Detail uživatele diskuzního fóra - hurvínek

Datum prvního příspěvku
17.2.2019
Celkový počet příspěvků
9
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 3
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
/HG0XPJo 7 lhář, tlučhuba, šaolin
VJ8Udg4W 2 tlučhuba, MarekC20, šaolin

doublefish napsal:

vulgární vzkazy jsem přesunul ze stránky určené dotazům pro vedení klubu se všemi důsledky já, dřevěná loutko.

Zoufalec, co na Bohemku dotáhl Kazmu, tady přesouvá otázky? Smrdíš, rybino.

No twl, já prostě nevim !!!  Já prostě nevim, co vy tam jste za lidi, že v okamžiku, kdy jde Bohemka do druhé ligy, trenér do Sparty a vy jako vážně uveřejněníte na oficiální stránce klubu , že Hůlka chová králíky?

...

dingo33 napsal:

Přátelé, taky jsem nasranej, že jsme se namočili do záchranářský bažiny, ale neházel bych to na trenéra. Je potřeba si uvědomit, že hlavním důvodem je rozhodcovská mafie, která nám už tuhle sezónu ukradla nejmíň 10 bodů, ...

Hmmm, lepší by bylo, kdyby se Ti zdálo, jak ten dav lynčuje našeho cucáčka ředitele... to je totiž největší jádro problému.

spyder napsal:

Přijď mi toho blbečka říct osobně do očí na zápase se Slávií.

Mile rád, pusinko :) A ještě mile raději ti to povím ve Zlíně, ale to ani nevíš, kde je na mapě, že?

Jaké vyvodíte důsledky ze situace, že váš externí spolupracovník pan Baťa soustavně přesouvá mé pro vás nepříjemné otázky někam jinam, na což jsem upozorňoval a dnešním dnem po sedmi letech ukončuji sponzorství klubu?

spyder napsal:

Fajn, seber se a pakuj, o hulváty tvého typu tady nikdo nestojí.

Vážně, ty blbečku? To by ses divil, jak o mé dukáty vedení Bohemky stálo :)

pro Darek Jakubowicz, ředitel : TÁHNI !!!!! Táhni z Bohemky a už se tady nikdy neukazuj, fotbalovýho manažera si můžeš hrát u táty ve firmě na hajzlíkách. Je nad slunce jasný, že někdo jako ty naprosto nechápe, o co ve fotbale jde a nemáš tady co dělat. Nejseš další Příba , jak si sám přiznal, ve fotbalových kruzích se ti všichni jenom smějí, absolutně nemůžeš vést prvoligový fotbalový klub. Výsledky tvého dlouhodobého neumětelství se naplno projevily a jakožto ředitel svoji práci naprosto nezvládáš a za výsledky jseš odpovědný jako ředitel hlavně ty.

pro trenéra Haška : Jako vážně, trenére ? Co takhle kdyby jste si vyklidil skříňku a šel do prdele ???Jedna poznámka pod čarou, víte že Bohemka měla ve svém jménu slova FC?Ono totiž AC (atletický klub) má ve znaku Sparta, tak já jen jestli jste si nespletl Vaši trenérskou odbornost a místo působení.

pro majitele Dariuse : Jak dlouho bude ještě Váš neschopný syn prznit ředitelské křeslo ???

TAKZE VAZENI, JESTE JEDNOU MI NEKDO PRESUNE MOJE CELKEM SLUSNE POLOZENE OTAZKY NEKAM JINAM A OD PONDELI MOJE FIRMA PRESTAVA PO 7 LETECH BYT SPONZOR KLUBU !

pro Darek Jakubowicz, ředitel : TÁHNI !!!!! Táhni z Bohemky a už se tady nikdy neukazuj, fotbalovýho manažera si můžeš hrát u táty ve firmě na hajzlíkách. Je nad slunce jasný, že někdo jako ty naprosto nechápe, o co ve fotbale jde a nemáš tady co dělat. Nejseš další Příba , jak si sám přiznal, ve fotbalových kruzích se ti všichni jenom smějí, absolutně nemůžeš vést prvoligový fotbalový klub. Výsledky tvého dlouhodobého neumětelství se naplno projevily a jakožto ředitel svoji práci naprosto nezvládáš a za výsledky jseš odpovědný jako ředitel hlavně ty.

pro trenéra Haška : Jako vážně, trenére ? Co takhle kdyby jste si vyklidil skříňku a šel do prdele ???Jedna poznámka pod čarou, víte že Bohemka měla ve svém jménu slova FC?Ono totiž AC (atletický klub) má ve znaku Sparta, tak já jen jestli jste si nespletl Vaši trenérskou odbornost a místo působení.

pro majitele Dariuse : Jak dlouho bude ještě Váš neschopný syn prznit ředitelské křeslo ???