Detail uživatele diskuzního fóra - Saskia

Datum prvního příspěvku
16.2.2019
Celkový počet příspěvků
28
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 11
Ptejte se vedení Bohemky 17
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
EsWQ/jWy 25
KwQPlWns 2
js9eoURg 1

Včera to byla hrozná holomajzna. Příbram má v týmu kvalitní hráče, kteří si na rozdíl od nás dokáží připravit i zajímavé šance. V Bohemce mě chybí větší kreativita, náběhy, centry. Souvisí to určitě i se zmiňovanou marodkou. Bohužel nám vůbec nehraje záloha a obrana je děravá jako cedník. Velmi tam stále chybí Martin Dostál. Keita nemá na první ligu vůbec. Neumí zpracovat a podržet míč, chybí mu technika, nemá ani správný výběr místa a hlavně - pořád naivně fauluje. Včera jsme si vybrali notnou porci štěstí, protože obrana byl jeden velký průchoďák, ale skvěle nás podržel Patrik. Právě on byl tím hlavním rozdílovým hráčem. Pan Klusáček musí pracovat s hráči, které přivedl jeho předchůdce. Držím mu palce. Věřím, že se nám snad o přestávce podaří podepsat nějaké nové útočníky. 

Vážení Bohemáci,

to, že založení nového pseudofóra mimo stránky Bohemky nebylo zrovna šťastnou volbou, je více než zřejmé. Nemyslím si však pánové Kůrko a Vodehnale, že přesun na jinou webovou stránku v novém a možná modernějším kabátě věci prospěje. Naopak, je to nekoncepční krok. Často se zde hovoří o tom, že propagace klubu nebo chcete-li marketing, je v Bohemce je takový nanicovatý, nepřesvědčivý. Vím, že mnoho lidí dělá, co je v jejich silách. Myslím však, že problém prezentace je mnohem hlubší a naše propagace je na tom bídně, podobně jako náš nemoderní stadion. Kvalitní prezentace je základem pro úspěšné oslovování partnerů, kteří také přinesou do Bohemky potřebné finanční prostředky. Ty budou nástrojem k získávání kvalitnějších hráčů a budou jedním z předpokladů, abychom se konečně, po letech, zařadili mezi týmy, co hrají o poháry. Chci tím upozornit na to, že aktivní prezentaci klubu by mělo mít na starosti naše nejvyšší vedení. Je zapotřebí daleko více koordinovat vedení klubu a práci DFB. A pokud se jedná o fotbalovou stránku - fandím panu Klusáčkovi. Myslím, že odvádí dobrou práci, hra má konečně hlavu a patu - jen ta střelba a proměňování šancí! Věřím, že se výsledky a bodový zisk jistě brzy dostaví! Bofor!

sasek napsal:

Vaníček místo Podaného? Víš, že jsme hráli na 4 obránce? Místo Podaného hrál Bartek. 

No jasně, máš recht.

Nemohu si pomoci, ale tisková konference pana trenéra na téma kropení trávníků, už vyzní pro fanoušky spíše tragikomicky. Možná by se pan trenér měl začít naplno věnovat zahradnictví a závlahovým systémům, nežli trénování. Jak proboha souvisí naprostá herní nesouhra a neschopnost si přihrát na tři metry s tím, že není nakropeno? Dělá si z nás legraci? Předváděný fotbal je nekoukatelný, hráči jako by vůbec nevěděli, co mají hrát. Za to, že ani jednou nevystřelíme na branku taky může nepokropený trávník? Možná by bylo dobré pokaždé před zápasem pokropit hlavně hlavu pana trenéra! I přes poslední (i se štěstím) vyhrané zápasy si myslím, že za kvalitu a předváděnou hru je vždy zodpovědný hlavně trenér, a proto moc mi vadí, že ten náš hledá vždy příčiny jinde, ale nikdy ne u sebe.

dykovka napsal:

On si ho jako Hašek koupil? Nicméně bych Kostla nezatracoval, prostě nezkušený chlapec. Začni přemýšlet jinak kamaráde. Snad nejsi tak hloupý, jak se prezentujes :-):-):-)

Aha, takže ty jsi ten opravdový génius, který našeho skvělého trenéra chápe? S ohledem na ostatní příspěvky na tomto fóru se spíš ztotožňuji s tím, že Hašek patří k Chocholouškovi. Vystřídat jediného opravdového a zkušeného stopera Šmída a nechat tam nezkušeného a nervově labilního obránce Kostla je podle tebe v pořádku? Říkat kecy, že pro nás Matoušek nebyl problémem i když nám vstřelil dvě branky je taky OK? Vzpamatuj se ! V Bohemce už jsem zažil leccos, ale tak příšerná hra, kterou ordinuje náš trenér hráčům, se dá jen těžko pochopit.

