Detail uživatele diskuzního fóra - Klokol

Datum prvního příspěvku
17.7.2017
Celkový počet příspěvků
36
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 31
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
pyCIBX2a 8
1F+YhjzH 3
sT5qC0b0 2
iSHSs5tx 2
4U8Vcbiz 2
3+GJtul+ 2
h1VVcjjT 2
+rWX+EDE 1
7fsMoxp1 1
EyBf2pQW 1
ztT7qE8E 1
3eU0xldR 1
tkguc1Nw 1
nBMOOcGc 1
Qb2/KKm8 1
rY0kR3dU 1
A2zYO//a 1
NdPDvAcz 1
Lwy4kpT2 1
GWmlNS0s 1
rdRPP8DJ 1
Rb34D0M/ 1

skip napsal:

Tak mě prosím vysvetli,jak jsi mohl napsat takovou hloupost. Jako že se nic neděje,žádnej stres a jdeme dál ?!

Ale vůbec ne! Celý ten původní příspěvek byl napsán jako ironická reakce vůči někomu kdo spokojen nejspíše byl, věř že jsem nas*anej úplně stejně. ;)

skip napsal:

Tsk popros doktora, ať ti změní prášky. 

A ty zkus psát jako člověk, popřípadě tak i přemýšlet. ;) 

Uvědomuje si vedení vážnost situace po dnešním zápase a udělá patřičné kroky k udržení ligy? Ještě je čas i na posílení, hrajeme o žití a opět defacto bez útoku. Už není snesitelné koukat na to jak poprvé na bránu vystřelíme pět minut před koncem a na to, jak ten rudý nok parodující trenéra donekonečna ještě více potupuje Bohemku v médiích!

skip napsal:

A tobě se jako ten fotbal líbil?  Ty budeš asi ten fanda ,co má výsledek na druhém místě a fotbalu moc nerozumí! Hlavně, že dáš nějaký to pivko a trocha toho hulení a jsi spokojenej.  Už to ...

Dokonale jsi mě prokouknul! Akorát teda těch sedmdesát kilometrů z Ďolíčku domů jsem si musel nasranej odřídit, pivo jsem neměl tak tři roky a brko nikdy ale jinak naprostá trefa, vůbec nešlo o ironii! ;)  

batoh napsal:

To je zase hromada negativismu. No nic, treba se se vsemi stezovateli uvidime uz ve Zline. No spis asi ne, stezovat si z tepla domova a anonymne na internetu je pro vetsinu z nich pohodlnejsi.....

Jak si ti kverulanští lidé vůbec můžou dovolit být negativní? Trenér je dle rozhovoru tak napůl spoko, na Bohemku prej dobrý. Nechápu co se tedy jim, laikům nevděčným pořád nezdá?

P.S Ve Zlíně jsem byl od jeho postupu pokaždé, kelímky poctivě vhazuji a s napětím čekám na jejich počet po každém zápase. Těším se na to víc než na střely na bránu či dokonce góly našich bojovníků :)! 

kolina napsal:

Přesně, ono nabrat hromadu zahraničních žoldáků (Karviná) kteří si do české ligy přijdou vydělat (?!?) a nějak se ukázat pro další angažmá není žádné terno, prostě když Karviná bude na padáka a třeba i spadne ...

Co bych alespoň za tak podprůměrnej stadion dal, v trošku větším. :) 

Hrubajz napsal:

Byl na hostovani z Mlade Boleslavy v Trnave, ale posledni zapasy nehral. Takze nevim jak je na tom ted zdravotne.

Byl zraněný ale už nastoupil v Trnavě do přípravy ;). 

ludvavestec napsal:

Tak jo, pojď si popovídat na úrovni. Přijedu za Tebou a přivezu Ti ňákej pěknej blicí pytlík.  Dojedu kamkoliv a teď v zimě i kdykoliv, mám totiž spoustu volného času. 

Není třeba, stavím se cestou na A5 při prvním možném zápase, už jsem se s Vámi i bavil po prvním magistrátu (byl jsem na všech stejně jako na Vlastě, tribuně atd. ), kdy jste naše obavy z komplikací odmítl jako hloupost.. Blicí pytlík si nafasuji svůj v práci, kde bych pro Vás (fakt si netýkáme) jel jen nerad-zdraví máme jen jedno a smrt s nemocí se nepřeje nikomu, ani tomu s kým nesouhlasíme. ;) 

11.rada napsal:

Proč omluvit? Víte, chodím na Bohemku spoustu let, vlastně už skoro pětačtyřicet, ale takovou zupáckou aroganci, s jakou předseda utírá druhého – klokan klokana! - jsem nikdy nezažil. Všem nám tu jde o dobro Bohemky, chceme ...

Tak nějak :). 

Je nás pět a půl, s momentální vizí vedení nikdo mladej na tribuny nepřijde a tady ještě někdo kdo se sám opakovaně spletl hází druhé do úvozovek a označuje je za rádoby fanoušky! Z toho bych blil snad víc než z majitele a syna :)! Nikdo nejsme neomylný ale jde to snad podat nějak na úrovni. 

Hrubajz napsal:

Ano, mne se to taky nelibi a hodne nelibi.... Ale za tohle prece nemuze Ludva!? S timhle se musi za majitelem, ten si rozprodava kadr! Ty hrace neprodava Ludva! To, ze mame po podzimu dva ...

Pardon ale tak nemá z lidí dělat pitomce a tvrdit jim že určitě Bohemka Jusufa neprodá a že nikdo nic neví ,za měsíc tu máme oba odchody a o sto melounech si určitě můžeme nechat jen zdát.