Detail uživatele diskuzního fóra - berjir

Datum prvního příspěvku
16.10.2011
Celkový počet příspěvků
1082
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 913
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 4
Tlachy a kecy 6
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LoGMVNvJ 146
JVZc1kkU 139
bDbTWSgN 78
m1UI62PA 17
14WFLTvE 12
+tHLHZS4 7
n82rF/Mr 7
K+PbK+pO 6
onN3ivW+ 5
7wdJfJAb 5
fiwMhh2Q 5
nMANT3Ll 4
zBqDF/8D 4
T1Y7rXuA 4
cNi0tF8E 4
JjVsZiAx 4
DbKF9YSx 3
kO53rmq8 3
DTngBg9L 3
cIy6+RAb 3
4ZI84Xzy 3
g6czdqKC 3
DofeOdOt 3 hm71
/m2FGmH+ 3
C31r+1dA 3
N9Htf6or 3
OA/zCkaP 3
4vrR8Vyl 3
lCgOMbvL 3
0wckooVh 3
bzOwiYVR 3
2oHjuqjB 3
5wNiSep3 3
l9RQhvu9 2
mfQRMUtG 2
9dCzrIxr 2
upTEI81V 2
ZRLnqDwj 2
XAUPWchB 2
tpIFIV/H 2
1LNzhPr4 2
E2Stokl8 2
VLcVhZca 2
md59/Q3x 2
K8CPoYOi 2
EiW/hauY 2
olpdq67F 2
MLjopyUm 2
5AQAc/du 2
lmJkPS2S 2
vULGEaVL 2
6TMaHW/O 2
m6GvKQXZ 2
rXXBunEi 2
jYknKtGc 2
xhXWpdCg 2
Lx2+2awY 2
Nk5yhCcU 1
U7KXqkUu 1
djH/WYCw 1
BH27cgsi 1
Fj7v8O4e 1
/qsg5S8l 1
UtAkmyYm 1
S+cq7DhO 1
fIK9tvnd 1
IaCx0zIT 1
iBsOr1EA 1
e+IfDDMo 1
DQihNYg1 1
ua8hSYD/ 1
RyC46Men 1
XuyEJbL/ 1
6glPD8jE 1
Bw7uP8W6 1
X9TT/Ya8 1
JaM/UJaB 1
D1QOZxmE 1
GsZSxIUG 1
jR1RpNxY 1
iXfRdJXZ 1
hzrYP21g 1
nyLg8aMH 1
9DFb4S+E 1
4afyl0Yx 1 sasek
VmIhYhx6 1
X9BXSquY 1
5WcPWoCE 1
jUJokpK3 1
V/B71ftM 1
ABkemLF7 1
r07vPRU8 1
cZJDJTx0 1
V3fNTks3 1
s9kmblNZ 1
bwC6R4PD 1
UnJ0iqt6 1
fGaO2cb7 1
06BE6ac7 1
E4stSXTK 1
HuvfYxZt 1
LZqcruBC 1
lW3I8F8p 1
KmjLaq4J 1
bWEcrT1i 1
svln5UZX 1
xTcvQstm 1
aVamEjET 1
zT8LVqBV 1
GmRjlF60 1
xx9t8Rad 1
fpcf6MOF 1
HeOyDJzs 1
k2j9e97B 1
UTa6zOY0 1
syXL4VxX 1
DmNnbmCQ 1
h1QHPgBm 1
gOJYGfNd 1
0wUETf7y 1
RYOKqlas 1
PqoSniyT 1
kiLwxrtT 1
+y6Nn2TL 1
t9MN7ms/ 1
KltpTT9Y 1
aLN1CtcA 1
tiC12Hpe 1
UUvXgshD 1

rocknroll napsal:

Myslim, ze se autor toho clanku plete.  Hasek muze podepsat smlouvu s nekym jinym, ale ztrati tim padem narok na vyplaty z Bohemky.  Byvaly trener, ktery je dobry a vi, ze brzy najde uplatneni jinde na tom ...

Presne tak, standardni postupy vsude. Tusim, ze United platili jednu dobu asi tri trenery najednou :)))

JanProchazka napsal:

Nemůžeš věřit všemu co napíše jeden novinář. Když odejde z jednoho týmu  najednou 7 hráčů, včetně reprezentantů, tak to normální není. 

Jasny, zname regulerni kachny, ale... Jednak ,,na kazdym sprochu" a druhak tema trener Brabec vs. nespokojenost jeho sverencu bylo pomerne rezonujici tema i mezi lidmi, kteri se kolem mladeze Sparty pohybuji. Jasne, reknes mi, ze je to taky JPP, ale kdyz to slysis/ctes z nekolika ruznych zdroju, neverim, ze na tom neni zrnko pravdy.

