Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.01.2002
Celkový počet příspěvků
1056
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 907
Ptejte se vedení Bohemky 85
Družstvo fanoušků Bohemians 50
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
zfo+0hTb 154
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 64
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 9
bD4kShRy 6
jcUumVWQ 6 DFB představenstvo
t5JH3Cqp 5
0nwmo1H1 5
H31s9SnL 5 Maasha
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
Mham33ky 3
vRz5qMGu 2 hrdin, tommy1905, Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
hCLsQlc5 2
m/KrntgI 2
M4Uf2r7k 2 pop
01v6V/wE 2
D+zdkoRm 2
WrXEbhJk 2
JoGS/EVY 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1
DNEyK3Ji 1
8AN8rK2G 1
ZwYo5NNb 1
nuo9Rwef 1 clockan1, vytrznik
Xbh59IaT 1
06tURQnT 1
vD0u5AuK 1
aBzijD2Y 1
ULsAmNwl 1
kSXnKqJX 1
WZ7p11Z0 1
ko7Yv3Ap 1
pE/iyUad 1
HarOpwQG 1

batoh napsal:

Ačkoli měl možná dnešní výkon k ideálu daleko, myslím že jediné co je opravdu důležité je výsledek. A ten byl pro nás 100% pozitivní. Shazovat ho jakkoli mi přijde silně nedůstojné, protože pokud by se ...

Na krásu má hrát mládež, na výsledek mají hrát chlapi a ti dnes vyhráli.... Venku....

Ačkoli měl možná dnešní výkon k ideálu daleko, myslím že jediné co je opravdu důležité je výsledek. A ten byl pro nás 100% pozitivní. Shazovat ho jakkoli mi přijde silně nedůstojné, protože pokud by se prohrálo po skvělém výkonu, stejní lidé by na hráčích nenechali mít suchou....

Výhra pomůže mentalnímu nastavení, teď se ale rychle přeorientovat na další zápas a ten pokud možno také zvládnout. Vidina semifinále poháru ve vyprodaném Ďolíčku jistě láká hráče, fanoušky i majitele:-) A také jít s dvěma vítěznýma zápasama v zádech  do derby by nebylo špatné....:-)

Klokan z Černošic napsal:

Kýso, pusť si ten fotbal ze záznamu a pak se znovu ozvi. Tvoje hodnocení Necida je dost neobjektivní, důvod neznám. Také to není můj šálek čaje, ale dnes to opravdu průser nebyl. Určitě nic nevypouštěl, ...

Osobně si myslím, že Puška je nyní daleko užitečnější než Necid. V Teplicích i v prosincovém zápase proti tuším Pardubkám nedal Necid gól prakticky do prázdné z malého vápna. Dnes opět zazdil dost slušnou šanci. To bohužel nadstandartní útočník dokáže řešit jinak. Puška hned po vystřídání gól v Liberci, Mladé Boleslavi, dnes super centr před prvním gólem. Za mě aktuálně rozhodně platnějším hráčem. Ale Necid zase porazil Spartu a to se nezapomíná:-)

Možná by někoho mohlo zajímat. Info z webu Teplic:  Rezervace místenek pro permanentkáře bude platit až do soboty 5. února do 12:00, od 12:00 bude možné přes předprodej na internetu zakoupit vstupenku i ve volném prodeji za klasickou cenu. Permanentkáři si však i nadále budou moci zajišťovat své místenky, po přidání vstupenky do košíku však bude potřeba kliknout na "odemknout slevu" a zadat kód permanentky. V den utkání pak bude možné zakoupit jednorázovou vstupenku i zajistit si místenku od 13:00 na pokladně stadionu směrem od Kauflandu.

hrdin napsal:

Tady to před pár dny zpochybnil i batoh, tak jsem se přezeptal. A EURO 4 je emisní norma pro auta.

Bohužel sis ve své snaze o nalezení nějaké konspirační teorie asi chybně vyložil můj příspěvek. Nikdy a nikde jsem nic z toho co naznačuješ nezpochybnil.

