Detail uživatele diskuzního fóra - mimikry

Datum prvního příspěvku
5.3.2005
Celkový počet příspěvků
686
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 629
Ptejte se vedení Bohemky 45
Tlachy a kecy 6
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DE1tojVw 53
+XRvrzSS 43
7li0d6ol 30
hljgDAPV 1 hrdin
KYgy5bqG 1

tomiisek napsal:

Jinak 1 vitezstvi z poslednich 16 zapasu, to vychazi tak na 3000 Kc za kazdou vyhru... A chudak ten, kdo zrovna na te jedne vyhre chybel a videl jen tech 15 propadaku...

Ona ta jedna výhra taky nebyl zrovna buhvijakej šlágr,spíš jsme ji utrpěli,ale body jsou body

kolina napsal:

Jojo, permice do Dolíčku Premium cca za tři litry no a pár kol před koncem sezony bylo za toto zatím k vidění jedno vítězství, tak to je fakt "PREMIUM" :-) ..."No a to se vyplatí" :-D Teda, ...

Taky jsem se šel kouknout na nový wc pod tribunu,pac u kotle byla větší fronta jak u stánku na pivo.Zrovna jsem trefil ten nerezovej zlab vrchovatě nachcanej :-)

AFK11 napsal:

Nevidím důvod, aby hrála Bohemka zadarmo. Já každou sezonu přijdu z různých důvodů tak o třetinu domácích mačů a kupuju si permici. Doufám, že k takovýmu populismu, abychom hráli zadarmo, se nikdy nesnížíme. Osobně to ...

Celkem s tebou souhlasim,ale kdyby se nám doma nekdy dařilo a nekdy ne,tak by to bylo super a tahle debata by tu třeba nemusela bejt.

Jistě, to je jako jít do divadla,zaplatit a vidět herce to jen číst z papíru.pak režisér řekne,sorry no, nestačili se to naučit zpaměti,marodili,no ale KUS jste viděli ne?ještě že my ty herce máme rádi.jen ten rejža je takovej..no,a ředitel ansámblu je sice srdcař,ale za to krám nezaplni.

Takže ty prachy o.k,ale ten produkt!

Je to hrůza letos,strašná ,chceme trenéra kterej bude doma vyhrávat!!

sasek napsal:

To jsme z toho vyšli docela dobře. Za tu sprchu na Královce jsem čekal ještě horší trest, nebo pokutu. 

Za ty prachy mohl dostat klidně přes držku:-)

CarlUweSteeb napsal:

Dokud ty cerny zmrdy nebudeme platit tak nic neuhrajem.Jinak nejlepsi kamarad Berbra je pionyr a svazak Nezmar.Pak je druha moznost dat rozhodcimu presdrzku pred zapasem,o puli a po zapase a rovina by taky byla.A co ...

Jo s tou druhou verzi bych tak na půl souhlasil.bohuzel,strach je silnější než prachy.

dinamozg napsal:

v pozapasovem vyjadreni pro "Dohrano" trener byl nejakej ubrecenej. Vypadal, jako ze by mu bylo lito, ze vyhral navzdory svym taktickym zasadam a zvykum. A bez Filipa. Cim dal tim min simpaticky clovek je to

Mě je tedy sympatičtější,když po vyhranym zápase brečí než když se po prohranym usmiva.

skrob napsal:

Žádný kecy Martine, jediný odpustek je destrukce Slavie, potom se budeme bavit. !

Ano,za včerejšek jsem rád,ale ten Olomouc jim jen tak neodpustím...musíte se víc snažit pane správce!