Detail uživatele diskuzního fóra - bofalos

Datum prvního příspěvku
19.10.2022
Celkový počet příspěvků
108
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 108
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
AqrMSkgs 108

kolina napsal:

Přesně tak, jo to vše o penězích, Drnovicím peníze došly a Plzeň peníze sehnala takže  nyní jsou tam kde jsou... Tím jsem chtěl říct, že "Zlatá střední cesta"  nebo ještě jinak ?? "Každý extrém je škodlivý"... Jasně ...

Při vší úctě k Vám a tradicím Bohemky musím, ač nerad konstatovat,že nejsem bohužel takový optimista,který by neviděl,že nejsme na dobré cestě, ani pomalu a ani jistě. Spíše si myslím ,že dlouhodobě stagnujem. 

bonano30 napsal:

Nemůžeme si přeci veřejně stěžovat, že máme velkou marodku.Vzdyt právě hráči náchylní na zranění,nebo po dlouhých zraněních jsou naše "priorita" při posilování.Proste tomu jdeme naproti.

Bohužel je to tak a to někdo psal,že posílení mužstva se tentokrát moc nepovedlo. No nic hráli jsme doma proti soupeři jiné kategorie,bránit jako celku nám moc nejde.Moc nechápu proč ,,jezdíme za teplem,,snad je to moda abychom ukázali,že na to máme a  aby se neříkalo oni prohráli protože byli (třeba) na soustředění v Roudnici. Já jen z jiného soudku. Docela by mne zajímalo má-li někdo chuť a názor na výsledek přípravy ,,B,, mužstva s Chrudimí 9:2? V brance Soukup a sestava celkem totožná s tím,co bude hrát v mistrákách. To je takový rozdíl v těchto soutěžích?

Aby se něco pohlo nějak a někam s jakýmkoliv stadionem,tak nám chybí opravdu velký hráč (typu Křetinský aj.),s oddílem lobbistů,který dá těm ,,správným,,lidem přivonět k penězům.To si myslím je ten jediný recept napříč politickým spektrem.

Do zahraničí se jezdí ohledně lepších terénů a tepla....pak se vrátíme a čeká nás zima a když někdo zapomene včas pustit vyhřívání tak nehratelný terén,odložení zápasu. Tak řečeno slovy klasika,,fotbal nemá logiku,, platí i pro tyto případy.

Filosofie,struktura,fungování našeho klubu jako celku,podle mne není připravena na dvoj(troj,čtyř) roli hlavního kouče.Jednoho dne se bude muset rozhodnout komu dát 100% svého času.Po stránce posunu ve fotbalových kruzích(zvláště,když se zadaří)to bude repre,morálně při zohlednění faktu kdo mu dal šanci v lize to bude Bohemka.Tak doufám,že se rozhodne správně.

babus1966 napsal:

Proč to takto hloupě komentujete. Nebo sám pracujete tak, jak popisujete výše...

Myslíte si,že to takto nefunguje? Myslíte si,že jsem někoho urazil nebo byl nějak sprostý? Já bych byl samozřejmně spokojen aby jsme kádr doplňovali pomocí skautingu a ne pomocí nabídek manažerů aj. V Trnavě nějak moc zklamaní nejsou,že jmenovaný odchází, jako si nevyčítají v Teplicích,že je opustil Schejbal ale jestli Vás můj příspěvek nějak deprimoval nebo urazil,tak se hluboce omlouvám! Chci aby se klub někam posouval a ne každý půlrok čekal zda hráč byl vybrán aby zapadl a ne aby byl doporučen s tím,že v dosavadním klubu ušetří na jeho výplatě. Poptávky na hráče u manažerů často nejsou na konkrétního hráče ale např.,,nevíš o nějakém levonohém hráči,,?Nezasloužila by si Bohemka něco víc? Někoho kdo by pracoval systematicky a jen pro Bohemku na profiskautingu? Takto mi to připadá,že nám předhodí kostičku a když to nevyjde odpovědnost žádná. Proti hráčům nic nemám,každý dělá na co má. Ještě jednou,zda-li jsem Vám pokazil den,přijměte všichni kdo to dočetli až sem omluvu.

Jestli byl jmenovaný hráč z Trnavy dlouhodobě naším sportovním úsekem sledován,tak je vše ok,jestli stačilo doporučení kamarádů z Trnavy,popř. sestříhané CD jeho dovedností,tak to bude jako vždy posila s otazníkem.

CarlUweSteeb napsal:

Zadnej majitel mimo Prahu se nemusi starat o stadion.Vse kolem neho resi mesto ve spolupraci s krajem.To same se deje kolem treninkovych stredisek pro mladez.To je dost vyznamna uspora,ktera se da narvat do posileni klubu. Bude ...

tomu rozumím(bohužel) ale nyní prý centrum mládeže pro Slavii - Šeberov ,tam naše mládež taky působila.

Zdravím,původně jsem už nechtěl tento rok psát nic ale dvě věci bych zmínil. Jsou tady různé příspěvky,zklamání, obavy,zhrzenost aj ale je vidět ,že nikdo nepíše s úmyslem poškodit nebo urazit. Kdosi psal ,,rozprášit realizák, toho,či onoho vyhodit,, ale to nic nevyřeší,je to emoční řešení a hlavně krátkodobé.Situace se opakuje každý půlrok a každý půlrok(snad abychom zase doufali,že tentokrát to vyjde)se v pravý čas směrem od vedení slibují posily. Zakopaný pes je (můj názor) v koncepci a filosofii klubu jako takového.Otec a syn neskutečně pomohli v krušných dobách ale už dlouho přešlapujem na místě. Za tu dobu např.Hradec,Pardubice mají krásný stadiony,etablovali se v lize,mají vyřešenou mládež i finance. Pro nejbližší budoucnost nevím,zda je dobře v případě p.Veselého sedět jedním zadkem na dvou židlích(přeji mu nároďák,proč ne)ale bude třeba i se naplno věnovat Bohemce. Bude se hledat nominace na Euro,pozorovat hráče,přípravné zápasy atd. a hlavně v létě (určitě budeme hledat posily) aby nám neujel vlak,v přípravě odjede s nároďákem na soustředění,pak samotný turnaj.....Odpovědnost za kádr ponese asi on. A pak asi teprve dojde na rozpuštění realizáku..,No nic, nechtěl jsem nikomu zkazit zbytek roku-omluva a tak doufám,že vše bude jinak a že se šeredně pletu. Hezký svátky všem, optimistům i nevěřícím Tomášům jako jsem já.

kolina napsal:

No, asi nejen já bych chtěl vidět Bohemku každoročně hrát o titul a nějaký ten Pohár, ale... Teda, manželka je zdravotní sestra a když má o víkendu službu tak v podstatě celý víkend relaxuji při poslechu ...

Zmínil jste se o kádru(materiálu) jaký tu je.....nevytvořil si ten kádr za to působení v Bohemce současný sportovní úsek? Fotbalovou tvář už bychom taky mohli nějakou mít. Posun klubu je znát?V mládeži nic moc,,,B,, mužstvo oproti loňsku sešup( a to byly obavy aby se náhodou nepostoupilo). Myslím si,že tady je vše moc omlouvané. Píšu tak protože jsem ,,zavřel,, srdce a otevřel víc oči. Když někomu schází fotbalové myšlení tak proč je tady? Možná, že se už dlouho točíme v nějakém divném kruhu a ano je to o penězích,klobouk dolů před barvama/lakama ale chceme-li se posunout, měl by se najít silný partner.