Detail uživatele diskuzního fóra - re076

Datum prvního příspěvku
06.07.2003
Celkový počet příspěvků
1306
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 892
Ptejte se vedení Bohemky 79
Družstvo fanoušků Bohemians 37
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 33
Jiná komunita 5
Bug Reporting 222
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Qfm8AIub 7
rmTmHI/o 3 re test vd 20200304
gkHMZKYM 3
wVfzBw+o 3
yDH5xrPZ 1 BOFOR.CZ
jiH9pYVv 1
s3UaIOtk 1
5Li2rLEs 1

ludvavestec napsal:

Třikrát dík a jednou fuj! Vážení klokani, dovolte mi jménem vedení DFB a všech družstevníků, kteří mají trvalý příkaz, poděkovat Romanovi Endrstovi za jeho úsilí a mravenčí práci, kterou dotáhl téměř k dokonalosti - připisování vkladů! Romane, moc Ti ...

Upresnim a rovnou navazu, aby me nekdo neuhanel, ze nema pripsany vklad za minuly tyden :) 

Daval jsem dohromady vklady za brezen 2018 az kveten 2020. Pred tim se o spravu vkladu starali myslim Michal Holas, Svata a VojtaM a myslim, ze za tyto starsi obdobi je vse v poradku. Nove je proces pripisovani vkladu z vetsi casti automatizovany. Melo to nejaky vyvoj a nektere veci se ze zacatku nepovedly na 100%, proto jsem musel sahnout trochu vice do minulosti a vse revidovat.

Pripravil jsem pro DFB "metodiku", jak s pripisovanim vkladu dale pracovat, udrzovat kontrolni dokumenty a maximalne si usnadnit praci tak, aby slo o praci v radu nekolika minut za mesic. Cerven a dalsi mesice jsou jiz na vedeni DFB.

Prosim ty z vas, kdo maji ucet na VD propojeny se svym uctem DFB, aby si zkontrolovali, ze je z jejich pohledu vse v poradku. V menu polozka Fans -> DFB -> Me clenstvi.

Prestoze je proces z vetsi casti automatizovany existuji ruzne scenare, kdy nelze platby automaticky sparovat a musi se platby pripisovat rucne. Vse stoji a pada s variabilnim symbolem platby, ne vzdy je ale spravne (napr. nekompletni RC, nebo je identifikace clena ve zprave misto ve VS atd.) a neni mozne jen dle jmena protiuctu platbu pripsat, to pro prispani vkladu neni jednoznacny identifikator.

klokan72 napsal:

Jak je to v případě našeho postupu přes Slovácko dál? Myslím po dvojutkání s vítěžem ČB/MB... 

Pokud postoupime pres Slovacko a nasledne i pres viteze CB/MB, zahrajeme si s tymem ze skupiny o titul, ktery bude z teto skupiny jako posledni kvaifikovany do predkola EL (4. nebo 5. misto, zalezi na konecnem poradi ve skupine o titul a vitezi MOL Cupu). Pujde o jedno utkani na hristi soupere. Jestli se teda zase neco nezmenilo :)

dolíček napsal:

Protoze A tym uz zadnou tabulku nema...

Presne tak. Jeste doplnim, ze v nadstavbove casti se v administraci VD resi pouze Bohemka, tzn. loni existovala minitabulka pro skupinu o udrzeni, vysledky play-off a tabulka skupiny o titul se na VD nezobrazovaly. Letos se na VD zobrazuji jen zapasy Bohemky v play-off (zadna tabulka), o minitabulky skupiny o titul a skupiny o udrzeni se nestarame. Jedina smysluplna tabulka pro Bohemku tak je ta po zakladni casti, 30 kolech.

Kote napsal:

Dobrý den, jelikož jsem na svůj dotaz nedostal žádnou odpověď, tak se zeptám znovu.... Díky za reakci.

Dobrý den, bohužel ani jedno možné není.