Detail uživatele diskuzního fóra - tyfoon

Datum prvního příspěvku
25.8.2006
Celkový počet příspěvků
132
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 127
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
bvt2CqKx 16
hFLL2xlf 9
Hu2wCvrP 4
MrZW9qjW 1
YdKgFlyl 1
qaPf7S5Q 1
X4/w19Oq 1
8/i8FV6B 1
AGYgc0Km 1

KISS napsal:

Jinym vlakem je prijezd ve 12:00,to je moc brzo.od stadaku je to cca 35. Min pesky nebo ve 14:02 nebo 14:20 busem za 9.min.Vlak zpatky je v pohode na stihnuti,uz jsem to absolvoval pri prohre ...

mmmmm ;) tak to teda zkusíme, můžu se k tobě přisrat? :-)

lístek na vlak máš předpokládám už taky, nechceš to nějak vystornovat a vzít ten skupinovej?

pokud se ti to teda vyplatí, ..a jestli to stornovat vůbec jde.. a chce se ti s tím srát. =))

hoď mi na tebe, prosím, ňákej kontakt: tribodyzkurviny -zavinac- protonmail.com

díky!

dik za tip. moc se mi nelibi ten prijezd do karviny ve 2, stadak neni blizko uplne. dat si nekde na pohodicku pred zapasem pivo mi prijde lepsi.

cesta zpatky se mi taky moc nezda, cert vi jak dlouho nas (naschval?) podrzej v sektoru hostu, aby pendolino ujelo.. 

nicmene, je tu nekdo, kdo by jel? 

nemam druhyho klokanka k sobe do váčku a ta skupinova jizdenka je celkem vyhodna.

kdyztak na sebe dejte nekdo kontakt.

diky!

edit: zpatecni pendolino je vyprodany, takze stejne tenhle spoj neprichazi v uvahu.

dle všeho se do karviný žádnej hromadnej výjezd nekoná a vlakový spoje jsou teda nádhera.

zpáteční cesta s regiojetama/leoexpressama neprichazi v uvahu.

plánuje někdo jet vlakem ČD s příjezdem cca 12:00 do karviný a návrat 19:02 z karviný s příjezdem 23:44 praha?

víkendová skupinová pro 2 dospělý vychází tuším 340kč pro jednoho.

cézar napsal:

jednu z těch pruhatých co vlají v kotli 

co delala vlajka z kotle ve vlaku? .))

...ano, se zajmem to de dolu.

ale ne o bohemku a listky, ale o tohle forum .))..

jedine dobre.

nezapomenutelna jizda linkou 395! zdravim vsechny ucastniky zajezdu :))

pred zapasem se mi na toaletu nechtelo, ale sel jsem to tam zkontrolovat a priznam se, ze jsem byl ohromen, klidne bych z hajzliku sledoval utkani, famozni. :-))

primak nesmyslnej, chvili mi trvalo nez jsem tomu uveril!

pekna prace. :)