Detail uživatele diskuzního fóra - Klokanhugo

Datum prvního příspěvku
3.8.2006
Celkový počet příspěvků
65
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 62
Ptejte se vedení Bohemky 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
MktvVcqi 5
4ztvGUOw 1

hrdin napsal:

Mohl bys být prosím tě konkrétnější s těmi nezpochybnitelnými zásluhami? Třeba kdybys za těch pět let (sry čtyři roky) stručně rozvedl několik příkladů. Dík (Edit: omlouvám se, za čtyři roky)

Co já pamatuju, tak před 5 lety jsme snad neměli ani vlastních 11 hráčů. Dělal jsem si trpkou legraci, že v přestupovém období ostatní trenéři vybírají hráče a ten náš čeká co zbude. A otevřeně se mluvilo o tom, že jsme nejchudší tým ligy a i že řada druholigových týmů je bohatší. To jsou dva příklady toho, co už dnes není pravda. Pokud změnu nevidíš, tak jsi slepý, nebo mdlý duchem. 

dykovka napsal:

Ale já ten posun vážně nevidím..Přežití konkursu a pronájem stadionu není jen zásluha majitele...... Mládež stejná jako před 30lety,perspektiva rekonstrukce stadionu v nedohlednu, hráčský kádr velmi podobný tomu, před poslední kapkou našeho skorozaniku., což je ...

Možná se mohu podělit o to, v čem já posun vidím.

Konkurz - bylo zle a (snad) je dobře

Stadion - nejkonformnější situace od doby, kdy Lacina...

Hráči - obrátil se poměr mezi hostujícími a vlastněnými hráči. (jen posun v krátké době - Schick hostovačka, Tetteh - snad nějaký podíl na podniku, Jusuv - náš hráč, který se patrně zhodnotí)

Mládež - zde není změna a souhlasím, že by klub měl vlastnit mládež; snad na to nadchází čas.

Ve třech ze čtyř bodů vidím posun. Současně nikdo nerozporoval tvrzení, které tedy beru za fakt, že se průběžně navyšuje rozpočet. 

dykovka napsal:

To já taky pane Hugo. Takže je to vlastně všechno v pohodě  že ano? Nejchudší klub v lize, se zchatralym stadionem, se zoufalou mládeží, která balancuje každoročně nad baráži, loni spadla, s absolutně amatérskými trenéry  ...

Ale já jsem nikde nepsal, že je vše v pohodě. Já psal, tak jako už několikrát (kdybych měl tu trpělivost, tak to na svém stařičkém blogu na respektu vyhrabu), že se od roku 2005 udělal velký kus práce. A teď dodávám, že jsem toho názoru, že velkou zásluhu na tom mám současný majitel. A ano, kdyby se rozhodl dávat každý rok o 50 mega víc, tak by na tom klub s velkou pravděpodobností byl o dost lépe. Ostatně lépe by na tom byl i za předpokladu, že bychom zmíněných 50 mega ročně do klubu nalili Vy či já. Já je ale nemám a popravdě, kdybych je měl, tak je do klubu nedám. O to víc si cením někoho, kdo je skutečně do klubu dal. 

Navíc se domnívám, že cesta postupného navyšování rozpočtu a zkvalitňování týmu je (za předpokladu, že majitel není multimiliardář, který může poslat každý rok neuvěřitelnou sumu a ví, že toho bude schopen i v letech dalších) lepší, než jednorázově nainvestovat částku a věřit, že zlepšené výsledky na navýšené výdaje vydělají. Nemusí vydělat, jak jasně ukazuje letošní sezóna. Klubů, jejichž majitel s takovouto strategií přišel, je v seznamu zaniklých klubů v ČR hned několik. 

A ano, tato zmíněná cesta není jednoduchým řešením, ale vidím její smysluplnost. Tu naopak postrádám v upnutí se na to, že přijde Santa Claus a nadělí dárky a pak už bude vše zalité sluncem.

Ach jo. Když jsem se před několika lety,  z pozice člena představenstva DFB, pokoušel alespoň trochu pomoci Bohemce, tak jsem se vždy těšil, že přijde doba kdy bude pryč ten zpropadený konkurz, vyřeší se stadion, Vejsada nebude vysírat, nebudeme mít hráče jen na hostování a na VĎ budou fanoušci řešit jen fotbal. No, tak teď je snad konkurz u konce, Ďolíček je města, většina hráčů patří klubu… a ano, kverulování nad odchodem hráčů patří k otázkám fotbalu, ale to opravdu nevidíme ten nebetyčný posun za uplynulých 10 let?

Já se také těšil, že Bohemka bude minimálně ve středu tabulky. No jo, ale fotbal není pásová výroba, aby se dalo přesně říci, kolik výrobků bude za kvartál vyrobeno.  Diskuse na fóru (do které fakt přispívám jednou za uherák) však vypadá, jako by někdo v perverzní úchylce sabotoval chod klubu. A to nemluvím o fóru Ptejte se vedení Bohemky. Prej jestli kdyby se našel nový majitel klubu, zda by byl ochoten prodat… Co takhle třeba Lacinovi či Bubníkovi. Nebo rovnou kuřeti…

Některý věci asi nepochopím.