Detail uživatele diskuzního fóra - baca

Datum prvního příspěvku
9.2.2005
Celkový počet příspěvků
1292
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1083
Ptejte se vedení Bohemky 166
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 31
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BKBjxDZa 108 Chrudos
0zuQg3oW 34
8FpvdMK2 25
ND2EFW7P 2
GoUI6cHq 2
YO6/ioFF 1
ofKF4OYN 1
/RwSoOt0 1
JUk9mVnj 1
veTf90sf 1
6tho9KNU 1 Vendelin
EqEHgbYS 1

doublefish napsal:

až na příští týden?!? Připomínám analogii se sezónou 2007-2008, kdy jsme trenéra Bustu odvolali také až o zápas později, než bylo záhodno, čili ne po Budějovicích, ale až po Kladně (1:1) a ani následné výhry v ...

budu bedlivě sledovat kdy budou blackove odvolávat trenéra v příští superligove sezóně ??

hele ja bych darka za tohle tolik nehanil,vzhledem k tomu jaka je to drzgresle,muselo to pro nej bejt mnohem tezsi nez odvolat trenera :-)

Malstr napsal:

Pokud zůstane dál, je potřeba ze strany fanoušků podniknout takové kroky, aby si vedení klubu uvědomilo, že takto to dál nejde... Chodím na Bohemku pravidelně od poloviny 80. let a tohle už opravdu ne. Co ...

na to bude cas v letni prestavce,ne dve kola pred koncem,ja jsem hodne radikalni ale ted na to rozhodne neni prostor,v letni pauze darek musi pocitit hnev fanousku at uz prostrednictvim DFB,ktere se chvilku nebude start o kelimky :-)))nebo prostrednictvim jinych akci,darek musi durazne pochopit ze casy, kdy jsme byli radi jen za to ze vubec hrajeme,chodili na brigady,posilali mesicne vklady a hazeli kelimky jako divy,uz davno skoncili

ja nechci pusobit jako nejakej ochrance haska,kdo me zna vi ze jsem dost velkej kritik :-))proste dve kola pred koncem mi to prijde jako kokotina,nic viv nic min,nechci uvazovat zkratkovite jako vetsina fanousku tady,doprdele uz asi pet let nejsme schopni prehravat tymy ktery hrajou v bloku ze zadu,neumime se prosadit do zabezpecene obrany,co kdo cekal?ze zacne nadstavba a my rozebereme vsechny obrany do sroubku a budeme kazdymu davat trojku na pockani,uz v ostrave na poharu jsem rikal ze zapas na slovacku je milionkrat dulezitejsi a stojim si za tim doted ze pro nas tym je rozhodne lehci vyhrat prostredni skupinu nez skupinu o zachranu

Hrubajz napsal:

Nezachránila takhle loni Karviná ligu,že dvě kola před koncem změnila trenéra?

jsem rad ze to zminujes,letos trenera odvolali uz pro jistotu ctyri kola pred koncem :-)))

AFK11 napsal:

Já si myslím, že kádr zas tak špatnej nemáme. Se stejnýma hráčema jsme vyhráli v Olomouci, v Teplicích, přehráli jsme Plzeň, drželi krok se Spartou. Fakt je, že včera mi to přišlo prokaučovaný. Kromě jednoho ...

kadr spatnej rozhodne nemame,ale po hrichu si myslim ze je stavenej do klidnejsich vod,stojim si za tim ze nebyt pod tlakem a hrat kolem sedmeho mista predvadime hezkej fotbal na kterej se pekne diva,bohuzel nemame tym do zapasu o vsechno,kde nam chybi valecnici,nicmene i z tohoto duvodu je pro me nepostaveni pepika zahadou a velkym zklamanim

Hrubajz napsal:

Dobrý den. Dovolím si nesouhlasit. Nový trenér minimálně dá týmu nový impuls,něco změní.....musí,protože s taktikou kterou teď produkuje Hašek nemáme šanci.....všichni vědí co na ní hrát! Může změnit moc a moc. Především rozestavení! Z pěti ...

mam na to opacnej nazor,jinak si myslim ze se to nedozvime,protoze pokud darek neodvolal Martina uz v prubehu teto hruzostrasne sezony,dve kola pred koncem by to byla cira silenost

kuro,vitam te v praci v plne parade:-))nicmene mam otazku na Darka:budou na druholigovou sezonu premiove permanentky?ja jen abych se mel pri ceste do brna na baraz na co tesit

priznam se ze moc nerozumim zdejsi hysterii.kazdemu trochu soudnemu fanouskovi muselo byt uplne jasne,ze kdyz neurveme prostredni skupinu,bude to boj o holy zivot.ano martin Hasek uz nemel byt trenerem Bohemky,ale melo se to stat uz pred sesti-sedmi koly.dnes rikam ze pokud Darek trenera odvola je jeste vetsi diletant nez jsme si mysleli.v situaci kdy nas cekaji ctyri zapasy ve trech tydnech nas nespasi ani Mourinho a Klopp dohromady,navic jedinej magor kterej by to byl schopen vzit uz trenuje v Karvine.ted tu kazdej vysiluje jak musi byt trener odvolanej a jak nas to spasi.Nespasi.vzdyt dlouhodobe na tento druh tymu se kterym hrajeme v nadstavbe neumime proste zahrat,tak nevim kdo co cekal za zazraky.Martina jsem se na to osobne na pergole ptal,odpovedi mi bylo ze s temito tymy mame uzasnou bilanci a v podstate se neni ceho bat.presto si stojim za tim,ze odvolani trenera v teto situaci je jenom placnutim do vody a cekanim doslava na zazrak,neco jako pri pokeru kdy cekam na jednu konkretni kartu a slepe verim ze na posledni pokus prijde.

vzal bych to malinko ze siroka.Vina jednoznacne pada na hlavu Darka a jeho synatora.Jejich pojeti nizkorozpoctoveho fotbalu nefunguje a nikdy fungovat nebude.je to opet prirovani toho pokeru kdy pri kvantu hracu zadarmo se obcas stesti usmeje a v dlouhodobem vyhledu to nemuze fungovat.Ono kdyz nebudete krmit dostihoveho kone je schopen v nejakem zachvevu zabehnout slusnej dostih ale v dlouhodobem horizontu bude neustale hubnout a ztracet na vaze az uhyne uplne.jsem si vedom ze ne vsechno,zvlast ve sportu,je o penezich ale kdyz nejsou vubec zadne nemuze to proste fungovat.vubec netusim co by se s prichodem noveho trenera mohlo zmenit,protoze kdyz se podivam na nasi lavicku a sirku kadru objektivne musim priznat ze novy trener maximalne zmeni post stopera a defenzivniho zaloznika  tim vycerpal vsechny moznosti na nejakou smysluplnou zmenu.darek uz ted musi vsadit vse na jednu kartu.jsem presvedcenej ze ligu zachranime i kdyz v barazi se hodne zapotime.pak zacne jedno z nejdulezitejsich obdobi,kdy musi nastat zmeny jak ve strukture klubu tak predevsim v mysleni klubu jako takoveho,coz za tri tydny behem baraze proste nejde stihnout

na zaver si vypujcim heslo od chezy:Hlavne se z toho neposrat.

berjir napsal:

No, ono v zahraničí bývá pořešeno, že v případě sestupu se hráči uvolňují poměrně lacino, myslím. Ale asi záleží jak kde, no.

ono vetsim problemem asi bude ze takovy hraci chteji nejakou vyplatu :-))