Detail uživatele diskuzního fóra - dykovka

Datum prvního příspěvku
27.8.2007
Celkový počet příspěvků
500
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 429
Ptejte se vedení Bohemky 42
Tlachy a kecy 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
k1dK10Ki 52
R7NB2mKy 36
erhK6+fv 28
ZczkIl+w 12
ZLp3iXua 10
D5UhXWJY 10
y7JBX2gM 8 Filip14
hvwbAb/D 8 hrdin, albertusman
yR0ZfI39 7
gjPvPMh5 6
0gc1/pnq 5
gKR1enVA 5
ETHUmntL 5
9XvAB/cV 4
/fRiEsQ+ 3
4MUfaz8n 3 Tomsa777
Te+K2/Wn 3
5w9cU5ZK 3
Jdup/aTp 3
pMoRIUWe 2
KqzSuW9u 2 hm71
osuxuTem 2
yu0WnDxT 2
AYIg2Xbf 2
Ju9iD2IP 2
Zgre1+Se 2
oCRxEfdX 2
4OyKSj8i 2
rWL+wFm+ 2 oto.kraus
e9ngAx4/ 1
46/05G9G 1
OFFKlYMd 1
+99oJ+pm 1
yMrNi4qb 1
1nBnOq+j 1
nNpeFg+o 1
EC88dzzL 1
cpYTDQYY 1
ah+R2DvV 1
ATExjEQL 1
DKFO5y9f 1
M6+Oabc9 1
pPnO/BME 1

sasek napsal:

Taky doufám, že se nikdy nesnížíme k fotbalu zadarmo. Můžeš chodit na Žižkov. Tam bys to měl o minulém víkendu bez placení a s klobásou a pivem navrch. 

Kamaráde, tvůj Nick odpovídá tvé inteligenci. Tak si to užívej. :-):-)

AFK11 napsal:

Tak mně se ty domácí zápasy taky nelíbí, no... Na druhou stranu majitelům můžeme být vděční už za to, že klub existuje a prosperuje. Opava tady sice před pár dny uhrála bod, ale jestli s ...

Mě nezajímá nějaká Opava atd., mě zajímá pouze Bohemka. Jebat všechny!!! Je to jen o nás,, a vůbec, nebejt nás,Priby a pár srdcaru, tak by majitel udělal úplný H!! Už měl času dost posunout klub, srovnat mládež atd. Ale ono se mu moc nechce, proto k nám moc rádi chodí top hráči v top formě atd. Jestli to nevidíš, tak je to smutný..Alibisticky kecy, to je majitelům vlastní. 

AFK11 napsal:

Nevidím důvod, aby hrála Bohemka zadarmo. Já každou sezonu přijdu z různých důvodů tak o třetinu domácích mačů a kupuju si permici. Doufám, že k takovýmu populismu, abychom hráli zadarmo, se nikdy nesnížíme. Osobně to ...

A já myslel, že v životě je něco za něco. Třeba nějaký vstřícný krok od majitelů víš  z principu. Ale vlastně proč, dokavad budou podobní lidé, tak proč by to dělali. A až tu ti podobní nebudou, tak už bude pozdě. Fotbal se hraje pro lidi a kopaná v Dolicku zřejmě pro ovce. Sorry jako jestli jsem se někoho dotknul,ale i atmosféra domácích zápasů je taky taková  divná :-):-):-)

Yahuu napsal:

A co se na to podívat z pohledu těch, co si koupili před sezónou permanentku premium, aby měli vstup na všechny zápasy, takže si za ně zaplatili. A teď by byly ty zápasy zdarma, asi ...

Myslím si, že by to prijmuli,a vzhledem k výkonům i pochopili. 1zapas za sezónu?..... :-)

Klokanekst napsal:

Myslím, že se nikdo nezbláznil. Kdo má permanentku do konce nadstavby tak jde zdarma. Takže buďte skalní fanda a budete mít také výhody. Když nebudete moci jít na některý zápas, tak zapůjčite permici kamarádovi. Je ...

Já myslím  že úplně nejlepší je si vzájemně vylizovat prde.. a plácat se po zádech , to klubu pomáhá úplně nejvíc. Hra, výsledky, stadion, mládež (že jí utíkají hráči,a je mi úplně jedno, že to dělají ambiciózní rodiče), je vizitka majitele doprdele. Na co si zde hraješ, ty podporovateli. V jakým žiješ století,, fakt mi lidi tvyho typu upřímně serou. Pomáhat ano, ale nechat ze sebe dělat cura. .? Bože,, co to je? Odehrajes cca 10 zápasů doma, hraješ hovno a někdo ti z principu napíše, že bys mohl třeba fanoušky pozvat s nějakou výhodou a ty napíšeš tohle. Tvl., to je jako poděkovat hráčům,,když se na to úplně vysrali.  Takže to vlastně dělají dobře podle tebe? Vzbud se!!! 

batoh napsal:

Byla možnost koupit si permici opravňující k návštěvě nadstavby i domácích pohárových utkání. Pravidla byla známa dopředu a ti, kteří obětovali pár kaček navíc před sezónou jdou "zdarma" viz. článek.....   Vstup zdarma na pohárové utkání mají ...

:-):-):-), třeba že hrajeme docela dlouho a hlavně doma krásný velký hovno? Možná by to byl vstřícný krok majitelů vůči nám fanouškům. To je totiž to jediný, co Bohemka v současné době skutečně má. :-):-)

albertusman napsal:

Tak jsem to teda skouknul celý, ale i bez předplatnýho se z těch volnejch ukázek dá odvodit totéž, co jsem tvrdil předtím: Ten tebou opěvovanej Zavadilův trestňák nebyl ani desetinově tak nebezpečnej jako Vackův na ...

:-):-):-) A vidíš experte, mně se chce z té kopané blejt ještě nyní..V naší hře nebylo vůbec, ale vůbec nic dobryho. Pozitivní byl pouze Tonda, který se nebojí hrát  bohužel nemá s kým a včera i rozhodčí,protože já bych toho Bartase v 11 minutě za ten nesmyslnej a hloupej faul bez balónu na půlce okamžitě vyndal!! :-)

suicideblond napsal:

nesouhlasím. vacek docela dává klid hře. dneska nezkazil balon. dneska druhá půle odešel reiter, asi skutečně přeceňovaný, vaníček první půle u všeho, dnes těžký zápas, hra celkem ok, vyhrajeme doma olmócí, a pak, a ...finále...

Hra celkem ok? :-):-) A jak se prosím ta celkem ok hra jmenovala? Ještě větší zoufalost, než jsme doufali?, nebo? Trapný a trapnejsi? Povídej kamaráde.... Ale je fakt, že už jsme asi dost zvyklý na takovej superhnus!! :-)

hrdin napsal:

Právě jsem se na Viktorce potkal s Petrem Janečkou. Mj. jsem se ho ptal, jestli jde i na Bohemku. Říkal, že jo, ale že ho tam nepustěj (tím myslel, že nedostane ani volnou vstupenku), tak ...

Co čekáš od lidí, kteří by po sobě sežrali vlastní hovno? :-)

ludvavestec napsal:

Na Martinovi teď “stojí” Sparta ( silná lavička, to je základ úspěchu ;)  )

To bezpochyby:-), ale prachy jsou prachy. :-):-)