Detail uživatele diskuzního fóra - mimikry

Datum prvního příspěvku
5.3.2005
Celkový počet příspěvků
759
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 701
Ptejte se vedení Bohemky 46
Tlachy a kecy 6
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DE1tojVw 93
+XRvrzSS 63
7li0d6ol 30
Qr3oGav6 5
CfKIW/iX 3
XzVHhirm 2
hljgDAPV 1 hrdin
KYgy5bqG 1
SERk7zqK 1
RGapPLfW 1
tlbRG0tF 1

Jo,když budem vyhrávat,budou všichni spokojený a na nějaký žabomyší války nebude ani chuť.

Saskia napsal:

Včera to bylo znovu nekoukatelné utkání. Spíš kopaná, než fotbal. Našemu týmu chybí nějaký lídr, špílmachr, který by dokázal podržet míč a také rozdávat konstruktivní přihrávky dopředu. Nefunguje nám vůbec záloha. Myslím, že Hůlka už párkrát dokázal, ...

Byl jsem se kouknout v sobotu v BN na becko a Dostal hrál první půli.nebyli jsme vůbec lepší jak se píše na hp.byla to hrůza jak áčko.

rvi napsal:

Zdar KLOKANI :) Konečně jsem dodělal rozsáhlý materiál o historii současného Ďolíčku od roku 1932 do současnosti!!! Tak kdyžtak mrkněte sem: target="_blank"> a pak jsem ještě vytvořil něco k připravované rekonstrukci Ďolíčku: target="_blank">

Moc pěkný,diky

hrdin napsal:

Myslím, že Mosquera bude potřebovat trochu času, aby se připravil naší ligu. Naše liga je fyzicky náročná, je tu jiný počasí (u nich je léto), atd., atd... 

Taky pamatuju,jak nechtěl dohrát zápas v Příbrami a jen opakoval ,,mafia,mafia,,  :-)))

Děkuji za odpovědi,jsem moc rád,že jsme čistý klub,ale má takový klub vůbec šanci něco uhrát?ma vubec smysl ten fotbal sledovat?jsem prostý fanda,kterej chce vidět vítězství naší Bohemky,aspoň občas a ne ji vidět na kolenou.Darkovovi nezávidím,nevím,jestli je dobre vlastnit fotbalový klub  pro opravdu slušný majitele.

Seela napsal:

já jsem pro, hlavně by to psychicky Bohemce pomohlo jako sůl, potřebujeme hlavně ať se chytí útok, šance jsou ale to proměňování je strašidelné

Hele vono by to pomohlo hlavně i nám,fandum víš.uz by jsme si něco podobnýho vážně zaslouzili.

kolina napsal:

Teda, když porazíme Slavii tak se zde bude jásat a oslavovat! No, ale to bude trošku problém protože když jim vstřelíme třeba i regulerní gól tak nám jej stejně neuznají, pro ti nám když bude třeba ...

Každej bod bude důležitej, porazit sešívky by bylo krasny,ale hlavně musíme ničit týmy pod náma.a to bude za 14dni s Karvinou úkol č.1