Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.01.2002
Celkový počet příspěvků
1012
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 864
Ptejte se vedení Bohemky 85
Družstvo fanoušků Bohemians 49
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
zfo+0hTb 119
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 64
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 9
bD4kShRy 6
t5JH3Cqp 5
0nwmo1H1 5
H31s9SnL 5 Maasha
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
jcUumVWQ 4
Mham33ky 3
vRz5qMGu 2 hrdin, tommy1905, Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
hCLsQlc5 2
m/KrntgI 2
M4Uf2r7k 2
01v6V/wE 2
D+zdkoRm 2
WrXEbhJk 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1
DNEyK3Ji 1
8AN8rK2G 1
ZwYo5NNb 1
nuo9Rwef 1 clockan1, vytrznik
Xbh59IaT 1
06tURQnT 1
vD0u5AuK 1
aBzijD2Y 1
ULsAmNwl 1

Remiza venku urcite dobra.  A ted podruhy v sezone rachnout Spartu a je to super:-)

Tak jsem si to jeste vecer pustil znovu v TV. Zapas mel jedinou chybu, chybel mu plny Dolicek, ale i tech "par" fanousku udelalo zajimavou atmosferu. Skoda, ze obvykle mame dobrou jen pulku sezony a povetsinou tu jarni, chtelo by to zachytit priste zacatek sezony a na vitezne vlne to na jare uz jen dotahnout do poharu. Tak treba pristi rok:-)

Ty zlute byly dnes opravdu k smichu.... Na 3 body to dnes nestacilo, ale ja jsem s vykonem a vysledkem spokojen. 10 zapasu v rade bez prohry je hezky.

Ty penalty nam (fanouskum) davaji letost poradne zabrat.... Ale i tak se mi zda, ze zapas nakonec zvladneme za 3 body. A je fajn, ze se mladi trochu otukaji. Zkusenosti se jim budou pristi sezonu narame hodit.

Rey napsal:

Doprdele, když mám permici tak si nebudu nikde zajištovat lupen. Ta koupě Vipky byla naposledy.....

Úplně nerozumím Tvému rozladění přiteli. Pokud máš patričnou permici, stačí antigení test těsně před zápasem a k tomu zdarma objednávka místa přes Ticketportal. Pokud by ti to činilo jakýkoli problém rád Tě zastoupím (jako 4 násobný držitel obyč. permice nejen na tuto sezonu) a rád přidám i finanční odměnu navíc.... Je-li zajem a určitě se domluvíme.

Nejvetsi prekvapeni tydne je pro me Keita. Nikdy bych neveril, ze z nej muze byt prvoligovy fotbalista. Omlouvam se mu za tento muj nazor. Muze a je pro Bohemku prinosem, alespon v nekterych castech zapasu. Dnes i ve stredu zahral super!!!

Od Bohemky suprove odmakane. Diky za tym, ktery nam umoznuje, hraci, treneri, i vsichni ostatni napojeni na klub, uzivat si zapasy jako ty letosni nejen proti prazskym S. Velmi dobra prace a obrovska skoda, ze to nelze videt v atmosfere plneho stadionu a specialne Dolicku. Snad uz brzy se tam vsichni potkame.

Tak pokud se nemylim, v roce 2021 jsme zatim odehrali 14 ligovych zapasu, ziskali 20 bodu a jen 2x poznali horkost prohry. To je zatim dle meho dost dobry rok:-)

Fan1905 napsal:

Brno snížilo náskok na 13 bodů, tak se musí pořád makat. No uvidíme, jestli budeme stačit na Ostravu, popř. na sestupující venku. Zbývá ještě 24. bodů.

Tak ti nevim, ale nejak si nedokazi predstavit, ze by Teplice i Brno vyhrali z poslednich 8 zapasu minimalne 4, aby nas predskocili... To mi prijde stejne pravdepodobne jako, ze my uz neziskame do konce sezony ani bod..... Nestane se ani jedno, na to bych si v klidu vsadil.

Dnes 4 vstřelené góly, 2 uznané, 0 inkasovamých, 3 body z "venku", průběžné 10. místo, 6 zápasů v řadě bez prohry. Víkend začíná skvěle:-) Ať žije Bohemka!