Detail uživatele diskuzního fóra - dykovka

Datum prvního příspěvku
27.8.2007
Celkový počet příspěvků
562
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 491
Ptejte se vedení Bohemky 42
Tlachy a kecy 27
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
k1dK10Ki 52
erhK6+fv 41
R7NB2mKy 39
ciqROh5t 23
ZczkIl+w 12
ZLp3iXua 10
D5UhXWJY 10
y7JBX2gM 8 Filip14
hvwbAb/D 8 hrdin, albertusman
yR0ZfI39 7
gjPvPMh5 6
yJl9IaqR 6
0gc1/pnq 5
gKR1enVA 5
ETHUmntL 5
9XvAB/cV 4
2etjkLrC 4
/fRiEsQ+ 3
4MUfaz8n 3 Tomsa777
Te+K2/Wn 3
5w9cU5ZK 3
Jdup/aTp 3
NBk1D43g 3
jmRt/Rdf 3
bgSq29/O 3
pMoRIUWe 2
KqzSuW9u 2 hm71
osuxuTem 2
yu0WnDxT 2
AYIg2Xbf 2
Ju9iD2IP 2
Zgre1+Se 2
oCRxEfdX 2
4OyKSj8i 2
rWL+wFm+ 2 oto.kraus
16aDA+Ac 2
e9ngAx4/ 1
46/05G9G 1
OFFKlYMd 1
+99oJ+pm 1
yMrNi4qb 1
1nBnOq+j 1
nNpeFg+o 1
EC88dzzL 1
cpYTDQYY 1
ah+R2DvV 1
ATExjEQL 1
DKFO5y9f 1
M6+Oabc9 1
pPnO/BME 1
SF5p2i2r 1
4qO3QyIl 1

Fousic napsal:

Neco pro pamětníky.To byla paráda

Vršovicka norma:-):-), jak já bych byl stastnej, kdyby jsme se tomu přiblížili aspoň na 50%!!!Darku a Svobodo, Táhněte už doprdele!!!,vy zmrdi!!! 

zeli napsal:

Vždycky jsem si myslel, že největším zlem pro společnost jsou lidé přesvědčení o svojí pravdě. Ty jsi zřejmě vytvořil ještě jednu nad-kategorii. Již v roce 2009 mně bylo jasné kam tohle tady směřuje. Nebýt toho, že ...

Svatá pravda,bav se s volem o sobotě, když ho v pátek zabijou:-). Třeba maj tam na severu zvláštní druh optimismu, jako hráči Teplic s MB. :-)

Cavalera napsal:

Hele, s tim tahánim ze sraček bych byl opatrnej, ony ty úmysly na začátku nebyly zrovna křišťálově čistý. Stačí si vzpomenout, jak nás se Svobodou a developerem CTY v zádech stěhoval do Edenu... No ale ...

Přesně, jsem rád žes to napsal. Kdyby nebylo nás fans, tak jsme byli dávno v prdeli i s Darkem. Akorát se mi to nyní začíná zdát kurva podobný....., stadion nikoho nezajímá, a ty alibisticky kecy našich politiků..., to je lepší se  vyblejt, než tomu věřit., atd. 14let měli na to, udělat něco s mládeží.... 

Hrubajz napsal:

Ale ne.....to přece nemělo žádnou souvislost s výkony na domácím hřišti. A jinak ano já jsem po loňské sezoně věřil,že bude lépe..........a třeba prodej Jusufa byl přímo majstrštyk. Viděl jsi ho dneska hrát nebo proti ...

Mě by skutečně zajímalo co je majstrstyk ohledně Jusufa :-):-):-) Nyní opravdu bez ironie.Nicmene nám klokanum to může být jedno, poněvadž máme neporazitelny tým ve skvělé formě s nejlepšími podmínkami. Takže to je vlastně shoda všech okolností, že jsme tak moc Dobrý Zřejmě se moc snažíme, investujeme, produkujeme nejlepší mládež, návštěvy na pokraji dostupnosti,... Hele nevím, ale asi to všude dělají blbě :-):-), Jakubowiczi, dovedl jsi to tam, jak si potřeboval! 

Hrubajz napsal:

Děkuji! Napsal jsi přesně tp samé co si myslím já.......a nejen já! Ale přece v Bohemce je nějaký sportovní ředitel a pak ředitel......takže když to víme my a celkem i veškerá fotbalová veřejnost proč to ...

Zřejmě máte pravdu vy dva chytraci :-. ):-):-), akorát jste zapomněli na změnu plášťů. To už dokonce vypadá, že dvojryba má slibenej vyšší plat od OVCOMRDA. :-), Bohužel nevíme od jakého..., zdali z Bohemky, nebo toho druhého. Ale Nákupní centrum Bohemians to bude dobrý. Už se ani ironicky nesměju, protože mi je na zvracení.... 

Hrubajz napsal:

Ale sakra to co píšeš vidíme skoro všichni.......ano rok co rok nové mužstvo,když někdo umí kopnout do míče je okamžitě prodán........to všichni teda skoro všochni víme......ale přece jen Hašek má nejlepší ppdmínky co kdy tady ...

Prosímte už toho nech,je to přinejmenším hloupý. Není co obhajovat...., podmínky lepší, bože vždyť je to směšný. Když nemáš kvalitu, neuděláš zázrak....., je vidět, že o sportu toho asi moc nevíš. Ale promiň, neber to prosím jako urážku, něco o tom opravdu vím. :-)

Hrubajz napsal:

A to jako chceš vyhodit majitele? Hašek dostal neuvěřitelnou důvěru ldy nevyhrál 13 domácích zápasů v řadě. Nikdo jiný by v lize už netrénoval. Nikdo a nikde. Ale na druhou stranu nikde není záruka,že by ...

Svoboda, Jakubowicz, a jim podobní za 14 let dokázali co? 

Hrubajz napsal:

Bohužel Dan a jeho letošní sezona.........ale jeho nominace je věcí trenéra. Ostatně celé složení a nominace je věcí trenéra.....

Tvl, ty taky placas pokaždé něco jinyho. Hrals to někdy pohyboval ses v profi sportu, nebo o čem tady pořád píšeš? Chodíš na tréninky, víš jak na tom jsou, nebo doprdele mi vysvětli co tady meleš. RYBA SMRDÍ OD HLAVY!!! 

kurt04 napsal:

Chalani prožili jsme horší chvile a neposrali se z toho ! Bohemka to nevzdá ! Vivat B 1905

My uz ale Bohemka dávno nejsme kamaráde. A to myslím vážně, jako vše, co jsem sem zde kdy za celou dobu napsal. A je mi strašně smutno, nejenom  za nás fanoušky, ale i za hráče a hlavně lidi, co to OPRAVDU mysli s Bohemku vážně. A budu znovu upřímný, můžeme si za to sami, protože je u nás spousty lidí, kteří to mají... Kam vítr, tam plášť. A nakonec budu i pozitivní, tato lekce by nám všem už konečně mohla otevřít oči!!!! Tak věřím,že už jste konečně pochopili o čem zde cca 5let píšu, pokud ne, jsme navždy v prdeli!!! 

jameson napsal:

Jasně, že se zadarmo kvalitní hráči sehnat nedají.Ale kvalita není ani v ostatních mužstvech, která s námi hrají o sestup.Mně vadí hlavně ta posranost, něco udělat, vystřelit na bránu i kdyby měl balón letět až ...

100% souhlasím, taky to nechápu....