Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.1.2002
Celkový počet příspěvků
801
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 654
Ptejte se vedení Bohemky 84
Družstvo fanoušků Bohemians 49
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 13
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 8
bD4kShRy 5
t5JH3Cqp 4
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
vRz5qMGu 2 Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1

11.rada napsal:

Tady v té debatě se manipuluje nejhrubším způsobem. Když se někdo zmíní o p.Poórovi, odmítnutém čínském investorovi nebo neschopnosti (doufejme, že jde o neschopnost) sehnat sponzora se rozjede klasický kolovrátek: před třinácti lety jsme byli ...

Nevím o nikom, kdo by ze zde diskutujících negativistů předložil jakýkoli důkaz o nějakém špatném jednání, zacházení, zpronevěře apod. Vesměs je to: vím jak to je, ale nemohu říct podrobnosti, mám zaručené zprávy od člověka seznámeného se situací v klubu apod. To bych taky nazval manipulací. Snad ne záměrnou. 

Jinak je zde stále dokola cca. 5-6 lidí, kteří mají vždy nějaký problém. Čas od času se někdo z naladěných jinak nechá do debaty zatáhnou, ale brzy zjistí, že to stejně nemá cenu. Tak i já vás nechám si užívat to svoje hudrování (tak typicky české).

A snad někdy najdete na Bohemce něco pozitivního, co vám udělá radost.

kolina napsal:

Bohužel, sotva z někoho v Bohemce uděláme hráče platného pro mužstvo tak jde jinam za lepšíma podmínkama, takže zase doplníme mužstvo o nadějné hráče a historie se pak opakuje stále dokola...  Tak  tomu fakt nelze říkat ...

No vidíš, a přesto pokud v sobotu vyhrajeme, tak jsme od nich na rozdíl 3 bodů a to nám ještě v Liberci rozhodčí neuznal regulérní gól v poslední minutě. A naposledy prohráli v doma s Opavou, kterou Bohemka porazila. Fotbal nemá logiku.

Množství negativních příspěvků odpovídá počtu zápasů bez vítězství. To je poměrně normální asi všude. Na druhou stranu uběhlo 13 let od záchrany (tedy začátku ve 3.lize). Pro někoho je to dlouhá doba, pro někoho krátká. Začínalo se bez jediného vlastního hráče, dokonce nám těsně před soutěží utekl k úhlavnímu nepříteli kapitán v té době již vytištěný na permanentkách.

Za tu dobu, dle mého docela krátkou, se podařilo hodně věcí vyřešit či posunout dál. V neposlední řadě máme dnes tým hráčů, kteří nám patří, nežijeme jen z hostování.

Pro mě je největším zklamáním, že i po 13 letech máme jen něco málo přes 2.000 členů DFB. To přeci neodpovídá pravidelným návštěvám k 5.000 diváků.

kolina napsal:

Dobrá...  Tak, ale položme si otázku proč po tolika letech od toho znovuzrození nemáme na víc?!?  No a hned si položme druhou logickou otázku, jak to udělat že už konečně bude Bohemka mít na víc!?!  BOHEMKA DO TOHO!!! 

Na podzim roku 2005 jsem seděl v kanceláři s panem Steinbrochem. Probírali jsme naše další reálné možnosti sportovního úspěchu do let budoucích. Jako jeden z takto reálných cílů viděl naši pravidelnou účast v první lize (tedy bez pádů do té druhé) zhruba od roku 2015. To mu myslím vyšlo dokonale. Reálnou šanci na účast v pohárech evropských pak odhadoval na rok 2020. Ačkoli netvrdím, že nemůžeme letos spadnou, není ani nereálné, že se cíl s postupem do Evropy v roce 2020 nemůže uskutečnit.

Samozřejmě by bylo dobré slyšet, jak toho současné vedení chce dosáhnout, s tím souhlasím. Komunikace bohužel trochu vázne. Přesto si i nadále myslím, že lze úspěchů dosáhnout i se současným, vhodně doplněným týmem (po stránce personální i finanční).

