Detail uživatele diskuzního fóra - DaH

Datum prvního příspěvku
05.04.2021
Celkový počet příspěvků
37
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
qK2wYnXL 4
KMwH5Fw8 4
jfXQARDq 3
YmYWRqzZ 3
JyEfXov3 3
qr/Tc3s8 2
PA/RmMTw 2
Lam1bFFu 2
T+RiFlmZ 2
kpQB0KgK 2
ebEGe2Mu 2
ukzHr+ug 1
ZOA3jJBG 1
CTpsziDa 1
jmG+ym7i 1
UZHlnhCo 1
YCURjCXq 1
pbn8oR6j 1
jShcYpCu 1

Dneska Hála a Prekop úplně marný... (?), nedali nahrávku, střely tragédie...

O Puškáčovi ani nemluvě, toho je zbytečný nasazovat... 

Zato obrana včetně gólmana výborní. A Hůlka taky. Škoda bylo to hratelný, ale ve finální fázi jsme fakt jaloví.

Za co měl být v sobotu vyloučen Slončík? Jak v TV říkal trenér... nikde jsem to nenašel..

Jinak faul před 1.gólem  jasný. VARa si musí vyřvat kapitán, ale ani tak to není podle pravidel jistý. 

Hrubajz napsal:

Když jsem viděl jak dnes vystřelil Jánoš,tak jsem si pomyslel,že to snad není ani on......ten tým je pod totální dekou. Köstl,Jánoš a Puškáč jsou úplně z formy. K tomu absence loni gólového Matouška je prostě ...

Jánoš, 4x pokus o střelu či centr a nejvíc byl ohrožen rohový praporek :(... on snad úplně zapomněl hrát fotbal. Přitom takový střelec to byl...

berjir napsal:

U praporku se piska penalta? Neni to o tom jakej faul to byl, ale ze je to ve vapne - nektery fauly proste muzou bejt penalta a ve hre jsou pusteny. 

asi ji to nepochopil, tak ještě jednou.

Faul je faul, ať je kdekoliv.

Za malé vražení byl pískán faul, protože v PÚ, byla to penalta.

Za 3x intenzivnější vražení, faul pískán nebyl.

Už rozumíš? Rozhodčí si vymyslí penaltu a pak za daleko intenzivnější typově stejný zákrok nezapíská nic. Typický projev kompenzace.   

clockan1 napsal:

Veselý dobře nasranej na černý svině...

Jo, Priskemu říkal něco jako "tvl, máte to zapotřebí, viděl jsi to, jak nás řezal?" a Piskemu nezbylo nic než přikyvovat :)))

berjir napsal:

Takhle obrance ve vapne nesmi do utocnika jit. Zezadu ho takhle vzit (i kdyby ta intenzita byla polovicni) je stejny, jako kdyby mu do behu nastavil nohu - utocnik toho vyuzije, pripadne ,,sikovnej'' rozhodci. Bohuzel i ...

Vraženi Kostla na konci u praporku bylo asi 3x intenzivnější a pískalo se snad?? 

První gól - proč to Jedlička neviděl? Protože před ním byli v zorném poli mj. tři slávisti v ofsajdovém postavení. Minulé kolo podle komise neuznali ze stejného důvodu gól Pardubicím (?).

Doufám, že se klub dostatečně ozve a komise rozhodčích ve svém komuniké vysvětlí. 

Ono by to dnes dopadlo stejně, ale fakt, že se neměří všem stejně, mě sere. Stejně jako, že to nikdo nevidí...