Detail uživatele diskuzního fóra - hrubajz

Datum prvního příspěvku
12.08.2001
Celkový počet příspěvků
2996
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2825
Ptejte se vedení Bohemky 157
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 9
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
xvbAj2XY 878
L5QSqIGe 82
1TaLHLe3 72
6vXK53mf 43
b35wMYys 26
h06QP1dB 21
kNTwUmYj 16
jJlOkv3W 12
cmh/l0VO 10
9PbR53NT 7
zoQjGQ4F 7
tmltMMbV 7
9zF4zn5Y 6
pdfF4tns 6
GWGyT/Bv 6
wOoALnUI 6
BUBTm/QZ 5
7gK/MFvN 5
PU+ggwy0 4
2Wx3lF+S 4
hSevBzVW 4
vPfyLETr 4
fjPJnav1 4
sksu3EHQ 4
TrZHVLa8 4 hrdin
RpB0PJ3o 4
VD6X/f64 4
7m0NSIue 4
Bfymze3d 3
Xwr1RwVw 3
C1sDoy16 3
F1UehLSF 3
tLu3M6U+ 3
JW4skoCB 3
Zcjie7Do 3
FhWQLUAC 3
rBPoHevq 2 Rey
0KD29JJc 2
MK2HsoHo 2
jaOzcS0x 2
NrjsZKoH 2 borůvka
5a/UHUsF 2 tonda
/YtVPyjn 2
i2VR7oHp 2
Dw+EpBSo 2
3t86viqX 2
pb3d90ji 2
FsRcgtGj 2
qAAS/aW1 2
91tGNtp1 2
mN8rLmUj 2
Gg+3Apyi 2
SybYB/Aj 2
YrXptgyF 2
Ncq2Ox+F 2
KQDKHJGF 1
gMgl3D5W 1
0ZDrOWvZ 1
v1aTmp3P 1
3NK4bGqv 1
sTwKZFCq 1
3zNAdSYL 1 Ivek
42eDJBvv 1
9nGwwciZ 1
tG2itpu6 1 ludvavestec
vpLu7Jhj 1 hrdin
P37niL+L 1
6X8SHPLx 1
UoV28M1D 1
OJVS0lDH 1
nnW/EI6B 1
GNyrs1sV 1
ktg/8k85 1
6dCXJaHw 1
IwzvWTXT 1
61QKPQvr 1
hZM+Zgf7 1
HRKOugL+ 1
TpwIO3nE 1
S+F2o978 1 mildík
D9fxkAz3 1
eTBr3+QZ 1
y1QDKNLN 1
MhW/4t4B 1
pmGk6QYH 1 oto.kraus
kCSOw2f/ 1
77Sh7ROK 1
YXbbBq1K 1
H75mxaGA 1
RKMwlXJR 1
84vBe8qg 1
GWTEvYRk 1
TsTXauLg 1
l4SK7f01 1
4iYj97s5 1
CI9o6SG1 1
R3+5GAv7 1
xr5TAl25 1 oto.kraus
OpnzxAEc 1 PrasatkoPepina
FSkFrAXu 1 Vertigo
j4yGSxJ7 1
F8XyAk/6 1 berjir
8vFPQzcd 1
wSfeXxsP 1
wxyLaw+O 1
lwRQ18H/ 1
sLKKi8UN 1
Athl8D1U 1
HVLIELy0 1
4rQaIAK3 1 kropy
/rAyxYL8 1
BEg8PuUJ 1
SRe67tAN 1
+RxfQSjY 1
n02UH+aU 1 oto.kraus, ludvavestec
WJ2rOJaN 1
1+RquTaD 1
TyI0rKDJ 1
Rd6RC+M/ 1
SNrXPYZg 1
nZAIgwWu 1
yj44/Lik 1

xtreme napsal:

Hlavně neodvolávejte Klusáčka. Po dlouhé době opravdu trenér, co má ke klubu i nějaký vztah. Kromě "zběha" stejný kádr na jaře válcoval ligu, tak chyba nebude v trenérovi. Za ty šťastné jarní okamžiky mu nějaký ...

