Detail uživatele diskuzního fóra - skip

Datum prvního příspěvku
12.9.2006
Celkový počet příspěvků
293
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 112
Ptejte se vedení Bohemky 166
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 9
Jiná komunita 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
I3VsYp1R 63
nbi7ySSr 4
zm5ci+cG 3
7xw2jES/ 2
qzlXgBiC 2
CieANyXW 1
Me6sKexU 1
SJPZ+W8C 1 kolina
n+mnZbiH 1
6BT2xCcJ 1
Exfr5kIJ 1
sUDslGPs 1
getyGlS7 1
9MjUpBKO 1
2jVsamlZ 1
648n68Sk 1
eX3LinIv 1
lp3du5RF 1
yWaMZixt 1
R6LGU0Lt 1
za1v/o5z 1
hlGZGV2C 1
iYaerp7F 1
nUcgpxM9 1
vTJz9DMN 1
WJCCSspz 1
3vq875az 1
/bhAnJEQ 1
ZwYHVA/E 1
mJtK5MNJ 1
ESaTxsDy 1
u+D2pqra 1

Zaplať bůh. Když to Tonda přestřelil a z protiútoku vyrovnali,byl jsem na infarkt. Těch šancí. Ještě že to Tonik napravil centrem na gól  Nečase. Ale zima byla jak ........Ale domů se jede hezky,když jsou 3 body!!!

hrdin napsal:

Pravdu máš, akorát kecy v kleci (nebo keci v kleci, abys tomu rozuměl). Připrav si prachy ;)

No nemyslím si ,že tady je nejak přehnaně moc fanoušků, krerým praská žilka,že  nehrajeme o titul. Ale sem tam nějakou tu domácí výhru, by asi vidět chtěl každý. Tedy já určitě ano .Zakricet si 2x,3x gól a jít spokojeně domů .A stačilo by mě, hrát prostřední skupinu. Aspoň.

albertusman napsal:

Interní informace o něm nemám, ale po repre pauze byl uváděnej v absencích, za juniorku taky nebyl nominovanej, takže nejspíš zranění.

Takže stim Realem  to byl April?!

Dyta napsal:

Ví někdo co je s Filipem Haškem ? Ne, že by mi chyběl, ale zajímá mně, proč už třetí zápas nebyl ani na lavičce. 

Prestoupil do Realu Madrid. Skládají nové Galacticos .

Mám strach , že nám budou chybět síly ve středu v poháru .Protože v Plzni jich zůstalo hodně. O to více mrzí , že aspoň bodík z té Plzně nemáme .

albertusman napsal:

Jednak je aktuálně na fleku pro baráž s náma při uvážení vzájemný bilance s Hradcem Varnsdorf, za druhý je tak či tak nesmysl cokoli odvozovat pro baráž nebo i nadstavbu ze zápasu v Plzni a ...

Máš možná pravdu,ale nasadit na half-beka Závišku, aby zastavoval Limberskyho a notabene aby ho jistil Bederka ,to je vrchol amaterismu !!!

Neví někdo, jak se dnes vedlo Vaňousovi proti Islandu v 21'.Vím že to skončilo 1:1. Víc nic. 

Díky. 

kovalam napsal:

klid možná ano, ale není tam žádný nadstandard - překvapivá průniková přihrávka a taky jsem čekal, že bude víc nebezpečný z přímáků  no nic snad si klíčové přihrávky a gól schovává na zápasy s Teplicemi, Boleslaví ...

Vacek je fotbalista a potrebuje k sobě někoho, s kým si to může dát ,jak se říká. Bohužel  u nás, nikoho takového nemá! 

kolina napsal:

To se pak kopou "videopenalty"...                       BOHEMKA DO TOHO!!!

Hodně dobrej článek!Bohužel po přečtení si člověk řekne "to bych blil, Milane ". Fakt je člověku do breku,že je to ve fotbale pořád na ho.no!