Detail uživatele diskuzního fóra - FreeBeam

Datum prvního příspěvku
24.08.2009
Celkový počet příspěvků
199
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 178
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9XByzNIh 64
x4Gwc6G2 16
GI+jU0YJ 7
DDR4LQEO 6
y+l+EfxX 5
TvNjdqtZ 5
xhysjZPN 5
0LRNq96N 4
/qbP8e2N 4 zeli
mPrm09yh 4
uwe79x1/ 4
MPDfD4zf 4
CYmFcfEb 3
6kVm0Vzv 3
K3d1d+Hp 3
MLyj2IuR 3
siNW6U9E 2
3tOJ3CVy 2
b5YHCfL7 2 bonano30
Gom0b+0i 2
u+s79skH 2
Nf4Wqj8u 1
bOgLcHKL 1
V5flEJrT 1
rRhuXbJK 1
SFlQCZpy 1
J6/KUg+3 1
nwLvflOL 1
PxgH4RtI 1
rRuXJnBz 1
Oll8gzkL 1
VaTVKKpI 1
521Y3Bvr 1
SQollryM 1
1kJcOeCu 1
JCGPjHxG 1
PBHNRIVZ 1
Wf5IZrFd 1

Já v tom prohlášení pro denník Sport nevidím primárně nic špatného. Ale ani nic dobrého. Myslím si, že by vedení Bohemky mělo jasné stanovisko zaujmout. S Malíkem (a ostatními ve VV), a nebo bez něj. Jako fanoušci asi budeme mít většinový názor - nez něj. A jaké má vedení ?   

bob.in napsal:

A nebudu to pivko z tebe muset páčit, když dostanem mnou předpovězenou šišku?

To si ho dáme na žal, to je taky dobrý důvod.

bob.in napsal:

To by bylo strašně nefér vůči těm, kerý se rádi bojej. 

Jo, tak to chápu. Tak Ti pošlu kontakt aspoň na sebe, já při tom vnitřně trpím. Tak si budu moci v klidu vychutnat zápas. A Ty budeš mít ode mě pivo.   

bob.in napsal:

Zhruba od padesátý sekundy sem byl přesvědčenej, že tenhle soubor tady nemuže dát svépomocí branku. Osm nula a nemrk bych okem.

No tak to gratuluji ke skvělé intuici. Dej to příště vědět i ostatním, alespoň se nebudeme muset strachovat o výsledek do poslední chvíle.

bob.in napsal:

Tragikomickej výkon Zlína mi nedovolil neptat se sám sebe: je tohle opravdu liga?

A co se na to podívat z jiného úhlu. Každý hraje jen to co mu soupeř dovolí. Nebyl jejich výkon i díky našim hráčům ? Moc jsme jim toho nedovolili, a Patrik chytnul minimálně 2 velké šance.  

Slušný výkon, změny pomohly zrychlit hru dopředu. Oba beci se snaží zrychlit přechod a tlačí sebe či míče do vápna. Vacek max. na poločas, ale i od začátku by tam mohl být někdo jiný. Víc prostoru by si zasloužit Nečas. Puškáč vyhraje množství soubojů a podrží balón či ho sklepne ke spoluhráčům, a tam potřebuje větší podporu. 

Dnes vyhrajeme, po dobrém výkonu ( i když budu brát vítězství i po ne moc koukatelném výkonu a vlstním gólu soupeře), a nastartujeme další vítěznou šňůru. A příští zápas i s Pulkrabem. 

Nemohu si pomoct, ale základní otázka je jaký chceme hrát fotbal. Buď pochodový, ala Barcelona, která je schopna ťukesem před velkým vápnem rozebrat soupeře (protože jim míč od nohy neodskakuje při každém pokusu o jeho zpracování) a nebo rychlé úniky po křídlech a centry do rozhozené obrany. Mimochodem to takto včera hrála Plzeň. Hronek v posledních zápasech tápe, ale on taky čeká přihrávky do běhu, ale ty od Vacka, Bartka či Levina nedostane. A co předváděl Bederka byla hrůza, jen odevzdával dlouhými odkopy balón soupeři. Na kraje Schumachera s Dostálem, do zálohy od začátku Nečase s Květem, Puškáč dělá co může, ale Keita taky včera dobrý. Na gól má druhou asistenci, být to kdokoliv z dříve jmenovaných míč zasekne, přihraje dozadu, ten to dá brankáři který je pod tlakem a zakopneme míč někam. Bartek, Vacek, Bederka na lavičku, a hrát rychlý fotbal kupředu.      

V druhé půli přišli hráči kteří chtěli hrát, a když po druhém střídání odešel i Bartek, který vyznává pochodový fotbal, začali jsme dělat rychlé brejky, a hrozili jsme. Bohužel Bederka je pomalej, a co zkazil přihrávek dopředu ? Tím mám na mysli odevzdanej balón, ne že to dá někomu metr od nohy. Já mu jich napočítal 11, ale asi  jich měl o dost víc. A Půškáč, 2 na jednoho, a on nepřihraje ? Ale ani nevystřelí ?