Detail uživatele diskuzního fóra - berjir

Datum prvního příspěvku
16.10.2011
Celkový počet příspěvků
1241
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1072
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 4
Tlachy a kecy 6
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LoGMVNvJ 148
JVZc1kkU 139
bDbTWSgN 78
hUQvkQRy 19
m1UI62PA 17
n82rF/Mr 17
14WFLTvE 12
FRduuxiN 11
4YUo31ni 10
+tHLHZS4 7
RSLVJpKQ 7
N9Htf6or 6
K+PbK+pO 6
88h0kBbS 6
onN3ivW+ 5
7wdJfJAb 5
fiwMhh2Q 5
dYfQt0gN 5
nMANT3Ll 4
zBqDF/8D 4
T1Y7rXuA 4
cNi0tF8E 4
JjVsZiAx 4
iim9fEJa 4 Dr.Brutalergin
qbaB+34K 4
DbKF9YSx 3
kO53rmq8 3
DTngBg9L 3
cIy6+RAb 3
4ZI84Xzy 3
g6czdqKC 3
DofeOdOt 3 hm71
/m2FGmH+ 3
C31r+1dA 3
OA/zCkaP 3
4vrR8Vyl 3
lCgOMbvL 3
0wckooVh 3
bzOwiYVR 3
2oHjuqjB 3
5wNiSep3 3
6TMaHW/O 3
vZzpuDS9 3
G/zHzZMI 3
scb+G7Wn 3
FFA9TfCS 3
l9RQhvu9 2
mfQRMUtG 2
9dCzrIxr 2
upTEI81V 2
ZRLnqDwj 2
XAUPWchB 2
tpIFIV/H 2
1LNzhPr4 2
E2Stokl8 2
VLcVhZca 2
md59/Q3x 2
K8CPoYOi 2
EiW/hauY 2
olpdq67F 2
MLjopyUm 2
5AQAc/du 2
lmJkPS2S 2
vULGEaVL 2
m6GvKQXZ 2
rXXBunEi 2
jYknKtGc 2
xhXWpdCg 2
Lx2+2awY 2
RTCZb9mw 2
zu2OePvq 2
ovqwxnaX 2
ugKnRXOq 2
F8XyAk/6 2 Hrubajz
0licGcAK 2
imlUHE34 2
uwN9fIgc 2
65GsGWJA 2
1Xe5brTS 2
J6Nol4du 2
yrZIdpxu 2
ZYXhvM9S 2
Nk5yhCcU 1
U7KXqkUu 1
djH/WYCw 1
BH27cgsi 1
Fj7v8O4e 1
/qsg5S8l 1
UtAkmyYm 1 hm71
S+cq7DhO 1
fIK9tvnd 1
IaCx0zIT 1
iBsOr1EA 1
e+IfDDMo 1
DQihNYg1 1
ua8hSYD/ 1
RyC46Men 1
XuyEJbL/ 1
6glPD8jE 1
Bw7uP8W6 1
X9TT/Ya8 1
JaM/UJaB 1
D1QOZxmE 1
GsZSxIUG 1
jR1RpNxY 1
iXfRdJXZ 1
hzrYP21g 1
nyLg8aMH 1
9DFb4S+E 1
4afyl0Yx 1 sasek
VmIhYhx6 1
X9BXSquY 1
5WcPWoCE 1
jUJokpK3 1
V/B71ftM 1
ABkemLF7 1
r07vPRU8 1
cZJDJTx0 1
V3fNTks3 1
s9kmblNZ 1
bwC6R4PD 1
UnJ0iqt6 1
fGaO2cb7 1
06BE6ac7 1
E4stSXTK 1
HuvfYxZt 1
LZqcruBC 1
lW3I8F8p 1
KmjLaq4J 1
bWEcrT1i 1
svln5UZX 1
xTcvQstm 1
aVamEjET 1
zT8LVqBV 1
GmRjlF60 1
xx9t8Rad 1
fpcf6MOF 1
HeOyDJzs 1
k2j9e97B 1
UTa6zOY0 1
syXL4VxX 1
DmNnbmCQ 1
h1QHPgBm 1
gOJYGfNd 1
0wUETf7y 1
RYOKqlas 1
PqoSniyT 1
kiLwxrtT 1
+y6Nn2TL 1
t9MN7ms/ 1
KltpTT9Y 1
aLN1CtcA 1
tiC12Hpe 1
UUvXgshD 1
Hyo1Tc+y 1
vldLka37 1
UNg9KvhJ 1
g/qktuNY 1
64zir3oV 1
OXGNy0Cm 1
KSttXhBR 1
PK2rhEfB 1
BERb/ZFw 1 hm71
7f3KOUJD 1
6b4yL368 1
H2/NEixR 1
EBUjQsG3 1
NWzD9xFI 1
eTwmlA14 1
SVjZl25x 1
RTtTEYYR 1
FmNFwH5U 1
HPrK7eGI 1
9hme7zOr 1
rSSNkK2l 1
I7cNDy7T 1
/oF0QPvL 1
uaxWeGsj 1 sikiho_grupa
BwlYujTs 1
v0UIt1tY 1
DWaT2YIZ 1
0SDZ0D02 1
4Jk3ixzB 1
YeGYTP8B 1 lysergamid
fd2RgH6f 1
HMytOnWm 1
CXMP7GRp 1
2usTGIq7 1
+EJT1zwZ 1
x66y3N0J 1
11E8RyML 1
G2nTiTdM 1
f6RezPMX 1

