Detail uživatele diskuzního fóra - Wenca

Datum prvního příspěvku
21.06.2009
Celkový počet příspěvků
317
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 308
Ptejte se vedení Bohemky 7
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7riGP9Dz 9 DFB představenstvo
tAV1dHc+ 5
RX2unZjB 4
fGTM4VpC 4 sektor1905.cz
DNnqdRwM 4 DFB představenstvo
Ae6489YO 3 mickey
zCd39gzE 3
iskWB8zP 3
29T+RUQk 3 dáda74
nfZ02uvN 3
EgtjNjXl 2
oOZHuIq7 2
V95MR+T5 2
V1clyza4 2
viN8kKiH 2
kb3oiOUQ 2
Ak/CKGTk 1
aZgO/YXs 1
H+un8FRW 1
GTVvhUW7 1
jwhwORFk 1
RjOvOmf5 1
mFkCBksS 1
aqjQkJNz 1
6SLS2+7n 1
vy5Cm0mt 1
AQpci0lw 1
HnwRHNcu 1
CGah9rxp 1
RCVT4eHe 1 DFB představenstvo

hrdin napsal:

Tak to je z TOP09 asi jedinej, ne? :)

Oproti desítkové Topce je to milé překvapení. Na druhou stranu - on byl doposud nestraníkem (nominovaným za TOP09) a v nadcházejících volbách kandiduje za STAN, takže to s tím jeho stranictvím není nijak horký. Pro mě je spíš důležité to, že on osobně (bez ohledu na stranu) s námi jedná nejotevřeněji a o rekonstrukci Ďolíčku jenom nemluví. On a jeho kolegové (včetně těch z Pražské developerské společnosti) mají jednoznačně nejvíc odpracováno, byť bychom si všichni přáli, aby to mělo i svižnější tempo.

hrdin napsal:

Byly tam ještě ty podmínky Prahy 10. Jinak asi tak půlku doby vymýšleli jak to vylepšit a tu druhou, jak postavit barák bez Ďolíčku  A btw, vím že to tu bude nepopulární, ale jediní, kdo ...

Jedna věc je do nekonečna slibovat a druhá něco reálně odpracovat. A v tomhle ohledu mám z vlastní zkušenosti trochu jiný pohled na věc. Jestli máme v někom spojence, tak je to náměstek Hlaváček.

kolina napsal:

Dík za info! Hmmm, tak pevné nervy a za žádných okolností nevzdávejte boj o Ďolíček! Mimochodem chtělo by to pro fanoušky orientační info komu nejlépe hodit hlas v nadcházejících volbách... BOHEMKA DO TOHO!!!

Ahoj, určitě nebudeme za nikoho proaktivně lobbovat. Shrnutí dosavadní spolupráce a stanoviska kandidujících subjektů ale samozřejmě před volbami připravíme.

TomBP napsal:

Je fajn, že vzniká analýza příčin neúspěchu z loňské sezóny. Patrně půjde o minimálně 800 stránkový elaborát, když se na něm již měsíc pracuje a zdaleka není hotov. Chyby se v Bohemce určitě staly, ale ...

S poslední větou bohužel nesouhlasím. Vyjádření pana ředitele totiž nezmiňuje dvě zásadní věci:

1) Proč bylo logo z dresu odstraněno? Pan ředitel píše, že se rozhodli dát přednost Nadačnímu fondu (nic proti za mě), ale proč tento krok znamenal kompletní odstranění loga DFB z dresu už nezmiňuje.
2) Proč nevyslyšel výzvy DFB, aby bylo logo umístěno jinde na dresu. Konkrétně jsme navrhovali prostor na zádech za krkem, ale určitě by se našla i jiná pěkná místa. Technicky by to doplnit šlo, to máme ověřené.

Nevedu zde proti nikomu svatou válku, ale neustále útoky na představenstvo DFB (od fans i od vedení) podle mě nejsou fér. A já se vynasnažím, abych zdejší fórum sledoval častěji a na podobné příspěvky reagoval mým úhlem pohledu.

hm71 napsal:

Víš, vím že děláte někteří víc než kdokoli jiný a sebekriticky musím říct i než já, ale zcela mě mrzí když běžní fanoušci Bohemky, volají o pomoc na zdejším fóru ( jejich kritiku výkonů jak ...

