Detail uživatele diskuzního fóra - Klokol

Datum prvního příspěvku
17.7.2017
Celkový počet příspěvků
41
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 34
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
pyCIBX2a 9
XKfUpnlI 4
1F+YhjzH 3
sT5qC0b0 2
iSHSs5tx 2
4U8Vcbiz 2
3+GJtul+ 2
h1VVcjjT 2
+rWX+EDE 1
7fsMoxp1 1
EyBf2pQW 1
ztT7qE8E 1
3eU0xldR 1
tkguc1Nw 1
nBMOOcGc 1
Qb2/KKm8 1
rY0kR3dU 1
A2zYO//a 1
NdPDvAcz 1
Lwy4kpT2 1
GWmlNS0s 1
rdRPP8DJ 1
Rb34D0M/ 1

Martin Kurka napsal:

Děkuji za přání. Máš pravdu, že začátek není jednoduchý. Těžko se mi reaguje na dotazy fanoušků, kteří jsou právem nespokojení s výsledky, hrou atd. DFB požádalo o rychlé setkání, určitě se sejdeme velmi brzy. Teď ale ...

Nedělal jsem si iluze že nějaká adekvátní změna přijde ale kdy se začne něco dít? Až ve FNL? Jestli vůbec? 

Už v zimě tu většina lidí upozorňovala na fakt, že je kádr zoufale nedostatečný pro prodlouženou sezónu. Ukázalo se že to byla pravda ačkoliv je mnozí, včetně pana majitele prohlásili za hysterické. My nejsme fanoušci úspěchu, za sebe říkám že tu masochistickou výpravu do Karviné podstoupím ale taky už je třeba vidět nějaké světlo na konci tunelu. A to já prostě ze stávajícím trenérem a zejména ředitelem nevidím.

Devět hodin pryč. Stále nepřišly adekvátní kroky po včerejším výsměchu všem fanouškům? 

klokon napsal:

Petráň dává pravidelně sezónu co sezónu góly, obávám se, že by za něj chtěli Pardubice peníze .

A nespokojili by se s paletou nekvalitních barev? :0)

klokon napsal:

Koho má stavět?Jusuf nemá kondici, Koubek je s formou na dně, Juliš je zraněnej, Nečas není ani na lavičce,Mahrun je vykulenej, Puškaš nedává góly. Koho tam máme dalšího?

Pan ředitel ale v zimě říkal že je ofenzivních hráčů dost!  :) Proč už tehdy, kdy bylo jasné že nebudou mít pro jaro útočníky (a nakonec taky na Spartě musel hrát Koubek) nepřivedli alespoň Petráně, to mi uniká doteď.

nohava napsal:

Dobrý den, derby je za náma myslím že člověk který spravuje naše oficiální učty na Facebooku a twiteru by to měl vzít v potaz. Ten poslední tvít " I know that feel" si myslím že ...

Naprostý souhlas! Tohle fňukání prezentované správcem Twitteru Bohemky je naprosto ostudné! 

skip napsal:

Tak mě prosím vysvetli,jak jsi mohl napsat takovou hloupost. Jako že se nic neděje,žádnej stres a jdeme dál ?!

Ale vůbec ne! Celý ten původní příspěvek byl napsán jako ironická reakce vůči někomu kdo spokojen nejspíše byl, věř že jsem nas*anej úplně stejně. ;)

skip napsal:

Tsk popros doktora, ať ti změní prášky. 

A ty zkus psát jako člověk, popřípadě tak i přemýšlet. ;) 

Uvědomuje si vedení vážnost situace po dnešním zápase a udělá patřičné kroky k udržení ligy? Ještě je čas i na posílení, hrajeme o žití a opět defacto bez útoku. Už není snesitelné koukat na to jak poprvé na bránu vystřelíme pět minut před koncem a na to, jak ten rudý nok parodující trenéra donekonečna ještě více potupuje Bohemku v médiích!

skip napsal:

A tobě se jako ten fotbal líbil?  Ty budeš asi ten fanda ,co má výsledek na druhém místě a fotbalu moc nerozumí! Hlavně, že dáš nějaký to pivko a trocha toho hulení a jsi spokojenej.  Už to ...

Dokonale jsi mě prokouknul! Akorát teda těch sedmdesát kilometrů z Ďolíčku domů jsem si musel nasranej odřídit, pivo jsem neměl tak tři roky a brko nikdy ale jinak naprostá trefa, vůbec nešlo o ironii! ;)  

batoh napsal:

To je zase hromada negativismu. No nic, treba se se vsemi stezovateli uvidime uz ve Zline. No spis asi ne, stezovat si z tepla domova a anonymne na internetu je pro vetsinu z nich pohodlnejsi.....

Jak si ti kverulanští lidé vůbec můžou dovolit být negativní? Trenér je dle rozhovoru tak napůl spoko, na Bohemku prej dobrý. Nechápu co se tedy jim, laikům nevděčným pořád nezdá?

P.S Ve Zlíně jsem byl od jeho postupu pokaždé, kelímky poctivě vhazuji a s napětím čekám na jejich počet po každém zápase. Těším se na to víc než na střely na bránu či dokonce góly našich bojovníků :)!