Detail uživatele diskuzního fóra - berjir

Datum prvního příspěvku
16.10.2011
Celkový počet příspěvků
876
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 723
Ptejte se vedení Bohemky 142
Online chat s vedením 4
Tlachy a kecy 6
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
JVZc1kkU 139
bDbTWSgN 78
LoGMVNvJ 74
m1UI62PA 14
14WFLTvE 12
+tHLHZS4 7
onN3ivW+ 5
nMANT3Ll 4
zBqDF/8D 4
DbKF9YSx 3
kO53rmq8 3
DTngBg9L 3
cIy6+RAb 3
4ZI84Xzy 3
g6czdqKC 3
DofeOdOt 3
/m2FGmH+ 3
C31r+1dA 3
N9Htf6or 3
mfQRMUtG 2
9dCzrIxr 2
upTEI81V 2
ZRLnqDwj 2
Nk5yhCcU 1
U7KXqkUu 1
djH/WYCw 1
BH27cgsi 1
Fj7v8O4e 1
/qsg5S8l 1
UtAkmyYm 1
S+cq7DhO 1
fIK9tvnd 1
IaCx0zIT 1
iBsOr1EA 1
e+IfDDMo 1
DQihNYg1 1
ua8hSYD/ 1
RyC46Men 1
XuyEJbL/ 1
6glPD8jE 1
Bw7uP8W6 1
X9TT/Ya8 1
JaM/UJaB 1
D1QOZxmE 1
GsZSxIUG 1
l9RQhvu9 1
jR1RpNxY 1
iXfRdJXZ 1
hzrYP21g 1
nyLg8aMH 1
9DFb4S+E 1
4afyl0Yx 1
VmIhYhx6 1
X9BXSquY 1
5WcPWoCE 1
jUJokpK3 1
V/B71ftM 1
ABkemLF7 1
r07vPRU8 1
cZJDJTx0 1

hrdin napsal:

To je nesmysl. Ve Slavii jsou obdobný platy. Hašek tam má desetinásobek a zeptej se Júsufa, kolik bere jako hráč Slavie ;)

Co je nesmysl? Ptat se na plat nikoho nehodlam, myslim ze ,,Ahoj Jusufe, kolik beres?" neni moc spolecensky otevreni rozhovoru. Pokud povazujes za nesmysl moje vnimani aktualniho rozpolozeni Sparty, OK, je to jen muj dojem/info posbirany z dostupnejch kanalu. Nevyvracim, ze platy jsou vysoky ve Sparte, Slavii, Plzni, asi i Baniku. Ale v podstate jsem neresil vysi platu ale klubovou prestiz. Ze se do Sparty posledni dobou nikdo nehrne, to je proste fakt. Uz nefunguje to, ze Sparta ukaze a hrac jde hrat za Spartu. Ted Sparta taha hrace jenom na prachy, protoze sport tam zadnej neprobiha a jmeno ma ted spis ostudu. Verim, ze kdybys postavil 10 hracu pred volbu jdi do Sparty kde ti nasypou, a jdi do Slavie, kde ti nasypou, minimalne 9 by jic slo do Slavie i kdyby mela nasypat trosku min. Na to jsem chtel poukazat. Ze Sparta momentalne nema, krome penez, co nabidnout. V minulosti aspon o ten titul hrala, a sem tam i v nejakym Kazachstanu.

TomBP napsal:

Zápas to byl příšerný, ale zase se moc nelišil od toho posledního s Jabloncem. Akorát už jsme neměli takovou kliku. Pobavilo zpracování od Televizního studia Ostrava. Ruchové mikrofony jen před kotlem Baníku, celý zápas záběry na ...

Presne, na CTcku to vypadalo jak kdyby tam z Bohemaku nikdo nebyl a mluvka kazdou chvili onanoval nad super atmosferou a dokonce zminoval, ze se neni cemu divit, ze se klokani nevyhecuji k tlaku, protoze pred takovou kulisou nemuzou cejtit podporu a nema je kdo tlacit (necituju, ale rekl zminku v tomhle smyslu).

kolina napsal:

No, teda jen tak pro srovnání a pro zajímavost, kolikanásobek (Kč,-) asi tak má ve Spartě mladej Hašek ve srovnání s tím co měl v Bohemce?!? :-) Hmmm, ve Spartě hráče přeplácej, ale když je chtějí...

