Detail uživatele diskuzního fóra - karloss

Datum prvního příspěvku
26.08.2007
Celkový počet příspěvků
159
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 154
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
xHuzphnu 26
cxj0I5ut 24
p1swp3Fs 20
afbelwjR 6
swOauTOh 2 qwerd
Z0T1H7k3 2 Lombardos
2TI8Z/nX 1

Já bych chtěl našemu vedení, hráčům a trenérovi poděkovat že aspoň první tři kola jsme si mohli užívat tabulku z říše snů a bylo to opravdu super. Myslím že už i ostatní týmy museli mít chvění v trenkách když mělo dojít na mač s námi.

Bohužel dostáváme se opět do horšího průměru naší kapr ligy a jenom můžeme doufat že to nebude taková bída jako poslední sezony. To už vážně nikoho nebaví strachovat se do posledního kola jestli ligu zachráníme.

A jestli tohle našemu vedení stačí pak by se měli zamyslet jestli má smysl vlastnit fotbalový klub a nebo sehnat nového majitele, který bude chtít vrátit Bohemku kam patří co nejdřív ne v horizontu 30 let.

Marně přemýšlím o hráči naší ligy kterého nikde nechtějí, je mu kolem 30let a vice a je po zranění:-)

To byla sranda, doufejme že to bude vážně posila s velkým P, protože to posilování všech týmů okolo a u nás nic je až hrozivé.

BOHEMIANS FOREVER

My fanoušci tu nebrečíme i když to tak možná vypadá, my se bojíme co s naší Bohemkou bude dál. Z vyjádření pana ředitele jsem měl pocit že jsme jen otravný hmyz který ho ruší v jeho dobré práci pro klub, nic proti, pro Bohemku toho udělal opravdu hodně, ale i fotbal se vyvíjí a tady nám opravdu ujíždí vlak a to už několik sezón. Co se týče analýzi loňské sezóny, tak si myslím že to jde jako vše poslední dobou ,,Pomalu" žádná změna.

DJ je úspěšný podnikatel tak si myslím že tak by měl řídit i klub když už si ho pořídil a myslím si že kdyby barvy-laky byli dva roky v červených číslech určitě by reagoval rychleji a nečekal na analýzu neúspěchu.

Co se týče mladého DJ tak možná to je největší fanoušek Bohemky, ale jak je vidět stále to nestačí. 

My nechceme pravidelně hrát o titul, nám obyčejným otravným fanouškům by zatím stačilo když pravidelně nebudeme hrát o sestup.

Že je něco špatně a že to v klubu nefunguje jak by mělo musí vidět úplně každý a jestli to majitel nevidí, tak hlavní viník je ON.

Včera zněl rozkaz jasně ,,Udržet ligu v Ďolíčku za každou cenu" a to se povedlo. Na to že to žádná hitparáda nebyla se historie ptát nebude. Ano Opava byla možná opticky, určitě měla lepší přechod do útoku a mít pořádného střelce možná by to bylo drama až do konce, ale slezani mohli jen překvapit, my jsme museli proto hra vypadala jak vypadala.

Včerejší fotbal za mě super už jenom proto vidět skoro plný ďolíček jak fandí a není jim osud naší Bohemky lhostejný prostě úžasná atmosféra palec hore.

Na borcích i trenérovi taky bylo vidět při děkovačce že jim spadl kámen ze srdce a Pepa? bez komentáře, to je prostě symbol dnešní Bohemky.

Díky všem za super neděli. Jsme jasně nejlepší v Praze.

I když pro mne celá sezóna jedno velké zklamání samozřejmě že dnes jdu naše nekopla podpořit.

Tu záchranu urvat musíme za každou cenu a od příští sezóny prosím o radikální změny v klubu.

Bohemka je naše kultura, naše srdcová záležitost a proto chceme aby nám zase dělala radost .

BOFOR

Dnešní zápas jsem neviděl,  v klidu jsem se podíval na onlajny a paráda, mi jsme vyhráli. Pak si otevřu fórum a nestačím se divit. Výhra z venku a mi se stydime za výkon našich playerů:)) to je blázinec:) No snad to doma urveme a ligu zachranime a ne proto že Opava  na ligu nemá love, ale proto že náš nekvalitní tým je přeci jen o trochu kvalitnější než ten opavský. 

Pane Darku jste spokojený kam jste naši milovanou,zbožňovanou,jedinečnou Bohemku milenku pod vaším vedením dovedl?Pořád si myslíte že odvádite pro Bohemku dobrou práci? Jen doufám že ty vaše barvy laky jsou kvalitnější než Vaše vedení fotbalového klubu. 

Styďte se.

A že něco není dobře musí přece tušit i naše vedení a to podle návštěvnosti domácích utkání o výjezdech nemluvě.

Všude jinde by po tak zoufalých výkonech a výsledcích fanoušci hráče svlékali z dresů, to u nás bohužel nejde, to by borci hráli od 10 kola jenom v trenýrkách a na domácích zápasech viseli transparenty s názory slušně řečeno jak DJ a spol.s.r.o. vede klub do řitního otvoru.

Tak už jen tak zoufale na závěr : Prosíme Vás, neserte Nás !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po zku.ené sezóně v tabulce zoufalců propočítáváme jak se vyhnout baráži, no není to k smíchu?

A i kdyby se to povedlo a to si asi přejeme všichni, tak otázka je co dál? To zase naverbujeme odpad ligy hlavně že bude zadarmo? 

Tato sezóna byla naprosto ukázková jak vyhnat fanouška z tribuny a k čemu to asi může vést?

Ti lidé se zpátky nevrátí když uvidí že to vedou ti stejní troubové .

Tímto bych chtěl poprosit majitele aby se začal chovat jako profesionál, podnikatel a pokud tomu nerozumí ať vyrazí dosavadní sportovní úsek a za prachy které chce utratit za posily najmul odborníky kteří tomu rozumí a neberou klub jako hračku co koupil táta synovi na hraní.

Ku.va do takových sr.ček někdo normální dobrovolně strká peníze?? A to byl pantáta vyhlášen podnikatelem roku a z bohemkou zachází jako s bílím koněm??? Tak tomu vážně nerozumím a možná je to tak lepší.

Je mi líto nás všech fanoušků co všemožně podporujeme Bohemku ať už finančně, chodíme na zápasy, brigádama, kelímkama, nákupem ve fanshopu a tohle máme za to ???

Vždycky budu fandit, letos věřit až dokonce, ale pokud se nic nezmění ve vedení klubu od příštího ročníku to bude beze mne. 

BOFOR

Tak nějak mi na hlavní stránce chybí vyjádření našeho vedení k situaci v jaké se A tým nachází a jestli přijdou nějaké razantní, nebo alespoň nějaké změny. Myslím že si zasloužíme vědět jak se věci mají.

BOFOR

Jenom možná hloupá otázka:

Nemůže DFB zasáhnout a vedení dát najevo svou nespokojenost s trenérem, vedením zápasů, s nákupy posil a tak nějak v poslední době se vším co se v klubu děje, protože toto je cesta do pekel. Myslím že by tím mluvili za nás všechny fanoušky.