Detail uživatele diskuzního fóra - PETMIC

Datum prvního příspěvku
05.05.2007
Celkový počet příspěvků
556
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 546
Ptejte se vedení Bohemky 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BWzGUb2x 20
0r7UhwKj 10 flippy
SuZziStP 4
E9yQmNB0 2
vo+gjXd2 2
ydHC5aet 1
F5uorUUU 1
+3fyW+By 1
PmH0/ig1 1
+7xJ3yeF 1
YoN1EshP 1
W8WUUynZ 1
5b7dIfPk 1
Mdo9H5jV 1

honziku, uz jsem se bal, ze se nedockame, mam ohromnou radost a vitej doma ?????? BOFOR !!!

libil se mi ten kluk z pribrami, co nam dal jejich prvni gol, nebyl by na prodej ? ?? BOFOR !!!

libil se mi ten kluk z pribrami, co nam dal jejich prvni gol, nebyl by na prodej ? ?? BOFOR !!!

kolina napsal:

Kdo asi tak z fotbalistů na které máme a kteří za Bohemku chtějí kopat může být označován jako "VELKÁ POSILA"?!?  Takových asi moc nebude, že...             BOHEMKA DO TOHO!!!

uz vim, Malin Skoda !

dle meho to honzik moravku nebude, spise nejaky utocnik, ale vubec me nenapada kdo.

BOFOR !!!

premyslim, proc vlastne fotbal na bohemce delame, kdyz nebavi ani hrace, ani divaky. zajimalo by me, jak vypada nas trenink, muzou udelat klicku ? muzou se alespon trochu radovat ze hry ? nebo se vsichni musi tvarit jako kvet ? me to proste nebavi, naserte se nekdo, kluci, zarvete nekdo na tom hristi, vyskluzujte nekdo protihrace, proste ZIJTE !

to musi byt zamer, ze jsme rezignovali na fotbal, jinak to nechapu. tezkopadnost, predposranost, alibismus, typicky amatersky fotbal v soucasnych bohemians, pomoooc !

neztracejme cas hledanim dna a konejme ! pane klusacku, jestli jste chlap, tak to konecne zabalte, majitele se vas snad boji nebo uz nevim, tak bezvyznamne jsem se jako bohemak necitil uz hodne dlouho …