Detail uživatele diskuzního fóra - Wenca

Datum prvního příspěvku
21.06.2009
Celkový počet příspěvků
337
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 320
Ptejte se vedení Bohemky 7
Tlachy a kecy 8
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DNnqdRwM 22 DFB představenstvo
7riGP9Dz 9 DFB představenstvo
tAV1dHc+ 5
RX2unZjB 4
fGTM4VpC 4 sektor1905.cz
Ae6489YO 3 mickey
zCd39gzE 3
iskWB8zP 3
29T+RUQk 3 dáda74
nfZ02uvN 3
EgtjNjXl 2
oOZHuIq7 2
V95MR+T5 2
V1clyza4 2
viN8kKiH 2
kb3oiOUQ 2
n+JrNeNh 2
Ak/CKGTk 1
aZgO/YXs 1
H+un8FRW 1
GTVvhUW7 1
jwhwORFk 1
RjOvOmf5 1
mFkCBksS 1
aqjQkJNz 1
6SLS2+7n 1
vy5Cm0mt 1
AQpci0lw 1
HnwRHNcu 1
CGah9rxp 1
RCVT4eHe 1 DFB představenstvo

Pavle, jelikož jsem stoprocentně přesvědčen, že ti jde o dobro Ďolíčku, tak prostě nechápu, co sleduješ tím, že zde neustále jebeš lidi, kteří se toho snaží dosáhnout. Tohle je moje poslední reakce na tvé demagogické komentáře. I můj argument historickým stavebním povolením (ano, právě proto, kdy u nás Delvita působila!) si otočil proti mě. Přitom šlo jen o to, že tak starý je projekt na barák, ne na parkovací dům. Proto tam parkovací dům nikdo v plánu mít nemohl.

hrdin napsal:

+Wenca: Před více než šesti lety! zastupitelstvo hl.m. takřka jednomyslně! odhlasovalo rekonstrukci Ďolíčku a vzhledem k jeho stavu, tím pádem i jeho záchranu. Z toho co předtím uvedl pantáta, to prakticky znamenala záchranu klubu. (A ...

Fakta: Na tom pozemku se před šesti lety žádný parkovací dům plánovat nemohl, protože už tam roky existuje stavební povolení na multifunkční objekt s obchoďákem v přízemí. Dle doby, kdy toto stavební povolení vzniklo se tomu příznačně přezdívá "Delvita". I ta architektonická soutěž konec konců byla vyhlášena tak, aby se do toho stavebního povolení napasovala.

Stále nechápu důkazem čeho a k čemu má být co, ale nedumej nad tím. Věnuj ten čas něčemu konstruktivnímu. Zajdi na magoš, na PDSku, lobbuj za Ďolíček. Uděláš lépe a já slibuju, že (na rozdíl od tebe) na tebe za to nebudu plivat. Předem dík!

hrdin napsal:

Jsem fakt rád, že si DFB uvědomuje, že tento projekt by způsobil zkázu klubu. Nechápu tedy, proč to říká až teď, když bylo naprosto jasné, že 130 bytů tu plochu zabere. Nechápu, proč o tom ...

Řešíme to od počátku. To, že nikdo nic neví, tvrdíš ty - nevím proč a jaké pro to máš důkazy. Ostatní prosím o klid a důvěru. Opravdu děláme vše pro to, aby se v Ďolíčku (na adrese Vršovická 31) hrálo i za padesát let. Děkuji.

kolina napsal:

No, obávám se že na P-10 právě ono pro nás (Bohemku) důležité 11té místo na té kandidátce je první pozice mimo hru, tak uvidíme co bude dál...     BOHEMKA DO TOHO!!!

Ahoj, je to tak bohužel. Věřil jsem, že to na 11 míst vyjde, nechybělo moc. Nepřestanu být aktivní a budu i nadále s kolegy z komunální i celopražské politiky, toho se nebojte. ;)

Klokan z Černošic napsal:

Tak ještě zpět od ztracené a nalezené bundy do politiky :-) Peníze na sport nejsou, ale: Byl jsem odpoledne na golfu v Hostivaři. Na louce postavené podium, zkouší se repráky, za chvíli parkuje autobus SK s folklorním ...