vapno80 napsal:

Pokud by měl být placen podle odehraných zápasů, taky by si moc nemusel vydělat. I když bude zdravý, tak se do základní sestavy nedostane a co potom. Dát mu smlouvu, třeba na rok, bude se ...

Jako já jsem docela samaritán, tak bych mu klidně tu smlouvu na rok dal. :D Ale je fakt, že kdyby se třeba zase v prvním zápase zranil, tak mu nejenom budeš platit, ale navíc máš náklady za léčbu - bude náš. Myslím, že ve smlouvě to jde upravit tak, aby měl nějakej fix a dorovnával to tím, že třeba zasáhne do zápasu - prostě aby se ošetřilo to, že když bude zdravej, tak si samozřejmě vydělá nějaký normální prachy, ale kdyby byl 3/4 kontraktu zase marod, tak by to klub nestálo majlant.

Mosqueru už sem netahejte. Dokázal jsem pochopit jeho první odchod, že se mu stejskalo, pak byl zraněnej, vlastně se u nás rozehrál - a zdrhnul za lepším. Jasně, řeknete amatérský vedení, řeknete náš problém a že využil situace, ale přece. Klub do něj v podstatě dvakrát vložil důvěru, jednou mu umožnil odchod bez problému, když chtěl. Teď když byl u nás podruhý, tušim že měl dokonce taky nějakou klauzuli o odchodu do zahraničí - víceméně vstřícný podmínky. Takže tim že odešel takovýmhle způsobem do Liberce, kde se viděl v pohárech, tim u mě skončil. Kdyby řekl tři měsíce před koncem smlouvy, že jestli nedostane novou do XX, tak půjde pryč, OK jasný podmínky, ať jde. Ale takhle, ať to bylo jak to bylo - třetí šanci nedostává člověk jen tak. Nejmladší už neni a nevěřil bych mu, že se po půl roce zase nesebere a nezdrhne kamkoliv jinam. U Pokornýho je podle mě největší otazník zdraví - kdyby měl smlouvu dejme tomu na půl roku s následnou roční opcí s tím, že většinu platu by tvořila variabilní část za odehraný zápasy, vlastně bychom asi nic netratili - buď by hrál a kdyby dobře, prodloužili bychom ho a mohl by se ještě i vyplatit, nebo by nehrál, nic moc by nedostal a po půl roce to může zkusit o dům dál.

rocknroll napsal:

Ruik.cz pise, ze Vodhanel je jeden z hracu, kterym konci smlouva na konci tehle sezony: Tady je, co rekl Ludek Klusacek: „Je potřeba zmínit, že má smlouvu do konce kalendářního roku. Určitě to nebude podle ...

Ruik podle mě píše co se mu zrovna hodí aby ho aspoň někdo četl...

Fillo, Janos, Stronati, Svozil, Fleisman - mozna by jim utek, ale taky by nemusel dohrat. Proti podobnejm zakernejm hracum teda chapu, ze mladyho a rychlyho kluka neposlou od zacatku, ale nechaj ty gorily trochu vystavit na velkym Necidovi a preci jen vetsim a silnejsim Puskacovi. Jestli ho tam posle 20-30 minut pred koncem, verim ze s jejich obranou nadela mnohem vetsi paseku, nez by mel sanci udelat od 1. minuty. Ale je to muj nazor, samozrejme taky jde rict, ze by se aspon otrkal.

JanProchazka napsal:

Gól, hráč zápasu, nejlepší hráč Bohemky podle Sportu, a místo v sestavě kola. Co víc má udělat odchovanec Bohemky pro to, aby se dostal v dalším zápase do základu?

