Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
08.02.2008
Celkový počet příspěvků
1968
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1587
Ptejte se vedení Bohemky 355
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 331
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 180
qwHZzHZ8 66
6YMLVJjo 34
6SiBJSEL 15
eHeGradl 8
idnT0ck/ 7
AcDxUYVz 5
+lhzWJw9 5
P/wZO0vT 5
z8wQifxl 4
m/11tAgc 3
xJ6ExQPt 2
KvUigWpZ 2 MarekC20
ToJUENBH 2
cjfgPMFv 2
/qnyI/Ut 2
idvMODph 2
8xMhzirW 2
/z0Nn07+ 2
L+bT2kqe 2
XwzSGb/q 2
8CNi3p1Q 2
JeQELL9E 1
OFpBJL19 1
snZVhjiS 1
WdSlN/1Y 1
3gRQEEuF 1
k6h04GzV 1
Pf+Qf2bV 1
RPHnG/fZ 1
VBTXD0lB 1
BPT3gDaS 1
ZoZImtE+ 1
MT8Imzm4 1
wORYtVZX 1
YOzGsWQV 1
f3zhDD+8 1
qs7zUcdq 1
RsrQdFfv 1
s3WhcMuv 1
MsOruKM1 1
FGkQ08Qx 1
rbByERuN 1
OvD5w1ev 1
xG3ZxcYB 1
cyqsHpsf 1
Eqmc+qVZ 1
jtkDQ/lc 1

Za mě jsme se Evropy vzdali už se Zlínem. Ty neskutečný příklepy co jsme teď dostávali něco znamenají. Bohužel na poháry to není. Dnes asi max na co máme.

sasek napsal:

Mě to štve stejně, jako všechny tady. Ale že bychom “prodali” zápas Zlínu? Jak? Proč, když máme o co hrát? Vysvětlení, že do Evropy nechceme je nesmysl. Čtvrtý flek žádnou Evropu nezaručuje, jen nám zajistí ...

Jistě náklady hradí UEFA, ale muselo by se posílit mužstvo a to si už musí hradit klub sám a v tom vidím problém. Odejde Beran, Čermák, Drchal a Jedlička. Puškáč je víc zraněný než funkční a Pepa nám stárne. Navíc, kdyby se podařilo postoupit je potřeba mít víc hráčů na další posty. Nevím mě se to prostě nezdá a neříkám, že to Zlínu někdo prodal.

Já myslím, že je to cílené. Možná do té Evropy ani nechceme.

Tak já nevím mluvilo se o tom, že potřebujeme obranu posílit ne ještě víc degradovat. Tento tah pana Veselého a sportovního úseku prostě nechápu.

CarlUweSteeb napsal:

No to se schopny brankari dost tenci.Tak snad Jedlicka( ale kdyz - tak to bude hostovani).

No já osobně si myslím, že vedení o brankáři ani neuvažuje.

Pokud to tu čte někdo z vedení mám velkou prosbu neberte jako hráčskou kompenzaci hráče Kašu. Je po zranění a navíc i díky němu Plzeň vypadla v poháru s Hlučínem. My potřebujeme hráče co je schopen rovnou nastoupit. Ne co se bude rozehrávat v béčku. Děkuji alespoň za zvážení všech pro a proti.

tomiisek napsal:

Jde o to, ze do te doby hral na spatne pozici, na te nove bude hrat dobre i nadale.

A také o to zda v novém působišti tuto pozici dostane. Obávám se, že se zahrabe.

No co na to říct. Snad jen že jednou to přijít muselo. Je to škoda, ale na druhou stranu s takhle propustnou obranou to lepší asi nebude. Prostě jsme doteď měli i spoustu štěstí, které se nám minulou sezónu vyhýbalo. No uvidíme co dál.