Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
8.2.2008
Celkový počet příspěvků
1602
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1243
Ptejte se vedení Bohemky 333
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 237
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 105
xJ6ExQPt 2
JeQELL9E 1

Zatím asi jediná změna je v tom, že to Zlín asi hodně bolí, ale jinak dopředu nic.

Slamak napsal:

S timto rozestavenim by jsme mohli gol dat. Snad to rozestaveni maji dobre pripravene a natrenovane.... 

No už sme ho spíš málem dostali

skrob napsal:

Tak pokud se mu k nám nechce tak ať raději ani nechodí. jeho blbost měl by bejt rád, že se nezavrtá v juniorce. Ale aby k nám šel z donucení to raději ne.

Scarsdale napsal:

Podle mě (klidně oponujte) je pořád na vině především strašná nerozehranost po všech těch zraněních. Faktický nedostatek kvalitních zdravých hráčů natrénovaných na úroveň ligy a následná pochopitelná nesehranost z toho plynoucí. Když ty příčiny shrnu, ...

Ano je jasné, že za vše rozhodně nemůže trenér, ale otázkou zůstává proč v průběhu zimní přestávky vedení posílilo tak jak posílilo. Pro mě špatně. Jediný použitelný hráč byl vlastně jen Hůlka. Ostatní buď dlouho nehráli nebo byli po zranění či oboje. Další věcí je např., že třeba Kamil Vacek neměl možnost sehrát jediné přípravné utkání. Chřipka byla smůla to chápu, ale to ostatní. To přece bylo jasné, že to bude průšvih.

sasek napsal:

Psal jsem to proto, že tady panuje přesvědčení o tom, že rohy na krátko jsou jen a jen špatně. A ejhle, z jediného dlouhého rohu jsme mohli inkasovat. Brejk může nastat z obou situací úplně ...

No v našem podání ano a to dlouhodobě. Ono je to jak o tom kdo je ve vápně tak i o tom kdo to kope a momentálně není ani jedno a ani druhé.

sasek napsal:

K tomu bych rád dodal, že z jediného dlouhého rohu, který jsme včera zahráli, byl nejnebezpečnější brejk soupeře.

Jestli ono to nebude tím, že nemáme nikoho kdo by to uměl kopnout a hlavně alibisticky pořád zkoušíme rozehrávky na krátko i když už to každej zná.

sasek napsal:

Nevím, já prostě začnu trenéra a vedení pořádně kritizovat, až tým bude na 100% připravený a výsledky budou stále stejně špatné. Ano, pak je důvod k tvrdé kritice.  Současný tým vypadá tak, že první čtvrtka hráčů ...

A kdo může za to, že v zimě jsme v uvozovkách posílili hráčema buď zraněnejma nebo po zranění či hráčema co delší dobu nehráli. Tenhle problém jsme měli již na podzim tak proč jsme ho přes zimu jen zhoršili. Za to trenér samozřejmě nemůže. Takže zásadní otázka kdo za to může.....? Na to si sami rádi odpovíme. 

Jestli budou kluci někdy v plné síle může to bejt také pozdě. Tohle je ta koncepce? No nevím.

webera napsal:

Ty hystercis permanentne 10 let :)

No jo, ale každou druhou sezonu minimálně k tomu mám důvod :-D

batoh napsal:

To je zase hromada negativismu. No nic, treba se se vsemi stezovateli uvidime uz ve Zline. No spis asi ne, stezovat si z tepla domova a anonymne na internetu je pro vetsinu z nich pohodlnejsi.....

Áááááá pan je optimista tak to já se přiznám hysterčím teď už opravdu hysterčím.

Bradkins napsal:

Dostál dnes pěkná tužka,Filípek Hašků jakbysmet a Závišku jsem nepochopil vůbec..Bárt válčil slušně,Vaníček dřel a nechápu proč on šel dolů a tragik Záviš nás mučil až do konce..Hašku posad synka na prdel,neuškodí to ani jemu ...

Dostál rozhodně nehrál tužku ten se snažil. Jiní experti bohužel nikoli. Nejvíc mě ale zklamal Vacek. Obávám se že to proč nehrál v Dánsku mělo svůj důvod.