11.rada napsal:

Tak tak. Zdá se, že se lidem už začínají otevírat oči a nechtějí ze sebe dělat donekonečna blbce. Snad není pozdě. Hodně tomu pomohl Karolko, jeho námluvy s p. Poórem a to, že tisk vše zveřejnil. ...

Na tom je přesně vidět, že se nelze zavděčit lidem všem. Pro Tebe účast číňanů znamená výhru. Pro mě by znamenala pravý opak. Při představě dresu s čínskými znaky či azbukou se mi dělá kopřivka po celém těle!

Se divím, že se tohle fórum ještě nepřejmenovalo na Zeď nářků...:-)

No nic, psal jsem Ježíškovi, že chci vidět ještě jedno vítězství v tomto roce. Tak má poslední šanci to splnit. Snad se tedy pochlapí.

Pořádně obléknu děti a vyrazíme v sobotu opět s vírou ve vítězstvi. Uděláme si fajn adventní sobotu (trhy, svařák) s hlavnim bodem návštěvou Ďolíčku. Že by to nemělo vyjit si vlastně ani nepřipouštím. Někdo tu dříve psal, že je třeba být sebevědomý a tak věřím ve 2:0 do poločasu a 3:0 konec. 

Tak Jusuf jde do Jihlavy. Prý kompenzace za Schumachera, kterého jsme dostali na dluh... Vyprávěli nejmenovaní rozhodčí v jídelním voze Pendolina jedoucí z Karviné (asi Českého Těšína) a Ostravy do Kolína a Prahy. Měli mimo jiné moc hezké světle modré obleky se znakem FAČRu a chlastali jednu slivovici za druhou. Pak ještě říkali, že Reiter s Haškem ml. a Haškem (trenérem) jdou do Sparty výměnou za Šťastnýho. Prý se o tom nemá mluvit, ale je to hotová věc. A protože jim (Spartě) v lize vlastně o nic nejde a soustředěj se na pohár, pustěj nám navíc únorový vzájemný zápas v lize výměnou za pohár, který se ve čtvrtek nalosuje jak má, tedy Bohemka v dalším kole na Spartě. To se prý vyplatí všem.

11.rada napsal:

Chlapci, je hezké, jak zaníceně řešíte, kdo měl hrát, kdo ne a podobně, ale zřejmě vám stále nedochází, že příčina mizérie je někde jinde. Sportovní ředitel všude říká, že k nám nikdo nechce, a čestný ...

On pan Batoh totiz vi, ze fanouskovstvi neni jen o vyhrach, ale i o prohrach a horsich obdobich. Proto bez ohledu na vysledky objizdel ruzne "prdele" jako namatkou Fulnek, Postorna, Drnovice, Prachatice, Pisek, Chrudim, Sokolov, Vansdorf a jine z nichz mnozi uz dnes ani nejsou na fotbalove mape. Proto take dnes zvedl svuj zadek a jel se sam presvedcit, jak bude Bohemka hrat. A navlastni oci jsem dnes videl docela slusnej vykon, kterymu samozrejme neco schazelo. Ale i tak a zcela bez jakychkoli pochybnosti pujdu priste zas!

kolina napsal:

No, teda s trochou nadsázky, tak já ve svých 59 letech nastoupit za Bohemku tak bych se zcela jistě také snažil, ale k čemu by ta moje snaha byla, byl bych při vší snaze marnej ...

Ja to myslel tak, ze jsme dokazali dobre technicky a celkem kvalitne vykombinovat mnoho situaci, ale chybela tresnicka v podobe finalni prihravky ci strely. Mozna zpusobena nervozitou z poslednich vysledku...? Nevim. Ne nadarmo si domaci nez vstrelili prvni gol vyslechli nekolikrat piskot tribun....

Dnes chyběla hlavně odvaha poslat buď centr do vápna nebo rovnou střela. Drobná herní převahu byli na naší strane, ale za to si bohužel nic nekoupíme.... Jinak snaha se určitě vytknout nedá.

Dukla evidentně táhne..... A pokud hraje s někým, kdo také nemá fanoušky, vypadá to asi takto:

....... v době výkopu sedělo na hlavní tribuně přesně 246 diváků. ....