Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.1.2002
Celkový počet příspěvků
826
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 679
Ptejte se vedení Bohemky 84
Družstvo fanoušků Bohemians 49
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 28
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 9
bD4kShRy 6
t5JH3Cqp 5
0nwmo1H1 5
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
vRz5qMGu 2 tommy1905, Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
hCLsQlc5 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1

Bod rovna se zachrana. Doufam, ze i diky listkum zdarma pozene nase chlapce vyprodanej Dolicek.

košile napsal:

Mam pocit poslední tydny ze to nejlepsi co nas muze potkat je sestup... Nestabilni kadr, neochota vedeni s tim cokoliv delat... Kdyby se spadlo tak se obcas vyhraje, lidi bude chodit skoro stejne, usetrime za ...

Propleskni se, magore!

Extra respekt vsem, kdo dnes vyjeli do Kurvine! Drzte vitezny prapor az do konce. Diky Vam!

frídom napsal:

Jenom jestli to nejsou peníze Jardy.Kdysi bych dal ruku do ohně,ale po loňské záchraně a tom,co se dělo v  následujících zápasech už ne.Pokud do baráže půjde Opava,budu si to vysvětlovat všelijak.Příbram už si to samozřejmě ...

Ano, Kaprliga nejhlubšího zrna je zpět a Pán v Příbrami se směje, jak se  tu hezky vzájemně  napadáme... Tak dobrou:-)

Hrubajz napsal:

Po dnešním ponížení je mi to jedno.........nestravil jsem to a nestrávím. Jsou tři strašná utkání a všechny jsem viděl osobně. Sňozík a spol v Budějovicích za Busty,Weber se Střížkovem v Příbrami a dnes něco tak ...

Fajn, máš plán A. Odvolat. A plán B? Kdo tak rychle postaví tým, který ve 2 zbývajících zápasech musí získat 4 body? A co když se to nepovede? Kdo za to může? Předchozí  nebo nový trenér?

Khamúl napsal:

Bod z Karviný scifi opravdu není, ale výhra nad Opavou už sci-fi bude (pokud nebude už zachráněná)

To neni otazka na nas a obavam se ani na hrace. To mozna bude o tom, koho tam funkcionari chtějí..... Ale to predbihame, nejdřív se musí bodovat v Karviné.... Pravda je, že když jsem dnes před zápasem slyšel, že do baráže půjde Opava, dost jsem se zasmál. A teď doufám, že to tak bude....

doublefish napsal:

Tak to nesouhlasím, 1:4 doma s Příbramí je dost velká potupa, ale 2:3 se Střížkovem v Příbrami + vysmátý Weber, který vůbec nepochopil, koho trénuje, to byla a zůstává potupa největší!!!

No jeste bych pripomel pamatny zapas proti Hradci Kralove, kdy radobytrener Weber sundal o puli naseho jedineho utocnika a nahradil obeancem, aby branil remizu 0:0. Sezona skoncila uspesnym sestupem....

At pocitam, jak pocitam, bod z Karvine a vyhra nad Opavou dava jasnou jistotu prvni ligy. To neni zas az takove sci-fi.

Díky všem, kdo se na zajisteni vlaku podileli. Super vec. Verim, ze zajem nejen vyproda planovanou kapacitu, ale dokazeme pridat jeste alespon jeden plnej vagon:-)