Detail uživatele diskuzního fóra - Robert

Datum prvního příspěvku
20.07.2017
Celkový počet příspěvků
171
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 148
Ptejte se vedení Bohemky 22
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
5M9hhKSH 56
PlvR/WJi 34
hFu8er51 21
jQY2QrHN 14
PvpQ7ruW 12
Tgd5QpL8 2
Hp4V9ySl 2
b4rEOBXA 2
Oua7pND9 2
L80wgrpJ 1
pSV25J4K 1 Mates87
wqzwFgXQ 1
9R2TY1z4 1
EGNy9mEp 1
c1/UST4+ 1
8ECVldEt 1
vNqbT338 1
CIBmwtBG 1
bsllT2WU 1
/clzz4UD 1
1KrcqSYs 1
4pJkbQCy 1
GLmMwndR 1
F7Jwdy1A 1
Rzo4NL+m 1
AOGhcsgy 1
D0ZVN9hb 1
U4S/7ntu 1
wg4S0pD1 1
XIFXqj+o 1
sSE9Rd5k 1
iGYfDa9d 1
RGYu3QGg 1
K6tq4vA3 1
rPFncnsL 1

Fousic napsal:

Co na tý druhý půli bylo dobrý?Kdysi náš starý trener v šatně řekl:vy mi tady tvrdíte že po půli jste je mleli jako žito že to bylo výborný?Kolik jste jim nasázeli gólů.Jo .žádnej.Tak ta půle ...

Za hovno stojí Tvoje hodnocení. Tak dej návrh, aby se vzal zpět ten starý trenér.

Demínka napsal:

Třeba proto, že jsme od 11.11.2023 nevyhráli soutěžní zápas. Třeba proto, že máme sérii 8 zápasů bez výhry a z posledních 11 zápasů jsme vyhráli jen jednou a to 1:0 nad Karvinou. Třeba proto, že ...

Tak třeba vyhrajeme tuto sobotu. Je "fajn" mít fanoušky co svému týmu "věří".

Když to zde čtu, tak skoro samá kritika. Ale proč? Vždyť jsem hráli 1:1 na hřišti Baníku a 2:2 na hřišti Olomouce. A potom, včerejší druhá půlka byla z naší strany velice dobrá. Proč stále ta kritika? Omlouvám se, ale nechápu.

Pane Držmíšku, to jsme zase posílili !!! Všichni okolo nás ano a my opět nic. No nic. Skupina o udržení je naše.

Omlouvám se všem, ještě není konec. Ale za mě druhý poločas hodně dobrý.

Klokani, když to shrnu:

- Puškáš - z dnešního zápasu - břišní sval - toho již za Chramostu či Drchala nevyměníme, v létě odejde zadarmo a k nám nikdo.

- Dostál - z dnešního zápasu - zlomenina lícní kosti - na jaře si zřejmě nezahraje.

- Matoušek - z dnešního zápasu - koňár - snad začátek jara stihne.

- Petrák, Kostl, Jánoš, Schejbal - nejsou v zápasovém režimu.

- Petrák snad poslední zápas na soustředění bude chvilku hrát, jaro nevím, kdyby hrál, za mě super.

- Kostl - zde věřím, že se dá brzy dohromady.

- Schejbal - tříslo, ten se asi nevymarodí nikdy.

- Jánoš - trlina ve svalu. Budeme doufat, že se brzy uzdraví.

Co jsem tím chtěl říct: myslím, že bychom měli posílit o jednoho záložníka.

Je to prosím jen můj názor a ještě jednoho záložníka bych si moc přál.

bonano30 napsal:

Já bych si hrozně přál, aby to takto dopadlo a Chramosta přišel. Ale přiznám se, že tomu nerozumím. Puškáč chce odejít a v létě mu končí smlouva. Pokuď se nemýlím, tak Chramostovi v létě v Jablonci též. Tak proč se to nedomluví a Chramosta nepřijde do Bohemky? A to ještě Chramosta do Bohemky chce.

Přeji krásný podvečer všem Bohemákům. Ve čtvrtek 25 odjiždí Bohemka na soustředění a další posily nikde. Neví někdo, jestli vůbec ještě někdo přijde, nebo jestli se něco rýsuje či nikoliv?

Fan1905 napsal:

Opět zde hodně škarohlídů. Jestliže dá každý paty zápas gól, jak jsem to sčítal já, tak je to 7 za sezónu. To dal David jen jednou více. 

Naprosto souhlasím. Za mě dobrá posila. Nyní ještě vyměnit Puskáče do Jablonce za Chramostu a bude to paráda.

Lamas napsal:

A byla jsi přímo v Ďolíčku? Já to viděl v TV a jako holomajzna mi to teda nepřipadalo. Podle mě jsme hráli dobře a taky musím uznat že se Karviná pod Jarábkem hodně zlepšuje a ...

Dobrý den. Za mě včera velice slušný výkon, Bohemka hrála dobře. Byl to důležitý zápas a my ho zvládli a máme tři hrozně důležité body. Nechápu proč ta neustálá kritika.