Detail uživatele diskuzního fóra - Saskia

Datum prvního příspěvku
16.2.2019
Celkový počet příspěvků
13
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 7
Ptejte se vedení Bohemky 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
EsWQ/jWy 13

dykovka napsal:

On si ho jako Hašek koupil? Nicméně bych Kostla nezatracoval, prostě nezkušený chlapec. Začni přemýšlet jinak kamaráde. Snad nejsi tak hloupý, jak se prezentujes :-):-):-)

Aha, takže ty jsi ten opravdový génius, který našeho skvělého trenéra chápe? S ohledem na ostatní příspěvky na tomto fóru se spíš ztotožňuji s tím, že Hašek patří k Chocholouškovi. Vystřídat jediného opravdového a zkušeného stopera Šmída a nechat tam nezkušeného a nervově labilního obránce Kostla je podle tebe v pořádku? Říkat kecy, že pro nás Matoušek nebyl problémem i když nám vstřelil dvě branky je taky OK? Vzpamatuj se ! V Bohemce už jsem zažil leccos, ale tak příšerná hra, kterou ordinuje náš trenér hráčům, se dá jen těžko pochopit.

Hašek ven! Bylo dost nakropeno? Hrajeme stále stejně otřesnou hru jako na jaře. Nakopávané balóny, pomalá a čitelná rozehrávka. Köstl má být jako posila? Vacek jen do počtu, Valeš nejistý a hrozné rozehrávky do pole, kdo na to má mít pořád nervy!

Vážené vedení,

i já jsem se - bohužel - díval na utkání se Slovanem Bratislava. Co dodat? Na našich hráčích je vidět - i přesto, že jsou to přípravná utkání a začátek - naprostá nesehranost, hráči netuší, co mají hrát, hledají se, nepřihrajou si. Předváděná hra je zcela ostudná! Nedostaneme se za půlku, nevím, co jim pan trenér ordinuje za taktiku - ale myslím si, že i týmy z nižších soutěží hrají mnohem koukatelnější fotbal než my! To si pan Hašek myslí, že s takovou taktikou uspěje v lize? Takové výkony jsou na sestup. Volám zavčasu pro změnu trenéra! Chce to nový impuls - panu Haškovi už prostě nevěřím!

Vážené vedení Bohemky,

to myslíte opravdu vážně, že jako dvě zásadní posily po té hrůze v uplynulém ročníku přivedete dva hráče z ČFL, přičemž jeden z nich je brankář, což je pozice, která nás až tak netrápí ???

Nevím, co si o tom mám myslet, snad jen Pán Bůh nás ochraňuj !

Milé vedení klubu, 

je ostuda, že pod trenérem Haškem náš tým vyhrál doma jen pouhé dva zápasy. Moc chci poděkovat Pepovi Jindřiškovi za to, že nám svou trefou zachránil ligovou příslušnost. Obávám se, že nyní je čas na změnu trenéra, který by nám dal do nadcházející sezóny nový impuls. Ještě že dnes bylo nakropeno... Poděkujme panu Haškovi a jeho synům a pokusme se o nový restart! Co všechno musí Klokan ještě vytrpět ? Naši hráči umějí střílet góly asi jen při tréninku. Při ostrém zápasu je to holomajzna! I když si vypracují nějaké šance jsou pomalí, neobratní a většinou se nikdy nenacházejí v ten správný čas na správném místě. Ale to je přece úkol pro trenéra naučit hráče správnému výběru místa. Mladý F.Hašek byl dnes v sestavě opět jen do počtu. Zaplať Pánbůh za J.Jindřiška a M.Šmída! Levin - je nespolehlivý, Pokorný - neumí přihrát, Nečas - potřebuje od záložníků nějakou slušnou přihrávku - ale ta nepřichází, Záviška - ten jen běhá, ale střelbu má hroznou, Dostál - nezvládl uhlídat hráče Opavy, Bartek se snaží, ale chybí mu rychlost a i když ho máme rádi, už je za zenitem. Chce to nové posily a hlavně nový herní styl! Atletika je fajn, ale fotbal je fotbal. Kdy přijde nový trenér? Na pana Haška už nemám nervy!

Vážený pane trenére, milé vedení,

po dnešním, doslova tragickém výkonu už definitivně přetekl pohár mé trpělivosti jako dlouholetého fanouška a na stadionu už mě hned tak nikdo neuvidí a nebudu už ani sledovat přenosy. Po takto zvorané sezóně by mělo být jediným vyústěním okamžité odvolání trenéra. Je zcela evidentní, že hráči Příbrami byli na dnešní utkání takticky připraveni mnohem lépe než naši hráči, za což odpovídá trenér. Nemyslím si, že naši hráči jsou zase o tolik horší než borci z jiných klubů (samozřejmě až na pár výjimek). Legendární trenéři našich fotbalistů - Musil, Pospíchal, Petržela, Weber a mnoho dalších, museli téměř vždy bojovat s velmi omezeným rozpočtem a pracovat s hráči většinou odloženými z jiných klubů. Na rozdíl od trenéra Haška je však dokázali vhodně namotivovat, na 100% využít jejich potenciál, naučili je souhře a hlavně dokázali s nimi pracovat tak, že v zápase nic nevynechali a hráli za Bohemku tak, že na jejich výkony a nasazení vzpomínáme s nostalgií do dneška. Dnes ale nefungovalo vůbec nic. Nedáváme branky, protože naše akce končí před vápnem. Obrana s Hůlkou, Krchem a Pokorným byla tragická (co tam ten Krch pořád dělá - je fakt lepší než M.Šmíd?), záloha s Levinem a Vackem pořád ztrácela míče (pořád se mi jeví J.Jindřišek jako nejlepší volba), náš útok je dlouhodobě bezradný - Jusuf má občas záblesky, ale jinak je pomalý a neobratný (opravdu jsem zvědav,  co s ním budou ve Slávii dělat), Puškáč je marný - ten se snad nestrefí ani do pisoáru... Tomáš Fryšták také již poněkolikáté nezářil jistotou - má patrně stále trauma z vyloučení v Příbrami - nebylo by bývalo lepší, aby dnes stál v bráně Valeš? Toho, co mě štve, je po takové porci dlouhodobé marnosti velmi mnoho. A proto se vedení táži: Kdy nám představíte nového trenéra ? Kdy bude náš klub konečně řízen profesionálně ? Kdy konečně přivedete pořádného sponzora, bez kterého to prostě dnes nejde ? 

