Detail uživatele diskuzního fóra - kiss

Datum prvního příspěvku
26.5.2007
Celkový počet příspěvků
70
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 63
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
RPmnI9+k 14
NDwuDAPs 3
LLEPME1G 2
5ePrKPsZ 2
EHL8xmLC 1
xB7j0ATw 1
Ih7XAMxg 1
j3Cm1ZPJ 1
Jb4RQ90o 1

skip napsal:

Zdravím, A co Tomáš Kuchař?On asi přišel v pozdějším věku, tuším Mi.Boleslav?Díky za odpověď.:-)

Tomáš prisel do Bohemky v 17 letech z Mladý Boleslavi

Děkujeme za projevení úcty za výjezd,bylo to opravdu utrpení sledovat v kleci pro hosty.

afrehley@seznam.cz listek stoji ja mam skupinovej meli jsme jet 2 a kamos nemuze .listek na vlak 470,- 

tyfoon napsal:

dik za tip. moc se mi nelibi ten prijezd do karviny ve 2, stadak neni blizko uplne. dat si nekde na pohodicku pred zapasem pivo mi prijde lepsi. cesta zpatky se mi taky moc nezda, cert ...

Jinym vlakem je prijezd ve 12:00,to je moc brzo.od stadaku je to cca 35. Min pesky nebo ve 14:02 nebo 14:20 busem za 9.min.Vlak zpatky je v pohode na stihnuti,uz jsem to absolvoval pri prohre 1-0 Budinky.:-)jinak mam jedno misto tam i nazpet ve vyprodanym pendolinu k dispozici.

KISS napsal:

Praha-Ostrava 9:48-12:44 Pendolino Ostrava-Karviná 13:32-13:56 Karviná-Ostrava 17:58-18:25 Ostrava-Praha 19:15-22:12 pendolino

Jedeeeeem.Bohemka do toho!!!

tyfoon napsal:

dle všeho se do karviný žádnej hromadnej výjezd nekoná a vlakový spoje jsou teda nádhera. zpáteční cesta s regiojetama/leoexpressama neprichazi v uvahu. plánuje někdo jet vlakem ČD s příjezdem cca 12:00 do karviný a návrat 19:02 z ...

Praha-Ostrava 9:48-12:44 Pendolino

Ostrava-Karviná 13:32-13:56

Karviná-Ostrava 17:58-18:25

Ostrava-Praha 19:15-22:12 pendolino

dingo33 napsal:

Čumákoval jsem sparťanský fórum a je tam nějakej člověk, který ho tam respektujou jako že má opravdu info z užšího rumunskýho vedení. Dle jeho komentů je hlavní favorit na novýho trenéra Martin Hašek. Takže i když je ...

Uz jsem to tu psal,pokud Hašek nezůstane a Bohemka nesestoupí je v záloze pripravenej Látal...

Zzz napsal:

Tak nějak přemýšlím, kdyby odešel nás trenér do Sparty... Napadá vás kdo by ho měl nahradit? Myslím, že Skuhravý co teď půjde s Duklou dolů, by mohl být dobrá volba, měl by tu podobné zázemí ...

Je připravený Látal....