Detail uživatele diskuzního fóra - Funny fon fac

Datum prvního příspěvku
18.6.2019
Celkový počet příspěvků
25
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 25
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
RR+5BKsA 14
+CeTYo7K 1 jaryn66
674+XUJI 1 Šlomo Mordechaj, rhanzak
qKPsALHO 1
KFJiec7c 1
bS/NFmTI 1 jaryn66
YSu8ey4I 1
Krz0EiLM 1
c6BLt1Zc 1
+2VSsO/z 1
gA5MstTO 1
D/SR9AMA 1

kíša napsal:

Právě mi na Livesportu vyskočilo, že oba dnešní přípravné zápasy s Bolkou jsou zrušeny, tak snad není nikdo v našem týmu nakažen.

Na ČT Sport je info, že MB se vrací k tréninku a odehrají oba zápasy s námi dnes odpoledne. 

vytrznik napsal:

Dnes čhybel Vodhanel a Pulkrab v utoku.Keita a Bederka nemaj ani na lavičku nahradniku Prinos pro tym určite Sčhumi a John dal to nebudu komentovat Diky opet fanouskum  ktery vyjeli Bohemku podporit!!!

Nedivil bych se, kdyby byl Vodháněl na výletě do států. Dneska konci přestupy. 

tyfoon napsal:

nemám slov, minimálně minuta ticha před zápasem, prosím. a děkuji panu Houdkovi!

Nebo pojmenovat tribunu či sektor. 

https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1209823-nebudte-alibiste-a-necekejte-na-napovedu-slyseli-sudi-pri-skoleni-pred-startem-jara.html#section-artcl

Mezi mnohými záběry se vyjímala situace z utkání Bohemians-Ostrava, kdy v pokutovém území hostů fauloval Procházka domácího Havla. Hlavní sudí, ač měl situaci jako na talíři, nereagoval. A videorozhodčí do sluchátek hlásil: "Za mě na penaltu málo..."

Daný okamžik vyvolal na tvářích přítomných úsměvy, stejně jako u Damkové, byť pochopitelně hlásila: "Samozřejmě naprosto nepochopitelný verdikt," komentovala jednu z kontroverzních situací domácí podzimní scény.

nohava napsal:

neporazili jsme Slavii naposledy práve s Mosquerou v sestavě?

Zatím jsem našel tuhle výhru:

Bohemians Praha 1905        

2:0 (0:0)

SK Slavia Praha

20. září 2014

Branky60. Jindřišek z penalty, 77. Lietava (Bratanovič). 
Bohemians Praha 1905Švenger - Pauschek, Brabec, Šmíd, Šírl - Moravec (90. Engelmann), Jindřišek, Rada, Mosquera (88. Bartek) - Mikuš (71. Lietava), Bratanovič. 

Co dnes dělá bývalý reprezentant a legenda fotbalové Sparty Jaromír Blažek?

Snažím se zůstat u sportu. Před rokem a půl jsem dostal nabídku dělat u mládeže na Bohemians brankáře. A protože jsem chtěl trénovat a s mladými jsem ještě nepracoval, tak jsem kývnul. Můžu říct, že mě to baví a jsem rád. Také pracuji už třetím rokem na projektu futsalové Sparty. No a abych úplně nezlenivěl, tak si ještě chodím zahrát a zatrénovat za Újezd nad Lesy Pražský přebor. 

Miklik napsal:

jak to řikal Krakonoš?...Kdo chce moc,nemívá nic...

Asi chce k nám zpátky na jarní hostovačku zadarmo …

:o)