpzFQsY 2
o8sGbxAd 2
XHSo9qWx 2
/M1XDozg 2
aT6aeWI/ 2
rb7zwA9z 2
X0hv6Qks 2
AIEUb0eg 2
oUD0IkAh 2
tAGnAUjr 2
vlnL4qfq 2
Qe+gOaOX 2
heBQvCI3 2
rNrWr/1H 2
hO8xPRE3 2
EuJvVLJi 2
DDp0T0yC 2
BWD82izM 2
jbPVO4st 2
BUu/X1t8 2
AiKF5M6G 2
wavnG9KC 2
H8hFPtri 2
KHtz6Nhq 2
NxNWXg2J 2
VdiKeMtk 2
CSwVC8Ua 2
f6DoVjpj 2
5RElcRz9 2
In1GTMz+ 1
mxxekxfh 1
Wsu//p7v 1
2GtHp7FP 1
3FhbyOy/ 1
8oM+19gH 1
6rZ4kdkH 1
cMGUMq+E 1
1V/E1M5y 1
D0jxZB6M 1
SKAvqzDO 1
apnlWq4K 1
3QD5WUSG 1
5TW9Lw+I 1
hZLt5srQ 1
+WoFKqaJ 1
bQLvbIyg 1
Z6fcL+MJ 1
YUi9M+Bv 1
sN7Krzej 1
+lINoecR 1
1yIrgYqL 1
ej0Ko8QN 1
LQCBUqWT 1
tISzTh2y 1
gCMoTnky 1
YFjNGztG 1
7oXII8X0 1
SQ7mXwxm 1
x2fHfJb+ 1
BGRwInq2 1
3ydfCTtc 1
DaIFEK8T 1
beG+Q9r6 1
c7LfW2nl 1
+LAs3aAk 1
UvFGyiTT 1
N/EvhS0M 1
LxSC7yoc 1
bl74wbEz 1
Sp1O6ngR 1
XbMrdAFs 1
pjsTZ7vn 1
3GS7iVxW 1
bpcyI2Ua 1
m11+JyaM 1
9e70O/4j 1
XCxnILYE 1
ebCBumQu 1
Irg5UUJk 1
R2Ne2fqv 1
FN5oibwT 1
uOmhCzJ6 1
e9oCkySK 1
9QzUw2qG 1
Lv8aHemB 1
dgLEwyEC 1
fPux8c/j 1
xVQlvZyb 1
xGGhseP0 1
CvSl13PC 1
HQgvnFKx 1
OCyyowgW 1
eSwldeW+ 1
otTGgidn 1
GalGJrap 1
tHcw+dbE 1
LY/t3LYd 1
FspNKDda 1
7RuVjVqp 1
9yGGmczV 1
dUapZyji 1
wSZmqFCK 1
lkc7uVBW 1
iDY9bYwx 1
3EFLYriR 1
T6EaFbMY 1
GXvrXYLo 1
89ve65Bu 1
Y1zjSYwJ 1
af5yqZu6 1
B3Zb5D6G 1
MXxh612G 1
5KAfS03u 1
ArhNJ4I/ 1
ufCkzVUX 1
tvSCnjqz 1
Z4ZFg5Ny 1
YWFDQdKw 1
O4wJiet7 1
i4v9olTA 1
68bJs9Bv 1
GuOl+bjm 1
9+tbISJP 1
jS0x9jWp 1
41PQ5WCP 1
1Bf55nDi 1
ILzZtVku 1
TKbRsVmc 1
oH5cTXZ5 1
DHE5+pEh 1
0vM0coFR 1
J+pmjWOI 1
QS4yRJ6P 1
vU4QdIVQ 1
T+vzbypb 1
kRuE/1aI 1
qqXQAOzB 1
B7MX+Omo 1
AovmBfZD 1
8Hx9nOr1 1
OWicZSeO 1
kMyKJxMM 1
WmB6zSlU 1
hPIRo/jg 1
K/7zips8 1
KcShBMpj 1
2eANswT2 1
EcVoKupU 1
rhC+pMtE 1
eEiKkhT0 1
bJUBYKQw 1
IaKn0cEs 1
bQXvYIJY 1
0YezaJPD 1
quTXnf8h 1
2qpZa9YT 1
b4z/ToL0 1
uCLa0q89 1
YJqyuw3y 1
59byO+9g 1
n2pKAkuz 1
ifeztxAB 1
pJwYGd7T 1
5XKTGr/c 1
tHq5GKa8 1
3ki+ctrz 1
5j43pYx2 1
FxUCoZuc 1
91QlwfWZ 1
/kx1Bp0r 1
Lx88lt7A 1
JjmetzGv 1
SYhiYn3L 1
9a4TEw2j 1
ugbuv0Wx 1
R463LPKO 1
aa06rH5b 1
KCrrT3S4 1
1p6abKjp 1

