Detail uživatele diskuzního fóra - Saskia

Datum prvního příspěvku
16.2.2019
Celkový počet příspěvků
19
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 8
Ptejte se vedení Bohemky 11
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
EsWQ/jWy 18
js9eoURg 1

Pane trenére - Bohemka má čtyři brankáře - proč už nechytá Patrik? I když ho mám rád, Fryšták mužstvo bohužel nepodrží, dělá chyby, je nejistý, nedokáže se ani domluvit se spoluhráči - ten gól Maška byl chytatelný! Proč nehraje od začátku Rada? Vacek na rozdíl od Jindřiška nehraje dobře, je tam spíš do počtu! I v televizi bylo vidět, že je terén hodně překropený - naši hráči v průběhu utkání několikrát podklouzli - opravdu si myslíte, že toto je ta pravá cesta k vítězství? Pokorný přihrál dvakrát na gól. Nedivím se, že nikde jinde nesehnal angažmá. Modlím se, aby se konečně vrátil zraněný Martin Dostál. Mohl byste prosím vysvětlit našim hráčům, ať už přestanou brnkat na nervy našim fanouškům tím nesmyslným a zdlouhavým rozehráváním před naší brankou - několikrát tam hrozilo nebezpečí od útočníků soupeře - míč nakonec stejně přihrají brankáři a ten v nouzi jen odkopne Vysvětlil byste jim prosím, co je to konstruktivní rozehrávka a naučil je to ?

Nemohu si pomoci, ale tisková konference pana trenéra na téma kropení trávníků, už vyzní pro fanoušky spíše tragikomicky. Možná by se pan trenér měl začít naplno věnovat zahradnictví a závlahovým systémům, nežli trénování. Jak proboha souvisí naprostá herní nesouhra a neschopnost si přihrát na tři metry s tím, že není nakropeno? Dělá si z nás legraci? Předváděný fotbal je nekoukatelný, hráči jako by vůbec nevěděli, co mají hrát. Za to, že ani jednou nevystřelíme na branku taky může nepokropený trávník? Možná by bylo dobré pokaždé před zápasem pokropit hlavně hlavu pana trenéra! I přes poslední (i se štěstím) vyhrané zápasy si myslím, že za kvalitu a předváděnou hru je vždy zodpovědný hlavně trenér, a proto moc mi vadí, že ten náš hledá vždy příčiny jinde, ale nikdy ne u sebe.

Milé vedení Bohemky, 

jak jste spokojeni s dnešním výkonem na Slávii? Vážně si myslíte, že nepotřebujeme kvalitního brankáře? Jak Valeš, tak Fryšták jsou oba otřesní a nejistí ve vápně. Fryšták si zakřičí a pak stejně balon na balon nedosáhne. Tím, že dlouho nehrál a přednost dostával Valeš, je nejistý a tým prostě nepodrží. POTŘEBUJEME POŘÁDNÉHO GÓLMANA ! Co bychom dali za Filipa Nguyena, že? Naše obrana je bez Dostála a M.Šmída hrozně děravá! Pořád si myslím, že Krch si je prostě nejistý, jeho rozehrávka je nekonstruktivní a hlavně dělá fatální chyby! Je mi jasné, že Slávie je se svým rozpočtem a luxusně placenými hráči úplně jinde, ale přeci jen proti nám nastoupila se 17ti letým klukem v brance a spoustou náhradníků. My jsem za celý zápas vystřelili jednou na branku! Opravdu Vám to připadává normální? 

Pane trenére, na Baníku jsem nečekal zázraky, ale přece jen - kdy už přestane chytat náš nejhorší brankář, který kdy v Bohemce chytal - Roman Valeš ? Obrana dnes hořela - Kostl + Hůlka oba nejistí, myslím, že M. Šmíd by byl důraznější, Bartek - i když dělá co může - je už pomalý a technických dovedností také moc nepobral. Vacek v podstatě neviditelný. Jak to vypadá s Martinem Dostálem a Danem Krchem?

Vážený pane trenére, dnes jsem sledoval zápas Dynama České Budějovice se Spartou Praha. Velmi jsem oceňoval nasazení všech hráčů Budějovic proti favorizované Spartě. Myslím, že by bylo velmi příhodné tento zápas jako instruktážní přehrát našim hráčům a rozebrat ho s nimi po taktické stránce. Pevně věřím, že naše hráče na zápas proti Plzni připravíte stejně kvalitně jako to učinil trenér Budějovic, a že nasazení našich hráčů proti Plzni bude rovněž příkladné. Těším se na sobotní zápas. Bohemka do toho! 

Po dnešním zápase je jasné, že nám to nejvíc hoří na pozici brankáře - Valeš byl dnes tragický, nejistý byl ale už v minulém utkání s Boleslaví. Šmídovi to dneska moc nevyšlo. Celkově byli na vystřídání všichni čtyři hráči začínající na "V" - Valeš, Vodháněl, Vacek a Vaníček. Proč nehrají Bederka a nechytá Fryšták? Valeš je dřevo - stále jen stojí staticky na čáře a málo si hlídá vápno. Snad nám pomůže Le Giang - je prý mrštný. Nepochopil jsem také proč nehraje Schumacher - ten alespoň umí odcentrovat. Může mi to někdo objasnit ?  Jinak nejlepší Jindřišek, Podaný a Keita.

dykovka napsal:

On si ho jako Hašek koupil? Nicméně bych Kostla nezatracoval, prostě nezkušený chlapec. Začni přemýšlet jinak kamaráde. Snad nejsi tak hloupý, jak se prezentujes :-):-):-)

Aha, takže ty jsi ten opravdový génius, který našeho skvělého trenéra chápe? S ohledem na ostatní příspěvky na tomto fóru se spíš ztotožňuji s tím, že Hašek patří k Chocholouškovi. Vystřídat jediného opravdového a zkušeného stopera Šmída a nechat tam nezkušeného a nervově labilního obránce Kostla je podle tebe v pořádku? Říkat kecy, že pro nás Matoušek nebyl problémem i když nám vstřelil dvě branky je taky OK? Vzpamatuj se ! V Bohemce už jsem zažil leccos, ale tak příšerná hra, kterou ordinuje náš trenér hráčům, se dá jen těžko pochopit.

Hašek ven! Bylo dost nakropeno? Hrajeme stále stejně otřesnou hru jako na jaře. Nakopávané balóny, pomalá a čitelná rozehrávka. Köstl má být jako posila? Vacek jen do počtu, Valeš nejistý a hrozné rozehrávky do pole, kdo na to má mít pořád nervy!

Vážené vedení,

i já jsem se - bohužel - díval na utkání se Slovanem Bratislava. Co dodat? Na našich hráčích je vidět - i přesto, že jsou to přípravná utkání a začátek - naprostá nesehranost, hráči netuší, co mají hrát, hledají se, nepřihrajou si. Předváděná hra je zcela ostudná! Nedostaneme se za půlku, nevím, co jim pan trenér ordinuje za taktiku - ale myslím si, že i týmy z nižších soutěží hrají mnohem koukatelnější fotbal než my! To si pan Hašek myslí, že s takovou taktikou uspěje v lize? Takové výkony jsou na sestup. Volám zavčasu pro změnu trenéra! Chce to nový impuls - panu Haškovi už prostě nevěřím!

Vážené vedení Bohemky,

to myslíte opravdu vážně, že jako dvě zásadní posily po té hrůze v uplynulém ročníku přivedete dva hráče z ČFL, přičemž jeden z nich je brankář, což je pozice, která nás až tak netrápí ???

Nevím, co si o tom mám myslet, snad jen Pán Bůh nás ochraňuj !