Moc děkuji za tento názor. Já pořád věřím, že bude líp! Druhý poločas v Liberci a dnes do neproměněné penalty ukázal, že by to mohlo jít! Ale na druhou stranu již po druhé se ukázalo, že hráči z lavičky byli lepší než ti co hráli od začátku...... Ale nikdo z nás neví jak jsou na tom hráči tréninkově a zdravotně. 

kolina napsal:

No, já jsem střídání Pulkraba za téměř rozhodnutého stavu chápal tak že jej chce trenér šetřit na následující pro nás podstatný zápas... Ostatní střídání myslím v pohodě, šlo o to připravit mužstvo a prověřit hráče na ...

Kdyby dal Necid penaltu, myslím, že by se i vyrovnalo!! Nevím proč vždy začneme hrát až po vystřídání. Prostě nějak mám pocit, že lavička je nnohem kvalitnější či je ve větší formě než základní jedenáctka!! V Liberci i dnes nebyl druhý poločas tak špatný, zatímco poločas první byla vždy opravdu tragédie. 

poustmen napsal:

Snad zůstane zdravej, jestli jo, při současné formě musí hrát. 

Ano. Příchod Puškáče a Vodháněla znamenalo velké zlepšení. Jen si myslím, že měl jít dolů Necid a zůstat Pulkrab. Hronek je totálně z formy a dnes i Dostál! No a dát šanci Báčkovskýmu a snad i vyměnit Levina za Vacka. A snad se brzy uzdraví Till a Kostl. Bederka to také není velká jistota obrany. 

CarlUweSteeb napsal:

Klusacku jdi uz do prdele.Jak muzes poslat na penaltu tuhle slavistickou nulu.Kterej inteligentni obcan v nem vidi fotbalistu.

Já mám Luďka rád, ale dnes to prokaučoval základní sestavou a tím, že nechal na hřišti totálního nepkopu Necida. Ten už na to prostě opravdu nemá! Už v Liberci po jeho odchodu se tým neskutečně zvedl! 

Základní sestava omyl! Totální omyl s nasazením Necida. Po vystřídání kdybychom dali penaltu bylo ještě o co hrát! 

spyder napsal:

Přemýšlím jen, jestli byl minulý trenér opravdu tak špatný, jak tu někteří diskutující prezentovali a zda je současný trenér výrazně lepší.

Vondra, Bederka i Le Giang a další co už jsme si jich i zbavili jsou přežitkem netrenéra Haška. S jeho strašnou prací se budeme potýkat bohužel ještě hodně dlouho ostatně jako Sparta po Italovi!! Jeho sezóna kdy jsme doma vyhráli dva zápasy a kdy se na to nedalo koukat nebude nikdy zapomenuta!! Jeho trenérská dovednost vyústila v domácím zápase s Příbramí,což byl jeden z nejhorších zápasů. Tím nechci omlouvat to strašné dnešní představení v prvním poločase. Ale prosím Haška už tady nejmenovat, byl to asi nejhorší trenér co nás za poslední roky trénoval. Přečtěte si, co o něm píší v Pardubicích. A přesně to co udělal v Pardubicích udělal i v Bohemce. Proto už taky dlouho nikde netrénuje! 

zeppelin napsal:

někdo to už komentoval,hráli jsme atraktivní fotbal ale bez bodů,teď není ani jedno,nevědět kdo dnes hraje,myslel bych,že to přáteláček a ti chlapci v zelenobílým dresu jsou setsakra zmateni.

Pod Haškem a atraktivní fotbal..... No to jo. Hlavně ty domácí zápasy. To byla stejná hrůza jako dnes. Nikdy nezapomenu na zápas v dolní skupině s Příbramí:-) Hašek bylo to nejhorší co Bohemku mohlo potkat! A bohužel něco z jeho působení se s Bohemkou táhne do dnes. Stačí se podívat na obránce či brankáře a kdo je přuvedl že? 

kolina napsal:

No, myslel jsem že nakonec sklapne "Czaplárova past" ale to už nevyjde... Hmmm, naši brankářskou "jedničku" raděj už vůbec nehodlám komentovat, ale ono celkově hrůza...                 BOHEMKA DO TOHO!!!

Ahoj. Po tomto si musí brankář sednout na lavičku, ale dnes je to hrůza hrůz od všech. Především obrana by s tímhle nemohla hrát ani druhou ligu. Za tento poločas dát pokuty!