Detail uživatele diskuzního fóra - hm71

Datum prvního příspěvku
3.2.2010
Celkový počet příspěvků
127
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 79
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Nbrzs0dl 12
E4/SlghX 7
ZSuxI/tP 7 dykovka
hXfUFYoe 6
h+i0vkBt 5
wkibSlee 5
UwDb54wv 4
zd1R6aqF 4
YMidFu2R 4
9Huu+52u 4
KqzSuW9u 3 dykovka
KJW3P7Ib 3
3lAPrbaz 3
g5NZQQGm 2
k/H9eSDr 2 ludvavestec
wTCq0M+G 2
rEQp5yZN 1
ZX5Hbrak 1
sfLg7Zi6 1
gerHhaJx 1
nBQPQNB7 1
wpovtBDg 1
GPQQHsFl 1
UzDOQY7d 1
JERXzogR 1
BERb/ZFw 1 berjir
AcV6pEGg 1
uv/HsUSk 1
UV19R8/U 1
u6lkqTks 1
adXKg0J+ 1
qUN3Q7wg 1 Bohemians Praha 1905
S+k7ALxK 1
DofeOdOt 1 berjir
Twijdbdr 1
HEX5u2Ot 1
t1LlYQBD 1

dvo napsal:

Jozko, nebudu tady na foru na tvuj prispevek reagovat a komentovat jednotlive body. Vse si rekneme osobne na nasi planovane schuzce.

A co reakce na můj příspěvek by nebyla? Nebo je to jako u Vašeho kolegy?

SIJOZ napsal:

Davide nezamotavajte sa do svojích klamstiev viac a viac....1.najprv ste vymysleli, že DFB si dalo spracovať analýzu...klamstvo!!! 2.nie sme v komunizme, aby sa tu posudzovali, ktoré príspevky sú pravdivé, skresľujúce fakty....to kto bude posudzovať?....zmazať len ...

Naprostý souhlas. 

dvo napsal:

Jsou zde dva problemy s mazanim nevhodnych prizpevku: 1- kdo to bude pravidelne sledovat forum a mazat prizpevky 2- kdo bude urcovat, ktere prizpevky jsou hanlive, nepravdive, zavádějící, zkreslující fakta, ci vulgární. Urcovat zda se prizpevek smaze, nebo ...

Pardon, dobře snad víme co jsou slova hanlivá, sprostá a co ne. Toto může řešit správce stránek.

Myslím, že když míra informovanosti, ze strany klubu, potažmo DFB vůči fanouškům, bude taková jaká by měla být, ne ty lži jako od pana Kůrky, který odpovídal pouze na co chtěl a tak jak se to líbilo DJ, bude vše O. K. 

A snad je DFB dostatečným partnerem klubu a vedení, aby věděl které informace jsou pravdivé, lživé a ty pak předalo či vysvětlilo fanouškům . Fakt je ten, že díky Vám pane, bude mít vedení DFB hodně práce, získat zpět ztracenou důvěru. 

Teda Plzeň - Liberec : rozhodčí Proschke dobrý zářez. 

dvo napsal:

Nikým mi to nebylo sděleno. Každý rozumný člověk, který čte naše forum s tím snad musí souhlasit. Rozpor ve vedení DFB byl ve způsobu řešení. Já s Martinem jsme chtěli zachovat fanouškům svobodu projevu, ale jinde ...

Promiňte. Zdá se Vám řešení, dát svobodu projevu, odstrčením fanoušků někam kde jejich názor zcela zanikne, kde na něj z důvodu nekompetentnosti, nemá ani kdo odpovědět v pořádku ? Hlavně ať se vykecá, že? 

Mohu li říci svůj názor, tak budu radši když budou příspěvky s použitím hanlivých slov mazány /ideálně s informací o jejich výmazu, případně s možností správce stránek, který v případě opakovaného přestupku diskutujících může udělit ŽK stop na určitou dobu, či ČK což by byl výmaz, nebo stop na delší dobu/ a bylo by to i fotbalové. Dle mě celá tato situace nastala tím, že fanoušci nebyli dostatečně informováni o vyhrocené situaci v klubu, intenzita informací z klubu byla absolutně nulová a fundovanost odpovědí velmi špatná a leckdy od pana MK lživá. 

Je třeba se zamyslet nad tím, zda za ten způsob komunikace kam se to až dostalo, nemůžete i Vy pánové.

Stačí jen pravidelně odpovídat, informovat, lživé či nepřesné informace vyvracet, dementovat či doplňovat. Vždyť DFB tu je pro fanoušky a ne pro majitele. 

PS: Bohemce fandím již 42 let a přeřazení stránek fóra z VD někam na " mimo" je absolutním ponížením fanoušků Bohemky. 

Vzhledem k tomu, že toto přesunutí proběhlo jak proběhlo očekávám, že Vy dva pánové ( Kůrka a Vodehnal) odstoupíte. 

BOFOR 

Dnes výkon super, jen škoda, že opět bez bodů. Musím znovu opakovat, Ugwu a Keita jsou hráči maximálně pro ČFL. 

Potřebujeme střelce, hotového útočníka. 

košile napsal:

Ty si fakt dement... Teteh s yusufem byli taky Haskova demence? Uz si nafackuj..kadr na hovno, nemaj na to, zid na nejvyšší židli co nikdy nic nekoupi... Nejakek koubek co sedi ve druhy lize to ...

Košilko souhlasím že hra v pátek byla strašná, tohle mě nebaví, to není Bohemka, že je MH pryč je dobře , ale bohužel výkony hráčů a politika nákupů jeho chybou není. Uvidíme jestli si nový trenér dokáže něco vybojovat u DJ. Ale bojim se, že to lepší nebude.

Fanoušek1905 napsal:

Přééésně !!!

Naprostý souhlas cizinec by měl být o třídu lepší než domácí,  mládí v před , začal bych dávat šanci Osmančíkovi a Le Tuanovi / minimálně zimní příprava s A teamem /, oba si svými výkony v B teamu o to říkají.