Detail uživatele diskuzního fóra - FreeBeam

Datum prvního příspěvku
24.08.2009
Celkový počet příspěvků
531
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 510
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9XByzNIh 64
0Z/xp++V 55
+AdKVrMs 17
N1q1HzkH 17
7d75K2Ce 17
x4Gwc6G2 16
c2P2GuvT 15
F3Q6abML 9
OBYQpeo2 9
kWWGmPAp 9
3ilY9AXH 8
GI+jU0YJ 7
RdZaAUX7 7 CarlUweSteeb
KBpeVPdo 7
SsQIrbuy 7
DDR4LQEO 6
vfAC2eB9 6
RXlBQF+y 6
y+l+EfxX 5
TvNjdqtZ 5 qwerd
xhysjZPN 5
IA7hD35Q 5
0LRNq96N 4
/qbP8e2N 4 zeli
mPrm09yh 4
uwe79x1/ 4
MPDfD4zf 4
FsGPMIxw 4
dNhClaty 4
WS6jYoHW 4
/Gdwh3Tc 4
qFonrKum 4
mdSR8KKx 4
CYmFcfEb 3
6kVm0Vzv 3
K3d1d+Hp 3
MLyj2IuR 3
exub97Gb 3
QeJXLEZT 3
JV7QHN8r 3
z/xQuku5 3
2R9DACpo 3
uGi1C6xq 3 misaspisa, kolina
hjcKryMc 3
yELQxSNK 3
siNW6U9E 2
3tOJ3CVy 2
b5YHCfL7 2 bonano30
Gom0b+0i 2
u+s79skH 2
GLxfBmLC 2
JDHG7k25 2
BhyFsCVu 2
EsmTdDey 2
tFMDtr4n 2
/0Xr0CNn 2
p7gzThdt 2
2nnVt9ZV 2
60e3XWDs 2
z4ivPkeM 2
NzS3ctNo 2
h1Z1KJgM 2
CTBkhdQg 2
oldSc6Lj 2
y338oNHQ 2
1OO2wuHY 2
Nf4Wqj8u 1
bOgLcHKL 1
V5flEJrT 1
rRhuXbJK 1
SFlQCZpy 1
J6/KUg+3 1
nwLvflOL 1
PxgH4RtI 1
rRuXJnBz 1
Oll8gzkL 1
VaTVKKpI 1
521Y3Bvr 1
SQollryM 1
1kJcOeCu 1
JCGPjHxG 1
PBHNRIVZ 1
Wf5IZrFd 1
QecPuuor 1
sVn1qUCl 1
vVkhqzGG 1
RUHkX3CM 1
S9XhcLB+ 1
vvcTWXsD 1
GIAnzONO 1
Pt0YXtB6 1
kLdpTS4n 1
8fGAKSZX 1
LEqNePPx 1
8ynK/Icb 1
dGkQ38Qo 1
IgpWHoSc 1
Ex+nhxxa 1
gZ0dXAyt 1
XzFWm+ka 1
kfZZRrrx 1 Cavalera
RdghcJB3 1
UzKAIx9W 1
FgUi0TvP 1
jzo0kt/Q 1
zjLO7kzI 1
fi94+cwH 1
UR1SHJH2 1 CarlUweSteeb
m2a2+pjd 1
0NWApLAs 1
1qzj6sf3 1
JRThJcYo 1
70j5eaJA 1
9wHIA20d 1
XwZNwxfs 1
nAMZi+mW 1
IUV7hklu 1
owe4vlqn 1
BOuq8+ru 1
in5MvJPP 1
RJuIwlHB 1 misaspisa
GEahQ3sz 1
XybpnMOh 1
yRGKpUba 1
VnxnZpci 1
WiOXpogR 1
2T9mAWWl 1
tAX7URMq 1
JMeVCSwD 1
f9hqD6Zo 1
//mNfAsf 1
qgf29K4M 1
GxWwVu/6 1
uXgM2bvg 1
5cHwfYrH 1
4LTYkgm3 1
CVGf4nMg 1
QaUbg5O4 1
lIASmFMv 1
rbJM+Oen 1
rxHbxW4R 1

MarekC20 napsal:

I kdyz se mnou asi nebude vetsina souhlasit, tak Vales si zase neodpustil par strasidelnych momentu, napriklad pred sanci Kveta vybehnuti z brany, ktere si uprostred rozmyslel a zacal couvat (kdyby mel Plzenak hlavu nahore, ...

