Detail uživatele diskuzního fóra - simot

Datum prvního příspěvku
04.01.2019
Celkový počet příspěvků
14
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
PIbGLz3b 3
Bn+gHCcZ 2
9OrbjHZF 2
e6VMkKmn 2
xuMEGMSh 1
x9x9ZNqK 1
lAIgsXFA 1
FvMem6dZ 1
Sn2tzm6M 1

babus1966 napsal:

Tak on se Valda z toho asi nehroutí, ale že by mu to přidalo na výkonnosti a pohodě, to asi těžko. Pamatuju, že i Zdenda Hruška, Borovička a třeba i Sňóza měli slabší chvíle. Není ...

Největšími kritiky jsou televizní "bohemáci", kteří nedokáží ani přijít do Ďolíčku. Ještě se nezačne hrát a už střečkují, kdo v sestavě nemá místo, kdo je nekop. Počet jejich osobních příspěvků do fóra čítá mnohdy přes tisícovku, jen otravují.

Máme před sebou tři domácí zápasy (s Libercem, Pardubicemi a Plzní). Jako fanda si přeju, aby se trenérovi, který mile překvapuje, hráčům v poli i brankářovi podařilo odstranit výsledkovou asymetrii bojů doma/venku. Že mít předplacené domácí prohry je blbý, to dosvědčí snad každý permanentkář. Mít po deseti podzimních kolech 20 nebo alespoň 18 bodů, to by se líbilo nejen mně.

Na webu sport.cz se píše " ... Na lavičku *) usedli další útočníci Lukáš Juliš, Václav Drchal a Martin Minčev. Drchal míří do Bohemians 1905 na hostování, které by mělo být uzavřeno v pondělí ,,,."       *) Na lavičku Sparty v utkání se Zlínem.

Va šulín, Vlka nova - směšná jména hráčů, kteří i na kluzkém povrchu za deště dokázali balón zpracovat, vést a hrát s ním. Běžci běhali.

Asi osobnost trenéra... :-) Přestup z Bohemky do Mladé Boleslavi Antonín Vaníček (záložník | 22.04.1998 | 24 let | 68 kg | 180 cm), opačným směrem Ladislav Mužík na hostování ( záložník | 25.07.1998 | 23 let | 82 kg | 178 cm), do Boleslavi přestoupil z Chrudimi. Současný trenér Bohemky Veselý trénoval Chrudim a je nejméně o 15 kilo těžší než trenér Mladé Boleslavi Hoftych, který trénoval Bohemku. Z toho plyne, že v lize už nikdo nebude moci brát Bohemku na lehkou váhu. Doufám, že fotbalové výměny budou pro oba hráče i oba trenéry krokem správným směrem. Dovětek: kdo chce, může si poslechnout světoznámý pochod Rudolfa Nováčka, ke kterému byl neoficiálně zpíván text My jsme ta těžká váha, z nás nikdo nezaváhá  za naše svatá práva se s nepřítelem bít. A nic se nepáráme, ... (link na youtube     https://www.youtube.com/watch?v=VZW2m63RDWo   )

Jednání v Ostravě mi skončilo dříve, tak jsem sjel z cesty do Opavy, kdyby náhodou byly ještě lístky. Byly, ale přišel jsem pozdě, tak jsem Květův gól neviděl. Jen jsem slyšel pogólový řev. Na tabuli jsem ale uviděl 0-1! Zelenobílý kotel tvořil utkání skoro domácí kulisu Přesto jsem jen trpěl a tlačil ručičky na hodinkách. Doma bychom mohli využít ještě větší fandovské podpory,  opavští holobrádkové by mohli v Ďolíčku znervóznět. Výhodou by mohl být při domácí odvetě i nekvalitní trávník. Lístek do odvety nemám, nervák si užiju doma. Netipuji, abych nezakřiknul nebo nestřečkoval.

luque.m napsal:

Smutný je, že mě to po čtyřicetipěti letech fandění přestává zajímat… a takových nás je víc. Takže milé vedení, moc děkuji za klidné a příjemně odpočinkové víkendy bez stresu. Btw Také mám syna stejného věku ...

Při jízdě do Budějovic jsem si myslel, že Bohemka po strašidelné šňůře bez vítězství najisto vyhraje. Při odjezdu jsem si uvědomil, že stejně jako mnoho dlouholetých fandů jsem se stal zaslepeným fanatikem, co naivně věří na zázraky. Poslední zázrak ve který musím věřit je to, že nakynutý hřbitov knedlíků na postu trenéra Bohemku zachrání.

Malá poznámka. V průměru jsme dostali v každém zápase dva góly ==> obrana nebo brankáři? Góly padaly po individuálních chybách buď obránce a nebo gólmana, pár gólů padlo z vypracovaných akcí soupeřů. Potom ani sebelepší systém nemůže zajistit 3 body. Takové střelce taky nemáme. Naděje umírá poslední. Někdo tady napsal, že nepojede do Karviné. Já jo. Sednu na tribunu a budu se snažit nefandit. Snad to Bohemce pomůže. Jednou se musí štěstí usmát jak na gólmana, tak na obránce nebo obětavé záložníky nebo útočníky. Ale hlavně platí, že každá šňůra ať už úspěchů a nebo neúspěchů má svůj konec.

Špatná zpráva - Bohemku čeká sestup. Dobrá zpráva - bude to bez boje.