Detail uživatele diskuzního fóra - Klokol

Datum prvního příspěvku
17.7.2017
Celkový počet příspěvků
20
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 17
Ptejte se vedení Bohemky 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
pyCIBX2a 4
1F+YhjzH 3
sT5qC0b0 2
iSHSs5tx 2
+rWX+EDE 1
7fsMoxp1 1
EyBf2pQW 1
ztT7qE8E 1
3eU0xldR 1
tkguc1Nw 1
nBMOOcGc 1
Qb2/KKm8 1
rY0kR3dU 1

klokon napsal:

Každý kdo by chtěl náhodou investovat v Bohemce je hochštapler, podvodník, čínský vychcánek, katarský iluzionista, strýček ze slovenska. Možná to tak je, já doufám, že současný majitel chce klub rozvíjet. Bohužel je na to sám, ...

Jeszcze, że jest głodny Polak z nami!:)

Darek.Jakubowicz napsal:

Dobrý den, k F. Haškovi, do sestavy sportovnímu úseku nezasahujeme, pokud to realizační tým a sportovní ředitel zhodnotí tak, že Filip je schopný v sestavě být, tak vědí asi proč. Počítáme i s variantou odchodu M. Haška, ...

Nezlobte se na mě ale včera pan Hoftych do televize řekl že sám pan p.Poór by měl zájem na spolupráci, to asi těžko bude jen mlžení kolem Trnavy. A k těm platům, netvrdili jste pod pergolou sami že má Bohemka nejnižší v lize? 

baca napsal:

Dobrý den pane řediteli, moje otázka se týká zavedení kultury ala Eden a Letná na pozici hlasatele.Nemám nic proti modernizaci i kdyz stary hlasatel byl proste svuj.Vam se opravdu libi to cirkusove rvani Petra Koukala po ...

Tebe to musí dráždít když si na to vzpomeneš i teď, jednou nohou ve FNL. :) Já už si ani nepamatuji kdy naposledy jsem slavil v Ďolíčku gól. :) 

kolina napsal:

Myslím, že pro začátek stačí když porazíme Liberec, zimní přestávka pak bude asi fakt klidnější, teda pro fanoušky...

Já jsem trochu rozpolcen, body samozřejmě chci ale také se trochu děsím že by se při výhře přes zimu opět vůbec nic nestalo, všichni by byli "spoko" a placali se po ramenou jak je to super, že ztráta na desátou příčku je minimální a že máme jen smůlu. :) 

ludvavestec napsal:

Je to tak, že se ještě ani nepotkal nikdo z Bohemky s panem Poorem, ale média už ví, že nasype prachy do Bohemky. :))

A důvod proč se ještě někdo s p.Poórem nesetkal, klidně nezávazně? Mně takhle přijde jak kdyby byla Trnava někde mezi Kazaní a Ufou..

tano1973 napsal:

dobry den - co bude s tím exotem JULIŠEM to byl kauf co. doufám že ho bez vyplacení v zimě vypustíte domu......

Tak to "vyplacení" mě upřímně rozsekalo :D. Děkujeme a posíláme klíčenku! :D

klokyn napsal:

Hmm. Tak se snad dořeší konkurz a pánové Mašek a Dostál, podepíší novou smlouvu.

L.P 2030 :) 

Dobrý večer,

Nebudu tu smutnit nad dalším nešťastným zápasem v Ďolíčku, zajímá mě jestli už pan majitel pochopil že je třeba finanční  i hráčskou situaci klubu zlepšit a činí pro to nějaké kroky, kupříkladu se sám zkusil spojit s panem Poórem a slyšel tak jeho představu, možnosti spolupráce?

Pakliže se tak nestalo a klubu se cesta do Trnavy zdá předlouhá, roaming příliš drahý, nabízím na vlastní náklady (ZDARMA!) zapůjčení telefonu a odvoz na Slovensko.