Detail uživatele diskuzního fóra - Michalklokan1905

Datum prvního příspěvku
16.12.2018
Celkový počet příspěvků
79
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 60
Ptejte se vedení Bohemky 16
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
uaR5qMLQ 34
j9AzGAb9 9
OofRkfFg 8 bambusjan
P++9LKS0 4
mUAzU+C2 4
lb3wvYak 3 slavek78
yIhkh8sp 3
wQYgQCxT 2
JgCvTUOI 2
4xdBgmeW 1
lyR5v5Ij 1
QYnQ7Y4e 1
tef9Im6D 1
Box6iPnP 1
5XMKFwgt 1
XtUrwflP 1
muAVV0KD 1 dáda74
ADFZh4k6 1
mVuHLmOY 1
VRq5yuVI 1
N9cv2qaW 1
xBDK48xs 1

Kdo kouká na olomuc-jablonec ? Všimněte si že Mandous vykopne hned balón a je z toho přečíslení to není jak Legiang že čeká hodinu a kopne to do p*dele! Naši hráči ostuda před zápasem na sociálních stránkách dávají příspěvky než aby se připravovali na zápas !

Hronek úžasnej dnes ! Gól, bojovnost

Mrzí mě že trenér nedal důvěru Novákovi a za to ji dá Schumacherovi který zkazí co se dá ! Novák aspoň dává góly! Bederka hrůza jako vždy a Vondra se musí hodně zlepšit sice centr pěkný ale to bylo tak vše ...

Fan1905 napsal:

Ale zatím gól nedal, ale je perspektivní. 2 mladí je zatím moc do základu.  Možná bude střídat. Trenéry nechme na pokoji.

Ano jsou mladí,souhlasím ale takový Vacek nemá co tymu dát to snad vidí všichni je pomalý a už nedá ani pořádnou nahrávku . 

Trenér asi nemá oči ! Minulý zápas úžasný výkon předvedli Novák s Osmančíkem a dnes Osmančík zas na lavici !! Ať už táhnou s Brabcem někam o dům dál co předvádějí to nemá obdoby !! Hlavně se tu nezapomeňte vztekat že trenér má spoustu hráču zraněných ! Ano souhlasím má jich dost zraněných ale proč Osmančík je na lavici jediný Novák s Osmančíkem jezdí po zadku a jenom kvůli nim se na ten fotbal dá dívat :) 

Pardon ještě kvůli. Pepovi !

Prosím vedení od teď v základu Novák,Osmančík !

Druhý poločas chválíme všechny hráče 

Rozhodčí ovlivnil zápas vyloučením! Takový rozhodčí ať jde pískat na nádraží a jde od fotbalu pryč !!!

Tak co spokojeni příznivci Vacka !! Už dávno nemá na první ligu a vy kteří se ho zastavate si nejdřív nafackujte !!! Jděte už do p.....!!! Tragedi 

Vacek,Keita už dávno nemají v bohemce co dělat!! Jejich výkony jsou tragické, už dávno měli být pryč !! Vedeni asi nevidí že na lavičce jsou mnohem lepší hráči, s kterými ten výkon by byl mnohem lepší ! Hlavně by neztratili za každou šanci balón !