Detail uživatele diskuzního fóra - skip

Datum prvního příspěvku
12.9.2006
Celkový počet příspěvků
300
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 118
Ptejte se vedení Bohemky 166
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 10
Jiná komunita 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
I3VsYp1R 68
nbi7ySSr 4
zm5ci+cG 3
7xw2jES/ 2
qzlXgBiC 2
CieANyXW 1
Me6sKexU 1
SJPZ+W8C 1 kolina
n+mnZbiH 1
6BT2xCcJ 1
Exfr5kIJ 1
sUDslGPs 1
getyGlS7 1
9MjUpBKO 1
2jVsamlZ 1
648n68Sk 1
eX3LinIv 1
lp3du5RF 1
yWaMZixt 1
R6LGU0Lt 1
za1v/o5z 1
hlGZGV2C 1
iYaerp7F 1
nUcgpxM9 1
vTJz9DMN 1
WJCCSspz 1
3vq875az 1
/bhAnJEQ 1
ZwYHVA/E 1
mJtK5MNJ 1
ESaTxsDy 1
u+D2pqra 1
g+cprvHf 1
7ujJ79mb 1

kolina napsal:

No, několik rozhodčích "za to" bylo z 1 Ligy "vyřazeno" (několik pěšáků obětováno) takže celou záležitost můžeme považovat za vyřešenou a ukončenou, ostatně jak jinak, že?!? Popravdě řečeno, raděj bych se k tomu už nevracel, ať ...

Trošku takové alibistické až do konce předlistopadové rozhodnutí. Nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel. 

Ale co když to na konci ligy budeme my?! a ne Jihlava.  Koho takhle zaříznou.

sezam55 napsal:

Tak bohužel dnes ve Sportu píšou, že se naše vedení odmítlo vyjádřit........

Odmítli vyjádřit?!

Až budem na místě té  Jihlavy, tak se budete vyjadřovat jeden za druhým!!!Ale to vám bude pes platný!!!

Mach napsal:

Ozveme se také? 

Bohužel, ten článek je holá pravda!

A já naprosto souhlasím, že by se mělo něco udělat. 

Udělat by jste měli v prvé řadě vy,kluby!

Protože je to naprosto správně popsané. 

Kluby kde se točí desítky ,někde i stovky milionů, skáčou podle tohoto, jak pár jedinců "píská ".

Vy kluby se sekněte a řekněte dost!

Dokud tu budou tací ,jako Berbr, Chovanec,Wilczek tak nebudeme hrát. Tečka!

Ten klub který do toho nepůjde, tak mu tenhle zpusob evidentně vyhovuje!Myslím, že Starka vás nepodpoří.Ale kdo chce Starku?!Ať táhne tenhle ksindl!

Uvědomte si,že příště na místě té Jihlavy,můžeme bejt my!!!

Martin Kurka napsal:

Pane Šaoline, aktivní od května 2019, neznám Vás, ale jsme rádi, že se obec fanoušků na fóru rozrůstá. Opakuji již napsané, klub oznámí nové posily po skončení sezony FORTUNA:LIGY 2018/2019. Sezona ještě neskončila.

Dobrý den,

já jen,že sezóna právě skončila. Děkuji. 

Teda viděli jste včera toho Straku?(Karviná- Jihlava)

"Trenére co říkáte na výhru 2:1?Straka:ale bylo to 2:2.

Reportér:Nene ten gól neplatil kvůli ofsajdu,takže jste vyhráli 2:1.Ahaaa,tak to sem si nevšiml. "

Co ten Straka jako bere???:-)

pišta napsal:

no nevím...plichta s Opavou, které o nic nejde snad nebude problém...doufám

No nevím, znáš to.

"TY VOLE,TO NEJSOU PENIZE JARDY,ZO JSOU PENIZE IVANA.PROTI JARDOVI TI NIKDO NEPUDE"

Jestli Starka namotivuje Opavu a "zajede"do rozhodčích, tak se máme ještě na co těšit!

Snad bude klid,ale dokud nebude konec,tak v klidu nebudu!

Mě teda udivuje, že je poledne, den po zápase kterej ste totálně posr.li a tady žádné prohlášení, prostě nic!!!

Zaplať bůh. Když to Tonda přestřelil a z protiútoku vyrovnali,byl jsem na infarkt. Těch šancí. Ještě že to Tonik napravil centrem na gól  Nečase. Ale zima byla jak ........Ale domů se jede hezky,když jsou 3 body!!!

hrdin napsal:

Pravdu máš, akorát kecy v kleci (nebo keci v kleci, abys tomu rozuměl). Připrav si prachy ;)

No nemyslím si ,že tady je nejak přehnaně moc fanoušků, krerým praská žilka,že  nehrajeme o titul. Ale sem tam nějakou tu domácí výhru, by asi vidět chtěl každý. Tedy já určitě ano .Zakricet si 2x,3x gól a jít spokojeně domů .A stačilo by mě, hrát prostřední skupinu. Aspoň.