Detail uživatele diskuzního fóra - FreeBeam

Datum prvního příspěvku
24.08.2009
Celkový počet příspěvků
564
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 542
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9XByzNIh 64
0Z/xp++V 55
7d75K2Ce 21
+AdKVrMs 17
N1q1HzkH 17
x4Gwc6G2 16
c2P2GuvT 15
F3Q6abML 9
OBYQpeo2 9
kWWGmPAp 9
3ilY9AXH 8
RC6708pW 8
GI+jU0YJ 7
RdZaAUX7 7 CarlUweSteeb
KBpeVPdo 7
SsQIrbuy 7
DDR4LQEO 6
vfAC2eB9 6
RXlBQF+y 6
8GIa1YJq 6
y+l+EfxX 5
TvNjdqtZ 5 qwerd
xhysjZPN 5
IA7hD35Q 5
0LRNq96N 4
/qbP8e2N 4 zeli
mPrm09yh 4
uwe79x1/ 4
MPDfD4zf 4
FsGPMIxw 4
dNhClaty 4
WS6jYoHW 4
/Gdwh3Tc 4
qFonrKum 4
mdSR8KKx 4
CYmFcfEb 3
6kVm0Vzv 3
K3d1d+Hp 3
MLyj2IuR 3
exub97Gb 3
QeJXLEZT 3
JV7QHN8r 3
z/xQuku5 3
2R9DACpo 3
uGi1C6xq 3 misaspisa, kolina
hjcKryMc 3
yELQxSNK 3
Y9t+01wL 3
siNW6U9E 2
3tOJ3CVy 2
b5YHCfL7 2 bonano30
Gom0b+0i 2
u+s79skH 2
GLxfBmLC 2
JDHG7k25 2
BhyFsCVu 2
EsmTdDey 2
tFMDtr4n 2
/0Xr0CNn 2
p7gzThdt 2
2nnVt9ZV 2
60e3XWDs 2
z4ivPkeM 2
NzS3ctNo 2
h1Z1KJgM 2
CTBkhdQg 2
oldSc6Lj 2
y338oNHQ 2
1OO2wuHY 2
VtNMOFtL 2
G0A8aFXq 2
Nf4Wqj8u 1
bOgLcHKL 1
V5flEJrT 1
rRhuXbJK 1
SFlQCZpy 1
J6/KUg+3 1
nwLvflOL 1
PxgH4RtI 1
rRuXJnBz 1
Oll8gzkL 1
VaTVKKpI 1
521Y3Bvr 1
SQollryM 1
1kJcOeCu 1
JCGPjHxG 1
PBHNRIVZ 1
Wf5IZrFd 1
QecPuuor 1
sVn1qUCl 1
vVkhqzGG 1 CarlUweSteeb
RUHkX3CM 1
S9XhcLB+ 1
vvcTWXsD 1
GIAnzONO 1
Pt0YXtB6 1
kLdpTS4n 1
8fGAKSZX 1
LEqNePPx 1
8ynK/Icb 1
dGkQ38Qo 1
IgpWHoSc 1
Ex+nhxxa 1
gZ0dXAyt 1
XzFWm+ka 1
kfZZRrrx 1 Cavalera
RdghcJB3 1
UzKAIx9W 1
FgUi0TvP 1
jzo0kt/Q 1
zjLO7kzI 1
fi94+cwH 1
UR1SHJH2 1 CarlUweSteeb
m2a2+pjd 1
0NWApLAs 1
1qzj6sf3 1
JRThJcYo 1
70j5eaJA 1
9wHIA20d 1
XwZNwxfs 1
nAMZi+mW 1
IUV7hklu 1
owe4vlqn 1
BOuq8+ru 1
in5MvJPP 1
RJuIwlHB 1 misaspisa
GEahQ3sz 1
XybpnMOh 1
yRGKpUba 1
VnxnZpci 1
WiOXpogR 1
2T9mAWWl 1
tAX7URMq 1
JMeVCSwD 1
f9hqD6Zo 1
//mNfAsf 1
qgf29K4M 1
GxWwVu/6 1
uXgM2bvg 1
5cHwfYrH 1
4LTYkgm3 1
CVGf4nMg 1
QaUbg5O4 1
lIASmFMv 1
rbJM+Oen 1
rxHbxW4R 1
hAd/bp7i 1
Z/0Eppx6 1 CarlUweSteeb
DlLJHBUq 1 klokan1975
4rt4HGYS 1
88et4bd/ 1
Ivfi/HZz 1
KDTYxJn2 1
KMB1lQjp 1

kolina napsal:

Přátelé, kamarádi, klokani, tak jsem si to zde po tom dnešním zápase vše pročetl a nad vším jsem se zamyslel... No, já teda celkově mám pocit, že hrajeme podobně jako předešlou sezonu, v podstatě stejní hráči ...

Zcela souhlasím, rozdíl je v brankáři. Koukal jsem na zápas v hospodě s několika slávisty, a ti se vesměs podivovali nad chováním Valeše před prvním gólem. Co hlídal u přední tyče, když je úročník v nulovém úhlu, ví asi jen sám pan Valeš.  

kacrrr napsal:

Evidentně nechapes o čem píši. Blbost je tvuj komentář...Brankář musi udělat pohyb proti mici at na něj dosáhne nebo ne! Už to konečně chapeš?

Zcela s Tebou souhlasím, mít v brance gólmana a ne Valeše, mohlo to dopadnout jinak. Valeš stál rozkročený na patách, to nemůže absolutně nic udělat. Jen koukat jak to dopadne. Ve všech sportech vždy trenér nabádá - nohy blízko sebe a stojíme na špičkách, čekáme kam se máme pohnout. To Valeš ani nenaznačil. Viz naproti náš druhý gól - brankář se snažil, skočil k tyči, i když nechytnul, pokusil se. Valeš ne.  

