Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
08.02.2008
Celkový počet příspěvků
1965
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1584
Ptejte se vedení Bohemky 355
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 331
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 180
qwHZzHZ8 66
6YMLVJjo 34
6SiBJSEL 15
eHeGradl 8
idnT0ck/ 7
AcDxUYVz 5
+lhzWJw9 5
P/wZO0vT 5
z8wQifxl 4
m/11tAgc 3
xJ6ExQPt 2
KvUigWpZ 2 MarekC20
ToJUENBH 2
cjfgPMFv 2
/qnyI/Ut 2
idvMODph 2
8xMhzirW 2
/z0Nn07+ 2
L+bT2kqe 2
XwzSGb/q 2
8CNi3p1Q 2
JeQELL9E 1
OFpBJL19 1
snZVhjiS 1
WdSlN/1Y 1
3gRQEEuF 1
k6h04GzV 1
Pf+Qf2bV 1
RPHnG/fZ 1
VBTXD0lB 1
BPT3gDaS 1
ZoZImtE+ 1
MT8Imzm4 1
wORYtVZX 1
YOzGsWQV 1
f3zhDD+8 1
qs7zUcdq 1
RsrQdFfv 1
s3WhcMuv 1
MsOruKM1 1
FGkQ08Qx 1
rbByERuN 1
OvD5w1ev 1
xG3ZxcYB 1

bonano30 napsal:

Od vedení klubu nelze očekávat nic.Asi tak bych to shrnul.Je jim to u prdele!A nářky fanoušků taky.Mají svůj kšeft s barvičkama a Bohemku jako "nutnou" zátěž,která jim dělá v tisku a tv reklamu.

Mě spíš překvapuje, že jim vůbec nevadí jak negativní ta reklama je.

Tak co vyjádří se nějak vedení nebo je mu to úplně u prdele. Už dlouho to tak bohužel vypadá.

Dokud se fanoušci nesjednoti a důrazně nezatlaci na vedení nic se nestane. Protože vedení jsme evidentně u prdele.

dolíček napsal:

Bez poradnyho gólmana si mohla dovolit hrát ve své dobe leda tak Chelsea, ale v boji o záchranu je to hazard...

Jenže tohle bohužel není jen o brankáři. Když se to na něj 30 minut sipe tak tu chybu udělá. Musí hrát celej team a bude dobrej i brankář.

Hlavně jsme se na to vysrali v druhé půlce. Začali jsme jako vždy připosraně bránit a jako vždy to dopadlo. Klusáčku ven a vedení jděte už do hajzlu.

A můžeme si za to naprosto sami. Diletantsví. Ať jdou do prdele.

Ví někdo co je s Puskacem a Chramostou? Oba museli nuceně střídat.

Tak já teda nejsem trenér, ale příjde mi zvláštní, že vedení a pan Klusáček stále tvrdí, že chceme hrát pěkný a rychlý kombinační fotbal. Ale již několik let nemáme klasické záložníky. Myslím tím tvůrce hry. Jediný záložník byl asi Vacek a ten stejně nehrál. Zato máme kupu defenzivních záložníků a nechápeme proč nakopáváme míče přes celé hřiště. Podle mě je něco hodně špatně, ale opakuji já nejsem trenér.

Tak už je jasné proč chtěl Levín pryč.

Byl to jeden z faktorů, které rozhodly o mém příchodu na Slovácko. Trenéra Svědíka jsem poznal jako náročného a pracovitého trenéra a jeho práce se mi zalíbila. Troufnu si říct, že máme i podobný přístup k fotbalu. Maximální náročnost a oddanost fotbalu,“ prohlásil pro klubový web.

Jako já opravdu nic nečekal už při predzapasovem rozhovoru mluvili o tom, že tam jedou s pokorou. Podle toho vypadala naše hra. Od začátku priposrana. A že jsme jen nakopávali? Už na podzim jsme měli jen jednoho klasického záložníka. A to Vacka. Teď máme hromadu defenzivních záložníků. S prominutím k hovno. A střídání dnes hrůza. Doba hájení pana Klusáčka by už měla skončit.