No, pokud vim (a presnou castku nevim, rad se dozvim), je to docela dostnasobek). Ale abychom se chapali, myslel jsem to malicko v nadsazce. Kazdopadne co se Sparty tyce, skrze vetsinu kanalu rezonuji posledni rok, dva informace, ze treneri to berou jako sebevrazdu a hracum se tam moc nechce, protoze se zakopou. Takze mi slo spis o to poukazat, ze uz to neni takovej ten styl, ze chteli hrat za Spartu a proto tam sli, ale je to spis o tom, ze aby Sparta vubec nekoho privedla, musi mu nalejt nehorazny prachy, protoze kdyz uz ma bejt nekde kde nechce, chce si aspon vydelat, zejo. O to mi slo, ze uz to hraci neberou jako prestiz, ale jako dojnou kravu, kdyz to vezmu na mezinarodni destinace, berou Spartu jako takovy Turecko nebo Rusko v cesky lize - moc se ti tam nechce, ale kdyz daj velky prachy, chvili to tam prezijes i kdyz je to na nic.

kolina napsal:

Jojo, taková Sparta, kupuje si z české ligy hráče na které si ukáže, teď v Poháru dostala "trojku" od Slavie o víkendu v 1Lize dostala doma "trojku" od Karviný, tak to je ostuda, trapas, šlendrian... Tak ...

S tou Spartou to uz par sezon neni pravda. Spis tam hraci nechteji a museji je uplacet. Ukazat si na ne a dostst je muze z ligy bohuzel leda tak u nas... 

tomiisek napsal:

No vida, o gol a asistenci uspesnejsi nez Julis! Kdyby ten jediny gol byval dal Pribrami, tad ted jsme o bod pred ni. A to jeste mohl tou asistenci nahrat na vitezny gol s Opavou, ...

Kdyby... Kdyby byl Julis zdravej, mohl by dat 10 fiku za sezonu a byli bysme uplne v suchu. A tak dal, vymyslel bych tu 20 kdyby...

Budvar napsal:

Info pro ty, co mají o dnešku info jen z onlinu. Kotel (přesunutý na druhou půli na A1) vyvolal při dekovačce trenéra Haška. 

a prisel a podekoval?

tomiisek napsal:

Prumerna rocni mzda v Praze = 502.212,- Kc. Rocni permice na az 23 zapasu = 1.900,- Kc. Rocni vstupne do kotle tak vyjde jen na 0,37% rocni mzdy, v pripade hlavni tribuny jde o 0,57% rocni mzdy. Kdo nema permici, ...

Jsou to tvrdý čísla a pořád se budeme pohybovat v jednotkách procent, ale ta průměrná mzda je blbej příklad - kdo na ní dosáhne? Z hlavy tu statistiku nevím, ale nemyslím si, že každej druhej Pražák dosáhne na průměrnou mzdu. Je třeba brát, že v Praze má sídlo nebo centrálu opravdu velké množství firem, ,,hlavouni'' berou horentní sumy a to všechno se do té průměrné mzdy započítá. Nemyslím si, že většina ,,normálních'' lidí bere přes 40 000 hrubého (na což to vychází). Ale jak říkám, i kdybychom tam dali modus, pořád jsou to jednotky procent, ta cena permice.

Vážně jsem se nepřeslechl, a v tom rozhovoru řekl, že Schumachera jsme koupili v podstatě z nouze, protože Vondra musel na operaci? Takže kdyby se Vondra, kterej nehrál ani v Budějovicích, nezranil, tak nepřijde Schumacher? To je za mě teda hustý...

pišta napsal:

jak někdo psal..pak by bylo 10penalt za zápas....

A já to nerozporuju. Jenom říkám, že objímání patří do postele. ;)