Detail uživatele diskuzního fóra - mimikry

Datum prvního příspěvku
05.03.2005
Celkový počet příspěvků
873
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 815
Ptejte se vedení Bohemky 46
Tlachy a kecy 6
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DE1tojVw 131
+XRvrzSS 63
7li0d6ol 30
dj/w3S4F 11
V6zKS+jb 6
Ta+MCkDB 6
CYPV/I6A 6
Qr3oGav6 5
2rTjo7Jh 5
lgWlgTHL 5
eJbH/NKV 4
CfKIW/iX 3
pLd4hWvV 3
aI6Z2n0S 3
VYozzk9p 3
XzVHhirm 2
Rhdt0HoF 2
LWyOyLFz 2
lIFrA6l/ 2
Fz9vVRCH 2
9BNGRsSC 2
ZhPg9D7z 2
9fA3mIpI 2
hljgDAPV 1 hrdin
KYgy5bqG 1
SERk7zqK 1
RGapPLfW 1
tlbRG0tF 1
baZgTiaN 1
ajp01ek3 1
y9YtSoyt 1 qwerd
VymC5dQo 1
y2IvcorZ 1
rehJq7oO 1
YjM8Iqis 1
xfnJnhVh 1
x8gGNn7F 1
3rcKOTy0 1 mikisek

Tak jsem to teď zkouknul,klasika,nic nového,silvestrovský výkony gólmana s obranou.váš oblíbenec Kostl nezklamal.před takovou obranou musí bejt strašný a demotivující hrát.

Pardik napsal:

Souhlas!

Mělo by to bejt jak za starejch časů,a to platí i v politice.ty kurvy se musí bát,jinak spravedlnost nebude.

skip napsal:

Jak říkáš, já mám Kostika taky rád, ale ta rozehrávka....

Tady maj Koslíka rádi všichni ,ale je hroznej každej zápas,tím na něj nesvaluju dnešní prohru.

rio napo napsal:

Souboj se sešívanci se blíží. Chtěl bych moc prosit radikální fanoušky, aby se nesnížili k ubohému rasistickému "Jude Slávie". Věřím pevně, že dokažete vymyslet vtipné skandování, které dostatečně srazí na kolena ty nafoukané naplaveniny. Nandejte ...

Prosím neplést rasismus a antisemitismus,ale souhlasím ,Jude Slavie je trapny :-)

Fans napsal:

Uvidíme, nemyslím si to.:-), to se pleteš, já jsem velkej kritik toho, jak se dělá fotbal na Bohemce, hlavně vedení. Nicméně si myslím, že se nám po dlouhý době všichni hráči uzdravili, kluci si věří ...

U nás hlavně chybí kvalita v zadních řadách.

berjir napsal:

A za nas Muzik, naprosto OK. To cesky specifikum, ze hrac, kteryho klub neuzije, nesmi proti nemu hrat, je smesny.

Může,ale nesmí nám dát gól ! :-))