Detail uživatele diskuzního fóra - hm71

Datum prvního příspěvku
03.02.2010
Celkový počet příspěvků
212
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 164
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Nbrzs0dl 12
yOmUEJVw 9
B+125Y28 9
E4/SlghX 7
ZSuxI/tP 7 dykovka
hXfUFYoe 6
h+i0vkBt 5
wkibSlee 5
yJl9IaqR 5 dykovka
4Bc2Pbxq 5
GkwD+dSP 5
UwDb54wv 4
zd1R6aqF 4
YMidFu2R 4
9Huu+52u 4
jNCAG+Z4 4
FhjR+j4H 4
YSaKu2/3 4
KqzSuW9u 3 dykovka
KJW3P7Ib 3
3lAPrbaz 3
fruPaUHX 3
1aE8WoOr 3
FYyR/mYF 3 sasek
MaWraroQ 3
g5NZQQGm 2
k/H9eSDr 2 ludvavestec
wTCq0M+G 2
xy5pvBiQ 2
iMQFBxHj 2
C/E6emL9 2
/yOghn1B 2
iFHSTz4q 2
rEQp5yZN 1
ZX5Hbrak 1
sfLg7Zi6 1 Fans
gerHhaJx 1
nBQPQNB7 1
wpovtBDg 1
GPQQHsFl 1
UzDOQY7d 1
JERXzogR 1
BERb/ZFw 1 berjir
AcV6pEGg 1
uv/HsUSk 1
UV19R8/U 1
u6lkqTks 1
adXKg0J+ 1
qUN3Q7wg 1 Bohemians Praha 1905
S+k7ALxK 1
DofeOdOt 1 berjir
Twijdbdr 1
HEX5u2Ot 1
t1LlYQBD 1
DXbtQXsR 1
7QjLnGfI 1
Ju9iD2IP 1 dykovka
ye6CD8DQ 1
UtAkmyYm 1 berjir
YKTRIef5 1 sasek
uBmfrAZ0 1
B7TRM3Pf 1
MI6axqKL 1
+6CwzFnm 1
4fFvcGsW 1
Rn99dPrl 1
DOmaPzLe 1
8YwdZHVH 1
7H0NyJUE 1
o38yRP0o 1
ETHUmntL 1 Slamak, dykovka
ljpTWhis 1

Když bychom porazili doma Ostravu,měli 6 bodů no byl by to pro mě nečekaný vstup. 

MarekC20 napsal:

Jsem ten posledni, kdo by se zastaval Drzmiska. Naopak. Ovsem neni v silach jednoho cloveka navstevovat x zapasu v nizsich soutezich. Od toho by mel mit pod sebou alespon nekolik scoutu. To u nas proste ...

To máš pravdu, ale myslím že na jednoho agenta, který by mapoval český trh by snad Bohemka mít mohla. 

Gratuluji ke třem bodům. Dík za ně. Nicméně neusinat na vavřínech, Jablonec bude letos na padáka, atmosféra v Jablonci díky blížícímu odsouzení Pelty hraje roli. 

petr.koukal napsal:

Dobrý den, neptal jsem se na nic lustračního, ani jsem nereagoval na žádný konkrétní dotaz. Žádnou neprofesionalitu v mém dotazu nevidím, byl slušný a přímý a bez konkrétního kontextu na předchozí diskuzi. Jen pro mě, abych ...

Děkuji za odpověď, dle mě vývoj v Bohemce, můj názor, je poslední dvě sezóny naprosto neuspokojivý. Nechci se spokojit s umístěním na chvostu tabulky když vidím celky jako Slovácko daleko před námi. Myslím, že chyba je ve sportovním úseku. Všude jinde by byl sportovní ředitel odvolán.

Přeji hodně štěstí a zkuste fanouškům občas obarvit tyto stránky do zelena. Nejsme tu přední hráči na trhu fotbalu a není třeba si hrát stále na schovávanou.

MarekC20 napsal:

kdo sledoval vcera Teplice nemohl si nevsimnout jejich noveho utocnika. Abdallah Gning, v CR ma za sebou pul roku ve Vlasimi. Ziskali ho za par korun, vcera nejlepsi na place. U nas to nejde proc…?

Chyba je ve sportovním úseku.

