Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.1.2002
Celkový počet příspěvků
920
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 772
Ptejte se vedení Bohemky 85
Družstvo fanoušků Bohemians 49
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 64
zfo+0hTb 34
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 9
bD4kShRy 6
t5JH3Cqp 5
0nwmo1H1 5
H31s9SnL 5 Maasha
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
Mham33ky 3
vRz5qMGu 2 hrdin, tommy1905, Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
hCLsQlc5 2
m/KrntgI 2
M4Uf2r7k 2
01v6V/wE 2
D+zdkoRm 2
WrXEbhJk 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1
DNEyK3Ji 1
8AN8rK2G 1
jcUumVWQ 1
ZwYo5NNb 1
nuo9Rwef 1 clockan1, vytrznik
Xbh59IaT 1

SIJOZ napsal:

Pamatáš si to zle klokane. Petržalka cez Celtic postúpila, tak ako my postúpime cez Mladú Boleslav....Bohemka navždy!!!

Mas pravdu, otocil jsem vysledky. Celtic prohral v Bratislave 5:0 a doma vyhral 4:0, coz mu na postup nestacilo. Nam ale 4:0 stacit bude:-) Bohemians nejlepsi vsude!!!

Tak velka vyhoda poharoveho systemu je, ze se hraje na dva zapasy a tak nic neni ztraceno. Pokud si dobre pamatuji, pred par lety prohral Celtic prvni zapas 4:0 v Bratislave (Inter, Petrzalka....?) a doma je vyradil po vysledku 5:0. No a i kdyby to na postup nedopadlo, jedna se rozhodne o povedenou sezonu za kterou je treba nejen hracum, ale i trenerum, realizacnimu tymu a vedeni podekovat.

sikiho_grupa napsal:

Zdar, asi jsem to napsal blbě, mám před Bohemkou zápas Hanspaulky a dorazím tak pět minut po začátku (tzn v 5´) prosím tedy poslat na fotbal@uzasfc.cz..a písni číslo účtu nebo Ti to dám v Ďolasu ...

Jasny, ja to tak i pochopil, jen jsem nebyl on line..... Ted uz je mas v mailu:-)

sikiho_grupa napsal:

100pro, Díky!...

Tak pro Tebe mám 2 lupeny na úterní odvetu. Mohu předat před zápasem nebo mi písni mail a pošlu elktronicky.

sikiho_grupa napsal:

Ahoj Martine, uměl by jsi ještě dva lupeny (já a moje přítulka)? Díky moc za odpověď...FrTu

Ahoj, ted mam vsechny permice vybrane, ale predpokladam, ze do soboty se listky nevyprodaji, tak bych ti pak dva koupil, OK?

Tak dnes jsem bez problemu dokoupil dalsi 2 vstupenky i na permice Zakladni/detske. K memu velkemu prekvapeni byla volna mista nejen na B/C, ale nekolik jeste take na A. Je to trochu zklamani s ohledem na to, ze nas ceka letos posledni zapas doma a navic snad i jeden z vrcholu poslednich let.

Malstr napsal:

To je fakt divný, mně to vzalo kódy hned, zaplatil jsem 5 Kč a lupen byl do minuty v mailu...

Ani ja nezaznamenal sebemensi problem ani drive ani nyni. 

Lze zajistit nejake vstupenky do Boleslavi a jak to bude s predprodejem na domaci utkani. Verim, ze tam bude chtit byt kazdy Klokan:-) doma patrne v utery 8.7. druhy zapas s ohledem na lepsi postaveni v tabulce po zakladni casti. Vyhra nad Jabloncem se ukazala jako skvela volba, alespon  zatim:-)

Diky, diky, diky. Super, moc dekuji za trpelivost ve hre a krasne dva goly v zaveru!!!!

bedny napsal:

mám dotaz ohledně vstupenek na další zápasy. pokud půjdu na domácí zápas se slováckem, budu na případné další zápasy nějak znevýhodněn? mám permanentku premium. děkuji. 

Mam pocit, ze v clanku na HP to bylo pomerne jasne uvedeno. Muzeme v soucasne dobe prodat 25% kapacity, to je 1350 divaku. Mame cca. 1500 Premium permanentek, z toho cca.150 bylo vyuzito na zapas s Jabloncem. Pokud tedy nyni vsichni zajemci, kteri nesli na prvni zapas moznost navstevy vyuziji, ziska vyhodu prvniho nakupu na dalsi vyrazovacku zase tech 150, kteri uz byli na Jablonci a o zbyvajicich 1200 listku se podeli majitele Premium, kteri pujdou na Slovacko. Teoreticky, protoze nikdy se nevyuziji vsechny (dovolene, prace, nemoc apod.).