Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.1.2002
Celkový počet příspěvků
865
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 717
Ptejte se vedení Bohemky 85
Družstvo fanoušků Bohemians 49
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 61
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 9
bD4kShRy 6
t5JH3Cqp 5
0nwmo1H1 5
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
vRz5qMGu 2 hrdin, tommy1905, Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
hCLsQlc5 2
m/KrntgI 2
M4Uf2r7k 2
01v6V/wE 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1

kolina napsal:

Jojo, moje žena taky!!! No tím spíš když na většinu zápasů, když není v práci  chodí se mnou, často říká že se na to nedalo koukat a jak na to ještě můžu mít náladu dívat se ...

Tak moje zena, pokud jde, kouka, zda je na co koukat a vetsinou nejakeho fesaka na hristi najde:-)

kolina napsal:

Toť otázka,  zda trenér v Bohemce hráče trénuje či netrénuje, nebo co tam již několikátou sezonu dělá, teda když prý nemají natrénováno?!? :-) Každopádně máme docela široký kádr (pouštíme i hráče na hostování) a je teda ...

Tak třeba v loňské sezóně se místní osazenstvo strašně divilo, proč po vyléčeném zranění hned nenastupuje Pepa v základu. Tuto sezónu proč zase nenastupuje Kuba Rada. No ono dotrénovat na celých 90 minut není otázka několika dní..... Bohužel.

kolina napsal:

No, já to dělám tak, že jdu na stadion a pak si to pustím, nějaké úseky třeba i opakovaně v TV, to pak máš docela dobrý přehled o všem v zápase, třeba i o tom ...

Přesně tak. Akorát žena se diví proč si to pouštím 1-2x znova, když jsem to viděl live.....:-)

A jinak mohu všem vřele doporučit nekoukat na fotbal v TV, ale živé na stadionu. Krom toho, že si užijí fajn atmosféru, ještě uvidí i něco navíc. V TV totiž vidí jen výsek konkrétní herní situace,  ale z tribuny je vidět hra tak nějak komplexně. Možná by to místním trenérům dalo vetsi rozhled:-)

No tak včera to bylo od cca. 60. minuty špatné, o tom žádná , ale na druhou stranu, trenér asi gól za hráče nedá a těch šanci v prvním a na začátku druhého poločasu nebylo zas tak málo. Dát první gól, rozhodně se neprohralo, spíše naopak....

A ti kteří tvrdí, že náš tým nemá natrénováno asi neviděli obrat s Olomoucí a Libercem..... Včera to bylo spíš o jednotlivcích. Po půli odešel  útok který do té chvíle dokázal podržet balon,  a Puskac nedal bohuzel od vystridani balón ani jeden. Před gólem Teplic nesmyslně odevzdal a pokud k tomu přičteme Radice, který ještě po zraneni nemá natrénováno na celý zapas a Pepa, který to za nej obehaval a byl tak taky unaven, není se co divit.

Jinak Frystak včera určitě nezklamal.

Mates87 napsal:

To si prave taky myslím..já to tu moc casto nekomentuju,sice forum sleduju už x let ale pisu příspěvky jen vyjmecne,ale poslední dny tím sponzorem tu vyvolal docela zajímavou diskuzi ale ted kde je pravda??pokud měl ...

No tak zatím poslední příspěvek od tohoto uživatele je více než 48 hodin starý a od chvíle, kdy byl požádán o důkaz svého tvrzení se tak nějak odmlčel.... navic se podle jeho slov jedna o soucasneho sponzora, takze asi je v nejakem kontaktu s marketingem Bohemky a navysit sponzorsky prispevek jiste neni problem a dost pochybuji, že by tomu někdo v Bohemce branil....:-) Případný spoluvlastnicky podíl je asi trochu jiná debata, která má se sponzoringem ne tolik společného.

hrdin napsal:

O to jsi poznal podle toho, že jsme zdemontovali 40 % sedaček?

Podle toho, že nejsme v druhé lize od sezóny 2012/13:-)

Ale jinak to dnes nebyla žádná hitparada a bod je zlatem díky tomu, že je z venku.

bonano30 napsal:

A známe důvod:Hostující kouč Hašek z nezáživného zápasu vinil špatný trávník. „Fotbal byl těžko stravitelný, ale k našemu způsobu hry je potřeba mít nakropené hřiště. Na suchém hřišti se rychlý fotbal hrát nebude a možná ...

No pokud si hrál někdy fotbal, tak víš že hrát na skvare, umělé trávě, nebo přírodní nakropene, nenakropene, není to samé. I Bohemka toho v minulosti kolikrát využila. Ne vždy to vyšlo (třeba s Plzni), nebo když jsme měli pod hlavní tribunou louže v době, kdy byly 14 dnů tropické teploty..:-)

hrdin napsal:

Jenom ty a vapno můžete pochválit zápas s adeptem na sestup, kde ani nevystřelíme na bránu. To že, bereš demontáž sedaček a hostování hráčů jako postupné kroky vpřed, mi hlava teda nebere. Kam to teda ...

Směřuje to tam, kde jsem jako mladý fanda nikdy nebyl. V rámci samostatné ligy hrajeme nejdelší úsek v lize v kuse, je šance, že dřív nebo později začneme rekonstruovat stadion, hrát o šanci na evropské poháry a me děti si užijí co já ne. Nebudou na začátku každé sezóny doufat, zda sestoupime či nikoli... Nebudou je čekat druholigove zápasy ve Vansdorfu, Prachaticích, Přerově,  Sokolove a jiných dirách.... Ideálně v 10:15.....