Detail uživatele diskuzního fóra - Robert

Datum prvního příspěvku
20.7.2017
Celkový počet příspěvků
38
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 16
Ptejte se vedení Bohemky 22
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
hFu8er51 21
PvpQ7ruW 12
Tgd5QpL8 2
L80wgrpJ 1
pSV25J4K 1
jQY2QrHN 1

Myslím, že  Bohemka má v současné době skvělý kádr. Za mě, děkuji vedení a sportovnímu úseku. Bude to dobré jaro.

Za Květa moc díky, za mě super. A jak to vypadá s Jhonem?

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Arial Narrow",sans-serif; mso-fareast-language:EN-US;}

Včerejší výkon super. Moc za to děkuji. Prosím, přijde ten KVĚT či nikoliv? Ví, někdo něco nového?

Dnes hodně dobrý, krásný výsledek. Trenér Plzně dnes říká, že budou muset na konci tohoto měsíce před odjezdem do Španělska kádr zúžit. Kdyby se vrátil Milan Havel, tak bych se již nebál ničeho.

zeli napsal:

Neměl by spíš přijít někdo do obrany?? K čemu máme Vacka, Radu (ať již je jejich výkonnost jakákokoliv)? Akorát to bude dělat třenice v kabině. Navíc pokud by opravdu někdo přišel z Plzně apod. nevěřím, že ...

Mám stejný názor. Překvapilo mě, že když máme Radu a Vacka se hledá  někdo do středu obrany. Předpokládám, že v případě, že přijde někdo z Plzně, bude to opět jen hostování,

Trenér Klusáček v článku říká: Jednáme, aby přišel ještě jeden hráč do středu zálohy. Jméno neřeknu, jen napovím, že je z české ligy. Nevíte někdo kdo by to mohl být?

Přeji dobrý den. Ještě se zde psalo, že přijde Juliš. Tím, že přišel Pulkrab je tedy jasné, že Juliš již ne? A přijde někdo další? Má někdo nové informace?

Když někoho ze Sparty, tak Juliše. Celý podzim alespoň hrál. Ale pořád jsem doufal, že přijde konečně útočník na přestup. Velké zklamání. Dnes píšou v deníku Sport, že Pulkrab bude ještě 14 dní trénovat ve Spartě. Tomu nerozumím, proč. Když už k nám má jít, proč ne hned?

Přeji dobrý den. Za mě Juliš v pořádku. Nezatracoval bych ho a dal mu u nás šanci. Ale chtělo by to hostování s opcí.