Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
8.2.2008
Celkový počet příspěvků
1629
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1265
Ptejte se vedení Bohemky 338
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 243
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 126
xJ6ExQPt 2
JeQELL9E 1

Tak dle onlajnu jsme zatím netrefili zařízení pokud jsme tedy vystřelili a Olomouc si hraje svoje a v klidu čeká na penalty. 

dingo33 napsal:

Bude se nějak řešit psychická labilita našich hráčů? Proti top týmům vždy podávají zlepšené výkony, zatímco s ostatními je to nekoukatelná holomajzna, při tom body se musej sbírat právě tady! Tak ať si to borci ...

Tak ono je to logické. Umíme zahrát proti teamům, které proti nám nehrajou zaďoura, ale když musíme tvořit my jsme v hajzlu. Proto ty průsery doma. Chce to zkusit doma změnu taktiky, jinak to bude pořád stejné. Jsem zvědav na pohár a aby tu byla i otázka....bude hrát Morhun?

albertusman napsal:

Sice bez bodů, ale včetně penalty 5 tutovek, 2 proměněný, skoro celý zápas jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem Plzni na jejím hřišti, takže se můžu všem těm voláním po výměně trenéra, strašením sestupem a ...

Mluvíš ale o druhém poločase, že ten první byl z naší strany průser.

Za první poločas by všichni včetně trenéra měli dostat pokutu jako sviň. Za druhej klukům děkuju i když prohráli. Bohužel jsme nedali na 2:3 a pak dostali. Přišlo mě jakoby Plzeň přepla na jinou rychlost.

vapno80 napsal:

Tak co kecalové, tohle už je o něčem jiném.

No jo jenže jako vždy přestaneme hrát a takhle to dopadá :-(

Tak nevím jestli neměl zůstat Puškáč na place a Yusuf posílit útok. Nicméně to vypadá, že Yusuf bude sólíčkařit.

kolina napsal:

Co to meleš, pískal ruku...

Tak to se omlouvám viděl sem až ty opakovačky a mám to bez zvuku.