Detail uživatele diskuzního fóra - hm71

Datum prvního příspěvku
03.02.2010
Celkový počet příspěvků
255
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 207
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Nbrzs0dl 12
bFZS+Z0z 10
yOmUEJVw 9
B+125Y28 9
ZYFPPwGk 8
E4/SlghX 7
ZSuxI/tP 7 dykovka
hXfUFYoe 6
h+i0vkBt 5
wkibSlee 5
yJl9IaqR 5 dykovka
4Bc2Pbxq 5
GkwD+dSP 5
UwDb54wv 4
zd1R6aqF 4
YMidFu2R 4
9Huu+52u 4
jNCAG+Z4 4
FhjR+j4H 4
YSaKu2/3 4
CSy+PXDa 4
LE+313dZ 4
KqzSuW9u 3 dykovka
KJW3P7Ib 3
3lAPrbaz 3
fruPaUHX 3
1aE8WoOr 3
FYyR/mYF 3 sasek
MaWraroQ 3
NOKY4QX6 3
g5NZQQGm 2
k/H9eSDr 2 ludvavestec
wTCq0M+G 2
xy5pvBiQ 2
iMQFBxHj 2
C/E6emL9 2
/yOghn1B 2
iFHSTz4q 2
cxckcmw1 2
f8/hg7iT 2 Fans
zKO98uz5 2
rEQp5yZN 1
ZX5Hbrak 1
sfLg7Zi6 1 Fans
gerHhaJx 1
nBQPQNB7 1
wpovtBDg 1
GPQQHsFl 1
UzDOQY7d 1
JERXzogR 1
BERb/ZFw 1 berjir
AcV6pEGg 1
uv/HsUSk 1
UV19R8/U 1
u6lkqTks 1
adXKg0J+ 1
qUN3Q7wg 1 Bohemians Praha 1905
S+k7ALxK 1
DofeOdOt 1 berjir
Twijdbdr 1
HEX5u2Ot 1
t1LlYQBD 1
DXbtQXsR 1
7QjLnGfI 1
Ju9iD2IP 1 dykovka
ye6CD8DQ 1
UtAkmyYm 1 berjir
YKTRIef5 1 sasek
uBmfrAZ0 1
B7TRM3Pf 1
MI6axqKL 1
+6CwzFnm 1
4fFvcGsW 1
Rn99dPrl 1
DOmaPzLe 1
8YwdZHVH 1
7H0NyJUE 1
o38yRP0o 1
ETHUmntL 1 Slamak, dykovka
ljpTWhis 1
aA55xNQ3 1
geM5Wfuj 1
UNVzsxf7 1
1tLBPgiT 1
yGkEMabA 1
cPuxoDPq 1
/t1ooKbj 1
lyNaptDL 1

pišta napsal:

Puškáč hattrick.-))...vlastně za koho bude za 14dní hrát?.))

Doufám ze za nás  hrát nebude

pišta napsal:

Dostál, Huf, Mužík, Puškáč v základu béčka.....

Čtyři naši borci z A hrají o dvě třídy nižší soutěž a ........, to by přece mělo být znat. Tihle profesionálové by tam měli být vidět . Martin Dostál hraje i se zraněním tak nehodnotim ale......   Huf a Puskáč jeden naše velká posila pro áčko kterou si naše vedení vysnilo, druhý hvězda a hráč základní sestavy áčka a oni jsou naprosto bezradní a neviditelní i proti těmhle amatérům z KV, Mužíka nehodnotim ten v Bohemce vůbec nemá co delat, nevím za co tady má profi smlouvu a bere peníze, ten je pro mě stejné překvapení že tu stále je jako tu byli kdysi  ti dva hráči tmavé pleti, kterých jsme se horko těžko zbavovali , to je hráč tak pro přebor. 

rocknroll napsal:

On sice patri Slavii, ale pred Bohemkou byl na hostovani v Pardubicich.  A tam mu rekli, dekujeme, ale vrat se zpatky.  A tim padem se objevil u nas.  Reci cisel - v lize nastoupil v ...

Je čas mu poděkovat a říct papa

Proč tam radši nedá nějakýho mladíka z B . Vždycky lepší než Mužík Toho bych poslal do někam do okresního přeboru .

To mi řekněte, když už tam toho Mužíka musel dávat tak proč ne dřív. Proč v poslední minutě. Tvl. k čemu tam jde. 

Klokan z Černošic napsal:

Hele, dusa 5, že ty sis u toho utkání klimbnul? Já se vyspal hned po obědě a tak jsem krásně viděl Prekopa makat. 

Také mi připadá že zrovna Prekop je jedním z našich nejlepších , nejen střelců , ale i bojovníků a  je na hřišti nejvíc vidět. Takových víc tak jsme jinde. Kovařík za mě dnes nejlepší.

dusa5 napsal:

Tak mi řekni nějakou situaci, kdy míč co šel na něj skončil směrem do útoku nebo aspoň v jeho držení s následnou nealibistickou nahrávkou. Jediná situace byl ten gól. Jinak při nejlepšim aut. Ale to ...

Prostě, oni moc dobře ve Slavii vědí proč ho nechtějí že. Ale za mě, není dobrý ani pro Bohemku. No nic lepšího tady nemáme. Tak musíme podporovat i jeho. Bery,Bery........

dusa5 napsal:

Ano tu situaci vyřešil špatně, ale proč v ní vůbec byl? Na ligu nemá ani jeden náš hráč. Nechápu proč si to vybíjet na hráči, který toho neskutečně odmaká a neustále si říká o balon.A ...

No takže je zbytečný se asi rozčilovat, bohužel to asi lepší nebude a budem doufat že se stane zázrak a nesestoupime. Snad bude líp.

dusa5 napsal:

Smrtelně. Koikrát byl za celý zápas u balonu? Jednou. A to ty balony na něj jdou.

No ale to je právě ono. Byl jednou u balónu jak ty říkáš, ale dává z toho gól. Nejen dnes.Ale Beran tam běhá jako ......., nechci ho urážet abych zase nedostal a akorát zaviní gól. Tak co je lepší?

dusa5 napsal:

Nechte už toho Berana bejt. Jako jeden z mála maká a snaží se hrát. Spíš se ptejte trenéra proč brání Beran a ne obránce.U druhého gólu hrubý uhne, aby se neumazal.

No omlouvám se makat nestačí, druhý gól jde prostě za Beranem. Míč na noze a místo aby ho odkopl tak to dopadne takto, ano a Hrubý ani nevyskocil. Za mě Beran na ligu nemá.To že běhá po hřišti nestačí.

Jinak nechápu jak můžeme s takovým soupeřem přijít o výhru. Ale viděli jsme minulý týden se slabou MB na co máme. 

Teď musíme porazit Jablonec, próze pak Sparta a Slavie a z toho body nebudou