Detail uživatele diskuzního fóra - baca

Datum prvního příspěvku
9.2.2005
Celkový počet příspěvků
1313
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1101
Ptejte se vedení Bohemky 169
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 31
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BKBjxDZa 108 Chrudos
0zuQg3oW 44
8FpvdMK2 30
oSlsAmcS 3
ND2EFW7P 2
GoUI6cHq 2
PYp2c9cA 2
YO6/ioFF 1
ofKF4OYN 1
/RwSoOt0 1
JUk9mVnj 1
veTf90sf 1
6tho9KNU 1 Vendelin
EqEHgbYS 1
2MxvZ+td 1

jinak nevím co blázníte. kúra vám úplně v klidu řekne že přece přestupní období neskončilo ??

nevím jestli není zbytecnej luxus nechat vanička na střídačce. 

podaný nejlepší hráč. hra naprosto stejná jako minulou sezónu. kostla nechte bejt. je to mladas a ještě má čas

petr.koukal napsal:

Dobrý den, nové dresy zatím ve fanshopu nejsou. O zahájení prodeje budeme jistě informovat na e-shopu a fanshopovém facebooku. Proces schvalování podoby a umístění loga na novém dresu se poměrně vlekl a prioritou k potisku ...

budeme mít v jablonci vůbec v čem hrát? mě už tady nic nepřekvapí. ze všech kroků našeho vedení amatérismus úplně stříká. 

tvl half-back. tak to už jsem v klidu. je tohle ještě k smíchu a nebo už kurovi mrdlo a začal to brát jako recesi. 

k pripravnemu zapasu se slovanem jen podotknu,ze nechapu proc bohemka nema takovej youtube kanal,nic jinyho se k tomu neda ani rict

sasek napsal:

Ač měl světlé momenty, pro mě to rozhodně není hráč, o kterého bysme se měli nějak výrazně přetahovat a zbytečně ho přeplácet. Kromě rychlosti toho moc nemá. Práce s míčem, finální přihrávka a zakončení byla ...

můžeš mi prosím napsat dejme tomu 5 hráčů o které by stálo za to se přetahovat? myslím hráče kteří jsou kmenovými hráči bohemky 

tak hlavně že má smlouvu 

A ještě jeden ostrý kraj? Brzy ano. Rudolf Reiter.

Počítáme-li už posledně jmenovaného (jde pouze o formalitu), povedlo se Baníku před herním soustředěním ve Štýrsku mančaft posílit o tři fotbalisty na dlouhodobě vytipované pozice.

Pepča napsal:

Dobrý den, co ten Marhůn? Není o něm nic slyšet a v sestavě byl snad jednou. Asi to byl přešlap, co?

o marhunovi mluvil trener na pergole a rikal ze nezvlada psychicky presun do cech a jeste nejake jine veci,vyznelo to v podstate tak ze tu neni spokojeny a trapi se tu,takze si nedelat nejake nadeje

dáda74 napsal:

Jako důkaz stačí, že to tvrdí Pavel. Tvrdik sice dlouho tvrdí jakej je kovanej slávista, ale raději půjde do Bohemky... a ne do edenu, kde kromě poutove atrakce jménem SKS, můžeš pořádat i koncerty. Výše  ...

takze budme radi ze to darek dela na vecne casy a nikdy jinak?mozna kdy sis dal par cisel dohromady,mozna by jsi zjistil ze darka bohemka az tolik nestoji a pokud se yusuf prodal za tolik kolik tvrdi tak je docela hezky v plusu