Detail uživatele diskuzního fóra - FFFFF

Datum prvního příspěvku
14.9.2009
Celkový počet příspěvků
107
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 71
Ptejte se vedení Bohemky 32
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
XQ3sKXx7 32
clIdpul/ 9
FqA85TRA 8 Budvar
Umv+GCEj 2

kolina napsal:

Odpovím za sebe otázkou: Nemáme nějaké závazky ke Spartě nebo i k Jablonci?!?

Hašek asi ano,jinak to neni možný,  absolutni nepřipravenost  na Matouška a střídání  Šmida to byl vrchol amatérismu, Hašek by nemohl trénovat ani Slavoj Houslice

Hrubajz napsal:

Ano opakuji.....a k čemu nam ten Kostl je tedy????? Když se vykope jde zpátky do Sparty stejně jako Hašek. Když bude hrát jako dnes,bude se platit a bude k ničemu. Prostě nepochopitelné! A Matoušek nám ...

Souhlas, a ještě  při prvním gólu ho měl při přebírání míče těsně vedle sebe a s jeho figurou stačilo do něj tělem strčit a při  druhem byl od něj dva metry

Stoper vyklusával a nechal se předběhnout a prohráváme 3 - 0

Tak jsme po předehrávce zas o místo níže a pokud zítra nevyhrajeme a Slovácko porazí Duklu a kdyby zázrakem bodovala Karviná v Ostravě, tak se může stát že budeme přezimovat na 13 až 14. místě. Bravo trenére, fakt nevím kde by po těch výsledcích přežil až do tohotio kola. Proto hurá s Haškama na Liberec.

ludvavestec napsal:

Omlouvám se, takovej omyl s tipování´ výsledku se mi stane maximálně 30x za sezónu :))

Ano dnes hraje dobře, mluvím jen o tom, když hraje špatně, byl jsem nebo jsem viděl všechny zápasy i před jeho zraněním, na to nemusím být nějaký velký odborník.

Od prvního kola se na naší hru nedá prakticky koukat až opravdu na malé časové úseky.Bez kvalitní zálohy a nějakého tvořivého hráče se liga hrát nedá a o obsazování hráčů ve vápně, škoda mluvit. A také si  musíme  zvyknout, že Haškové budou skoro vždy  v základu / pokud nemarodí/ a těžko nebo výjímečně budou vystřídáni  i když hrajou tužku.

jb1 napsal:

Tak jo. Kdyz myslite klokani. Ja jen rikal,ze kluci maji na vic,ale ten kdo je brzdi je trener Hasek. Myslel jsem si,ze po ostude se Sraltou uz budeme mit na Mestskem stadionu konecne trenera se ...

Bohužel je to tak.