Detail uživatele diskuzního fóra - Robert

Datum prvního příspěvku
20.07.2017
Celkový počet příspěvků
55
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 33
Ptejte se vedení Bohemky 22
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
hFu8er51 21
PvpQ7ruW 12
PlvR/WJi 9
jQY2QrHN 3
Tgd5QpL8 2
L80wgrpJ 1
pSV25J4K 1 Mates87
wqzwFgXQ 1
9R2TY1z4 1
EGNy9mEp 1
c1/UST4+ 1
Hp4V9ySl 1
8ECVldEt 1

Michalklokan1905 napsal:

Puskac začíná hrát dobře a Nečas taky dej jim šanci a zadneho nového útočníka nebudem potřebovat .;)

Já jsem každý den čekal, kdy se objeví nový útočník či jiný nový hráč, ale již jsem to vzdal. Myslím, že je důležitější, že kromě půjčeného brankáře Bačkovského (kterého předpokládám, že vrátíme jakmile se Valeš uzdraví) a půjčeného Pokorného (který stejně nehraje v základu), jsou všichni hráči Bohemky. A v tom vidím obrovský pokrok a vedení za to dík.

FreeBeam napsal:

Pánové, a co se pokusit dívat se do budoucna optimisticky ? Proč ten negativismus ? Když nehrajou tito plejeři, tak místo nich budou jiní, a mají šanci dát ten gól taky. Holt nahrajou do šance ...

Negativismus určtítě není na místě. Jen jsem hrozně zklamaný. Bohemka je přeci dobrá adresa. Je opravdu tak složité a nemožné sehnat jednoho opravdu kvalitního útočníka, ale včas, tedy před zahájením sezóny?

karloss napsal:

Pořád se shání útočník a co takhle Michal Škoda je volný. target="_blank">

Přeji dobrý den. Za mě ano. Již jsem to psal, že Michal Škoda by byl dobrá varianta.

Přeji dobrý den. Mě osobně hrozně mrzí, že se nic v případě příchodů neděje. Trenér Klusáček: příchod útočníka bude trvat několik týdnů. Proč? Do dnešního dne není vyřešena ani situace okolo Pokorného. Omlouvám se, ale za mě špatné.

Myslím, že má nyní Bohemka velice slušný kádr. V jeden den dva zápasy a v každém zápase jinou sestavu je super. Když již nikdo neodejde a přijde útočník, bude to hodně dobrá sezóna. Nevíte někdo jak to bude s Pokorným? Bude u nás pokračovat?

Přeji dobrý den. Sportovní ředitel napsal: Máme v hledáčku dva ofenzivní hráče. Nevíte někdo kdo by to mohl být?

Přeji dobrý den. Já plně stojím za vedením a nechal už bych Mosqueru být. Ať si hraje u Hoftycha. Takovou podporu jakou měl u nás fanoušků mít nikde nebude a on si toho nevážil. Nyní je potřeba myslet na BOHEMKU, dotáhnou další působení Pokorného a ještě získat kvalitního útočníka. Doufám, že se k nám a to i na hostování na tuto sezénu vrátí Pulkrab.

Myslím, že už toho s Mosquerou bylo dost. Ať se nenaváží do Bohemky a vedení, že s ním nikdo nejednal. Je pryč a třeba je to tak správně.

Přeji dobrý den. Vůbec bych nevinil vedení. Mosquera je chlapec přelétavý a tak to prostě je. Věřím, že někdo nový přijde a že to bude dobrá sezóna.

Jestli někdo za Bohemku nechce hrát, tak ať jde. Jestli jde Mosquera do Liberce, tak je to jistě práce Hoftycha. Je nyní na vedení, aby přivedlo adekvátní náhradu  a já bych zkusil Michala Škodu.