Detail uživatele diskuzního fóra - FreeBeam

Datum prvního příspěvku
24.08.2009
Celkový počet příspěvků
302
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 281
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9XByzNIh 64
+AdKVrMs 17
x4Gwc6G2 16
c2P2GuvT 15
F3Q6abML 9
OBYQpeo2 9
0Z/xp++V 8
GI+jU0YJ 7
RdZaAUX7 7 CarlUweSteeb
DDR4LQEO 6
y+l+EfxX 5
TvNjdqtZ 5
xhysjZPN 5
0LRNq96N 4
/qbP8e2N 4 zeli
mPrm09yh 4
uwe79x1/ 4
MPDfD4zf 4
FsGPMIxw 4
dNhClaty 4
WS6jYoHW 4
/Gdwh3Tc 4
CYmFcfEb 3
6kVm0Vzv 3
K3d1d+Hp 3
MLyj2IuR 3
exub97Gb 3
QeJXLEZT 3
siNW6U9E 2
3tOJ3CVy 2
b5YHCfL7 2 bonano30
Gom0b+0i 2
u+s79skH 2
GLxfBmLC 2
JDHG7k25 2
BhyFsCVu 2
EsmTdDey 2
tFMDtr4n 2
Nf4Wqj8u 1
bOgLcHKL 1
V5flEJrT 1
rRhuXbJK 1
SFlQCZpy 1
J6/KUg+3 1
nwLvflOL 1
PxgH4RtI 1
rRuXJnBz 1
Oll8gzkL 1
VaTVKKpI 1
521Y3Bvr 1
SQollryM 1
1kJcOeCu 1
JCGPjHxG 1
PBHNRIVZ 1
Wf5IZrFd 1
QecPuuor 1
sVn1qUCl 1
vVkhqzGG 1
RUHkX3CM 1
S9XhcLB+ 1
vvcTWXsD 1

karass napsal:

Asi jsou příchody dokončeny.... Když si vzpomenu na Kolumbijce, Vodháněla, Vaníčka.... A to jako mám být já optimista??

Na jaře nejdelší šňůra 12 zápasů bez porážky v historii, ve většině zápasů i moc pěkná hra, a kolikrát v nich nastoupil Vaníček ? 2x, 3x ? Vodháněl chodil na tenis a Mosquera nastoupil v Ďolíčku jednou, za Liberec, a po hodině střídal, protože si ani nekopl. Obávejme se jiných odchodů - co bude s Puškáčem ? Ten by mi chyběl nejvíc.

Mates87 napsal:

Ja doufám  že se chytne...v lize odehrál  myslím 244 utkání a dal 64 gólů, což je jeden gól  za 4 zápasy...pokud by u nás  dal  8 a více  gólů  tak budu spokojenej :-D ja už  ...

Svého času k nám přestoupil Milan Čermák, odložený útočník bez perspektivy, dříve Sparta a Ostrava, a měl skvělý restart. I když góly více připravoval, v té době nejvíc stříleli záložníci - Panenka, Chaloupka, Bičovský, Sloup.  Chramosta snad bude mít motivaci také.   

Kamil napsal:

Sloup v 84 roce z trestného kopu téměř od poloviny hřiště ....

Že by to byl Jirka Sloup ? Hmm, měl jsem dojem že to byl někdo kdo dřív hrál v Ostravě či tam někde. 

hrdin napsal:

Taky jsem si hned vzpomněl na Kamenickýho, Štohanzla, Havla... :)

Když už vzpomínáme, nevybavuji si kdo dal gól z přímáku, téměř ze stejného místa jako Kamenický. Byl jsem tam, ale za boha si nevzpomenu na jméno. Pomůže mi někdo ? 

hrdin napsal:

Jak jsi přišel na Květa??? Jinak "Patrick" Schick má tuším se Spartou pohár i titul, tak si to zas tolik nemaluj ;)

Za Spartu ve dvou ročnících nastoupil celkem 4x, a "odehrál" dohromady 37 minut. V MOL Cupu stejné dva ročníky, opět 4 zápasy, a celkem 90 minut.  To je pouze pro statistiky, nic jiného. Ale máš v tom pravdu.  

spyder napsal:

Patrik Schick ten rok v Bohemce nepromarnil a naučil se od nás dávat góly z půlky hřiště :-)

Docela by mě zajímalo, zda Ti, co na něj v prvním půlroce nadávali či mu jen nemohli přijít na jméno, se nyní zamyslí a až budou mít potřebu opět někoho dehonestovat (Koestl, Vondra, Květ abych nesahal někam daleko do historie), tak si řeknou - dám mu šanci aspoň 15-20 zápasů, a pak jej budu hodnotit. Patrick dokazuje že je top hráč, a my se můžeme chlubit, že za nás hrál. Sparta to říci nemůže. 

hrdin napsal:

Jak jsem psal před pár dny u Vodháněla, žádný Chramosty, ani Podané

Já vím, na to jsme spolu zde narazili již před mnoha měsíci, ale mě byl Kuba sympatický, jeho góly mi připomenuli časy když byli v Bohemce technicky vybavení hráči a centry měl nebezpečné. Za mě větší přínos než Chramosta. Ale třeba nás překvapí.   

skip napsal:

Vaníček za Chramostu?To je snad vtip .....A tady to ještě někdo schvaluje?!23 letej reprezentant do 21 let,za 30ti letého co loni odehrál 74.minut! Třeba tady bude Chramosta hrát dobře a já mu přeju ať  hraje dobře, ...

Za mě osobně bych zde radši viděl zpět Kubu Podaného. Ten v Jablonci moc neodehrál, ale kopací techniku má dobrou.

cossacs napsal:

A četl si tady odpověď Petra Koukala. Vaníček tam půjde na hostování. Sice s opcí, ale jedině pokud u nás podepíše dlouhodobou smlouvu. Pokud se prosadí v Evropě bude za velké peníze a vyplatí se ...

Ale už to proběhlo na idnes, ale ani to nemusíme ještě brát za seriózně potvrzenou informaci. 

hrdin napsal:

Vedení LFA a vedení FAČR jsou dvě úplně jiné věci. Problém není v sestupujících, ale v pohárových místech a počtem zápasů nasmlouvaným STESem.  Edit: Ergo, ten hlavní problém není sestup Příbrami, ale to, že liga bude ...

Díky za objasnění.