Detail uživatele diskuzního fóra - Michalklokan1905

Datum prvního příspěvku
16.12.2018
Celkový počet příspěvků
83
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 64
Ptejte se vedení Bohemky 16
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
uaR5qMLQ 34
j9AzGAb9 9
OofRkfFg 8 bambusjan
P++9LKS0 4
mUAzU+C2 4
lb3wvYak 3 slavek78
yIhkh8sp 3
pM2ATQb5 3
wQYgQCxT 2
JgCvTUOI 2
4xdBgmeW 1
lyR5v5Ij 1
QYnQ7Y4e 1
tef9Im6D 1
Box6iPnP 1
5XMKFwgt 1
XtUrwflP 1
muAVV0KD 1 dáda74
ADFZh4k6 1
mVuHLmOY 1
VRq5yuVI 1
N9cv2qaW 1
xBDK48xs 1
NR8OkIKE 1

berjir napsal:

Já teda nemám kapacitu sledovat hostovačky jinak, než jen statisticky, ale máte ty dva nakoukaný? Co tam vlastně Vrána hraje? Vedou ho jako útočníka, z čísel to vypadá že z 12 zápasů má 2+1, to ...

Vodhanel taky nedával moc gólů ale je to typologicky stejný hráč jako Vrána . Rychlej,behavej 1 na 1 jsou jeho velké výhody 

Ahoj lidi sice Vodhanel táhne pryč . A je mi to už celkové jedno ať táhne když nemá srdce ! Ale Michal Vrána který hostuje ve Vlašimi ,tak můžu osobně říct jestli se vrátí do bohemky a bude pokračovat ve skvělé formě tak bude mnohem lepší než nějaký Vodhanel ! Sice hraje druhou ligu ale Vodhanel hrál taky a taky ve Vlašimi a hrál co uměl . Doufám že vedení Bohemky v létě už zařadí Vránu do Áčka a bude nastupovat protože tohle je hráč pro bohemku!!!

Sparta B -Milan Piško kvalitní stoper který už hrál 2 ligu!

Slavia B -Joao Felipe brazilský fotbalista,kde o něm je mluveno o velkým talentu 

Nechápu jak tito hráči můžou hrát za béčko bohemka by se měla více zajimajit !!! Furt lepší Piško než Krch a Felipe než Vaníček který ztrácí míče a pak brečí po každým doteku od protihráče ! 

Kdo kouká na olomuc-jablonec ? Všimněte si že Mandous vykopne hned balón a je z toho přečíslení to není jak Legiang že čeká hodinu a kopne to do p*dele! Naši hráči ostuda před zápasem na sociálních stránkách dávají příspěvky než aby se připravovali na zápas !

Hronek úžasnej dnes ! Gól, bojovnost

Mrzí mě že trenér nedal důvěru Novákovi a za to ji dá Schumacherovi který zkazí co se dá ! Novák aspoň dává góly! Bederka hrůza jako vždy a Vondra se musí hodně zlepšit sice centr pěkný ale to bylo tak vše ...

Fan1905 napsal:

Ale zatím gól nedal, ale je perspektivní. 2 mladí je zatím moc do základu.  Možná bude střídat. Trenéry nechme na pokoji.

Ano jsou mladí,souhlasím ale takový Vacek nemá co tymu dát to snad vidí všichni je pomalý a už nedá ani pořádnou nahrávku .