Detail uživatele diskuzního fóra - berjir

Datum prvního příspěvku
16.10.2011
Celkový počet příspěvků
1044
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 875
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 4
Tlachy a kecy 6
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LoGMVNvJ 140
JVZc1kkU 139
bDbTWSgN 78
m1UI62PA 17
14WFLTvE 12
+tHLHZS4 7
K+PbK+pO 6
onN3ivW+ 5
7wdJfJAb 5
nMANT3Ll 4
zBqDF/8D 4
T1Y7rXuA 4
cNi0tF8E 4
JjVsZiAx 4
DbKF9YSx 3
kO53rmq8 3
DTngBg9L 3
cIy6+RAb 3
4ZI84Xzy 3
g6czdqKC 3
DofeOdOt 3 hm71
/m2FGmH+ 3
C31r+1dA 3
N9Htf6or 3
4vrR8Vyl 3
lCgOMbvL 3
0wckooVh 3
bzOwiYVR 3
2oHjuqjB 3
5wNiSep3 3
l9RQhvu9 2
mfQRMUtG 2
9dCzrIxr 2
upTEI81V 2
ZRLnqDwj 2
XAUPWchB 2
tpIFIV/H 2
1LNzhPr4 2
E2Stokl8 2
VLcVhZca 2
md59/Q3x 2
K8CPoYOi 2
EiW/hauY 2
olpdq67F 2
MLjopyUm 2
5AQAc/du 2
lmJkPS2S 2
vULGEaVL 2
6TMaHW/O 2
m6GvKQXZ 2
rXXBunEi 2
Nk5yhCcU 1
U7KXqkUu 1
djH/WYCw 1
BH27cgsi 1
Fj7v8O4e 1
/qsg5S8l 1
UtAkmyYm 1
S+cq7DhO 1
fIK9tvnd 1
IaCx0zIT 1
iBsOr1EA 1
e+IfDDMo 1
DQihNYg1 1
ua8hSYD/ 1
RyC46Men 1
XuyEJbL/ 1
6glPD8jE 1
Bw7uP8W6 1
X9TT/Ya8 1
JaM/UJaB 1
D1QOZxmE 1
GsZSxIUG 1
jR1RpNxY 1
iXfRdJXZ 1
hzrYP21g 1
nyLg8aMH 1
9DFb4S+E 1
4afyl0Yx 1 sasek
VmIhYhx6 1
X9BXSquY 1
5WcPWoCE 1
jUJokpK3 1
V/B71ftM 1
ABkemLF7 1
r07vPRU8 1
cZJDJTx0 1
V3fNTks3 1
OA/zCkaP 1
s9kmblNZ 1
bwC6R4PD 1
UnJ0iqt6 1
fGaO2cb7 1
06BE6ac7 1
E4stSXTK 1
HuvfYxZt 1
LZqcruBC 1
lW3I8F8p 1
KmjLaq4J 1
bWEcrT1i 1
svln5UZX 1
xTcvQstm 1
aVamEjET 1
zT8LVqBV 1
GmRjlF60 1
xx9t8Rad 1
fpcf6MOF 1
HeOyDJzs 1
k2j9e97B 1
UTa6zOY0 1
syXL4VxX 1
DmNnbmCQ 1

rudd napsal:

Stejní lidé a dva různé pohledy. Hašek: proti nezastavitelné Slávii 4-0 (největší ostuda v dějinách), Bohemka je malý klub ( ostuda takhle mluvit o tradičním klubu, měli jsme smůlu (alibista Hašek), hra na tři stopery ...

Dost tvrde... ale zaroven dost presne. Pravdou je, ze Sparta ma nejhorsi formu (subjektivne, nevim jak statisticky) za poslednich X let, a meli jsme jim zatopit. Zaroven 0:4 je stale 0:4, smula nesmula. Nejsem Haskomil ani Klusackofil, nicmene tohle je fakt dobry zrcadlo. :) A ten Tonda.. prijde mi, ze ho to posledni dobou nejak nebavi. Ze by se videl jinde?

kolina napsal:

Jojo, třeba to jak nesmyslně vyběhl do toho souboje do strany, brrr... No, ale jak jsem psal, nic proti němu, držím mu palce a snad se v brance chytne, to že je Heča lepší než on ...

Musis ale taky brat tu zapasovou pauzu. Je jasny, obzvlast u golmana, ze po chytani v 3. lize (protoze neprodlouzil s Vlasimi) a nekolikamesicni pauze pri zraneni, nebude hned podavat top vykony. Osobne ho neznam, ale ze socialnich siti bych rekl, ze se dost zajima o zdravi celkove a dost maka. A vidim v nem vic potencialu, nez ve Frystskovi s Valesem dohromady, uz v Karviny o nem bylo slyset. Nerad bych, abychom dopadli jako Spartani s Hovorkou, haneli ho, jaky je to nemehlo, pritom kazdej zapominal, ze byl rok a pul mimo. Pak se do toho trochu dostal, sahla po nem rozjeta Slavie a ted si rudy rvou hlavu. Jasny, Patrikovi uz je 26, ale golmani maji dlouhou zivotnost a jako poleno mi neprijde. Dal bych mu par zapasu sanci se do toho dostat, po dvou zapasech tezko soudit.

bobes1905 napsal:

Hůlka chybí vzadu, Pokorný to nemůže hrát. Střely šly středem a brankář také nic nechytil.

Kvalitni rozbor. Treba ten Haskuv gol je jasna chyba golmana, zejo? :D

SIJOZ napsal:

Za mňa Brabec v poriadku, hráčske skúsenosti, rešpekt, pracovitosť. A keď si ho vybral Ludek tak asi vie prečo....Nech žije BOHEMKA!!!

To je zase pravda, vybral si ho trenér, tak mu asi věří. :)

sasek napsal:

Za mě v pořádku, i Brabec tady působil, u kluků by mohl mít respekt. 

Pokud je pravdivá ta zvěst o ,,neděkování'' kotli tenkrát při jeho působení, pak se máme na co těšit. :)

sirkamil napsal:

Asistent trenéra je Erich Brabec..nevím, zda to tu někdo nepsal :)

Jako vážně? Ach jo...

rocknroll napsal:

Mas pravdu.  I kdyz management ma ted myslim svoje tituly.  Pamatuju si, jak jeden profesor ne-ekonomickeho predmetu vykonstruoval pri prednasce na tabuli dost komplikovanou krivku, odstoupil od tabule a povida: "Hm, jenom ekonom v tomhle ...

:D ekonomové jsou jiná sorta. Vidíš, to ani nevim, že mají svoje. Já myslel, že je v podstatě MA taková zahraniční obdoba našeho Mgr. a získává se na soukromkách :)

rocknroll napsal:

berjir a Koutak (vedlejsi forum): Jsem si skoro jisty, ze MA znamena Master of Arts.  To je vyborna kvalifikace treba pro kuratora muzea, ale tolik muzei na svete neni, aby vsechny tyhle absolventy zamestnaly.  Tento ...

Jojo, já o tom titulu ponětí mám. :) Ono ale s tímhle titulem lze vystovat i různé odvětví managementu apod., těch oborů je tam dost. Jen je to takovej.. divnej titul. A je fakt, že ho často studují spíše ti majetnější. Ale třeba management nebo ekonomika tam tuším spadá taky, ačkoliv to obsahuje ,,Arts''. Tím nechci nic omlouvat, nebo tak, prostě jen pro pořádek.. :)