Navic zrovna Erich mi uplne neprijde jako vzor moralky, uprk ze Slavie, navrat do Sparty, u nas tusim litalo neco o nevdecnejch fanouscich a na zaklade toho trucovani tymu misto dekovacky... 

JanProchazka napsal:

Tak hloupej aby si neuměl spočítat, na kolik si tam přijde, určitě není.  Angažmá bych mu přál, a když se tam prosadil takový Ondrášek, tak Vodháněl by si tam slušně zahrál určitě taky. Ale když jsme Haška ...

My jsme Haška nikam nepustili, Sparta využila klauzuli o zpětném odkupu - a i tak jsme něco, i když málo, vydělali. Spíš jsme podepsali (z určitého pohledu) nevýhodnou smlouvu. 

rocknroll napsal:

A kdyz uz jsme u toho Vodhanela, docela by me zajimalo, co myslel Klusacek tim, ze Vodhanel na ten prestup do USA nema mentalne.  Musim predeslat, ze se mi Klusacek jako clovek a trener zamlouva, ...

Ja bych to nevidel zle, podle me chtel rict, ze odehral prvni poradnej pulrok v lize a hned by chtel frnknout, jen zvolil nestastnou retoriku. Zkratka bych to vylozil tak, ze by se mel jeste vyhrat, protoze jinak by ho to mohlo semlejt, jako se to stalo mnoha mladejm hracum pri brzkym prestupu do vetsi ligy. Predpokladam, ze s JV to resili osobne daleko vic, nez jednou vetou, a vysvetlili si to. I kdyz z vyjadreni JV zase vychazi, ze to za nej resi agent a nekde dokonce rekl, ze klubu ,,snad pres agenta sdelil, ze by tam chtel", takze taky tezko rict, jak se k tomu stavi on sam. Je mladej, Amerika je zajimava vidina, obzvlast pro kluka z pomeru, ktery jsi zminil - podle me uz se videl v Philly a pocital s tim, ze i kdyby to nevyslo v acku, muze kopat nejakou nizsi ligu a proste tam zit, a ja se mu nedivim. Ale myslim si, ze Klusacek ma pravdu. A taky tam muze bejt vliv agenta, samozrejme, predpokladam, ze mu urcite taky slusne nafouk hlavu. Tak snad to vezme jako signal k tomu, ze v tom pulroce Amikum ma dokazat, ze na to ma, a nebude trucovat, coz je castejsi jev...

košile napsal:

A kdo z tech hracu co odesli rikal presne ze kvuli Brabcovi? 

Jak jsem koupil, tak prodávám. Jako téma tam byli hráči zmiňovaní v článku na iSportu a v diskuzi v tom vlákně tam tam zaznělo téma Brabec. Detaily nevím. Ale pamatuju si, že snad měl být původcem bojkotu děkovačky apod., když u nás hrál, ale opět - do kabiny nevidím. Nicméně mě je nesympatickej už dlouho, takže jsem asi zaujatej. :)

Jinak u Sparťanů docela rezonuje téma ,,uprchlíků'' z mládeže, kdy jim odešlo pár talentů (namátkou Gabriel do Plzně). Zaznělo tam i, že jedna z příčin byl Brabec jako trenér a sami hráči prej tvrdili, že ,,pod Brabcem tam nikdo nechtěl bejt''. Tak doufám, že Erich u nás nevytvoří negativní atmosféru v kabině. :)

AFK11 napsal:

Jenomže třeba Nečas je dlouhodobě náš nejlepší útočník. Pokud hraje, tak občas dá gól, což se o ostatních útočnících říct nedá. Vzpomeň si na loňské jaro v Teplicích. Köstl už svoji užitečnost dokázal.

Nečas je za mě hráč na křídlo nebo podhrot, jako hrotovej útočník je sice nebezpečnej - někdy - ale nemá takovej ten gólovej tah. Ale hezky plní běhací pokyny, za to ho velebil Hašek.

FreeBeam napsal:

I Petr Rada do televize prohlásil, že jsme si zasloužili dát gól, že je podržel brankář. 

Vyjadřování do médií v podání Petra Rady mám rád :)

vapno80 napsal:

Na Seznam sportu je rozhovor s Luďkem Klusáčkem.

Má přijít jeden hráč. Takže předpokládám, že půjde o avizovanýho Holíka z Dukly. A pak asi šmytec, podle toho, co tam píšou.