Detail uživatele diskuzního fóra - pop

Datum prvního příspěvku
17.9.2004
Celkový počet příspěvků
433
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 386
Ptejte se vedení Bohemky 37
Tlachy a kecy 8
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
pVU9uJMm 6
SxlJFLwv 3
v5j1+Y9T 2
0aAhgo7p 1
xd9pbSsC 1
tTnhWAA9 1
ACgaIlfj 1
GbDKZ0cY 1
yFgrsvIi 1
XfbZZ+o1 1
wQv6Hwfb 1
Hx3CSebl 1

dykovka napsal:

Nikdy jsem nezažil větší hukot na Bohemce, než s Ipswich Town..... Nechci řešit rok, kdy to bylo, tipnul bych 82,83??, píšu spontánně. Pamatuji si, že v 1 minutě dal tehdy 18lety možná 19ti, Tibor Micinec,ze ...

Tak to byl sakra dobrý zápas. Pamatuji si fanoušky Ipswiche, jak seděli na A5 a měli pruhované ponožky v barvách klubu. Tehdy jsem z toho byl fascinován. Po zápase nám stále ukazovali palec nahoru, ale smutek nepřešel... Jinak si myslím, že nejvíc lidí bylo na rozlučku s Tondou Panenkou při zápase s Rapidem Vídeň. Nikdo mi nevymluví, že nás tam nebylo přes 20.000. Nešlo se ani pohnout a člověk byl rád, že vůbec dýchal, tedy na stání...

Dr.Brutalergin napsal:

T. Pospíchal: Když jsem se trochu zabydlel v zelenobílém táboře, začal jsem cítit vliv určité letité tradice. A nejen já. Dolíček sužoval jakýsi bacil průměru. Začátek byl už asi v tom, že Bohemka byla považována ...

Díky za upřesnění. Ten bacil se asi zase zde usadil, ale s rozdílem, že tehdy nechtěli hrát střed tabulky...takže současný bacillus bude asi ještě agresivnější, když nám stačí záchrana.

berjir napsal:

Zajimavej rozhovor. Za stranky pardon, vim ze je to sprosty slovo, ale je to nas trener... :D

Mě spíš zarazilo toto jeho vyjádření: ,,Tuhle ambici ale v Bohemce mít nemůžete. Tady je cíl zůstat v lize". Kdysi tu někdo psal (Bororo?), co bylo nejtěžší změnit před nejslavnější érou Bohemky. Jaký to byl velký problém pro Svobodu a Pospíchala přesvědčit všechny o vyšších ambicích klubu. Jak nyní čtu, tak jsme asi smířeni s ligovým ,,otloukánkem", který bude šťastný, když se zachrání a nejspíš není ani snaha toto myšlení změnit. Smutné.

Martin Kurka napsal:

Souhlasíš, že je to první krok, ale není to posun? Kam směřoval tedy ten krok? Já hodnotím kladně, že úředníci z Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR Praha) dostali jasné úkoly od politiků a budou ...

Víš, oni na magistrátu vytvářejí komise asi tak, jako když peče pekař housky...Já jen abychom se tady neplácali po ramenou, jaký že jsme to pašáci, že vznikla komise. Pro mne bude EVOLUCE až po nějakém kladném podpisu a tím nemyslím vyjádření ve smyslu ,,domluvili jsme se, že se domluvíme". Samozřejmě ale držím nám všem palce, ať to dobře dopadne.

Martin Kurka napsal:

Dobrý den, jenom doplním, že DFB nepožaduje žádné systémové změny v a.s. nebo změny ve vedení klubu. DFB má zástupce v představenstvu a vedení DFB se často setkává s dalšími akcionáři. Nemyslíme si, že potřebujeme ...

Krom příspěvků zde již vložených bych byl opatrný i s evolucí ohledně práce na přípravách rekonstrukce stadionu. Vytvoření komise ještě nikdy nezaručilo nějaký posun. Samozřejmě je to první krok, ale až nějaký hmatatelný výsledek  (schválená studie, vypracování projektu, stavební povolení..atd.) může vést k prohlášení o evoluci.... A to může trvat rok (skvělá práce), dva roky (velmi dobrá práce), tři roky (běžný standard) více let (zbytečná práce a vytvoření nové komise...). Takže až bude udělán první krok (jakékoliv schválení), tak pak zatleskám, ale evoluce, nyní?, asi ještě ne.

berjir napsal:

Podle mě by byl super skaut/sportovní ředitel. Jako trenér vypadá dobře jen pokud týmu vychází taktika, kterou má však podle všeho pouze jednu a vyplácí se proti týmům, co útočí. Jak máme dobývat, jsme v ...

Asi máš pravdu. Jako skauta bych si ho dovedl představit. Možná i jako sportovního ředitele i když zde, kdybych si mohl vybrat, by se mi víc líbil Hoftych. Jako sportovní ředitel by Hašek asi moc prosazoval svoje (nyní neúspěšné) metody...Nicméně vše je jen takové naše tlachání, protože nejspíš má jiné ambice, navíc je tu synátor a skauta s trenérským platem by Darek nejspíš ani nechtěl platit. Ale co, řeči se vedou a voda teče. Jen aby těmi změnami, které musí přijít, nebylo radikální zdražení permanentek a nové nátěry zábradlí...

Když skončil zápas s Opavou, tak část tribuny skandovala ,,Hašek ven". Já se tedy nepřidal, protože nevím, co by nám nyní více pomohlo. Určitě se něco musí změnit a to radikálně, protože na tuhle hrůzu se bez prášků na srdce chodit nedá...Možná bych měl návrh, jak uspokojit obě znesvářené strany. Hašek je asi opravdu dobrý trenér, co se týče zápasů venku. Tak ať koučuje pouze venkovní zápasy a na domácí zápasy vezměte třeba Látala. Kromě prvního bahrajnce na ligových trávnících v Evropě bychom měli další primát. Ale že by to byl mazec, co?

Včerejší Tiki-Taka. Hosty byli trenér Hašek, Hoftych, Šmicer, Kjušovice a Franta z Mostu.

V podstatě se všichni shodli, že na Závišku to byl jasný faul - otázka byla, jestli to bylo před a nebo v šestnáctce. Nikdo nerozuměl tomu, proč se rozhodčí na to alespoň nepodíval na videu, když to rovnou nepísknul...Franta pouze suše konstatoval, že rozhodčí je zmrd... Dle trenéra nebude hrát proti Olomouci ani Jusuf ani Puškáč… Jinak Hoftych má opravdu srdce klokana.

No nic, Olomouc musíme dát, prostě musíme. Bohemka do toho!!!

Miklik napsal:

co tu vlastně řešíme?Sralta měla dneska vyhrát a vyhrála.....toť vše..................

...úkol zněl jasně...to jako myslíš soudruhu?...nóó, dvě dávky (červená, penalta)...