Avatov napsal:

Pardubice 92tisic obyvatel, nový stadion pro 5000. Hradec 95tisic obyvatel, nový stadion pro 9000. Penize se tam našly.... a Praha s 1.2mil obyvatel, na nový stadion penize nemá. Ma jiné priority. Granty na divadla, neziskovky ...

Je to šílený.Nechápu.Jeden z nejbohatších regionů v Evropě,nemůže najít finance pro městský stadion s kapacitou okolo deseti tisíc.Navíc využitelný pro naši 21 a ženskou reprezentaci.Před lety se u nás hrál i ten mezinárodní mládežnický turnaj.Dal by se komerčně využít.Přitom do naší ligy začínají téct prachy,o kterých se nám ani nesnilo.V Brně hokejová hala za šest miliard a už se mluví o novým stadionu na výstavišti!V Ostravě dělají studii o novém stánku na Bazalech.I v tom Prostějově něco roste.Jak tu udělali na Slovensku?Tam má snad každý ligový klub nový nebo úplně rekonstruovaný stadion.Na politiky by měl tlačit i svaz s Národní sportovní agenturou.

Dnešní zápas ani nebudu hodnotit ale pošlu tvrdý vzkaz hráčům jaký jsem tady nikdy nenapsal.Takže borci,hluboce jste mě zklamali a doufám,že vám pantáta poprvé vysolí pokuty za ztrátu tří bodů.A potom už jen něco na uklidnění.Pokud by Zlín sestoupil,tak doporučuji panu Držmíškovi oslovit tu jejich věž.Jakub Černín jméno jeho.A dva momenty,který ukazujou jak se můžeme v naší lize zasmát.Nejdřív zkusí ten jejich mladý blondáček zabít Valeše z třicetimetrovýho přímáku placírkou a potom ta vzorová Valešova hokejová vyrážečka.Pokud máme ještě v Bohemce hokej tak může zaskočit.Ten kraj nebo co hrajeme zvládne.

dusa5 napsal:

A Prekop dal gól, ale jinak je na hřišti uplě na hovno. Stejně jako každý zápas. A to ho mám rád.

Pokud bude důvod Prekopa zkritizovat tak to udělám,ale viděl jsi ten gól?Bleskový zpracování z pravačky na levačku a zakončení.Kdo to z našich útočníků má?On si svůj úkol splnil.Kritiku by zasloužil Ristovski.To je pro mě zklamání.Kromě prvního zápasu v Olomouci nic.Všechny jeho střely jsou zablokovaný.Je vidět,že ve slovenský lize měl na všechno mnohem víc času.

petr.koukal napsal:

Druhý díl klubového podcastu, tentokrát o práci SLO a novinkách z Ďolíčku.

Připojím se k pochvale kolegy přede mnou.Doposlouchal jsem celý podcast a skvělý.Tohle nám chybělo.Hodně novinek a informací pro fanoušky.Jestli budou tyhle podcasty každých 14 dní tak už se těším na další.Zaujali mě ty fankluby.Věděl jsem o nich,ale že jich máme 35 a z toho dva v zahraničí mě překvapilo.Slušný číslo.Jenom některý probudit k životu.Jen tak dál ať ten marketing trochu posuneme.

Včerejší výkon nejlepší na jaře,ale bez gólu k ničemu.Venku dáváme góly spíš než doma.Neumíme hrát do plný obrany.Dlouhodobý problém.Souhlasím s ostatními že nejlepší Prekop a Kadlec.Kadlec roste každým zápasem.A Prekop za mě dlouhodobě nejlepší hráč Bohemky.Z jeho nasazení by si měli vzít vzor i ostatní na hřišti.Jako jeden z mála umí obejít protihráče a jak se tlačí do zakončení je příkladný.Oproti němu Ristovski neviditelný.Možná bychom potřebovali do útoku nějakého habána,jako je třeba v Hradci Vašulín.Chce to ještě větší tlak ve vápně.Holt musí trenér něco vymyslet.Ale i přes další ztrátu se mi fotbal líbil.

