Detail uživatele diskuzního fóra - pop

Datum prvního příspěvku
17.9.2004
Celkový počet příspěvků
435
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 388
Ptejte se vedení Bohemky 37
Tlachy a kecy 8
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
pVU9uJMm 6
SxlJFLwv 3
v5j1+Y9T 2
0aAhgo7p 1
xd9pbSsC 1
tTnhWAA9 1
ACgaIlfj 1
GbDKZ0cY 1
yFgrsvIi 1
XfbZZ+o1 1
wQv6Hwfb 1
Hx3CSebl 1
HgEKhExX 1
pUxgxqMD 1

No, na zázraky jsem přestal věřit po pohárové odvetě s Ipswich Town… Přesto se na zápas těším a ať dopadne jakkoliv, tak všem patří poděkování za skvělé jaro a potlesk ve stoje. Bohemka do toho!!!

srpen 1973, Bohemka - Trnava 1:1, gól Panenka v 1. půli a myslím, že v poslední minutě vyrovnával za Trnavu Adamec. My právě postoupli z 2.ligy a Trnava byla aktuálním mistrem....

dykovka napsal:

Nikdy jsem nezažil větší hukot na Bohemce, než s Ipswich Town..... Nechci řešit rok, kdy to bylo, tipnul bych 82,83??, píšu spontánně. Pamatuji si, že v 1 minutě dal tehdy 18lety možná 19ti, Tibor Micinec,ze ...

Tak to byl sakra dobrý zápas. Pamatuji si fanoušky Ipswiche, jak seděli na A5 a měli pruhované ponožky v barvách klubu. Tehdy jsem z toho byl fascinován. Po zápase nám stále ukazovali palec nahoru, ale smutek nepřešel... Jinak si myslím, že nejvíc lidí bylo na rozlučku s Tondou Panenkou při zápase s Rapidem Vídeň. Nikdo mi nevymluví, že nás tam nebylo přes 20.000. Nešlo se ani pohnout a člověk byl rád, že vůbec dýchal, tedy na stání...