Detail uživatele diskuzního fóra - vytrznik

Datum prvního příspěvku
25.05.2016
Celkový počet příspěvků
917
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 847
Ptejte se vedení Bohemky 30
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
2lb3FJfx 738
t9wlta8v 112
b9X8a1ZF 9
hwVq899h 8
m/ee9Fp7 7
kGFBJEvV 6
Zha3uf7m 6
4jNiIvRG 4
P/g8o6V6 4
x6dhqMha 3
pFuUGjSw 3
z2jNsddz 3
MhiZjMgC 2
/qxqSp/m 2
2OFn9Ful 2
OsNmFIMY 2
xKP1/fsZ 2
i6IXp4Qz 1
+geezrh8 1
nuo9Rwef 1 batoh, clockan1
AD3wD8pv 1
o7Av3zRz 1
NgcTFxs5 1
JsPVDhmn 1
48ONl4RI 1
p3kd829a 1
7uMEKtk+ 1
MQMd20fA 1
b7riRvbF 1
8EOS+xWs 1
zgLe0DCs 1
m05nUEhS 1
YASwouPA 1
V31n641H 1
LOLSStVB 1
7BWSu5FO 1
cCkiQ2MY 1
e4/awt1m 1
sBnCH3sY 1
pGmg+bw1 1

karass napsal:

To že Bohemka je nad Příbramí vím lépe než ty, napsal jsem to blbě, myslel jsem tím něco ve smyslu abychom Příbrami utekli co nejdříve. A tvá druhá věta bez komentáře.

tys tu prni komentoval me takze asi tak tak se priste starej o sebe -)

karass napsal:

Tak můj velký internetový kamaráde, říkám: nesnáším Příbram a Starku, chci aby měla co nejméně bodů, hlavně aby BOHEMKA byla co nejdříve nad ní. To co jsem dnes viděl a viděl jsem jen druhou půli ...

Tak  Bohemka uz davno nad Pribrami je to jen pro tve info-))a pokud si fotbal nevidel lepsi nekomentovat-)

Tak jeste ze Budejkam se podarilo otočit zapas  vyhra 2:1 Starko  tahni -)!!!

batoh napsal:

Jinak nyni dle meho prichazi rozhodujici cast sezony, ktera ukaze o co budeme hrat dal. 5 zapasu v rade v Praze z toho 4 domaci.....Chtelo by to na dnesni bodik z venku pridat dve domaci ...

presne tad 2 vyhrat doma a muzem se posunout do stredu tabulky tak snad se zadari

za 2 poločas bod zaslouzenej pri troska stest mohli nejt 3 skoda začatku zapasu-(

JanProchazka napsal:

Osmančík má nízko těžiště a na tomhle terénu by dělal svou rychlostí soupeři problémy.

jenze ten tam neni ani na stridani 

qwerd napsal:

Mluvíš mi z duše! Konečně to tady někdo napsal! Centry absolutně neumí řešit! A v 28 letech už se nikam dál posouvat nemůže.

Tak zaplat lepsiho mas nato? Dj neda ani korunu takze muzem bejt radi za nej asi tak nak-)