Hašek ven! Bylo dost nakropeno? Hrajeme stále stejně otřesnou hru jako na jaře. Nakopávané balóny, pomalá a čitelná rozehrávka. Köstl má být jako posila? Vacek jen do počtu, Valeš nejistý a hrozné rozehrávky do pole, kdo na to má mít pořád nervy!

Opravdu nechápu nasazení Filipa Haška. Na rozdíl od Pepy Jindřiška byl neviditelný, a ta jeho nepovedená střela daleko vedle branky místo konstruktivní rozehrávky na závěr - mě taky nebyla jasná. Dnes jsme byli zalezlí, málo aktivní, v první půli jsme si nevytvořili žádnou šanci. Puškáč je na hrotu zcela marný - míč nepodrží, pořádně nepřihraje, nemá ani kvalitu na to, aby nedej Bože - sám vystřelil. Dnes - bohužel - zklamání z předvedeného výkonu.

Vážený pane trenére,

blahopřeji Vám i celému týmu k zaslouženému vítězství v Teplicích. Nasazení našich hráčů bylo dnes příkladné, takto má hrát opravdová Bohemka! Jen to proměňování šancí je strašidelné... Dnes bylo tutovek na tři zápasy! Díky za předvedenou hru i tři důležité body!

Vážený pane trenére,

rád bych poděkoval Vám i našemu týmu za výkon předvedený v Plzni zejména ve druhém poločase. Je velmi pozitivní, že si naši hráči vyzkoušeli a snad i konečně uvědomili, že mají na to dostat i tak zkušené hráče jako jsou ti plzenští - pod tlak a být navíc i střelecky produktivní. Je jen škoda, že zahazujeme 100% tutové šance - viz Levin a R.Reiter - mimochodem ten už byl několikrát v poslední době v podobné šanci - proč ho ani jednou nenapadlo přehodit brankáře? Škoda také dvou levných inkasovaných gólů z kopačky nepokrytého Beauguela v první půli. Stejně jako i mnoho dalších fanoušků jsem nepochopil nasazení slabého Závišky na beku a často chybujícího Bederky. Výborně se jevil Puškáč, je v něm velký potenciál. Nadchl mě výkon nestárnoucího Pepy Jindřiška, který běhal, přihrával, bránil, útočil, jen tu penaltu měl asi kopat někdo jiný. Skvěle se jevil opět Vaníček i Reiter - jen to zakončení! Myslím ale, že by bylo žádoucí přitlačit na Júsufa - ten téměř neběhá, nebrání, jen se tam promenuje jako na dovolené! Má sice své kvality, ale v konkurenci našich rychlých hráčů je to nesouměřitelné. Rád bych se zeptal - jestli uvažujete o tom, že byste někdy postavil na hrot současně Puškáče i Júsufa. Ti dva dokáží podržet míč, přihrát i vystřelit, možná by to mohlo fungovat. Na závěr chci vyjádřit opatrnou naději, že se včerejší náročný zápas neprojeví na výkonu našich hráčů v zápase s Olomoucí. Podat kvalitní výkon proti kvalitnímu soupeři je jistě záslužné, ale na druhou stranu s takovou hrou bychom měli porážet hlavně soupeře ve spodní polovině tabulky, a to se nám zatím moc nedaří. Bohemka do toho!

Vážený pane trenére,

je opravdu velká škoda, že jsme již poněkolikáté nevyužili výhody domácího prostředí a neporazili ani hratelnou Opavu. Přečetl jsem si Vaše pozápasové hodnocení a popravdě si myslím, že už je docela nezáživné číst Vaše stále se opakující bědování na tím, jak je někdo z našich hráčů zraněný, někdo onemocněl nebo jiný zase dost netrénoval atp. Rozumím tomu, že musíte nějak reagovat na aktuální situaci hráčů a lavičky, že hráči musí hrát případně i na jiném postu atp. To, čemu však vůbec nerozumím je, proč naši hráči podávají doma trvale tak mizerné výkony a hlavně - proč hrají tak bezkrevný fotbal, na který se nedá vůbec koukat, namísto toho, aby - když se úplně nedaří - jezdili po zadku a přehráli soupeře svým mimořádným úsilím, aby do vápna létal jeden centr za druhým, až se z toho obránci soupeře zblázní, proč nejsme pro soupeře nebezpeční, proč nedokážeme branku soupeře ohrozit ani střelami ze střední vzdálenosti a máme tak málo standardních situací, proč lépe nevyužíváme mimořádné rychlosti některých našich hráčů, proč nehraje Pepa Jindřišek atp. Vy jste přece trenér - to je Váš úkol! Nikdo nestojí o neustálé výmluvy. Za dané situace potřebujeme hrát především efektivně = dávat branky! Při vší úctě k Vám však pochybuji, že Vy se svým přístupem ještě dokážete dát našemu týmu potřebnou energii k záchraně. Ono je totiž potřeba čas od času v šatně rozkopat odpadkové koše....