Opravdu nechápu nasazení Filipa Haška. Na rozdíl od Pepy Jindřiška byl neviditelný, a ta jeho nepovedená střela daleko vedle branky místo konstruktivní rozehrávky na závěr - mě taky nebyla jasná. Dnes jsme byli zalezlí, málo aktivní, v první půli jsme si nevytvořili žádnou šanci. Puškáč je na hrotu zcela marný - míč nepodrží, pořádně nepřihraje, nemá ani kvalitu na to, aby nedej Bože - sám vystřelil. Dnes - bohužel - zklamání z předvedeného výkonu.

Vážený pane trenére,

blahopřeji Vám i celému týmu k zaslouženému vítězství v Teplicích. Nasazení našich hráčů bylo dnes příkladné, takto má hrát opravdová Bohemka! Jen to proměňování šancí je strašidelné... Dnes bylo tutovek na tři zápasy! Díky za předvedenou hru i tři důležité body!

Vážený pane trenére,

rád bych poděkoval Vám i našemu týmu za výkon předvedený v Plzni zejména ve druhém poločase. Je velmi pozitivní, že si naši hráči vyzkoušeli a snad i konečně uvědomili, že mají na to dostat i tak zkušené hráče jako jsou ti plzenští - pod tlak a být navíc i střelecky produktivní. Je jen škoda, že zahazujeme 100% tutové šance - viz Levin a R.Reiter - mimochodem ten už byl několikrát v poslední době v podobné šanci - proč ho ani jednou nenapadlo přehodit brankáře? Škoda také dvou levných inkasovaných gólů z kopačky nepokrytého Beauguela v první půli. Stejně jako i mnoho dalších fanoušků jsem nepochopil nasazení slabého Závišky na beku a často chybujícího Bederky. Výborně se jevil Puškáč, je v něm velký potenciál. Nadchl mě výkon nestárnoucího Pepy Jindřiška, který běhal, přihrával, bránil, útočil, jen tu penaltu měl asi kopat někdo jiný. Skvěle se jevil opět Vaníček i Reiter - jen to zakončení! Myslím ale, že by bylo žádoucí přitlačit na Júsufa - ten téměř neběhá, nebrání, jen se tam promenuje jako na dovolené! Má sice své kvality, ale v konkurenci našich rychlých hráčů je to nesouměřitelné. Rád bych se zeptal - jestli uvažujete o tom, že byste někdy postavil na hrot současně Puškáče i Júsufa. Ti dva dokáží podržet míč, přihrát i vystřelit, možná by to mohlo fungovat. Na závěr chci vyjádřit opatrnou naději, že se včerejší náročný zápas neprojeví na výkonu našich hráčů v zápase s Olomoucí. Podat kvalitní výkon proti kvalitnímu soupeři je jistě záslužné, ale na druhou stranu s takovou hrou bychom měli porážet hlavně soupeře ve spodní polovině tabulky, a to se nám zatím moc nedaří. Bohemka do toho!

Vážený pane trenére,

je opravdu velká škoda, že jsme již poněkolikáté nevyužili výhody domácího prostředí a neporazili ani hratelnou Opavu. Přečetl jsem si Vaše pozápasové hodnocení a popravdě si myslím, že už je docela nezáživné číst Vaše stále se opakující bědování na tím, jak je někdo z našich hráčů zraněný, někdo onemocněl nebo jiný zase dost netrénoval atp. Rozumím tomu, že musíte nějak reagovat na aktuální situaci hráčů a lavičky, že hráči musí hrát případně i na jiném postu atp. To, čemu však vůbec nerozumím je, proč naši hráči podávají doma trvale tak mizerné výkony a hlavně - proč hrají tak bezkrevný fotbal, na který se nedá vůbec koukat, namísto toho, aby - když se úplně nedaří - jezdili po zadku a přehráli soupeře svým mimořádným úsilím, aby do vápna létal jeden centr za druhým, až se z toho obránci soupeře zblázní, proč nejsme pro soupeře nebezpeční, proč nedokážeme branku soupeře ohrozit ani střelami ze střední vzdálenosti a máme tak málo standardních situací, proč lépe nevyužíváme mimořádné rychlosti některých našich hráčů, proč nehraje Pepa Jindřišek atp. Vy jste přece trenér - to je Váš úkol! Nikdo nestojí o neustálé výmluvy. Za dané situace potřebujeme hrát především efektivně = dávat branky! Při vší úctě k Vám však pochybuji, že Vy se svým přístupem ještě dokážete dát našemu týmu potřebnou energii k záchraně. Ono je totiž potřeba čas od času v šatně rozkopat odpadkové koše....