Detail uživatele diskuzního fóra - baca

Datum prvního příspěvku
9.2.2005
Celkový počet příspěvků
1324
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1112
Ptejte se vedení Bohemky 169
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 31
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BKBjxDZa 108 Chrudos
0zuQg3oW 49
8FpvdMK2 36
oSlsAmcS 3
ND2EFW7P 2
GoUI6cHq 2
PYp2c9cA 2
YO6/ioFF 1
ofKF4OYN 1
/RwSoOt0 1
JUk9mVnj 1
veTf90sf 1
6tho9KNU 1 Vendelin
EqEHgbYS 1
2MxvZ+td 1

Nechci klusacka nějak dehonestovat. Teď se tu bude chvíli onanovat jak to bude skvělý, stejně jako se onanovalo pri příchodu keity puskace a spol. Hlavni příčina darkovo přístup k fotbalu se neodstraní takže za rok budeme odvolávat i klusacka bohužel 

hrdin napsal:

Tak to nemůžeš myslet vážně... Bohemák, férovej, čestnej... 

Tvl já myslím co se týče trénování. Povahově neznám ani jeho a ani Haška

hrdin napsal:

Ty jsi hlasoval pro Radu? :))

nehlasoval,nejak nemuzu prijit na rozdil mezi haskem a klusackem,snad jen ze tiskovky nebudou tak zabavne

vytrznik napsal:

Odpovim ti ne protoze ten neco stoji a nato Dj neda prachy -) A kde je psano ze Klusacek bude spatnej az cas ukaze co  dokaze z hracu dostat

To já vím to byl jen takový povzdech

Tvl my nemůžeme mít normálního zkušenýho trenéra s nejakymi úspěchy 

tvl podepiste toho Ivana Haska s Klusackem,nic proti Holoubkovi,ale to kurva nemuzeme mit trenera kterej se to zase nebude na Bohemce ucit a ziskavat zkusenosti,to uz je lepsi kdyz se to bude ucit Slezi

berjir napsal:

Co vic jeste musi trener udelat, aby konecne vedeni konalo? Nesplneni cile v minule sezone, nekoukatelna, nikam nesmerujuci hra v nove sezone, ocividne smerujici k dalsimu nesplneni stejneho cile jako v lonskem roce, nejvic inkasovanych ...

predem reknu ze dle meho nazoru mel hasek byt vyhozen uz v zimni pauze,ale prijde mi hodne lacine vsechno hazet jen na trenera,prijde mi to jako kdybych daval manzelce 50 korun na nakup denne a rozciloval se ze nevari jako v intercontinentalu

puvodne jsem chtel reagovat az po Batohovi a jeho optimistickemu pripsevku :-))nechci nejak vysilovat po vypadnuti z poharu,coz je ostuda jako prase,ale vezmu to trochu globalne,kdy bohemka pod vedenim darka hrala hezkej fotbal?pul roku kdyz se nahodou trefil do mosquery a acosty,jeste se da s privrenim vsech oci povazovat za uspesnou fazi pusobeni bohemky v edenu pod hoftychem,jinak je to porad dokola trapeni a stridani lepsich vysledku s horsimi,omylam to neustale dokola a ale taktika nizkorozpoctoveho klubu, kdy prichazeji hraci bud po zraneni (protoze jsou zdarma) a nebo ti ktere nikde nechteji a jsou tudiz pro nas zdarma,nemuze dlouhodobe slavit uspech,je to proste cekani a modleni se aby se tyto hraci chytli a hrali vyborne.paradoxne jeden z mala hracu co jsme koupili je v posledni dobe hodne zminovany schumacher.nechci nejak rozebirat ze i tato koupe nebyla zrovna standartni ale jakz takz to byla koupe :-))me hlava nebere ze na zaklade jednoho clanku notabene jen na zaklade toho ze cinani hrajou s dortmundem jsme schopni udelat ze schumachera nejvetsi dukaz selhani sportovniho useku,to jste vsichni zapomeli kdo nam prohral zapas v plzni???kdo neni schopen v dospelem fotbale ustat sebemensi souboj???ano nekdo schumachera vybral a privedl,ale to by mel hrat misto podaneho?nebo kdyz byl zdravy misto dostyho???letosni sezona ukazuje v prave nahote prestupovou politiku bohemky,prosim neberte to ze nekoho spinim a odsuzuju,v podstate vsechny hrace co jsou v bohemce mam rad uz jenom z te podstaty ze nosi zelenobili dres.proc proboha privedli na hostovacku havla (ktereho pripominam mam rad)kdyz na tento post mame hracu ze nevime co s nima,to same jakub rada,ano protoze jsou zadarmo.bohuzel hledisko nulove hodnoty pri porizeni je jedinym kriteriem podle ktereho sklada sportovni reditel kadr a jsem opet na zacatku pribehu,jsem zvedav kdy i batohovi dojde ze pokud darek nezmeni svuj pohled na to jak veste a financne dotovat fotbalovy klub neposuneme se vubec ale vubec nikam,mozna vykachlickujeme zachody na cecku ale to narozdil od batoha za svetlo na konci tunelu nepovazuji

jiank nechapu proc tu vsichni rozebiraji co je naprosto zrejme a to ze milan nahradi v sestave bartase