Detail uživatele diskuzního fóra - berjir

Datum prvního příspěvku
16.10.2011
Celkový počet příspěvků
765
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 613
Ptejte se vedení Bohemky 142
Online chat s vedením 4
Tlachy a kecy 5
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
JVZc1kkU 139
bDbTWSgN 78
m1UI62PA 14
LoGMVNvJ 14
14WFLTvE 12
+tHLHZS4 7
nMANT3Ll 4
DbKF9YSx 3
kO53rmq8 3
Nk5yhCcU 1
U7KXqkUu 1
djH/WYCw 1
BH27cgsi 1
Fj7v8O4e 1
/qsg5S8l 1
UtAkmyYm 1
S+cq7DhO 1
fIK9tvnd 1
IaCx0zIT 1
iBsOr1EA 1
e+IfDDMo 1
DQihNYg1 1
ua8hSYD/ 1
RyC46Men 1
XuyEJbL/ 1
6glPD8jE 1
Bw7uP8W6 1
X9TT/Ya8 1
JaM/UJaB 1
D1QOZxmE 1
GsZSxIUG 1
l9RQhvu9 1
jR1RpNxY 1
iXfRdJXZ 1
hzrYP21g 1
nyLg8aMH 1

Vacek na Twitteru:

Ad Martin Hašek mladší: Vedení@ ACSparta_CZ už v průběhu podzimu uplatnilo právo na jeho zpětný odkup z @bohemians1905. V tuhle chvíli tak na stole leží pouze dvě možnosti: Návrat na Letnou nebo setrvání v Ďolíčku (pokud by se nedohodl se Spartou na smlouvě).

hrdin napsal:

Fryšty je výbornej... Loni byl famózní. Letos jedna "chyba" když neudělal nejlépe zákrok na Rezka, kterej tam s tím šel. Jestli dostane šanci nasbírat zápasovou praxi, tak zas bude zeď. S Valešem jsou dobrá dvojka.

Na to nemuzu rict ani povestne ,,ň". Ale jedna sezona je proste karierni vykyv, jinak je Frysty vecna dvojka. Ja osobne jsem proste z nasi golmansky dvojky trochu rozpacitej, kdyz to srovnam treba se Zlamalem nebo Berkym pri prvni hostovacce, zdaleka nejsem tak klidnej. Ale uznavam, mohli bychom na tom byt i hure.

Vaniak, van der Saar, Cech v Arsenalu... Petatricetiletej golman muze v klidu pet pest sezon odchytat. Navic jsem se jen zeptal. ;) A nerikam, ze by to mel byt konkretne Melicharek, ale dle me me potrebujeme kvalitniho golmana, neb oba nasi jsou prumerny golmani vhodny spis jako dvojky, maji zachvevy, ale stabilni vykonnost neni.

Zajima se nas sportovni usek o Melicharka nebo Lutonskeho? Diky.

hrdin napsal:

Tady jde spíš o to, aby byl i zájem minimálně rozumně prodat část akcií v zájmu růstu klubu.

Nevidím ,,dovnitř'', ale Poór všude řekl, že nehodlá do žádného subjektu vstupovat jako vlastník, jedině jako sponzor, že už klub vlastnit nechce. V několika rozhovorech to zaznělo i od Hoftycha, že Poór jako akcionář určitě ne.

baca napsal:

tam mirim ve smyslu ze kazdy trener v Bohemce bohuzel hraje jen s tim co ma k dispozici a to co ma k dispozici je hodne hodne omezeny

V tom případě souhlasím. Řekl bych že trénovat u nás je taková poloviční trenérská sebevražda - můžeš vyniknout, protože hraješ slušnej fotbal s průměrnejma hráčema, ale nejde to dělat dlouhodobě.

baca napsal:

to ostatne hraje kazdej trener v Bohemce,ale to uz se zase uzavira kruh a mirime k nasemu vedeni 

No, míříme k vedení, ale v jakém smyslu? Pokud v rovině ,,hráči k dispozici'', pak OK, to je dle mě míření správným směrem.

Hele, jakoby.. Nemel nahodou Pepa dvoje nebo troje antibiotika? Nechodi si za tu juniorku treba kopnout aby se dostal do tempa? 

Hele ja vam nevim, ale me se ten Ibahrajnovic do Plzne nejak nezda... Nedokazu si predstavit burana Vrbu, jak se bavi s Bahrajncem, samostatna kapitola je ,,specificka kabina", ktera je navic, jak si na tom Plzen zaklada, ceskoslovenska. A ani bejt Cech nebo Slovak neni zaruka prijeti, viz Hromada.

jb1 napsal:

Když dva měsíce píšu ,že tam Hašek nemá co dělat tak mě tu ponižujete. Teď to snad vidíte i vy...ač pozdě. Až nás Příbram vyřadí z poháru,snad mi dáte za pravdu. Sponzor tragickej,team rozloženej,trenér marnej,fanoušci ...

Dva mesice nemas pravdu... Trener pracuje s tim, co ma, uvedom si to konecne, a nekoukej na to uzkou optikou. Dik.