Detail uživatele diskuzního fóra - zdnm

Datum prvního příspěvku
19.10.2009
Celkový počet příspěvků
17
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 16
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
SygkG0lj 3
ASFgcp68 1
evYejqRl 1
vMoOkXEC 1

Cox napsal:

Osobně si furt víc vážím mladýho kluka z Jižní Ameriky, kterýmu tu zblbnul hlavu vyčůranej agent a ještě vyčůranější filuta z Liberce, kterej si sem jezdil honit ego jak ho na Bohemce všichni furt milujou ...

Mas naprostou pravdu, jeste jsi zapomnel na ty jeho zvasty, ze celou vec upeklo vedeni Liberce a on nic. Uz jsem kdysi psal, ze ta proklamovana H laska k Bohemce je kec. Mosquera je skvely fotbalista, ted to ale v sobotu dostal i s uroky (zaslouzene) a melo by se jit dal. A navrat ? Tomu neverim. 

Každý den si ráno přečtu fórum a čekám, jestli se něco stane a moje milovaná Bohemka přivede toho střelce co vykope ? pohár :-) . Nic !!!Přiznám se, že prostě fandím až za hrob, když se nedaří a prší, tak tam stejně jsem a když nemůžu zavařím si telefon u onlinu. 

Nechybí nám střelec .... chybí nám Lukáš Přibyl, srdcař, kluk s mozkem a schopnostmi. Je mi po něm smutno !!!

A Hoftych u mě skončil, je to srab, který nemá odvahu říct : Jsem v Liberci a tak makám pro Liberec. Ale na druhou stranu je fajn, že se nás bojí, ne ?