Detail uživatele diskuzního fóra - martinhamr

Datum prvního příspěvku
24.1.2002
Celkový počet příspěvků
637
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 594
Ptejte se vedení Bohemky 21
Tlachy a kecy 15
Jiná komunita 3
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lG0ErCdL 13
quqa/o3C 5
HuFc4JIS 3
S9rTyxmH 2
Xk9vwKCs 1
ngKsqFvL 1
BRLEcO6Z 1
TIoUwVcN 1

martinpulpit napsal:

Po dlouhé době jsem se na základě posledních příspěvku našich fanoušků rozhodl poslat svůj příspěvek . Chtěl bych všechny fanoušky Bohemky vyzvat k tomu abychom ve svízelné situaci zůstali jako vždy věrni svému klubu a ...

A nebylo těch zkoušek nějak moc? Prostě nekvalitní produkt netáhne. Vy si taky nekoupíte připálené pečivo, nebo boty které nesedí, jen pro věrnost k obchodu. Ty lidi mají právo za peníze, které utratí  něco dostat. Když není co, tak se nedivte, že brblají. 

Pánové, nechci vás naštvat. A vážím si toho, že jste tak velký fandové, na rozdíl ode mne, malověrného, který již nemá sílu v něco věřit. Ale pitváte to tady pořád dokola, a je to každý rok to samé. Změna přijde, až bude silný majitel. Do té doby NE!!! Naštěstí se mohu jak emocionálně, tak finančně soustředit na fandění zahraničnímu klubu. Protože Bohemka na mě, jako na fandu SERE!!! 

Chtěl bych napsat něco velmi trefného, ale nenapíšu. Prostě když nejsou peníze, tak se ani nemůžeme ničemu divit. Koncepce není, není výsledek. 

To byla úrážka fotbalu. Jestli to chytnul nějaký třeba Polák, nebo Rakušan v příhraničí. No ten asi nechápe, co je to za divizi, na co se to kouká. Ona ta Ostrava hrála taky docela prd. Hašku asi raději jdi trénovat jinam, páč u nás je to pouze o zmaru, peníze nebudou na kloudný fotbal nikdy!  

dusa5 napsal:

Jestli ne, tak je to hodne smutny! Jeste jsou ty extremni sucha, tak mozna je to tim

Jestli ne, tak ať tam na tom place kde se říká Dolíček postaví raději plavecký bazén. 

Pánové napadá mě, je možné, že to Bohemka prodala? Ten výkon je opravdu k zblití...

Mohu se zeptat, kdo to komentuje na ČT Sport? To je tak nezaujaté a anti banikovské :-) Jinak ten výkon, to je otřesné. 

Kolda napsal:

target="_blank"> no co na to říct  ............

Je to vůbec možné??? Ostravu mám ještě z nedávna plné zuby, snad tomu i věřím. 

Krásné dárky od Bohemky pod stromeček!!! Já tam již nechodím, protože věrnost se v tomto klubu trestá každoročním zklamáním. jen se to rok od roku stupňuje. 

Je to tak. Někdo to má od pána boha nadělené, ten fotbalový um a myšlení. Bohužel v současném kádru Bohemky to je hodně špatný.