Detail uživatele diskuzního fóra - mimikry

Datum prvního příspěvku
5.3.2005
Celkový počet příspěvků
707
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 650
Ptejte se vedení Bohemky 45
Tlachy a kecy 6
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DE1tojVw 59
+XRvrzSS 58
7li0d6ol 30
hljgDAPV 1 hrdin
KYgy5bqG 1

Tak jsem kouknul na ten ofsajd a řekl bych že nebyl.na živo jsem ho uz neviděl,uz jsem seděl v hospodě.mam jen jedny nervy.diky Pepovi za všechno.

vik napsal:

Doufám, že DFB zatlačí ve vedení klubu na radikální změny. Od DJ musí přitéct o MNOHO víc peněz. KLUB MUSÍ ZAČÍT FUNGOVAT PROFESIONÁLNĚ. A pokud chce DJ vlastnit Bohemku jako hračku pro synka, tak ať ...

Já myslím,že vybudovat novou Bohemku od píky by už nešlo z mnoha důvodů .No teď hlavně ať se to majitelům pořádně srovná v hlavě.

TomBP napsal:

V tabulce to vypadá relativně dobře, ale nejsem úplně přehnaným optimistou, vzhledem k tomu co doma předvádíme. Za celý rok jsme vyhráli pouze dvakrát a v obou případech si troufnu tvrdit nezaslouženě. Vstřelit gól nebo ...

Možná by se mělo rozhodčímu před zápasem pro jistotu vysvětlit,že se má pískat rovina

Tak hlavně aby Jarda nevypsal Opavě nějaký bonusy za vyhru.jinak dneska fakt vydreny,kluci měli strach o výsledek,že nemohli ani stát.poslednich deset minut jsem to už vypnul.

ludvavestec napsal:

“Zelenskí , Prokés, Mičinek,  Nemes”... Jo to byly časy, když se tyhle jména učili komentátoři ve Francii  :))) Tohle byl opravdu silný zážitek, řachnout tým plný fr. reprezentantů. V kotli mávala i vlajka Bohemians ČKD Praha ...

Ludvo,jsem rád,že tu dneska nevidím tvůj tip na výsledek.vetsinou je hodně optimistickej a taky vetsinou nevyjde.takze dneska snad dobry.

Já teda na tu opavu zdarma půjdu,ale ještě musej na plotech v Dolicku růst klobásy a v Botici téct pivo

tom2 napsal:

Na Jihlavu nemáme, ale když při nás budou stát všichni svatí, tak přes Hradec nebo Brno tady 5% šance na udržení možná je. 

My nemáme ani na mrdoklecky ve 4tride,natož Brno

vapno80 napsal:

Tipáč, prodej Příbrami či plánovaný odstřel trenéra.

Jestli nechtěli fakt demonstrativně někoho nasrat,tak stačilo prohrát míň na oko 

Teď jedině vyhrát jedno s kým v karviné,modlit se ať příbram nevyhraje oba zápasy a s opavou dát vstup zdarma ať přijde co nejvíc lidí...opavu pro jistotu podplatit :-)