Detail uživatele diskuzního fóra - agentj23

Datum prvního příspěvku
1.11.2007
Celkový počet příspěvků
68
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 17
Ptejte se vedení Bohemky 48
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g0S2rqB+ 17
TfCYenDA 8
NGK8jLmP 1

pekulka napsal:

target="_blank"> Vzpomínka na Jirku

Tak jsem se na to podíval a připomněl si časy, kdy hrál Haloupka, Zloup, Prokeše atd., prakticky ostatní mančafty nám dělaly jen náhradníky. A všiml si někdo, co to bylo za terén a nikdo neplakal? Asi bylo nakropeno :-)

Vertigo napsal:

Dobrej výkon, naprosto zasloužený vítězství! Intelektuálové kelímkama těm svejm zoufalcům hodně pomohli.

Měli bychom slávistickým fans poděkovat, že vhozením zálohovaného kelímku na trávník (sice hrbolatej, ale domácí náš) podpořili akci na pomoc klokanům a koalám. Přece jen jsou to féroví borci :-)

zeppelin napsal:

no a bude se nadávat zase na dalšího...dočkejme času jako ta husa klasu.

Naprostý souhlas, na trenéry se nadávalo vždy a každý samozřejmě věděl, koho měl postavit, proč měl střídat tak a tak atd. Přátelé, vsadím se, že kdyby současně vedoucí tým dvakrát za sebou nevyhrál, tak se bude v Édenu nadávat i na Trpišovského, a to má daleko větší zdroje na hřišti k dispozici.

Takže předpoklad je, že buď pár zápasů se zvedneme, anebo taky ne. Myslím, že prakticky hrajeme to, na co máme a občas i jen to, co nám soupeř/rozhodčí dovolí. Viz ČB. K radám, abychom v zákulisí taky zapracovali, jen to, že už dávno  tady padlo, že Bohemka mazat rozhodčí nebude. A to tady Hašek ještě dávno nebyl. Já jsem pro to, aby se to nedělo. K tomu ale je potřeba smáznout ty kliky ve svazu. Když to vidím včetně "prolínací" soutěže o 1. ligu - to tedy byl hnus, velebnosti, a v neděli sice soft odvar, ale taky dobrý...

Tak uvidíme po repre přestávce. A až budete zase někdo nadávat, že si Hašek přivedl nějaké nekopy, tak se taky podívejte na to, co přived za kopy. 

Fotbalu zdar a Bohemce zvlášť.

klokon napsal:

Řezníček se do Bohemky naprosto nehodí, jeho jedinou předností je výborná orientace v pokutovém území a střílení branek. Pod současným trenérem praktikujeme moderní fotbal, kde už není potřeba takové typy hráčů. Až se to ještě ...

Aby dávali góly i brankáři, to je stará věc - to už máme za sebou. Pravda, jen v jednom ligovém vydání (ale zase ze hry, ne kopem ze standardky).

Stačilo by mi víc střílet, když se nestřílí (a netrefí brána), tak za nás gól nedá ani rozhodčí (dneska už není součástí hry, nebo co to psali...)

Doufám, že v neděli rozhodčí neodjede novým Superbem (Karoqem Kodiaqem nebo něčím takovým, začínajícím na K a končícím na q), tj. aspoň tu rovinu!