Detail uživatele diskuzního fóra - baca

Datum prvního příspěvku
9.2.2005
Celkový počet příspěvků
1247
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1040
Ptejte se vedení Bohemky 164
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 31
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BKBjxDZa 108 Chrudos
8FpvdMK2 16
ND2EFW7P 2
GoUI6cHq 2
YO6/ioFF 1
ofKF4OYN 1
/RwSoOt0 1
JUk9mVnj 1
veTf90sf 1

Darek.Jakubowicz napsal:

Dobré ráno, angažováním Petra Koukal se zkvalitnila tato služba na stadionu. Má speakrovské zkušenosti z velkých akcí a jsem rád, že máme možnost využívat jeho služeb. Vím, že jeho způsob moderování na našem stadionu je probírán ...

děkuji za odpověď se kterou se ale nemůžu ztotožnit,nezkvalitnilo se vůbec nic mimo Petrovo životopisu,věřte že Petr můj názor zná,ostatně ho slyší pokaždé po jeho oslavě branky,v poslední době se sice už moc nerealizuje :-(,svou odpovědí jen dokazujete že vůbec nemáte páru o čem je chození na Bohemku,ono když tu bude stejná mc donaldovská kultura jako o zastávku vedle nebude už moc důvodů proč chodit na bezgólóvé remízy do Ďolicku,ale rovnou do čínského mordoru,nemyslíte?

batoh:ty me vzdycky dokazes nabit pozitivismem,jen mam pocit ze mistnim hudralum ,mezi ktere se hrde pocitam i ja,nerozumis.

nikdo nechce vyhravat ligu o 15 bodu a kazdy rok slavit titul,ja jen myslim ze lidem uz dochazi trpelivost a ze ji fanousci bohemky maji dost a dost a obcas je potreba videt svetylko na konci tunelu,coz v soucasne Bohemce bohuzel neni a se stavajicim majitelem nikdy nebude o tom jsem presvedcen

Dobrý den pane řediteli,

moje otázka se týká zavedení kultury ala Eden a Letná na pozici hlasatele.Nemám nic proti modernizaci i kdyz stary hlasatel byl proste svuj.Vam se opravdu libi to cirkusove rvani Petra Koukala po vstrelenem golu ?chapu ze zrovna vy budete mit asi k edenu vrelejsi vztah,ale proc toto proboha tahat na Bohemku,myslim ze Bohemka se vzdy od techto "modernich" klubu lisila a mela by se lisit nadale.

berjir napsal:

No, míříme k vedení, ale v jakém smyslu? Pokud v rovině ,,hráči k dispozici'', pak OK, to je dle mě míření správným směrem.

tam mirim ve smyslu ze kazdy trener v Bohemce bohuzel hraje jen s tim co ma k dispozici a to co ma k dispozici je hodne hodne omezeny

bedny napsal:

ten fotbal pod jeho vedením byl příšernej. ale myslím, že hrál s tím, co měl k dispozici. 

to ostatne hraje kazdej trener v Bohemce,ale to uz se zase uzavira kruh a mirime k nasemu vedeni 

hrdin napsal:

Hofťu bych jako ředitele bral hned. Nebo nějakou bafuňářskou funkci bych mu už vymyslel...

jako bafunare urcite,ja myslel ze se teskni po jeho roli trenera

nakonec pridam i treti pohled,Poór kterej je zhrzenej ze Trnava nechce sypat do klubu prachy,prijde do Prahay a nasype Bohemce miliony bez toho aby do toho mohl Darkovi kecat,to je ale krasna pohadka :-)

reknu jen dve veci:1) sektor je snad jediny co jeste na Bohemce za neco stoji,samozrejme je vzdycky co zlepsovat a predevsim co nezlepsovat,az donuti Koukala nevyrvavat jak v Edenu budu spokojen

2)proboha hlavne nesmutnit po navratu Hoftycha,ja vim ze clovek ma tendenci vsechno spatne zapominat,ale fotbal pod Hoftychem byl naprosto silenej,jen jsem chtel aby to tu zaznelo

petr.koukal napsal:

Ahoj, rád ti odpovím sám. V minulé sezóně to bylo z 15 zápasů 7 výher a 6 remíz, tedy 27 bodů ze 45 možných. Letos bohužel z 8 zápasů pouze 1 výhra a 3 remízy. ...

děkuji za odpověď Petře,znovu opakuji že mi vůbec nevadí tvoje moderování nebo jak to nazvat naopak se mi libí že máš nějaký sen a jdeš si za ním-v tom ti držím palce a přeju ti jeho splnění.Co mi vadí je tvé zanašení edensko-letenské-mc donald kultury na Bohemku.Co se týče statistiky a zahlaseni spatneho strelce je doufam jasny ze jsem to myslel ironicky,je snad jasny ze na pocet viteztvi nemuzes mit zadny vliv a chyba se vzdycky stane.proc na Bohemce moderujes je snad kazdymu jasny,ono v profesnim zivotopise to nevypada zle,to ze to delas zadarmo je dany tim ze darek by za to stejne ani korunu nezaplatil.Petre prosim te proved sebereflexi sam od sebe a ty golove oslavy zrus,moc te o to prosim.Je zajimavy ze na florbale kam by se tohle hodilo o tisic procent lip to nedelas.Prostě tohle na Bohemku nepatří a tečka.Už nebudu zasírat forum a pokud sebereflexi neprovedeš začnu proti tomu bojovat aktivne jinde než na foru.

dobrý den. k dnešnímu zápasu  se nebudu vyjadřovat. otázku přesto mám. je nějaká statistika kolik jsme vyhráli domácích  zápasů od té doby co v dolicku začal vyřvávat Petr Koukal jako na letný? pokud nechcete odpovídat prosím tomiska.p.s: to že dnes vyřvával špatnýho střelce je jen malý dílek do mozaiky zoufalosti