Koukám na přestupy a dneska Brno.Do naší 2.ligy přivedou nějakého Simona Faletta.Jenže tenhle borec(32 let) má odehráno víc než stovku zápasů v 1.ligách Francie,Německa a Turecka!Namátkou Brest,Metz,Eintracht a Fenerbahce.Docela zírám jaký přestupy jsou schopný v poslední době dělat i naše druholigový kluby.Sportovního ředitele tam teď dělá Psotka.Asi má kontakty a holt umí.Možná bychom se divili,jaký fotbalisty by jsme byly schopný přivést k nám do 1.ligy kdyby se to umělo a hlavně chtělo.Pořád tvrdím,že náš klubový fotbal jde hrozně nahoru a začíná mít v Evropě dobrý zvuk.

Nestíhám,zápasy vidím až zpětně takže stručně k Baníku.Ruku na srdce.Baník hrál tužku,zvláště po vyloučení Puškáče.Ohromná pochvala týmu za buldočí vůli,už podruhé dobrý Kadlec,tentokrát dokonce v záloze a skvělá hlava Hufa.Jinak nemůžu moc chválit.Pořád vázne souhra zálohy s útokem.Beran lítá od ničeho k ničemu,Hrubý dobrý fotbalista ale pomalý.Kromě Puškáče,jehož zákrok nechápe nikdo,mě nejvíc rozčiloval Ristovski,který tam kombinoval u lajny,pak se zase vracel do hlouby pole.Trenér by měl našprtat Makedonštinu,zavřít se s ním u videa a vysvětlit,že šestnáctka je ten čverec u brány a tam je jeho pracoviště.Má čekat na balony od jiných a trefovat zařízení.Pro tohle je tady angažován.Doufám že nejsem moc kritický.Příště Olomouc.Jsou v krizi,tak snad toho využijeme.Každý bod dobrý.Hlavně se nedostat do skupiny o záchranu a doufám v pozitivní informace ke stadionu.

V momentě kdy nás kosí marodka je tahle nečinnost sportovního ředitele nepochopitelná.Když neumíme a nechceme to zahraničí,tak mohl v rámci kontaktů alespoň domluvit nějakou tu hostovačku v rámci ligy.I ty Budějovice přivedou tři fotbalisty a to je co říct.My si pořídíme čtvrtého brankáře který dělal všude náhradníka.Proč?Problémy máme úplně jinde.Chápu limity našeho klubu a po pohárový sezóně nechci kritizovat,tohle mě ale taky vytáčí.

Zápas s Plzní se mi ani s odstupem nechce moc hodnotit.Radost jsem měl jenom s výkonu Kadlece.Hrál jako starej mazák.Hlavně ať už ho trenér staví pravidelně.Konečně další vlastní naděje.Pokud na sobě bude dřít někam to dotáhne.Jinak Plzeň lepší na každým postu.Obrana i záloha slabá.Takhle můžeme koupit ještě dvacet útočníků a produktivita se nezlepší.Zoufale chybí technik který je schopen přejít přes protihráče,vytvořit přečíslení a dát finálku.Tak jak to u nich umí Cadu nebo skvělý Šulc.Smutný,jak si naše hráče vodil Mosquera,který už ani nehrává v základu.Hlavním úkolem je pro majitele stadion,ale pokud bude u nás strop za přestup hráče plus mínus 2 miliony tak nemůžeme a dlouho nebudeme naší špičce konkurovat.Navíc už to chce generační obměnu kádru.Nevadí.Žádný pesimismus.Venku hrajeme líp a Baník s Hapalem jsou pod tlakem,takže žádný poraženectví předem.

Za dnešek bych nebyl tak kritický jako někteří.Ve druhý půli jsme to zaslouženě vyrovnali.Přiznám se,že střídání trenéra jsem nechápal,ale v tomhle je fotbal krásný.Góly dá hráč,kterého jsem měl zafixovaného jako defenzivního.Ristovski ve druhý půli výborný,odpuštěno to hrozný zpracování po kiksu jejich gólmana.Moc se mi líbil i Beran a Kovařík.Obě gólový akce pěkný.Až se vyprázdní marodka,může to být jízda.Ale úplně nejlepší dnes naši fanoušci.Paráda.A do Plzně od první minuty,k poražení jsou!