Detail uživatele diskuzního fóra - skip

Datum prvního příspěvku
12.9.2006
Celkový počet příspěvků
276
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 95
Ptejte se vedení Bohemky 166
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 9
Jiná komunita 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
I3VsYp1R 53
nbi7ySSr 4
zm5ci+cG 3
7xw2jES/ 2
CieANyXW 1
Me6sKexU 1
SJPZ+W8C 1 kolina
n+mnZbiH 1
6BT2xCcJ 1
Exfr5kIJ 1
sUDslGPs 1
getyGlS7 1
9MjUpBKO 1
2jVsamlZ 1
648n68Sk 1
eX3LinIv 1
lp3du5RF 1
yWaMZixt 1
R6LGU0Lt 1
za1v/o5z 1
hlGZGV2C 1
iYaerp7F 1
nUcgpxM9 1
vTJz9DMN 1
WJCCSspz 1
3vq875az 1

Upřímně řečeno, je mě celkem u prdele  (pardon) , jestli byl gól z ofsajdu(bez tak by jsme 1:0 udrželi ).Hlavně, že konečně výhra! !!

Umelecky dojem, sere pes. Hlavně, že jsou tři body. Konečně! 

P.S.:To si Mašek pomohl s tou Boleslaví. Jenom leští lavici. 

Klokol napsal:

Ale vůbec ne! Celý ten původní příspěvek byl napsán jako ironická reakce vůči někomu kdo spokojen nejspíše byl, věř že jsem nas*anej úplně stejně. ;)

Aha, pak to chápu a omlouvám se, že jsem vám vstoupil do diskuze. 

Klokol napsal:

A ty zkus psát jako člověk, popřípadě tak i přemýšlet. ;) 

Tak mě prosím vysvetli,jak jsi mohl napsat takovou hloupost. Jako že se nic neděje,žádnej stres a jdeme dál ?!

Klokol napsal:

Dokonale jsi mě prokouknul! Akorát teda těch sedmdesát kilometrů z Ďolíčku domů jsem si musel nasranej odřídit, pivo jsem neměl tak tři roky a brko nikdy ale jinak naprostá trefa, vůbec nešlo o ironii! ;)  

Tsk popros doktora, ať ti změní prášky. 

Georg55 napsal:

...jenom taková myšlenka nad výkonem Vacka, dnes hodně špatný. Není ten rozdíl mezi Spartou a dneškem i tím, že minulý týden měl daleko lepšího parťáka vedle sebe, který ten střed hřiště udžel ? Dnes se ...

Přesně, Vacek si to neměl s kým dát a ještě plnil spoustu defenzivní práce, kterou dělat nemá. F.H. ani nikdo jinej se mu nenabizeli,tak to těžko může hrát do předu. Měl hrát Pepa, ten by si tu defenzivu odmakal a i by si to s tím Vackem sem tam ťuknul.

Klokol napsal:

Jak si ti kverulanští lidé vůbec můžou dovolit být negativní? Trenér je dle rozhovoru tak napůl spoko, na Bohemku prej dobrý. Nechápu co se tedy jim, laikům nevděčným pořád nezdá? P.S Ve Zlíně jsem byl od ...

A tobě se jako ten fotbal líbil? 

Ty budeš asi ten fanda ,co má výsledek na druhém místě a fotbalu moc nerozumí! Hlavně, že dáš nějaký to pivko a trocha toho hulení a jsi spokojenej. 

Už to nehul !!!

11.rada napsal:

Mimochodem všímáte si, jak bezkontaktní a měkký fotbal hrajeme? Místo aby se soupeř chvěl strachy, že v ďolíčku schytá rány a bude to bolet, tak nám tady Junis v pohodě sestřeluje před hlavní tribunou hráče, ...

A kdo má přitvrdit ?Když si tam Hašek vybral hráče, postavou dorostence. . . . . . . Až  ten Puškáč , hrál trochu do těla. Pánové, je to zlé.........

Ale teda řešení našich brejkovych situací, to je tragédie . 

webera napsal:

Bucha v Bolce! Jak je mozne, ze si vedeni necha utect hrace, ktery uz byl jednou nohou v Bohemce!?

Jenom dobře, co s ním? V lize nemá odehranou ani minutu . Jen ať ho Plzni rozehraje Bolka.