To bohužel nemohu sloužit. Hostivař je součástí městské části Praha 15, nikoliv Praha 10. ;)

Je to další kulišárna administrativního členění Prahy. Praha se dělí:
1) na 10 správních obvodů (Praha 1 - 10) a

2) na 57 městský částí.

Proto člověk, který bydlí v Hostivaři, má v občance Prahu 10 a na živnostenský nebo stavební úřad jezdí na radnici Prahy 10 do Vršovic. Praha 10 je pro ně příslušný správní obvod. Jinak má ovšem "vlastní radnici" Prahy 15. Zde si volí místní zastupitele, kteří v místě řídí hlavně správu zeleně, úklid, základní a mateřské školy a v neposlední řadě i obdobné kulturní akce. Samospráva (radní a zastupitelé) Prahy 10 tedy s tímto koncertem nemá nic společného. :) My jsme naopak podobné "milionové" estrády (alá Eva Farná) zrušili a podporujeme spíše menší (a levnější) akce, které si organizují sami lidé v místě bydliště.

Wenca napsal:

Dekuju moc! A z jineho soudku, neztratil jste nekdo vcera ve vlaku do/z Usti bundu Adidas s logem Bohemky? Hodna pruvodci ji nasla a predala memu tatovi - Bohemakovi, strojvedoucimu. :) Pripadne nekdo, koho znate.

Zahada vyresena. Bundu nechal ve vlaku jeden sprizneny pisalek :)

jameson napsal:

Mám jinou stranickou preferenci, ale volební lístky jsem si dnes vzal do práce a přidal pár křížků kandidátům z jiných stran, tak snad ti to pomůže. :)

Dekuju moc!

A z jineho soudku, neztratil jste nekdo vcera ve vlaku do/z Usti bundu Adidas s logem Bohemky? Hodna pruvodci ji nasla a predala memu tatovi - Bohemakovi, strojvedoucimu. :) Pripadne nekdo, koho znate.

kolina napsal:

Jasně, já bydlím ve Strašnicich a již jsem informoval a instruoval i kamarády a příbuzné na P-10... Držím palce!            BOHEMKA DO TOHO!!! Teda jak píšeš ta P-5 a vše okolo Jančika byla velká ...

Taky jsem strašnickej! :) Děkuji moc za podporu!

kolina napsal:

Jojo, tak snad vše dobře dopadne, uvidíme...        No, hlavně zdraví a BOHEMKA DO TOHO!!! Mimochodem, tuším že nějakých 10% křížků navíc u tvého jména by tě posunulo nahoru, ale asi je fakt lepší dát ...

Ahoj, je to tak. Člověk se posune na první místo, pokud získá o 10% víc hlasů, než je průměr celé kandidátky. Ne že bych podceňoval sílu fanoušků :) ale ve velkých městech je to opravdu dost těžké. Krásným případem byl starosta Jančík (ODS) na Praze 5, kde v roce 2006 mnoho voličů křížkovalo kandidáty ODS od dvojky níž, aby se ho zbavili, a on přesto získal mandát z prvního místa. Proto mi pomůže více, pokud Vlasta uspěje co nejvíce jako celek. :) Na přeskočení není téměř šance.

Avatov napsal:

Děkuji za podklady a za vysvetleni. Bohužel je to horší než jsem čekal. Praha dotuje zcela neskrytě nejrůznější divadelni spolky, tanečky na Václaváku, ale sport je na třetí koleji, mnohé rodiny dětí na sport už ...

Praha 10 má rozpočet cca miliardu. S takovou je to maximum možného. Na desítkách miliard pak sedí hlavní město. K tomu právě v krajských městech nedochází, protože tam žádné městské části nejsou, hospodaří se s jedním balíkem peněz a tak se i líp prioritizuje a následně rozděluje.