Přidám se k Tobě. Minule tu někdo psal, že se bál, že bude Hála po gólu vyzdvihován do nebes a jeho v podstatě špatná hra bude zapomenuta. To se teď dělá u Valeše, který předvedl výborný zákrok v nastavení. Ale těch svých standardních chyb předvedl několik, naštěstí to Plzeň nepotrestala. I při gólu šel k míči tak alibisticky, čekal jsem pád pod nohy a nebo zůstat stát v půli vápna a čekat střelu, ve které ze strany bránil Koestl. A jinak za Vydrou vyklusával Hůlka, byl to jeho hráč kterého neměl do šance pustit. Již poněkolikáté na jaře.    

AFK11 napsal:

Matoušek vynikající a je třeba za to pochválit trenéra, že si ho v klidu chystá. Je to "premium player", jenom musí dostat čast a správný zacházení. Kadlec super výkon, takhle ho asi moc dlouho neudržíme... ...

Jsem rád že se někdo odváží chválit Köstla, to se zde moc nenosí. Opět podal velmi dobrý výkon, myslím že zcela bezchybný. Kadlec bude za chvíli nejlepší stoper Bohemky, výborné výkony Prekopa, Drchala a Matouška.  O brankáři nemá smysl mluvit, po dlouhé době  nemám strach z každého míče který jde do vápna. Teď doma vymazat Pardubice.  

CarlUweSteeb napsal:

Liberci se zranili dva hraci - museli stridat.

Ano, a ještě rozhodčí pískal "skvěle" : Situace se odehrála v 31. minutě, kdy Slovák Haraslín při snaze o kličku narazil v pádu do šestatřicetiletého Gebre Selassieho. Rozhodčí Ladislav Szikszay vyhodnotil souboj jako faul libereckého hráče.„Už byl na rentgenu, je zpátky. Bohužel má zlomenou nohu. Mrzí mě, že jsme přišli o dalšího hráče. Bohužel další obránce je mimo. Ještě to navíc bylo odpískané jako jeho faul, což mi hlava nebere,“ prohlásil Kozel.

rio napo napsal:

Snad budeš mít pravdu.

Samozřejmě, "věř a víra tvá tě uzdraví" musíme aplikovat i na fandění Bohemce. 

rio napo napsal:

Nevím jak vy, ale mám z toho Brna nějakej divnej pocit. Teď jsem si chvilku pohrával se sestavou, ale vzadu mi to nevychází. Sice si říkám "jen se z toho Řezníčka neposrat", ale von má ...

Poslední vzájemný zápas, Řezníček už se spoustou gólů, a Koestl na něj hrál téměř osobku, a tak mu to znechutil,  že o poločase ho střídali.  Dan si ho vezme na starost a Řezníček si nekopne.   

pekulka napsal:

Viděl jsem pouze druhý poločas. V jeho prvních asi 20 minutách jsme byli jasně lepší, říkal jsem si, že tady nemůžeme prohrát. Od 70 minuty ale převzaly iniciativu Budějky, které pak potrestaly jednu naši chybu, ...

Jj, to byl Jindřišek. Měli bychom hodnotit hráče podle výkonů a ne podle historických zásluh. Jindřišek už je bohužel tak na střídání v 94 minutě když potřebujeme zdržovat. To samé Hůlka - pomalu vyklusává za Potočným který dá gól - ale potom Hůlka hezky rozhazoval rukama, i když netuším proč.   

kolina napsal:

Souhlasím, je to tak jak píšeš... Realita je taková, že tebou zmiňované kluby kupují z ostatních klubů hráče v nejlepší formě a doplňují tím svá mužstva, přičemž své hráče jejichž momentální výkonnost nedosahuje pro jejich tým ...

Jsem rád, že nějaký zasloužilý matador zmínil co se mi včera honilo během zápasu hlavou. Hůlka hrál svůj standard který má po návratu po zranění, tj. převážně katastrofální výkon, ve všech aspektech hry. A pomalost u něj a Pepy byla zcela evidentní, tam jsme ztráceli hodně míčů. Koestl neuhne ze souboje a určitě by pomohl. Stejně jako Jánoš, ale bohužel oba z různých důvodů na plac nemohli. Střídání o půli bylo logické, rozhodčí by si našel důvod mu dát druhou žlutou. A Beran byl přínosem, nerozumím, proč jej někdo tady na fóru hanil. 

Alespoň jsme spadli z hrušky dolů, důležité je bodovat s ostatními soupeři, porazit Spartu je spíše otázka prestiže, ale s Brnem a Slováckem budeme "hrát o 6 bodů". 

Pustit včerejší zápas z hlavy, poučit se a bodovat v Budějovicích.  

Smekám před Necidem, že se snažil dát do kupy, bez smlouvy, to je docela rarita. A přeji mu hodně fotbalových úspěchů. 

dolíček napsal:

Jedlicka a Cermak v sestave kola deniku Sport

Dovolím si Tě opravit, jsou tam Jedlička, Jánoš a Drchal.