Detail uživatele diskuzního fóra - hm71

Datum prvního příspěvku
03.02.2010
Celkový počet příspěvků
134
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 86
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Nbrzs0dl 12
E4/SlghX 7
ZSuxI/tP 7 dykovka
hXfUFYoe 6
h+i0vkBt 5
wkibSlee 5
UwDb54wv 4
zd1R6aqF 4
YMidFu2R 4
9Huu+52u 4
KqzSuW9u 3 dykovka
KJW3P7Ib 3
3lAPrbaz 3
g5NZQQGm 2
k/H9eSDr 2 ludvavestec
wTCq0M+G 2
xy5pvBiQ 2
rEQp5yZN 1
ZX5Hbrak 1
sfLg7Zi6 1
gerHhaJx 1
nBQPQNB7 1
wpovtBDg 1
GPQQHsFl 1
UzDOQY7d 1
JERXzogR 1
BERb/ZFw 1 berjir
AcV6pEGg 1
uv/HsUSk 1
UV19R8/U 1
u6lkqTks 1
adXKg0J+ 1
qUN3Q7wg 1 Bohemians Praha 1905
S+k7ALxK 1
DofeOdOt 1 berjir
Twijdbdr 1
HEX5u2Ot 1
t1LlYQBD 1
DXbtQXsR 1
7QjLnGfI 1
Ju9iD2IP 1 dykovka
ye6CD8DQ 1
UtAkmyYm 1 berjir

dolíček napsal:

To jsi musel cekat na dnesni utkani? To je realita mnoha poslednich let

To víš že už to vím dávno, jen jsem chtěl dát najevo proč tu narozdíl od jiných do těch našich nekopů nekopů. 

Ale jedno je mi záhadou. Teda proč tam stále dáváme toho Keitu, který nemá ani na okresní přebor. To je mi opravdu záhadou. Útočník co nevystřelí na bránu, o gólu v síti soupeře se mu ani nezdá a neustále jen fauluje. 

Dnešní utkání zcela ukázalo na co s tímto mužstvem Bohemka má. Ano opravdu nemůžeme hrát s mužstvy jako je Sparta, Slavia, Plzeň či bohužel Liberec otevřený fotbal, protože na to nemáme kvalitu. Takže nebudu kritizovat výkony hráčů a počkám si na utkání příští týden v ČB to je soupeř kde budeme hrát o body. To bude důležité.

Vážení páni hráči doporučuji aby si každý z Vás pustil na TV dnešní zápas Pardubic proti Slávii v našem Ďolíčku. Takhle se bojuje za klub, ne to co předvádíte vy. 

No pánové, kdo chce kam....., ať si jde. Ten Škoda by podle mne nebyl marný k Puškáčovi. A ty dva co nemají na ligu Keita a Ugwu pryč.

Poprvé v roce 1977 přímo na trávníku v Ďolíčku při náboru nových fotbalistů, prostě se mi líbilo , že si říkají Klokani a mě bylo 6 let. Pak velmi často se strejdou od roku 1978, byl obětavý a nesnesl, že ze mě táta chtěl mít sešívku.  Povedlo se mu to. Nechodil jsem pravidelně, protože jsem od malá hrával fotbal a často se mi to překrývalo. Ale pamatuji, že jsme hrávali dorosteneckou ligu v Ďolíčku jako předzápasy A, a to byla odměna když bylo hodinu před utkáním plno.

kolina napsal:

Hmmm, nechci být negativní, ale... Teda najdou se i dobré věci to je třeba uznat, nicméně vidím to tak že pro  náš fanshop je rozhodující  při zařazování věcí do sortimentu  cena - levný nákup a maximální ...

Jsem úplně stejného názoru, zboží které v shopu je mi přijde převážně jako zboží které Addidasu nejde prodat, tak tam dáme logo Bohemky, ty ovce to koupí. Design většiny triček hrůza, tepláková souprava hrůza a ty ceny hrozny. Ale člověk by to za to dal , ale muselo by to vypadat.

venca_65 napsal:

:-))) s vámi je to těžký, furt nespokojený ..

No a Vám se ta rouška líbí? Teda ten kdo vymýšlel jak má vypadat byl opravdu koumák. 

dvo napsal:

Jozko, nebudu tady na foru na tvuj prispevek reagovat a komentovat jednotlive body. Vse si rekneme osobne na nasi planovane schuzce.

A co reakce na můj příspěvek by nebyla? Nebo je to jako u Vašeho kolegy?

SIJOZ napsal:

Davide nezamotavajte sa do svojích klamstiev viac a viac....1.najprv ste vymysleli, že DFB si dalo spracovať analýzu...klamstvo!!! 2.nie sme v komunizme, aby sa tu posudzovali, ktoré príspevky sú pravdivé, skresľujúce fakty....to kto bude posudzovať?....zmazať len ...

Naprostý souhlas.