Detail uživatele diskuzního fóra - Koutak

Datum prvního příspěvku
27.4.2019
Celkový počet příspěvků
7
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
FW7cAav0 5
y7pLhq8q 2

Martin Kurka napsal:

Dobrý den, všechny zápasy najdete a zde B tým

Pane Kurko to samozřejmě vím,kdyby tam byl zápas napsán tak se neptám. Tak znova bude nebo nebude?

Budeme během reprezentační přestávky hrát nějakej přípravnej zápas?

rudd napsal:

Dobrý den, to musíte na Duklu. ta bude hrát druhou ligu. Jinak děkujeme za Vaše příspěvky. zatím máte od svého založení nicku čtyři a všechny negativní proti Bohemce. Jsme moc rádi za takové notorické "fanoušky". Díky ...

A co jsem napsal proti Bohemce? 

Zzz napsal:

Ne z běhu?? ale ten co utíká, chápeš....

Můžu se tě Zzz zeptat jak dlouho chodíš na Bohemku? Dle tvého vulgárního vyjadřování bych tě tipnul na smrkáče co se snaží vypadat dospěle. Jsi tu jediný kdo někoho uráží.

ludvavestec napsal:

Naše hra je nekoukatelná! Jediným světlým okamžikem byl Hůlkův parádní vyrovnávací gól, po centru Júsufa... Není na čase změnit styl? Evidentně nám “běžecká léčba Haškem” nezabrala! 

Na změnu jsem se taky ptal a tak mě radši vymazali. Tyto otázky se nehodí a naše vedení na ně neodpovídá. A tak se ptám, vám se to co předvádíme líbí?

Chystáte nějakou novou kolekci oblečení do fanshopu pro druhou ligu? Protože pod vaším vedením tam skončíme. 

qwerd napsal:

V Ostravě jsem byl, celej zápas jsem se snažil Bohemku, stejně jako všichni přítomní, vytrvale a hlasitě podporovat, ale od našich hráčů mi připadalo, že tu intenzitu fandění a podpory nepřetavili ve výkon hodnej prvoligovýho ...

Já seděl doma na prdeli a čuměl na bednu, ale všech co jeli do Ostravy mi bylo opravdu líto že museli na tohle koukat. Tohle opravdu není Bohemka o které píšeš a kterou bych si taky přál a kterou pamatuji. A tak přichází otázka i když moc nečekám odpověď. Není čas na změnu trenéra, vedení a vůbec přístupu k našemu klubu ?