Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
8.2.2008
Celkový počet příspěvků
1795
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1414
Ptejte se vedení Bohemky 355
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 331
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 180
6YMLVJjo 14
6SiBJSEL 7
xJ6ExQPt 2
KvUigWpZ 2
JeQELL9E 1
OFpBJL19 1

kolina napsal:

Hmmm, podstatná otázka je proč hráč který před svojí brankou má míč pod kontrolou jde do souboje s protihráčem...  

Sou dvě možnosti buď neměl komu a nebo neumí vyhodnotit situaci. Ale dle mě to prostě mohl odkopnout dopředu na zmar a asi by bylo lépe. No co už. Chybí Havel i Dostál.

FreeBeam napsal:

Nikdy jsem nepochopil jak můžeme mít Závišku v kádru, to co předváděl na beku proti Dukle i teď proti Jablonci, to neudělá divizní hráč. Kdy se s ním rozloučíme ?

Ano stačilo mě jen vidět tu ukázku z onlajnu. To je hrůza. Pryč s ním.

Tak pan trenér po začátku přípravy tvrdil, že by do konce minulého týdne měli přijít dva hráči. Tak kde je ten druhej?

Robert napsal:

Přeji dobrý den. Za mě Juliš v pořádku. Nezatracoval bych ho a dal mu u nás šanci. Ale chtělo by to hostování s opcí.

Za mě tedy Juliš ne. Už se u nás (ne)předvedl. V tomto případě bych raději do stejné řeky nevstupoval. 3.liga není první. 

Takže nikdo no to se dalo čekat. Jen nechápu Havlenu. Ten kluk se do Ačka ani nepodíval a už si může hledat nové angažmá. No myslím, že to bude super půlrok :-D

Lamas napsal:

Pokud Pilařovi námluvy se Spartou nevyjdou, bude mít i tak dost na výběr. Zájem o něj projevily České Budějovice, Slovácko, Karviná, Opava, Bohemians 1905, situaci kolem něj údajně sonduje Mladá Boleslav.

V 31 by byl blázen kdyby Spartě nepodepsal. Nemusí hrát a vydělá si jako kráva. K nám rozhodně nepůjde.

Michalklokan1905 napsal:

Jan Kliment konci v Německu co ho zkusit do útoku?

Končí, ale chce tam zůstat a má i nabídky z druhé německé ligy.