Jinak mít jiné názory a být z ohledem na historické zkušenosti podezřívavý je celkem normální a pochopitelné. Co ovšem občas někteří uživatelé dokáží vyplodit, je trochu k smíchu a trochu k pláči. Ono je sice jednodušší bořit a vše zpochybňovat, než budovat a tvořit, ale k ničemu to nevede. 

DFB za podpory mnoha dalších lidí odvádí pro Bohemku a především rekonstrukci stadionu obrovskou práci. Speciálně Martin s Vencou. Možná se zdá, že výsledky nepřicházejí dostatečně rychle, ale bez jejich úsilí a podpory DFB a Bohemácké obce jako celku, bychom nebyli zdaleka tam, kde nyní jsme. Bohužel každý příspěvek, který ať už neznalostí situace nebo záměrně, vráží klín mezi nás Bohemáky, může naši pozici oslabit a dosažení výsledku ztížit.

hrdin napsal:

Jestli se mohu po přečtení podobných článků zeptat já, tak mne by zajímalo, kde budou parkovat návštěvníci haly a hlavně Ďolíčku v době sportovního utkání. Dále kde bude místo pro TV přenosové vozy, VAR, klubové ...

Tak v době dostavby stadionu se budeme přepravovat samořiditelnými drony, parkování pro auta tedy řešit netřeba:-)

A teď vážně. To bude asi na účastnících soutěže najít nejlepší řešení, jak zahrnout do projektu vše potřebné. Jistě se bude jednat o profesionály, mající řešení, které normálního smrtelníka nenapadne. Rozhodně by se nejednalo o jediný stadión splňující potřebná kritéria v městské zástavbě. V rychlosti mě napdají blízko sebe stojící stadiony Chelsea a Fulhamu v Londýně. A jistě by se našlo mnoho dalších.

luque.m napsal:

Tak vážení klokani, tak nas....j jako letošní podzim jsem už dlouho nebyl. Do dolíčku chodím od sedmasedumesátého, a tolik nářezů a potup fakt nepamatuju. Otrávilo mně to natolik, že jsem nešel na Pardubky, a co ...

Já sice chápu, že špatné se člověk snaží z mysli vytěsnit, ale pokud chodíš na Bohemku tak dlouhou jak píšeš, jistě víš, že v rámci čéské ligy tedy od roku 1993 bylo pro Bohemku až do současné doby problémem hrát první ligu soustavně 3 roky v kuse bez přestávky. Nyní jsme v lize již devátou sezónu a všichni věříme, že příští rok oslavíme jubileum 10-ti let, což mnoho ze současných fanoušků (a vlastně asi ani já - stáří 44 let) nepamatuje. Naopak pamatuji mnoho tragických sezón, kdy jsme byli jakékoli záchraně na hony vzdáleni, a přesto třeba v roce 1996 jezdili na "domácí" zápasy do Děčina podporovat naše chlapce. Takže určitě bylo v né tak dávné době výrazně hůř než dnes, což samozřejmě neznamená, že by každý z nás nechtěl vidět Bohemku minimálně v první polovině ligové tabulky. A osobně věřím, že máme tým, který to tam na jaře dotáhne.

Angus napsal:

Přesně! V současné sestavě vedení a přístupu majitele se nic k lepšímu nezmění. Budeme pořád čekat co na nás zbyde a potom s pompou oznáměj posilu typu Fulnek... Každej kdo k nám přijde, tak je ...

Jen kliiiid, Podcast je již zveřejněn:-)

kolina napsal:

Jakožto člen DFB prosím vedení DFB jakožto akcionáře Bohemky o projednání nedobrých výkonů a tragických výsledků s ostatními akcionáři a s vedením klubu! Když pomineme debakly na hřištích soupeřů tak minimálně na poslední dvě porážky doma ...

DFB a jejímu vedení samozřejmě také není současné postavení v tabulce lhostejné. V blízké době lze očekávat další inforamce resp. vyjádření.