Detail uživatele diskuzního fóra - hm71

Datum prvního příspěvku
3.2.2010
Celkový počet příspěvků
107
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 65
Ptejte se vedení Bohemky 40
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Nbrzs0dl 12
E4/SlghX 7
ZSuxI/tP 7
hXfUFYoe 6
h+i0vkBt 5
UwDb54wv 4
zd1R6aqF 4
KqzSuW9u 3 dykovka
KJW3P7Ib 3
g5NZQQGm 2
k/H9eSDr 2 ludvavestec
wTCq0M+G 2
rEQp5yZN 1
ZX5Hbrak 1
sfLg7Zi6 1
gerHhaJx 1
nBQPQNB7 1
wpovtBDg 1
GPQQHsFl 1
UzDOQY7d 1
JERXzogR 1
BERb/ZFw 1
AcV6pEGg 1
uv/HsUSk 1
UV19R8/U 1
u6lkqTks 1
adXKg0J+ 1
qUN3Q7wg 1
S+k7ALxK 1

Teda vám povím že SŘ je opravdu na trhu přestupů vidět. To je Teda aktivita.

Můžeme ještě čekat nějaký příchod? 

Martin Kurka napsal:

Dobrý den Angusi, z Milana máme všichni radost, Vaše díky vyřídím! Tak určitě, prostor za brankou u tramvaje nám dobrou vizitku rozhodně nedělá, hezké to není. DFB i klub si to uvědomuje, ale bez spolupráce ...

To je úsměvné. Přijďte nám pomoct, dejte nám peníze, ale do ničeho nám nemluvte. Co je za problém za branou roztáhnout obří banner s jakoukoli reklamou, kterou Vám ještě ta firma ráda zaplatí? Proč se stále schováváte za slova musíme počkat až..... To budete čekat až vstupní brána před náměstíčkem někomu spadne na hlavu, protože pohled na ní je také žalostný? Je problém opravit omítku? Tady létají miliony a a mi čekáme až. 

AFK11 napsal:

Tak to ale vůbec nebylo. Vloni jsme ze začátku docela vyhrávali, po sedmým kole jsme byli šestý a je ještě po jedenáctým osmý. Jestli si vzpomeneš, pak začala výrazná marodka, která to poslala ke dnu. ...

Byl bych samozřejmě rád. Vím, že za vše nemůžou jen hráči a trenér, ale i vedení. 

No nic soustředíme se na Bolku ať nemáme po dvou kolech 0.

Bohemka dotoho. 

košile napsal:

Beckham, neymar, ronaldo, rooney, r. carlos, roben, figo, aguero, lacazete, gatuso, ibrahimovic,icardi, nedalo mi to a projel jsem si statistiky vsichni byli vylouceni v poslednich minutach a vsude  byl prakticky (gatuso byl vyloucen 2x jednou ...

Koukám že dokonce sleduješ i zahraniční ligy.

Výčet jsi udělal krásný, ale srovnávat našeho nového, mladého, nezkušeného Kostla s těmito hráči. Hmmmmm. No snad jen ve srovnání s těmito hráči on není profesionál.

No už se těším na MB. Doufám, že vyhrajeme a bude nám všem na stadionů zase hej.....

A navíc tohle není první kolo, tohle bylo celou minulou sezonu a teď to pokračuje. Minulou sezonu jsme také říkali, první kolo, teprve podzim a pak jsme byli rádi že jsme se štěstím zůstali. 

vytrznik napsal:

Ja nevim ? Ty hlupacku me je 46 let takze asi vim dost a zazil jsem toho taky opravdu dost to jen tak pro tvoji informaci a doufam ze jeste dost zaziju!!!

Ale mě je to jedno kolik ti je a co jsi zazil jen reaguj že ze mne děláš gaučáka co v životě neviděl fotbal. Holt máš to štěstí, ve svém věku, nebo smůlu, že máš čas a možnosti být všude v reálu. 

Nemyslím že bych tě jakýmkoli slovem urazil, což se o tobě nedá říct. Buďme k sobě slušní, byť máme každý jiný názor a to je dobře.

Mimochodem kazdy fanousek co má v srdci Bohemku ikdyz nejezdí na výjezdy je dobrej.

Hrubajz napsal:

Já jsem strašně rád,že Bohemka má takové fanoušky jako ty. I já jsem v mládí jezdíval s Michalem Holasem všude po republice. Do Poštorné,Hradiště,Vítkovic,Prostějova a dalších dalekých zapadákovů! Dnes jsem rád,že si sednu na tribunu. ...

Vždyť ho nech, on neví že když jsem byl před 25 lety mladej tak jsem s Michalem také jezdil po vyjezdech a byl fanda jako on. Také mě štvalo že nás tam nebylo víc, ale tak to bohužel je, každý byt je to věrný fanoušek a srdcar jezdit nemůže. Neznamená to, že nemůže mít nazoz být kritický. Ale hráče to musí vyburcovat jestli chce hrát.

vytrznik napsal:

Ty osle kazdej hrac je profesional ale i ty chybu udelaj ale ty uz predem vis ze on pro Bohenku prinos nebude -) A to ze si to nemuze dovolit si me nenapsal zadnou novinu ...

No vidíš, já jsem s ní taktéž všude, co mi čas, zaměstnání a rodina dovolí. A když s ní být nemohu tak mám zapnutý comp, TV, mob., právě abych s ní mohl být aspoň takto.

Mimochodem, kritika je pro fotbalistů velmi přínosná, může ho vyprovokovat k lepší práci, výkonům. A protože se umím omluvit, když mě Kostl přesvědčí a budu rád, protože je to pro dobro Bohemky, rád se mu tady veřejné omluvím. 

Michalklokan1905 napsal:

Bojkot proti vedení! Vzpamatujte se!!

Hele nejsem spokojený narozdil od jiných, ale toto je trochu přehnané.