Detail uživatele diskuzního fóra - agentj23

Datum prvního příspěvku
1.11.2007
Celkový počet příspěvků
64
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 13
Ptejte se vedení Bohemky 48
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g0S2rqB+ 15
TfCYenDA 7

Darek.Jakubowicz napsal:

Věřte, že trenér tyto situace analyzuje a s týmem v tomto směru pracuje. 

Díky za reakci. Původně jsem to myslel jako zamyšlení nad tím, co se tady v diskusích píše od nás fans.

Každopádně mám pocit, že trochu přitvrdit bychom asi mohli, v posledních letech nám soupeři zranili poměrně dost hráčů a nevzpomínám si, že by soupeři odcházeli od nás nějak pokopaní nebo tak. Problémem je asi ale i rozhodování, stejné fauly = různé verdikty nejen u různých rozhodčí, ale i v zápasech (rozhodčí nedrží nastavenou laťku a už vůbec ne rovinu, inu silnější pes...).

Tak aspoň když ne otázka, tak přání všem, aby se nám společně dařilo.

Nestačím se divit. Na jedné straně se žádá po trenérovi, aby poučil hráče, jak se chovat v pokutovém území (nefaulovat), na druhé straně když jsme prohráli, tak se zase dovídám, že jsme měli soupeři aspoň nakopat (faulovat). Přitom trenérovo krédo je nefaulovat.  A kdybychom měli faulovat, tak to by nám třeba scházeli hráči na důležitá utkání s poněkud bližšími soupeři, než jsou přivandrovalci z Letné. Že ano, vedení (aby to byla otázka)?

Na příštích sedm kol budu vysílat pozitivní vlny :-)

Svatoslav.Bata napsal:

Děkujeme za pochvalu, také jsem otestoval a musím souhlasit :) Není důvod myslet si, že tomu bude do budoucna jinak.

Teď už jen, abychom měli hru a výsledky stejně dobré a pěkné jako pivo a záchodky :-) - ale to přijde, to přijde!

Packa1809 napsal:

To jako fakt myslíte oba vážně? cituji "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti." o pár řádků níže "Pokud jste nenašli v tomto článku odpovědi na ...

Otázkou není, co udělá DFB pro fanoušky, ale co udělají fanoušci pro Bohemku. Tak si to představuju já.

Jako každý byznys (nejenom) i v přestupech je jasné, že vykecávat se dopředu, dokud to není upečené, je nesmysl, který přinese jen problémy.

Kopané zdar a Bohemce zvlášť.

angel napsal:

Zdravím, možná se mýlím, ale snad se psalo že termíny nadcházejících zápasů budou zveřejńovány 3 týdny před zápasem, abychom si mohli upravit víkendový program. Jde mě nyní konkrétně o zápas s Teplicemi, ale třeba už mohu ...

Celkem správná úvaha o pátku:

https://www.bohemians.cz/tymy/bohemians-praha-1905-a/zapasy/1

Skoro bych se vsadil, že pokud bychom změnili hrací den na pátek, tak od té chvíle hrajeme v sobotu, v neděli, pondělí atd., ale nikdy ne v pátek :-( 

Alkin napsal:

Tady je zase nablito... Nebyli jsme náhodou osmdesát minut vyrovnaným, neřkuli lepším týmem? To se občas ve sportu stává, že zahodíme šance a pak dostaneme hloupý gól. Větší "trapnost, ostuda a ponížení" je to co se tady ...

Souhlasím. Co bychom si asi přečetli, kdyby:

MB byla na 3. místě tabulky, my hráli taky o nic, výsledek jako v neděli? No že jsme měli platonickou převahu, a nedali góly. A ne že to bylo domluvený. A já nejsem nesoudný Plzeňák, abych čekal na trenéry a manšaft, abych jim "vyjádřil svou nespokojenost s výsledky", prostě se mi nezdálo, že bychom nechtěli. Ono totiž ve sportu to musíte hoooodně umět, aby to "nechtění" vypadalo přirozeně. A pokud jsem to viděl správně, tak MB se snažila a vyšlo to. I když to bylo typické utkání na plichtu, tak dali dva góly navíc a vyhráli. Jeden zmatek ve vápně, druhý po otevření hry.

Abych obrátil list. Panuje zde spokojenost s řízením nedělního utkání? U mě ne. Obrácené situace, podivné "výhody", když se počkalo, až jsme na baloně a pak to pan rozhodčí pískl, abychom mohli v klidu rozehrát...  žádný spád to nemělo.

Shalda napsal:

Co se chorea týče, tak zatím jsou fotky zde: Určitě se další fotky objeví i v klasickém reportu na webu sektoru.

Dík za odkaz

Dobrý den,

budou se tedy v rámci předprodeje permic na další sezónu vyplňovat ty dotazníky? A už jsou někde vystavené? A bude to jako minule, že pokud mám dvě a více permic, vyplním formulář jen jednou?

a další dotaz - fotky z chorea z neděle 13. jsou někde? Prosím o odkaz.