Já tomu rozumím a rozhořčení chápu. Ale byla by fajn i trocha porozumění pro mě a vlastně i pro ostatní kluky z představenstva. Mluvit budu ale jen za sebe:

1) Já do představenstva s klukama šel hlavně kvůli Ďolíčku. První ligu oželím, ale Bohemku mimo Ďolíček nedám. Stadion je moje priorita. Tím směrem upínám většinu času a sil, a to nad rámec dalších pracovních povinností, rodinného života, volného času, atd. Stojím si za tím, že se nám v lobbyingu a rozvoji stadionu dost daří, byť se to může zdát pomalé, nevýrazné, nedostatečné. "Bohužel" tomu dávám tolik, že se na tu herní stránku prostě nedostává.

2) Na rovinu - já fotbalu prostě nijak zvlášť nerozumím a nehodlám si na znalce ani hrát. Bohemka pro mě je Ďolíček, kamarádi, komunita a asi až potom fotbal jako hra. Když nevyjmenuju z hlavy ani celý kádr, jak mám posuzovat herní stránku a volat po odvolání sportovního ředitele? Sorry, ale na to jsou tu profíci a tím já bohužel nejsem.

hm71 napsal:

Tak už mohu pomalinku shrnout dění po předchozí trapné sezóně Bohemky.  1.Sezona byla skvělá.Udrzeli jsme se. Poplácali jsme se po zádech, vždy jsme skvělí jsme pořád prvoligový. 2 Trenér byl odejít a místo něj jsme angažovali jeho ...

Ahoj, ad 6: já se s tím třeba nesmířil, ale co mám ještě jiného dělat? Dali jsem najevo nesouhlas, požádali o vrácení, nabídli alternativy. Nic z toho nebylo ředitelem (a většinovým vlastníkem) vyslyšeno. Co jsi udělal ty? Napsal si vedení svůj názor jako fanoušek? Kontakty visí na webu. Představenstvo je stále jen pět lidí, kteří nejsou všemocní. Díky za pochopení, Venca (člen představenstva)

hrdin napsal:

Prosím, jaký že je důvod toho, že by se měla stavět provizorní tribuna u tramvaje na místo toho, aby se začalo s výstavbou právě tam?

Překvapuje mě, že zrovna ty na něco neznáš odpověď. Je to jednoduché - montovaná tribuna může stát v řádu měsíců. Stavba v řádu let.

kolina napsal:

Ahoj! No, každopádně to neměl být útok na tebe ani nikoho jiného, prostě jsem to myslel tak, že fanoušci Bohemky potřebují občas nějakou tu radost! Třeba i jen nějaké info ohledně pokroku s rekonstrukcí Ďolíčku.... Tak či onak ...

Ahoj, já tomu rozumím. Sám jsem přeci fanoušek Bohemky. :) Přiznám se, že jsem se osobně upnul na stadion a ostatní asi trochu naschvál ignoruju. Kdybych se měl zaobírat i našimi výkony, podmínkami v české lize a v českém fotbale obecně, asi bych se zbláznil. :) Možná i proto jsem pak "citlivější", když se tady začne o stadionu. Jsem přesvědčen, že já i DFB v této věci děláme maximum možného v prostředí, které nám (přiznejme si to) není nakloněné. V Radě hlavního města, ani na Magistrátu bohužel nesedí (a asi nikdy sedět nebude) sestava srdcařů Bohemáků (nebo aspoň fanoušků sportu obecně), kteří by Ďolíček měli jako nejvyšší prioritu. Jakýkoliv posun proto znamená přesvědčit někoho více či méně netečného a to bohužel vyžaduje enormní množství úsilí i času.

Pro pořádek ještě dodám, že v současné chvíli nikdo nespoléhá na sestup klubu a následný prodej pozemků a výstavbu čehokoliv. Kdyby to tak bylo, budu první, kdo začne řvát a mobilizovat i zde na fóru. Toto neber jako reakci na tebe, spíš jako obecné mírnění "zaručených zpráv", které se tu občas hemží. Nepíšu sem zas tak často, a proto si to tu odkládám do foroty. :)

kolina napsal:

Tak co zde vlastně řešíme: propereme promarněnou mimořádnou  šanci na úspěch v Poháru, řešíme hru a výsledky které většinou vůbec nikomu nedělají radost, nicméně nakonec stejně vždy zjistíme že vlastně reálně  na víc momentálně nemáme...  ...

Ahoj, já ani Martin jsme neslibovali soutěž "do zítra" a nový stadion "do roka a do dne". Moc dobře víme, jak to na úřadech chodí. Tlumočíme vám jen deklarace úředníků a politiků a sami se pak doptáváme, když se začnou termíny natahovat. Chceš nám pomoct? Napiš radnímu Šimralovi nebo náměstkovi Hlaváčkovi a zeptej se, kdy ta soutěž bude. Díky.