Detail uživatele diskuzního fóra - Michalklokan1905

Datum prvního příspěvku
16.12.2018
Celkový počet příspěvků
38
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 20
Ptejte se vedení Bohemky 16
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
uaR5qMLQ 17
OofRkfFg 8
P++9LKS0 4
wQYgQCxT 2
JgCvTUOI 2
4xdBgmeW 1
lyR5v5Ij 1
QYnQ7Y4e 1
tef9Im6D 1
Box6iPnP 1
5XMKFwgt 1
XtUrwflP 1
muAVV0KD 1 dáda74

klokan1974 napsal:

Vážené vedení prosím výměna trenéra je jedinna možnost ke zlepšení naší hry nebo se chcete koukat na zápasy kdy nejsme schopný vystřelit na bránu a jedinna hlavička rozhodne zápas prosím vyhoďte Haška je to děs ...

Ano souhlasím ! Hašek ven! Jsme jen k smíchu

Morgan napsal:

Viděl jsem všechny domácí utkání proti Bolce, Plzni, Olomouci a Liberci a vůbec mi nepřišlo, že by to bylo k nekoukání. Naopak hráči makali až do konce a hráli přesně to co tady většina fanoušků chce. ...

Ano domácí zápasy se jim nějaké povedli ale venkovní hrůza,děs jen se pan trenér na něco vymlouvá ale aby něco udělal s týmem a připravil je pořádně na zápas to je na něho příliš asi,když řeší jestli je mokrý trávník.

Vedení asi nevidí, že fotbal co bohemka předvádí je nekoukatelny už jenom z toho důvodu že vždycky Hašek se na něco vymluvi ale nikdy nenaleze chybu u sebe ! Proto píšu po několikáté Hašek ven !!!

Tým má kvalitní a nic s ním nedokáže udělat!

sasek napsal:

Vem si prášek. 

Proč jako? Tobě se líbí hrát furt o záchranu ? Tím pádem táhni ! Chceme úspěch aspoň a ne bude že budem slavit,když vedení přivede pořádnýho hráče!

 

Vyhoďte Haška nechceme furt hrát o záchranu! Trenér a dá tam Šmída který podal bídný výkon, Valeš o tom ani nemluvím Fryšták je mnohem lepší! Hašku táhni do Sparty! My chceme Hoftycha!