Detail uživatele diskuzního fóra - FreeBeam

Datum prvního příspěvku
24.8.2009
Celkový počet příspěvků
109
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 88
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9XByzNIh 21
y+l+EfxX 5
TvNjdqtZ 5
xhysjZPN 5
0LRNq96N 4
/qbP8e2N 4 zeli
mPrm09yh 4
CYmFcfEb 3
6kVm0Vzv 3
K3d1d+Hp 3
siNW6U9E 2
3tOJ3CVy 2
b5YHCfL7 2 bonano30
Gom0b+0i 2
Nf4Wqj8u 1
bOgLcHKL 1
V5flEJrT 1
rRhuXbJK 1
SFlQCZpy 1
J6/KUg+3 1
nwLvflOL 1
PxgH4RtI 1
rRuXJnBz 1
Oll8gzkL 1
VaTVKKpI 1
521Y3Bvr 1

Pro mě včera velké zklamání z Rady - nemá rychlost, ani výbušnost nutnou k pokrytí balonu. A příjemně překvapil Nečas - napadal, běhal, snažil se. Kdyby dostal více pasů do sprinterských soubojů, možná to dopadlo jinak. A že brankář boxoval míče ven při těch centrech ? Lepší než jej v tom počasí nešťastně srazit před nějaké kopyto ze Slovácka či si jej sám hodit do brány.

Hrubajz napsal:

Ano. Děkuji za tuto poznámku. Chtěl jsem to tady napsat, že na Pokorném byla vidět změna k lepšímu. Já si myslím, že mu systém na dva stopery sedí mnohem víc..... Ale to se ukáže především ...

Souhlasím s tímto názorem. Z počátku zápasu odkopy byly tragické, nikdo netušil kam to poletí, ani jak vysoko. Ale závěr ležel plně na něm, vyhrál všechny hlavičkové souboje i proti těm obludám před ním.  

Ve Zbuzanech z Bohemky výrazně vyčnívali 2 hráči. Ugwu hrál výborně, zcela nejlepší na hřišti, běhal, napadal, burcoval ostatní, dal 2 góly, měl i další šance a připravoval je i pro další. Druhý byl Záviška - asi nejhorší na hřišti, ztrácel míče, po nich následovaly rychlé protiútoky do naší obrany. Když dostal gólovou přihrávku tak cca 12 m od brány, tak vypálil ve směru ve kterém běžel, tj. míč skončil 10-12m od tyče. Píšu to tu opakovaně - Záviška nikdy netrefí branku, ani při rozcvičování.  A k tomu dosti nejistý Koestl.  Brankář dobrej, dirigoval obranu, četl hru, za góĺy nemohl. A ten Ličkův byl dle mého z ofsajdu. Pomalu se vracel a při přihrávce byl metr za obránci, ale rozhodčí byli k domácím velmi vstřícní. 

klokyn napsal:

"Jakub Podaný má žaludeční problémy a do pátku dostal volno. Pak se uvidí, jak to s ním bude vypadat. Svalové zranění Kamila Vacka je vážnější, než jsme si mysleli. Hronkovy trable s kolenem trvají i ...

Díky, moc, to fakt vidím poprvý. 

Hrubajz napsal:

První poločas strašná bída od nás..... Opravdu jen chaos a chaos. Ti kluci vůbec nevědí co hrát! No snad bude drůhá půlka lepší. Proč hraje Záviška místo Podaného nevím..... Každopádně velký respekt všem co vyjeli ...

Nedávno jsem psal, že jsem sledoval Závišku při rozcvičování před zápasem. Z cca 10-12 pokusů o střelu ani jednou netrefil bránu, a to ho nikdo neatakuje, má klid, volno před sebou atd.. Takže co po něm chvete ? ON dá placírku po zemi, místo aby to zvedl do růžku a nebo dal ránu a doufal že to prostřelí. A Bartek ? Podobně, pěkná přihrávka ve vápně, ale nevystřelí.  

Lamas napsal:

Čti články na HP a pochopíš...

Že by mi něco uteklo ? Ani teď jsem nic nenašel. A co Hronek - taky na delší dobu mimo ?

Vacek není ani na lavičce ? Že by prozření trenéra a nebo je zraněn ? Ale Bartek místo podaného - to nevidím jako přínos.  

Vacek - 90% přihrávek stoperům. Rada - kolmice dopředu plus střely zdálky. Za mě jasný rozdíl. Až nastoupí 2-3 v základu, bude nenahraditelný a hra dostane řád.