Detail uživatele diskuzního fóra - Michalklokan1905

Datum prvního příspěvku
16.12.2018
Celkový počet příspěvků
34
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 17
Ptejte se vedení Bohemky 15
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
uaR5qMLQ 15
OofRkfFg 6
P++9LKS0 4
wQYgQCxT 2
JgCvTUOI 2
4xdBgmeW 1
lyR5v5Ij 1
QYnQ7Y4e 1
tef9Im6D 1
Box6iPnP 1
5XMKFwgt 1

Morgan napsal:

Viděl jsem všechny domácí utkání proti Bolce, Plzni, Olomouci a Liberci a vůbec mi nepřišlo, že by to bylo k nekoukání. Naopak hráči makali až do konce a hráli přesně to co tady většina fanoušků chce. ...

Ano domácí zápasy se jim nějaké povedli ale venkovní hrůza,děs jen se pan trenér na něco vymlouvá ale aby něco udělal s týmem a připravil je pořádně na zápas to je na něho příliš asi,když řeší jestli je mokrý trávník.

Vedení asi nevidí, že fotbal co bohemka předvádí je nekoukatelny už jenom z toho důvodu že vždycky Hašek se na něco vymluvi ale nikdy nenaleze chybu u sebe ! Proto píšu po několikáté Hašek ven !!!

Tým má kvalitní a nic s ním nedokáže udělat!

Dobrý den,chci se zeptat jestli vedení jedná o nějakém příchodu ještě,když vidím že ostatní týmy posilují například Budějovice a to solidně.

sasek napsal:

Vem si prášek. 

Proč jako? Tobě se líbí hrát furt o záchranu ? Tím pádem táhni ! Chceme úspěch aspoň a ne bude že budem slavit,když vedení přivede pořádnýho hráče!

 

Vyhoďte Haška nechceme furt hrát o záchranu! Trenér a dá tam Šmída který podal bídný výkon, Valeš o tom ani nemluvím Fryšták je mnohem lepší! Hašku táhni do Sparty! My chceme Hoftycha!

Prosim vás,, Jakub Podany predvadi uzasne výkony proč jste do ted ho nekoupili ? Zase hrac ktery neco umi a pak odejde .