Detail uživatele diskuzního fóra - pop

Datum prvního příspěvku
17.9.2004
Celkový počet příspěvků
420
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 377
Ptejte se vedení Bohemky 33
Tlachy a kecy 8
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0aAhgo7p 1
xd9pbSsC 1
tTnhWAA9 1
ACgaIlfj 1
GbDKZ0cY 1
yFgrsvIi 1
XfbZZ+o1 1

Dobrý den. Ačkoliv mě pochopitelně také zajímá posílení našeho mužstva, tak bych měl trochu jinou otázku ohledně stadionu. Mluví se zde o rekonstrukci, tomu ale samozřejmě předchází projekt a tomu zase studie. Majitelem stadionu je město, ale předpokládám, že o konkrétní podobě se bude jednat společně. A nyní moje dotazy:

1) Je již vypracovaná studie, případně bude použita některá již dříve vypracovaná nebo se teprve bude zadávat?

2) V případě, že se teprve bude zadávat, neměl by ji nechat vypracovat po dohodě s magistrátem klub s ohledem na své požadavky (tribuna u tramvaje, zastřešení nekrytých tribun, úprava tribuny východ, VIP prostory, potažmo boxy, televizní prostory, šatny, rehabilitace atd., atd.)?

3) Nějaká již konkrétní jednání ohledně stadionu s magistrátem začala?

Samozřejmě, že dílčí rekonstrukce jako např. WC při dostatku financí od magistrátu lze provádět okamžitě, ale mě spíš zajímá celková rekonstrukce (dostavba, přestavba stadionu).

Vždyť dva lídři z pražské vládnoucí trojkoalice před volbami plně podpořili rekonstrukci stadionu, tak proč jim to diplomaticky nepřipomenout?

Děkuji.

Dobrý den. Především bych chtěl poděkovat za krásný včerejší fotbalový zážitek. Hlavně první půle byla vynikající. A nyní dotazy.

1)  Nerozumím tomu, proč se včera otevřely brány stadionu až hodinu před utkáním, navíc když bylo vyprodáno. A jestli je to tedy nutné otvírat až takto pozdě, je možné příště napsat dopředu v kolik se bude stadion otvírat? Aby tam člověk nestál půl hodiny před vraty jako trubka... a že nás tam bylo.

2) Nemám nic proti osobním prohlídkám, ale nešlo by v tom případě zařídit, aby byly u každého vstupu na kontrolu jak muži, tak ženy? Vysvětlím. Včera se mnou byla manželka a po kontrole permanentek následovala osobní prohlídka. Jenže u vstupu (hlavní vstup úplně nalevo) jí bylo řečeno, že musí do druhé fronty, páč vedle kontroluje žena. Tzn., že by musela jít zpět, zařadit se znovu do fronty, při kontrole permanentky vysvětlovat, že ji již ukázala atd., atd. Asi je to malichernost, ale přece jen..

Díky

Zdravím vedení. Měl bych dva dotazy.

1) Blíží se komunální volby a jelikož stadion patří magistrátu, tak nestálo by za to oslovit lídry jednotlivých stran, jak se budou chovat v případě, že vyhrají volby (nebo se dostanou do koalice),ke stadionu? Zdůraznit početnost fanouškovské obce a zveřejnit jejich záměry na našem webu. Je jasné, že sliby před volbami budou veliké, ale proč nemít alespoň něco málo v rukávu pro povolební jednání. Samozřejmě myslím volby do magistrátu a ne do jednotlivých obvodů.

2) Jsme asi jediné mužstvo, které v případě vyhraného losu dobrovolně hraje v domácím prostředí 2. poločas na branku od kotle. Pokud by se vyhrávalo, tak s tím asi nikdo nebude mít problém, ale ono se nevyhrává... Nechtělo by tedy skoncovat s tímto experimentem a začít hrát druhý poločas na bránu s kotlem?

Děkuji

Tak to jsem zvědav, jak pánové z DK ,,ocení" po derby S oba kluby....Zavřený Eden i Letná? Milionové pokuty? No, uvidíme...