Detail uživatele diskuzního fóra - baca

Datum prvního příspěvku
9.2.2005
Celkový počet příspěvků
1275
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1067
Ptejte se vedení Bohemky 165
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 31
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BKBjxDZa 108 Chrudos
8FpvdMK2 24
0zuQg3oW 18
ND2EFW7P 2
GoUI6cHq 2
YO6/ioFF 1
ofKF4OYN 1
/RwSoOt0 1
JUk9mVnj 1
veTf90sf 1
6tho9KNU 1
EqEHgbYS 1

lidí čtěte ty články tady a odpovědi svati ? už se tu několikrát řešilo že ve smlouvě o nájmu je že nesmíme hrát DVĚ sezony po sobě jinou než nejvyšší soutěž. 

já to nechci házet na haška. viník je jednoznačně darek. ale hašek už je v bohemce dvě přestupní období. doprdele my hrajeme životně dulezitej zápas, prohráváme 1:0 a rozcvičují se puskac kterej rok nehrál. bek schumacher a def. záložník jindřišek . to myslím hovoří za vše

mě ty haškovy rozhovory naserou víc jak ten fotbal. doprdele už od třetího podzimního kola víme že jsme bez útočníka. a v druhém jarním kole jsme na tom ještě hůř a musí hrát dorostenec . kdo asi může za to že k nám nepřijde normální rozehranej , zdravej hráč?

Martin.67 napsal:

Pořád jsem optimista i když budeme už asi hrát o záchranu pořád se v nástaveb hraje o 15 bodů... 

v nadstavbe nemůžeme porazit nikoho. vždyť na nás stačí jednoduše bránit a uhaluzit jeden gól. a takhle budou v té skupině hrát všichni. to bych spíš věřil že uhrajeme  něco v té skupině 10 až 7, která se nás bohužel netýká

já jsem v klidu. darek říkal že pracujeme koncepčně a úspěch se dostaví

zeppelin napsal:

Zacinam mit pocit,ze Jusuf toho za nas uz moc neodehraje,jsem moc zvedavej,jakou porci zapasu pak bude davat ve Slavce.

vypada to ze jestli nastoupi tak az po slavii,proti ktere pocitam ze nebude moci nastoupit

hrdin napsal:

Co se týče faulu na Závišku, tak si myslím, že to faul jednoznačně byl, nicméně k němu došlo těsně před hranicí pokutového území, bylo to 2 na 3, Záviška nešel přímo na kasu, takže přímý ...

herni projev byl dobrej,ale to proti tymum co nestoji v bloku mame v podstate vzdy,oni uz nas chlapci asi vyleci uz proti sigme kde uz budeme muset neco vymyslet a bojim se ze kdyz z tradicniho polotlaku na zacatku tradicne neskorujeme bude to zase domaci trapeni az do konce,se sigmou je to klicovej zapas podzimu,pokud neurveme tri body bude to hodne spatny

jako mesanovic s nejakou rozumnou opci za jusufa uz ted by mi vubec  nevadil

tak z posil se ukázal jen putinovec co je nejradši když rusaci porazí čechy v hokeji a bohužel hrál za duklu, jinak si to nedovedu vysvětlit

vytrznik napsal:

a kde mas psano ze podepsal Baniku?

„S Davidem jsme jednali už v průběhu podzimní části Fortuna ligy, bohužel ale nejevil zájem u nás nadále působit. Navíc podepsal smlouvu v jiném klubu s platností od 1. července 2019," řekl generální manažer Slezského FC Alois Grussmann. Klubem, do něhož by měl Puškáč zamířit, je podle kuloárních informací ostravský Baník, kam před pár dny přestoupil i nedávný Puškáčův spoluhráč a kapitán Opavy Srb Nemanja Kuzmanovič.

ale Grussmann asi lže a novinář si citaci vymyslel :-)))