Detail uživatele diskuzního fóra - DaH

Datum prvního příspěvku
05.04.2021
Celkový počet příspěvků
35
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 35
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
qK2wYnXL 4
KMwH5Fw8 4
jfXQARDq 3
YmYWRqzZ 3
JyEfXov3 3
qr/Tc3s8 2
PA/RmMTw 2
Lam1bFFu 2
T+RiFlmZ 2
kpQB0KgK 2
ebEGe2Mu 2
ukzHr+ug 1
ZOA3jJBG 1
CTpsziDa 1
jmG+ym7i 1
UZHlnhCo 1
YCURjCXq 1

Hrubajz napsal:

Když jsem viděl jak dnes vystřelil Jánoš,tak jsem si pomyslel,že to snad není ani on......ten tým je pod totální dekou. Köstl,Jánoš a Puškáč jsou úplně z formy. K tomu absence loni gólového Matouška je prostě ...

Jánoš, 4x pokus o střelu či centr a nejvíc byl ohrožen rohový praporek :(... on snad úplně zapomněl hrát fotbal. Přitom takový střelec to byl...

berjir napsal:

U praporku se piska penalta? Neni to o tom jakej faul to byl, ale ze je to ve vapne - nektery fauly proste muzou bejt penalta a ve hre jsou pusteny. 

asi ji to nepochopil, tak ještě jednou.

Faul je faul, ať je kdekoliv.

Za malé vražení byl pískán faul, protože v PÚ, byla to penalta.

Za 3x intenzivnější vražení, faul pískán nebyl.

Už rozumíš? Rozhodčí si vymyslí penaltu a pak za daleko intenzivnější typově stejný zákrok nezapíská nic. Typický projev kompenzace.   

clockan1 napsal:

Veselý dobře nasranej na černý svině...

Jo, Priskemu říkal něco jako "tvl, máte to zapotřebí, viděl jsi to, jak nás řezal?" a Piskemu nezbylo nic než přikyvovat :)))

berjir napsal:

Takhle obrance ve vapne nesmi do utocnika jit. Zezadu ho takhle vzit (i kdyby ta intenzita byla polovicni) je stejny, jako kdyby mu do behu nastavil nohu - utocnik toho vyuzije, pripadne ,,sikovnej'' rozhodci. Bohuzel i ...

Vraženi Kostla na konci u praporku bylo asi 3x intenzivnější a pískalo se snad?? 

První gól - proč to Jedlička neviděl? Protože před ním byli v zorném poli mj. tři slávisti v ofsajdovém postavení. Minulé kolo podle komise neuznali ze stejného důvodu gól Pardubicím (?).

Doufám, že se klub dostatečně ozve a komise rozhodčích ve svém komuniké vysvětlí. 

Ono by to dnes dopadlo stejně, ale fakt, že se neměří všem stejně, mě sere. Stejně jako, že to nikdo nevidí...

Jako Reichl super, měl snad v rukavicích magnet. Akorát jsem čekal, kdy dostane kartónek za zdržování. Trochu přeháněl, naštěstí nic..

Jako 3 body dobrý, ale takový "profesorský". Stačilo málo a dostali jsme 2-3 góly. Snad čtvrtek bude lepší výkon