Podívej na dvojici Keita, Ugwu. Vždy platilo že zahraniční hráč musí českého minimálně výkonnostně převyšovat. Tito dva ani náhodou. A jak dlouho u nás vydrželi a ve finále dáme Keitovi na odchodnou novou smlouvu, kterou mu musíme zaplatit.

Tito hráči musí dostat smlouvu max na  rok s následnou opcí a když se ukážou že jsou pro klub vhodní a potřební tak opcí uplatnit.  Keita a Ugwu zabírali místo jiným přestože výkonnostně nemeli snad ani na CFL. Ale to je musí někdo před tou zkouškou intenzivně sledovat a ne čekat že je někdo doporučí, či přivede bez ohledu jestli na to mají a ten to udělá jen a jen proto, že za to dostane slušnou provizi.

Chtějí li hrát v Evropě a do Slavie,Sparty a Plzně jako v současné době TOP kluby v ČR z kterých to do Evropy je kousek to nemají z Bohemky daleko, dvě stanice tramvaji. Když by se jim tato krátká smlouva na zvyknuti na evropský fotbal nelibila ať jdou na Balkán nebo Ruska. Musí ukázat co umí a pak mohou dostat co chtějí.

A je vidět že se tito hráči dají najít i v ČR a to nemají ani smlouvu jakou by měli v Bohemce. Otazkou kolik takových zápasů a celků nižších ČR soutěží náš sportovní ředitel navštíví.

Jinak nám přeju hodně štěstí a Bohemka dnes prosím aspoň bod. 

Nejsem gaucak a budu tam.

petr.koukal napsal:

Zdravím, můžete mi napsat, jaký tým a ve které soutěži trénujete? :-)

Vážený pane Koukale, oslovuji Vás takto, neboť si myslím, že pro dnešní Bohemku odvadíte kus slušné práce, také proto, že jsem již starší generaci a vím co se sluší. 

Reaguji však na vaši, promiňte mi to ,hloupou otázku. Nebylo by z Vaší strany spíše profesionální dotazujicimu spíše na jeho kritiku věčně a profesně odpovědět, než ho lustrovat? Není totiž jediný, který není spokojený s výkony hráčů, tak sportovního úseku a nutno podotknout, že se jedná již o dlouhodobý vývoj. Myslím, že i vy čtěte tuto rubriku a kritiky na hráče a vývoj v nákupu a prodeji, tedy práci sportovního úseku je tu více než dost.

Musím říci, že nejsem přesvědčen, že by Bohemka byla na přestupovém trhu nějak příliš aktivní. Posílení klubu po minulé poslední sezóně myslím je nedostatečná a přestupková politika nákupu nepotřebných či hráčů klubu po zranění, není ani hoden naší Bohemky.Nejsem ani přesvědčen že chybou nám pomůže snížení počtu hráčů v týmu bez kvalitního posílení.

Prosím, odpovězte jak jste spokojeni jako fanoušek Bohemky s posílením klubu. Odpovězte, jak očekáváte umístění Bohemky v ročníku a co pro to vy jako DFB jako akcionář a zástupce nás hraje uděláte , jsem totiž přesvědčen, že aktivní kritika je lepší než pochlebování majitelů a sportovního úseku a pak následně čekání jak to nakonec dopadne. Tentokrát jsme měli štěstí...co ale bude příště.

A pro kritiky Kačrra,jsem zvědavý co budete říkat za 5,10,15 kol. Polovina z vás tu plakala, nadávala úplně stejne, když jsme hráli v minulé naposledy 

 baráž a jen se štěstím nesestoupili. Myslíš, že novou sezónou je vše samo najednou jiné. Kolik přišlo nových změn,aby bylo vše lepší? 

Přesto že do fotbalu dělám celý svůj život, jsem amatér a nepracuji v žádném profi klubu, myslím , že nejdeme správnou cestou jsem pro změnu sportovního reditele .

Po stránce právní, konkurzy,stadion, zázemí to je jiná a mnohem lepší písnička,zde i DFB odvádí skvělou práci.

Ale stačí to fanouškovi?

Blekota1905 napsal:

Ano chytal poločas a Taborskem

Jo takže chytal špatně když už pak nedostal šanci. Dle mě jsme adepti na sestup číslo 2, Brno je číslo 1

Takže brankář Soukup, nevšiml jsem si , že by v přípravě dostal šanci aspoň na 45 minut . Vy ano?

Prosím jen takový dotaz, ten třetí brankář Soukup je zraněný?