Detail uživatele diskuzního fóra - FreeBeam

Datum prvního příspěvku
24.8.2009
Celkový počet příspěvků
120
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 99
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9XByzNIh 27
y+l+EfxX 5
TvNjdqtZ 5
xhysjZPN 5
0LRNq96N 4
/qbP8e2N 4 zeli
mPrm09yh 4
uwe79x1/ 4
CYmFcfEb 3
6kVm0Vzv 3
K3d1d+Hp 3
siNW6U9E 2
3tOJ3CVy 2
b5YHCfL7 2 bonano30
Gom0b+0i 2
Nf4Wqj8u 1
bOgLcHKL 1
V5flEJrT 1
rRhuXbJK 1
SFlQCZpy 1
J6/KUg+3 1
nwLvflOL 1
PxgH4RtI 1
rRuXJnBz 1
Oll8gzkL 1
VaTVKKpI 1
521Y3Bvr 1
SQollryM 1

VojtaM napsal:

Martin Hašek v něm něco viděl a popravdě se mu moc nedivím. Na trénincích je nasazením úplně někde jinde, o parník před průměrem, a ukazuje i docela kvalitu (samozřejmě hlavně v tom, že oběhá strašně ...

Na tréninku jsem nikdy nebyl, nemohu soudit. Ale několikrát jsem jej viděl za B tým a tam taky patřil k nejhorším na hřišti. Ale možná jsem už na něj více kritickej než na jiné. 

ZaeeN napsal:

Druhý poločas zatím velice dobrý výkon! Zatím nás od vyrovnání drží mizerné zakončení a jablonecké štěstí. 

I Petr Rada do televize prohlásil, že jsme si zasloužili dát gól, že je podržel brankář. 

kolina napsal:

Hmmm, podstatná otázka je proč hráč který před svojí brankou má míč pod kontrolou jde do souboje s protihráčem...  

Stupeň inteligence ?

Nikdy jsem nepochopil jak můžeme mít Závišku v kádru, to co předváděl na beku proti Dukle i teď proti Jablonci, to neudělá divizní hráč. Kdy se s ním rozloučíme ?

Z rozhovoru s Matějem vyznělo, že sám tlačil na okamžitý příchod do Bohemky, za mě to zní positivně. To nebude Obajdin, který odchodil celou sezónu bez zájmu o výkon. 

První fotografie na liště vpravo ve mě budí mírný optimismus, Dostál se Šmídem, snad to jsou hráči do základní sestavy pro jaro.   

kolina napsal:

Jojo, ostatně tak je to s každým, kdo potrénuje, obouchá se a začne být oporou, no tak se prodá někomu kdo za něj zaplatí a tím rozdilovým hráčem fakt třeba i je, ale uz někde ...

V tom máš bohužel pravdu, praxe posledních let to potvrzuje.

dolíček napsal:

Ugwua za rok koupi Slavia za 50 milionu. Momentalne nas nejlepsi utocnik...

Já ho viděl 2x v juniorce, v obou zápasech to byl nejlepší hráč na hřišti. První liga je ale rychlejší a tvrdší, až ještě potrénuje a taky se trochu obouchá, tak pak bude skutečně dobrý a stane se z něj rozdílový hráč rozhodující zápasy. 

berjir napsal:

Koukam, ze uz lidi zapomneli na genialni hru nohama Frystaka. Uz od nejakyho druhyho zapasu, co chytal, se vsichni hraci (vcetne souperovych) presouvali k jedne strane travniku, protoze na druhou to proste neumi kopnout. A ...

Pro doplnění obrazu celé situace stojí za to se podívat na jeden záběr opakovačky, z hlavní tribuny se shora. Podaný má míč, rozhlíží se, všichni v podstatě stojí a čekají, ale zhruba na 20-24m od brány se rozběhne Falta, nikdo z našich s ním neběží, a další je již známo.