Mám pocit že bychom měli být s výsledkem, i výkonem v druhém poločase spokojeni. Ostrava je na 5. místě, a dělá si ambice na účast v pohárech. Na to můžeme letos zapomenou. V prvním poločase jsme se pouze bránili, ale Ostrava moc šancí neměla. Ale byla velmi efektivní. 3-4 špatné odrazy v naší šestnáctce a byl z hoho gól. Byl to důraz jejich hráčů. Jejich první neuznaný gól byl po chybě Jindřiška, který zbytečně ztratil míč. Standardně jej pomalu chtěl hrát dozadu, ale ostravák mu jej čistě vypíchnul a bylo zle. Když byla podobná situace s Plzní, byl Kovařík faulovaný, což viděli všichni kromě rozhodčího. A zde se na Kovaříka sesypala kritika. O Pepovi se mlčí. Mám jej rád, vážím si ho za to co v Bohemce odvedl, ale teď už zdržuje hru, nahrávky dělá nejbližšímu hráči, a nestíhá rychlostně. O tvorbě hry nemůže být řeč. A co předváděli chlapi po vystřídání v druhé půli ? Kromě tedy Puškáče, jeho jsem nepochopil. Za mě velmi dobrý výkon, a to i následně v 10 hráčích. Nebýt Letáčka, který podal svůj životní výkon, tak i v 10 vyhrajeme. Myslím že si chlapi zaslouží pochvalu, i při nepříznivém stanu, neproměněné penaltě a 10 hráčích bojovali a přehrávali soupeře.      

rocknroll napsal:

Ne ze bych nesouhlasil, ale clovek se musi podivat i na seznam obrancu.  Tam se da vybrat dost jmen do zalohy.

Souhlasím s tímto názorem, ale většinou jde o štítové záložníky, nám chybí někdo s myšlenkou a dobrou kopací technikou.  

Sledovat zápas bylo tedy skutečné utrpení. Vše na náhodu, pomalé, bez techniky. Hůlka pohybující se vepředu je skoro parodie na fotbal, tomu někdo udělal schválně. Vždyť u něj je totální absence techniky a fotbalového myšlení. Hrubý, to byl děs. Nepochopil jsem střídání Prekopa, snažil se, bojoval, ale bez zálohy neměl šanci, patřil k tomu lepšímu. A Mužík - škoda slov. 

Snad se kádr posílí, pár hráčů bude odejito, a doufejme v lepší jaro. 

Všem přeji hezké Vánoce a vše nej v roce 2024.  

Bohužel je vidět že se hráči bojí hrát. Jsou poloviční oproti letošnímu jaru. Kovařík již několik zápasů skoro neviditelný, Hrubý nenaplnil očekávání. Kadlec včera velmi nejistý a bojácný výkon, v podstatě jen odkopával, bez rozmyslu. Hůlka nás brzdil nesmyslnými fauly když nestíhal. Jedlička dobý výkon, měl několik dobrých zákroků. O střelbu z dálky se snažil jen Jánoš, bohužel až na jednu výjimku vždy mimo. Snad to bude s Budějicemi lepší. A otázka - Matoušek je zraněný nebo proč nebyl ani na lavičce ? 

rocknroll napsal:

Ja jsem nerozumnel jeho stridani za Kozaka v posledni minute prodlouzeni.  Chteli jsme snad zdrzovat?

V první moment, když jsem to viděl mě napadla stejná myšlenka. Ale Prekop si asi natáhnul sval, snažil se to v posledních minutách rozcvičit, to ale hrozí horším zraněním. Tak proto ho raději stáhnul. 

Hrubajz napsal:

Tady nesouhlasím. V zápase v Budějkách tam nebylo nic. Ani bojovnost a ani snaha. Ten zápas všichni totálně odflákli. Nebo alespoň většina. A ano dnes to byl první zápas Roberta kdy si zasloižil pochvalu. Ostatně ...

To je to co rozhodlo. Když útočník nedostane kloudnou přihrávku tak co má jako dělat ? Může se honit za ztracenými míči a pro diváka vypadá jak kopyto. Ale dnes záloha skvělá, spousty průnikových přihrávek. Matoušek skvělý, za mě udělal maximum. První šance sice vypadala jako snadná práce, ale nebylo to vůbec jednoduché. Obránci z obou stran, takže nějaké úhybné manévry nemožné, a brankář krásně vyběhl. Při střele mu ještě na kluzkém terénu podklouzla stojná noha.  A jak si sám vybojoval na brankáři šanci ? Pálil z otočky, to byla jediná možnost na střelu, a mířit pod břevno. A zvednul to o něco výš, bylo to v rychlosti. Však ono to přijde, třeba už v Plzni.    

Hrubajz napsal:

Je mi dnes líto Matouška. Opravdu maká a dře,ale prostě ne a ne dát góla. Dnes měl minimálně dvě jasné tisíciprocentní šance.

Důležitý je že se do těch šancí dostává, zas mu to tam začne padat. V Budějkách jsme neměli žádnou šanci, teď je to skvělý výkon. Všichni na place hrají velmi dobře. Běhají, bojují, rychlé přihrávky dopředu, vše v pohybu. Matoušek, Hůlka, Beran výbornej, ostatní taky. Jen tak dál.       

Hrubajz napsal:

Tak dnes chybí Puškáč,Necid,Hála,Jánoš,Novák,Vondra,Schejbal(tedy ten jestli vůbec existuje),Petrák.....a nikdo neví co s nimi je:-( paráda.

Shejbal je v zápisu na lavičce náhradníků