Dobre zahrat pri dalsi sanci a pres Necida se do sestavy dostane. Nedynamickej, hraje na sebe a navic neefektivni - parkrat ho vystrida a kdyz bude stabilni, pres nej se prosadi. Ono zase co si budem, Osmancik je spis rychlej nez silnej a obrana Baniku by ho mohla dost ,,pomackat", at radsi cerstvy daj do tela Necidovi a Osma je pak ubeha az nebudou moct.

sasek napsal:

Mě je to ve finále jedno. Nikdo asi nechce po asistentovi trenéra, aby po stadionu běhal se šálou a doma spal v našem dresu. Kor, když je to bývalý kapitán Slavie. Jen mi přijde, že ...

A taky Sparty, ne stálej, ale pásku měl. :)))

nohava napsal:

já třeba pamatuju Příbu jako zamestnance Sparty jak behal v našem dresu,Já bych kvuli kravate kauzu nedelal.

To se ale nedá porovnávat, taky to nebylo správně, u Příby ale každej věděl že je Bohemák už když do Sparty přicházel, a protože byl profesionál a výjimečnej člověk, nebyl to takovej zádrhel. Ale Sparťani z toho taky nebyli nadšení. A hlavně v soukromí ať si nosí kdo chce co chce, klidně třeba nic :) Navíc Příba v našem dresu určitě nechodil na Letný po kanclech nebo jako zaměstnanec Sparty do celostátní televize při sledovaným utkání. Ale prostě v dnešní době, kdy se řeší i jestli máš kopačky správný značky (Hašek ml.), mi přijde jako přešlap, aby aktivní člen trenérskýho štábu českýho klubu šel do vysílání televize s barvama jinýho českýho klubu sídlícího o dvě zastávky dál, to je celý. I když tam jde jako Erich Brabec, expert, tak pořád reprezentuje klub, možná by se dalo říct, že právě tam reprezentuje klub, když je na očích. Neviděl jsem to od začátku, ale předpokládám, že ho představili jako bejvalýho hráče Slavie a současnýho asistenta trenéra Bohemians. A to je podle mě ta klíčová informace, současný asistent trenéra Bohemians. Při tomhle titulování na sobě prostě nemáš mít barvy ani Slavie, ani Arsenalu, jako profík máš bejt prostě neutrální. Od toho se odvíjí celý moje rozhořčení nad něčim, co je pro ostatní nepodstatná blbost. I kdyby byl slávistická legenda, což není, furt je prostě teď zaměstnanec Bohemky na viditelným postu.

AFK11 napsal:

Ta kravata mě sice taky nepotěšila, na druhou stranu trenéři nejsou bláznivý fanoušci jako my. Prostě to musíme brát tak, že většina fotbalistů a trenérů jsou profíci, který v kariéře pracují pro různé kluby a ...

A to ja bych z toho vedu zrovna delal, kdyz se bavime o profikovi. Kravatak z Alberta taky nepujde na meeting s odznackem Lidlu na saku, prece... Kdyby nepracoval u klubu, at si nosi co chce, ale prave proto ze je profik, mel zvolit neco neutralniho. Vrba taky ted tezko bude nekde verejne v plzenskejch barvach, Cech kdyz byl v Arsenalu, tak jakkoliv je ikona novodoby ery Chelsea, taky se neproduciroval v modrym po Londyne. Za me je to proste pochybeni, jednak jeho, ze si to dovoli, druhak Bohemky, ze si to neohlida, protoze treba ja to beru jako jednoznacnej preslap, vyraz toho, ze je mu klub a nejaka rivalita uplne fuk. A je jedno ze tam hral, hral i ve Sparte. Ja bych teda nechtel, aby se muj stavajici zamestnanec, kterej je jednou z tvari ,,hlavniho produktu" (A-tym, realizak) vystavoval nekde s cimkoliv, co jasne pripomina konkurenci, navic na akci, ktera s konkurenci bezprostredne souvisi.

Já jsem Brabce nikdy nemusel, když hrál jinde, když hrál u nás, nemusim ho ani teď. Ale že si stávající člen A týmu prvoligovýho klubu vezme při veřejný prezentaci na sebe barvy tradičního rivala, to mě fakt udivuje. Ten člověk nemá absolutně respekt k Bohemce, nemůžu si pomoct.

Hele me by docela zajimalo, jak jsme na tom s VARem a neuznanejma golama vstrelenejma a inkasovanejma. A docela by me to zajimalo pro celou ligu. Podle me uz se paradne naucili, jak ovlivnovat zapasy i touhle novotou...