Detail uživatele diskuzního fóra - jancar

Datum prvního příspěvku
25.8.2017
Celkový počet příspěvků
20
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 17
Ptejte se vedení Bohemky 2
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
8U/rr2Dh 20

Hrubajz napsal:

Jeden z nejhezčích a nejvýstižnějších příspěvků tady. Děkuji za něj! Lépe bych nebyl schopný to vyjádřit a napsat. Ještě jednou děkuji a plně se podepisuji. Josef Hrubý člen DFB č11.

Strašně moc děkuji za příspěvek qwerda!!!!!!!!!!   Děsí mě, že majitelům chybí normální lidský rozum, což je strašně podezřelé. Na pozadí je zřejmě skutečnost parciálních zájmů vedení a trenéra.    Jancar,  40 let s Bohemkou

kolina napsal:

To jo, ale když pro mnohé je Dolíček "druhý domov" a Bohemka součást života... No a když už něco trvá téměř věčně, vše stále dokola a podstatné zlepšení v nedohlednu- stále se prezentujeme jako chudáci, všude ...

Děkuji!!! Cítím to stejně. 45 let miluji Bohemku, a ani teď, kdy je zase nemocná ji neopustím! Stonala léta smrtelně s diagnozou Ďolíček. Pro mne Bohemka a Ďolíček jsou totéž, a mě teď stačí,že mohu jít do Ďolíčku.  Hodně zdraví přeje Váš Kendy 

P.S.

Vím, že se  to bude zdát málo, ale vím, že nic nezmohu proti touze DJ a MH po penězích.

Fotbal je však krásný v tom, že peníze někdy nic nezmohou.

trenér nereaguje- jsou dvě možnosti, neumí koučovat a moc tomu nerozumí, nebo je důležitější příprava hráčů na prodej a prospěch rodiny Hašků,což dnes

potvrdilo nasazeni F.Haška Prahy jsou prachy.......

Chlapci, mám dojem že si ze mě někdo dělá legraci. Tak jako hráči počtem zápasů obvykle rostou totéž by se mělo dít s trenérem, měl by se být nejen pedagogem s psychologem /což je/, ale hlavně  koučem /vůdcem/ týmu.

Kouč nemůže pustit do zápasu hráče, když s tím lékař nesouhlasí. To je strašné   riziko!!!  Na lávce  sedí v době nasazení Nečase, Mašek a Jindřišek!!!

Kendy