Detail uživatele diskuzního fóra - Robert

Datum prvního příspěvku
20.07.2017
Celkový počet příspěvků
123
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 101
Ptejte se vedení Bohemky 22
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
PlvR/WJi 34
5M9hhKSH 25
hFu8er51 21
PvpQ7ruW 12
jQY2QrHN 11
Tgd5QpL8 2
Hp4V9ySl 2
L80wgrpJ 1
pSV25J4K 1 Mates87
wqzwFgXQ 1
9R2TY1z4 1
EGNy9mEp 1
c1/UST4+ 1
8ECVldEt 1
vNqbT338 1
CIBmwtBG 1
bsllT2WU 1
/clzz4UD 1
1KrcqSYs 1
4pJkbQCy 1
GLmMwndR 1
F7Jwdy1A 1
Rzo4NL+m 1

MarekC20 napsal:

Utrpene vitezstvi. Pane Drizmisku - golman porad bez problemu? Zlaty tri body.

Nechte už toho Držmíška být. Nebýt jeho, nemáme takový tým. Však on toho gólmana v zimě sežene.

venca_65 napsal:

A něco z jiného soudku, včera při pobytu na Šumavě v Žihobcích jsem navštívil výčep na hřišti a hned potkal místního klokana, který i přispívá na zdejší fórum... To potěší! :-)

Přeji dobrý den, ano to potěší. Vždy je setkání s fanouškem Bohemians příjemná záležitost. Jinak proti Olomouci pěkný výkon, hezký fotbal.

Proč se nepíše oficiálně opříchodu Prekopa? Na jak dlouho podepsal smlouvu v Bohemce?

Brankáře už bych neřešil. Přestupy skončí 8.9.2022 o půlnoci a myslím, že do té doby se již nic nezmění a to i v případě příchodu útočníka. Ale myslím, že se nic neděje, že kádr máme kvalitní a to prozatím ještě nehraje Honza Morávek. Spíš si myslím, že bychom měli brankáře Valeše podpořit. Určitě to zde také čte a to rozhodně nikomu nepřidá.

Nechápu diskuzi o tom jak bude Honza Morávek trénovat a kdy poprvé nastoupí. Opravdu nechápu. Není podstatné to, že přišla doba, že se takový hráč do Bohemky vrátil? Já osobně z toho mám obrovskou radost.

Mluvilo se o přesunu montované tribuny ze Žižkova na Bohemku. Je to aktuální, nebo to utichlo? Nevíte někdo něco bližšího?

Mejla napsal:

Děkuji, lépe bych to nenapsal. Cítím to úplně stejně. 

Moc za tento příspěvek děkuji, je to přesně tak.

Dnes máme dobrý tým a hlavně nemáme skoro nikoho na hostování.

Je to velký posun.

Paráda, jsem přesvědčený, že máme dobrý tým. Super a dík za 3 body.

Už mě je z té kritiky opravdu zle. Co tak tu naší Bohemku a ty naše hráče podpořit a dodat jim pocit, že mají fanoušky? Děkuji za pochopení.